Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Záhadně mizející kytky - HEEELP !!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
ziki
Stálý Člen

Karma uživatele ziki - 51% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 96  

Palec dolů Příspěvek č. 1

Tak jsem včera přijel na víkend ze školy domů a kámoš mi říká že nám z pole zmizely 3 kytky. No jeli jsme se tam teda podívat a další 2 fuč. Takže dohromady 5 kytek z nějakejch 27 v prdeli.

Přitom to pole ačkoliv tam pořád pere slunce je celkem dobře skrytý, je tak 30 metrů od cesty jde se docela džunglí takže si nemyslim že by ho našel jen tak někdo. Zajímavý je jak ty kytky zmizely: nebylo to že by je někdo vorval nebo třeba uštíp nad zemí - ty kytky prostě komplet zmizely. Člověk by neřek že tam někdy něco bylo, prostě ani kořeny nic. Hlína parádně srovnaná.. jediný co ukazuje že tam byly je taková černější hlína od toho jak tam byl nasypanej substrát.

No a tak teď vůbec nevíme co s tim. Rozhodně to udělal člověk - vzal nejdřív 3 kytky a pak tak za 3 dny další 2. Divný je že ty kytky asi bral komplet i s kořenama a se všim, takže to skoro vypadá na nějakýho chudáka co se nedostal k semínkům ani řízkům a tak si tady ty kytky vydloubnul a přesadil někam jinam. Jenže pak mi zas nesedí jak je dostal pryč - ty kytky už měly kolem metru a hlavně kdyby je krad tak pochybuju že by si dával tu práci se zarovnáním půdy a tak, přece by na cizim poli trávil co nejmíň času, rychle by to vykopal a zmizel ne ? mi příde taky divný proč tu půdu srovnával, jestli si
jako myslel že nevíme kolik tam těch kytek máme nebo co ?

podle toho by to zas vypadalo na někoho úplně mimo kdo si myslel že našel konopí v přírodě tak si pár kytiček vydloub a bezestrachu odnesl někam na chatu a pak po něm třeba někdo ještě chtěl tak se tam vrátil, v pohodě bezestrachu vykopal další...

no a nebo to našel nějakej debil, hned to nahlásil policajtům a ty si (bezestrachu) vyhrabali pár kytek pro expertýzu. Fakt sem z toho jelen protože mi to nepříde jako typická čórka kdy vám někdo najde pole, všechno vorve narve do baťohu a zmizí...

Prosím poraďte nám co dělat. Hlídat to pole asi nejde jelikož já tu přes tejden nejsem a navíc je to celkem daleko od místa kde bydlíme takže nereálný. Navíc kdyby ty cajti tak by to bylo pěkně v prdeli kdyby tam u toho někoho z nás potkali.

Zatim nás napadlo tam napsat nějakou cedulku, ale vopravdu nevim co na ní dát, když absolutně netušim co je to za člověka. Jestli nějakej důchodce nebo 10letej špunt kterej se tim vytáhnul před kamarádama ve škole. No kdyby to nepomohlo tak by bylo řešením to postříkat nějakou strašlivou chemkou, ta by do sklizně snad nějak vyprchala a jestli to ten zloděj má k okamžitý konzumaci tak by si asi šáhnul pěkně na dno.. jenže to by bylo na nic pokud si to někam přesazuje. No a co jinak ? přemístit pole nepůjde, hlídat to taky ne, je to prostě průser.

Tak co groweři, napadá vás něco ? jestli jo tak šup sem s tim, protože jestli ty kytky budou mizet touhle rychlostí tak za měsíc sou v prdeli všechny.

ride hard - die free

Old Post 23-06-2002 v 20:18 PM
ziki je offline   Profil uživatele ziki   Find more posts by ziki   Foto galerie člena ziki   Click here to Send ziki a Private Message   Add ziki to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ziki! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hajavan
Stálý Člen

Karma uživatele Hajavan - 88% PěstitelskáKarma uživatele Hajavan - 88% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 2

tak jak to ctu tak mam uplne stejnej problem co ty.

ja to proste nechapu

no proste mel jsem 3 kytky na zahradce(oploceny) jednu venku a 2 ve skleniku docela vzrostly a schovany ze z cesty na ne neni videt a sousedi jsou na chatce 24 hod dene, porad. a jednou se tam s kamosem prijdem podivat jak to roste a ups kytky pric uhlazena hlina jakoby tam nic nerostlo, sem si nejdriv rikal ze to rodice presadili, blbost nepresadili nekdo si je vykopnul a vodnes.

rad by jsem toho typa nasel co to udelal a nechal si to vod nej vysvetlit protoze to proste nechapu.

a radu do budoucna fakt nevim. no asi si kyticky zabetonovat do zemne, ale to asi potom moc neporostou a nejaka chemka to bude asi na nic kdyz si je vykopne a presadi jinam.jedine mu tam pripravit dopis typu: pokud mas problem se sehnanim kyti tak jsem ti schopnej neco sehnat. ale presazovat neci kytky tak to fakt dobry neni.ZDAR




Old Post 26-06-2002 v 22:11 PM
Hajavan je offline   Profil uživatele Hajavan   Find more posts by Hajavan   Foto galerie člena Hajavan   Click here to Send Hajavan a Private Message   Add Hajavan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mojo
Nový Člen

Karma uživatele Mojo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 1 

Obecné Nic neni 100% Příspěvek č. 3

Vloni jsme udelali tu blbost, ze jsme zasadili vsecky kyti na jedno misto. Samozrejme nam nezustalo skoro nic, nebyt 2 kytek ve foliaku. Takze sazime na vice mist, to je mensi pravdepodobnost, ze je objevi vsechny.
No a myslim si, ze je taky dobry vyzkouset pestovani na strome, to urcite prubnu. U nas to jsou samy vidlaci, takze tohle je urcite nenapadne.
No uvidime,nic neni 100%. Nazdarek

Old Post 27-06-2002 v 07:41 AM
Mojo je offline   Profil uživatele Mojo   Find more posts by Mojo   Foto galerie člena Mojo   Click here to Send Mojo a Private Message   Add Mojo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mariman
Stálý Člen

Karma uživatele mariman - 79% PěstitelskáKarma uživatele mariman - 79% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 94 

Příspěvek č. 4

2ziki
hele, to je fuckt masakr, ja myslím že to normálně někdo zbalil a přesadil, proč to bral postupně??? protože jak sám píšeš tak měli asi metr a líp se berou takový kytky 3 než 10! s tou cedulkou o tom jsem uvazoval už taky, když jsem měl podobnej problém, vykašlal jsem se na to! co tam chceš napsat??? kdo to ukradne, tomu ruka upadne, nebo nebrat je to pro účelý zdravotnickýho výzkumu??? benga to nebudou, ti by jednak vzali vše a pochybuju, že hledaj zastrčený pole, bere to prostě nějakej hajzl co je línej pěstovat svoje a je pro něj jednoduší vzít někomu metrový kytky (to už jseš totiž z nejhoršího venku a už to nechce tolik starostí), potom doufej, že se spokojí s těma pěti!!! jo!!! a i tak je to celkem jedno, protože pro zbytek si může přít až na podzim!!! tady každá rada dráhá každopádně soustrast!!! ganjagod be with you!!!
ps:asi si letos nezahulíš!

Old Post 27-06-2002 v 11:49 AM
mariman je offline   Profil uživatele mariman   Find more posts by mariman   Foto galerie člena mariman   Click here to Send mariman a Private Message   Add mariman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ziki
Stálý Člen

Karma uživatele ziki - 51% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 96  

Hmm Příspěvek č. 5

No tak vám moc dík za rady a soustrast. Já osobně si taky myslím že už je to pole odepsaný..
Pokud jde o to že si nezahulim tak toho bych senebál, mam kytky i na jinejch místech včetně stromů a na půdě se válí sodíkovka takže nějak bylo nějak bude. Ale kytí je škoda, taky kvůli tomu že kámoš co to se mnou má to má jako jediný kytky.

napadá mě teda asi jediný - přijed tam s autem, vykopat a sbohem políčko. Je to škoda protože to místo bylo supr, no ale když by se tam kytky sklizně nedožily tak co.

opět nezbývá než dodat že někerý lidi sou naprostý idioti, stačilo říct a nějaký semínka či řízky by se stopro našly. Kdybych toho člověka našel asi bych mu dal přesdržku.

Jo a samo vám přeju ať se vám podobný trable vyhnou, jelikož je to fakt kudla do zad.

ride hard - die free

Old Post 27-06-2002 v 13:22 PM
ziki je offline   Profil uživatele ziki   Find more posts by ziki   Foto galerie člena ziki   Click here to Send ziki a Private Message   Add ziki to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ziki! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
uzzi
Stálý Člen

Karma uživatele uzzi - 57% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 73  

Palec dolů <2 all> Příspěvek č. 6

no jo je to záhada. Nám se to taky stává. Letos sme měli jedno nádherný políčko, prostě nádhera, bezvadně krytý, nikdo o něm nevěděl a vyrostlo nám tam 80 kytiček. Skvělý. Pak teda přišla šílená bouřka a půlka byla v hajzlu, ale eště dobrý, no a pak sme jednou přisli a nikde nic, kytky jako by se vypařily. Jo holt se to stává a žádný rozumný vysvětlení není. Aspoň mě teda nenapadá žádný.

Old Post 06-07-2002 v 14:49 PM
uzzi je offline   Profil uživatele uzzi   Find more posts by uzzi   Foto galerie člena uzzi   Click here to Send uzzi a Private Message   Add uzzi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
T-MaN
Stálý Člen

Karma uživatele T-MaN - 47% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 69 

Pohodička ganja mutilation Příspěvek č. 7

Podla mna to odstranuju ufonci na svoj vyskum. V mexiku kradli kravy a potom ich farmari nachadzali zmrzacene mimozemskymi technologiami. Kedze sa neobjavili pripady vratenych zmrzacenych rastlin, tak je jasne, ze ich vyskumy dopadli pozitivne.

Magické substancie
Lucidné snívanie
-=-=-=-=-=-=-=-=-
T-MaN

Old Post 06-07-2002 v 16:56 PM
T-MaN je offline   Profil uživatele T-MaN   Find more posts by T-MaN   Foto galerie člena T-MaN   Click here to Send T-MaN a Private Message   Add T-MaN to your buddy list     Navštiv homepage uživatele T-MaN! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marty-x
Nový Člen

Karma uživatele marty-x - 0% PěstitelskáKarma uživatele marty-x - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 15 

Příspěvek č. 8

tak pánové mám stejnej problém mám na zahradě asi 150 kytek a stalo se mi to asi u dvou kytek malého vzrůstu. Na 1000% to nikdo nemohl ukrást jednak je furt někdo doma a jsou tam 3 celkem vostrý psi.

Jestli Vám Mizej malý kytky tak to sou nějaký hraboši, kteří zatahnou celou kytku s sebou do díry. Na povrchu to vypadá jako by tam žádna kytka nebyla. zkuste rukou prozkoumat jestli nejsou v okolí zmizelé kytky tuneli od potvor podzemních.

Jinak Vás zdrávím a přeji hojnou sklizeň.

marty-x

Old Post 09-07-2002 v 09:18 AM
marty-x je offline   Profil uživatele marty-x   Find more posts by marty-x   Foto galerie člena marty-x   Click here to Send marty-x a Private Message   Add marty-x to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gëbbel . von Strackmann
Nový Člen

Karma uživatele Gëbbel . von Strackmann - 28% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 29 

(-.-) Příspěvek č. 9

Zdarec lidi ...mám 8 kytek v qětu ...ale bejvalo jich tam 9...no přídu taghle jednou a čumi a nevidim total recal nic !!! Kytka fuč ...ale v mém případě sem to vyřešil ...byla to srnka !!! Ale jestli vám tam chodí "pošmurnej" kterej si sází z vaše na sví ...hm ...jedině nějakou věc co by po vyškubnutí uškodila kytkám a tag aby si to ho ten "pošmurnej" všim !!! (jestli mu de teda vo přesazování) ...ale třeba v qětu komu by se chtělo přesazovat ??? ...znám pár "pošmurnejch" co kradli kytky v růstu !!!





sMOKE eYE's

Old Post 05-08-2002 v 17:30 PM
Gëbbel . von Strackmann je offline   Profil uživatele Gëbbel . von Strackmann   Find more posts by Gëbbel . von Strackmann   Foto galerie člena Gëbbel . von Strackmann   Click here to Send Gëbbel . von Strackmann a Private Message   Add Gëbbel . von Strackmann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gëbbel . von Strackmann
Nový Člen

Karma uživatele Gëbbel . von Strackmann - 28% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 29 

Příspěvek č. 10

A ty "pošmurný" co kradli v růstu to nepřesazovali !!! Ale hulily listí !!! Blééééééé fuj !

Old Post 05-08-2002 v 17:33 PM
Gëbbel . von Strackmann je offline   Profil uživatele Gëbbel . von Strackmann   Find more posts by Gëbbel . von Strackmann   Foto galerie člena Gëbbel . von Strackmann   Click here to Send Gëbbel . von Strackmann a Private Message   Add Gëbbel . von Strackmann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kudri
Nový Člen

Karma uživatele kudri - 16% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 11

Měli jsme ten samej problém a nakonec jsem zjistil že ten co se mu to strácelo hodil někam do trávy na jaře kytky a přišel se na ně podívat za 14 dní.Samozřejmě schnili a tak že je nikdo nenajde.
Vim že u všech z vás to není ten samej problém, pak už je tu druhá možnost - a na tu mám osvědčenej recept
(jak psal MOJO). dělám políčka maximálně po 3 kytkách a na nejrůznější místa od sebe dost vzdálený a mám jich třeba 6.Druhá věc sebelepší kámoš kterej o nich ví je riziko navíc.Takže já jsem každýmu řekl kde mám kytky, ale to jsou šmejdy jako zástěrka.O těch dobrých neřeknu ani kde je mám ani že je vůbec mám.
Navíc z jara je mám v kýblech a to až do konce července.Když začne být moje místo někomu nápadný například že tak pořád chodim nebo tak, vemu kýble a dám je jinam.Nakonec koncem července najdu dobrý místo a to i podle toho jak roste tráva a kopřivy a jinej bordel a tam sázim.Už vidim hledače jak se trmácí bordelem plnym kuliček a kopřiv.
Tak to je jenom něco z mých zkušeností ověřených lety praxe a desítkami ztracených kytek.
K těm hrabošům - mám s nima velmi dobrý zkušenosti, protože vždycky když mi podhrabali kytku tak začla růst jako svině.Myslim si že je to tím že okysličuje kořeny ale nechci kecat.

Kudri

Old Post 10-08-2002 v 15:00 PM
kudri je offline   Profil uživatele kudri   Find more posts by kudri   Foto galerie člena kudri   Click here to Send kudri a Private Message   Add kudri to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hauler
Stálý Člen

Karma uživatele hauler - 90% PěstitelskáKarma uživatele hauler - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 30 

Pohodička HOVADA Příspěvek č. 12

No ja pestujem tento rok prvi krat outdoor
a nepoznam ten pocit ked my čornu travu,
zatial je to v pohode ... ale neviem si to predstaviť???
pred tyždnom kamošovy komplet vytrhali urodu mal asi tak 90 rastlin ,,, a on sa surovo rozplakal ,,, to musi byt fakt hnusny pocit ,,,

Ale ten pribech o ufonoch sa my tu pači ma 100 bodov
??? čo ked to je tak ??? ....hahaha .....ma pobavil chlapik

Zahulime uvidime....

Old Post 11-08-2002 v 13:25 PM
hauler je offline   Profil uživatele hauler   Find more posts by hauler   Foto galerie člena hauler   Click here to Send hauler a Private Message   Add hauler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hauler
Stálý Člen

Karma uživatele hauler - 90% PěstitelskáKarma uživatele hauler - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 30 

ZLODEJI ... Příspěvek č. 13

NO ČO DODAŤ DNEs sa idem pozrieť na svoju urodičku a po rastlinach ani stopa ... do rite z debilmy ...
No je toto normalne fasa miesto ... a aj tak nič .z toho
nebudem mať čo huliť .. cez zimu kurva .. zabiť ich je malo ....... nabuduce podminujem pole kurva .... no je to fakt debilita-------- jebem sa 4 mesiace a nič z toho ....
no je to moje prve pole ... do ryte ....

Zahulime uvidime....

Old Post 18-08-2002 v 16:13 PM
hauler je offline   Profil uživatele hauler   Find more posts by hauler   Foto galerie člena hauler   Click here to Send hauler a Private Message   Add hauler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

to hauler Příspěvek č. 14

Tak to máš teda premiéru jak vyšitou . Tady asi slova útěchy nepomůžou, ale přesto ti přeju upřímnou soustrast a napříště si to zkus rozhodit na vícero míst, pokud nemáš možnost pěstovat doma. Už ti určitě nahazovaly pěkný paličky... A tvýmu kámošovi se vůbec nedivím, že se rozbrečel, protože v tu chvíli je to takovej pocit bezmocnosti, že člověku nezbývá nic jinýho než řvát a nebo velmi ale velmi sprostě nadávat . Já bych asi zvolil metodu obého, ale radši nad tím nebudu moc spekulovat, abych si to nezakřiknul jako ty. Ven to sice už nedávám, ale ty šmejdi ti dneska už vlezou asi všude kam to jen trochu jde .

Old Post 18-08-2002 v 16:27 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mwrx
Stálý Člen

Karma uživatele mwrx - 52% PěstitelskáKarma uživatele mwrx - 52% PěstitelskáKarma uživatele mwrx - 52% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 119  

zloději zlodějský Příspěvek č. 15

Cus, stalo se mi priblizne to samy co tobe. Pred dvema tejdnama jsem se byl mrknout na kyti a zjistil jsem, ze mi nekdo cornul palici (samozrejme tu nejvetsi). Hned jsem z toho dostal stihu, ze mi to nekdo ocese, tak jsem se dohod jeste s kamosem, ze je presadime (pres 2 metry, krasne rozkvetly). Sli jsme tam asi po tydnu mrknout, byly tam a druhy den kdyz jsme pripravili zahon a prijeli si pro ne, tak uz byly fuc. Nekdo nam je vsechny orezal, nechal jednu kytku a dva orezany chudaky s jednou velkou palici. Ty jsme presadily a rostou krasne dal.
Rozhodne never na to, ze si nekdo vzal jen vzorek na zahradku, lidi jsou kurvy a jednoho krasnyho dne tam prijdes a nebudes tam mit nic. To je fakt ke vzteku. Ted uz vis, ze o nich vi jeste nekdo jinej nez ty.
Jestli muzes, tak je zkus presadit, nebo uz je oces. Kdyz budes presazovat, staci vzit dost hliny s korenama a nic se jim nestane.
Tak preju hodne pestitelskejch uspechu a pevny nervy ...

Mwrx JALAPENO.CZ - Rady, tipy, návody, recepty, galerie a vše kolem pěstování CHILLI papriček

Balkón bonsai White Widow 2014
fóliovník a outdoor 2014
