Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » kdy sklízet
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
jjja
Stálý Člen

Karma uživatele jjja - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 42 

Příspěvek č. 1

zdravim
Je začatek srpna a kytky jdou do květu, alespon to tak vypada objevili se ve zvýšenym množství pestíky. nevym kdy mam sklidit ty pestíky jsou zatim uplne bí(ý)lí. díky za všechny rady.

jen neztratit úctu.

RESPEKT.....

Old Post 03-08-2002 v 21:35 PM
jjja je offline   Profil uživatele jjja   Find more posts by jjja   Foto galerie člena jjja   Click here to Send jjja a Private Message   Add jjja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 2

Ahoj, zatím se můžeš hodit do klidu a čekat až se kytičky pořádně obalí a začnou vydávat tu příjemnou pronikavou vůni . Jestli ti začaly kvést teď, tak bych to viděl nejdřív tak na polovinu září. Záleží na modelu a na počasí. Mě nějaký ještě ani nevykvetly, tak se musím modlit i za teplotně nadprůměrnej říjen .

Old Post 03-08-2002 v 22:00 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

ještě nééééééé! Příspěvek č. 3

jen počkej, jak už bylo řečeno...
ale můžeš je zaštípnout, když už se nemůžeš dočkat B-)

Old Post 04-08-2002 v 18:25 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gëbbel . von Strackmann
Nový Člen

Karma uživatele Gëbbel . von Strackmann - 28% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 29 

Obecné Příspěvek č. 4

Jo jo lidi z hulením je to jako se vším co má dobře chutnat a bejt qvalitní ...např sýr , víno...důležitou úlohu hraje dozrávání gdy se thc mění na psychoaktyvní thc (tag nějag ...to znamená ...nechat kytku do 1 mrázíků Kytk(y)u sušit cel(ou)é (neodstříhávat ze stonku palice) ....nechta totálně proschnout (přírodní cestou !) a potom hodit do mrázáku...(thc vyprchává ve vysokých teplotách ...) Jo a ktky (u) ne chat viset hlavou dolu...(listi zakryjou palice ...a ochrání to nejdůležitější...thc krystalky Pa




SMOKE EYE'S

Old Post 05-08-2002 v 17:20 PM
Gëbbel . von Strackmann je offline   Profil uživatele Gëbbel . von Strackmann   Find more posts by Gëbbel . von Strackmann   Foto galerie člena Gëbbel . von Strackmann   Click here to Send Gëbbel . von Strackmann a Private Message   Add Gëbbel . von Strackmann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

Příspěvek č. 5

zdravím jjja. Zklízím kyti když mají větší polovinu blizen/bílých chloupků/hnědých,to mi bylo většinou známkou toho že kyti už je zralá na zklizeň,no jestli ti kyti začaly teď kvést tak nepočítej s tím že dozrají v brzké době,viděl bych to tak ještě na 1,5-2 měsíce

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 05-08-2002 v 18:59 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Storm
Stálý Člen

Karma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 293  

Proc nekvetou? Příspěvek č. 6

Mam na zahrádce čtyři kyti Durban poison a ještě nekvetou.Sou velký asi 1,5m.Mam strach aby stihly dozrát.Může být v něčem chyba?Už sem z toho docela nervózní. Předem dík za odpověď.

OUTDOOR2006-Nigeria Nightmare, Shaman, Durban poison, Sadhu, Swazi skunk, Neville haze x Jack Herrer,Willie Nelson, Passion 1....
Home - made hašiš za 1hodinu pomocí plynu do zapalovače

Old Post 06-08-2002 v 18:39 PM
Storm je offline   Profil uživatele Storm   Find more posts by Storm   Foto galerie člena Storm   Click here to Send Storm a Private Message   Add Storm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

to Storm Příspěvek č. 7

Některý kytky prostě potřebujou víc času, aby začaly kvést. Mě Skunky taky ještě na zahradě nekvetou . Jediný řešení je nějakým způsobem zatemňovat anebo spoléhat na teplý podzimní počasí jako já .

Old Post 06-08-2002 v 18:55 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borifield
Stálý Člen

Karma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 206 

Příspěvek č. 8

osobne sklizim zari/rijen a to uz jsou palice pekne tvrdy a voni na mile daleko jinak ani moc neochutnavam,loni a jsem snad ani jeden zastipek neuskub .vzdycky jsem pak stasnej jako blecha ,ze to to je zabijak z niceho nic nejednou je to asi tim,ze vim co pestuju

Old Post 06-08-2002 v 20:49 PM
borifield je offline   Profil uživatele borifield   Find more posts by borifield   Foto galerie člena borifield   Click here to Send borifield a Private Message   Add borifield to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
srnec
Stálý Člen

Karma uživatele srnec - 79% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 76 

Dotaz po ususeni Příspěvek č. 9

Lisujete pak palicky abz byly pak tvrdsi??

Old Post 10-08-2002 v 10:06 AM
srnec je offline   Profil uživatele srnec   Find more posts by srnec   Foto galerie člena srnec   Click here to Send srnec a Private Message   Add srnec to your buddy list     Navštiv homepage uživatele srnec! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

Příspěvek č. 10

zdravíčko Storme no já taky jedu durban poison a květ nahodil/ty co jsem měl křížený s jinýmy kiti,začaly kvést dříve/až teď takže by ses měl dočkat.Durban poison sice květ nahazuje později,ale zdá se mi jelikož ho pěstuji druhým rokem že docela rychle začne po,,rozjezdu,,tvořit květy,a za měsíc se už i dá něco málo na ochutnávku uštípnout.Každopádně je to hodně dobrý model chutí po bylinkách a o síle raději nemluvím,a ještě když ho pravidelně hnojíš hmmmm
Srnec no paličky lisovat jsem ještě u nikoho neviděl,většinou jsou takhle tvrdý,když pěstuješ dost kvalitní modely,co mají palice hodně ,,nahusto,, a hlavně to musí pořádně lepit to když pak usušíš a pomneš v prstech se ti udělá kulička jako z plastelíny

[Edited by Koblihostrom on 10-08-2002 at 11:30 AM]

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 10-08-2002 v 10:28 AM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kudri
Nový Člen

Karma uživatele kudri - 16% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 20 

Palec nahoru Příspěvek č. 11

TeĎ mi zrovna začli kvést Passion #1 ® , pořád to jenom rostlo a rostlo , zatímco čechy už dělali palice.Byl jsem z toho kurva nervózní, ale když jsem koukl na stránky dutch-passion tak mi to bylo jasný. Kvete jenom 6 týdnů což je super aspoň nemusím čekat do konce října a modlit se za počasí. Horší to bude se Skunkem, kterej ještě nekvete a doba skklízení je ve skleníku polovina listopadu.

Kudri

Old Post 10-08-2002 v 14:42 PM
kudri je offline   Profil uživatele kudri   Find more posts by kudri   Foto galerie člena kudri   Click here to Send kudri a Private Message   Add kudri to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Storm
Stálý Člen

Karma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 12

Je to v prdeli.Máme zaplavenou zahrádku/sem z Písku/, tak nevim jestli to kyti přežily.Zahrádka ještě pod vodou neni, ale nedá se tam dostat.

2 Koblihostrom: dik za info

OUTDOOR2006-Nigeria Nightmare, Shaman, Durban poison, Sadhu, Swazi skunk, Neville haze x Jack Herrer,Willie Nelson, Passion 1....
Home - made hašiš za 1hodinu pomocí plynu do zapalovače

Old Post 14-08-2002 v 01:16 AM
Storm je offline   Profil uživatele Storm   Find more posts by Storm   Foto galerie člena Storm   Click here to Send Storm a Private Message   Add Storm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jjja
Stálý Člen

Karma uživatele jjja - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 42 

to koblihostrom Příspěvek č. 13

---

jen neztratit úctu.

RESPEKT.....

Naposledy upravil jjja 30-01-2003 v 22:00 PM

Old Post 14-08-2002 v 10:44 AM
jjja je offline   Profil uživatele jjja   Find more posts by jjja   Foto galerie člena jjja   Click here to Send jjja a Private Message   Add jjja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marks
Nový Člen

Karma uživatele Marks - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 16 

budu sklizet driv ? Příspěvek č. 14

...a co kdyz sem mel kytky ve foliovniku, kterej mi znicila voda, takze sem ho musel rozebrat a kytky, ktery prezily necham dojet......to bych mohl sklizet driv, ne ? (vsechny uz maj palice, nektery bohuzel plesniy)

Old Post 20-08-2002 v 06:48 AM
Marks je offline   Profil uživatele Marks   Find more posts by Marks   Foto galerie člena Marks   Click here to Send Marks a Private Message   Add Marks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gëbbel . von Strackmann
Nový Člen

Karma uživatele Gëbbel . von Strackmann - 28% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 29 

Pohodička Příspěvek č. 15

Dneska sem byl na kytkách ...a kamoš mě vzal na sví ...tag já jeho taky ...doufám že mi to nevobere

Old Post 21-08-2002 v 17:29 PM
Gëbbel . von Strackmann je offline   Profil uživatele Gëbbel . von Strackmann   Find more posts by Gëbbel . von Strackmann   Foto galerie člena Gëbbel . von Strackmann   Click here to Send Gëbbel . von Strackmann a Private Message   Add Gëbbel . von Strackmann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plany_jablicko
Nový Člen

Karma uživatele Plany_jablicko - 40% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 8 

Obecné Příspěvek č. 16

to JJa, Koblihostrom
když to proměješ v prstech a udělá se ti kulička tak to je čaras ;-)) (mam pocit na 99 ´/. )

Old Post 26-08-2002 v 15:46 PM
Plany_jablicko je offline   Profil uživatele Plany_jablicko   Find more posts by Plany_jablicko   Foto galerie člena Plany_jablicko   Click here to Send Plany_jablicko a Private Message   Add Plany_jablicko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:45 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-04-2019 - kdy nejpozději sklízet - 7 odpovědí
27-12-2016 - Kdy sklidit - 127 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9726570 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív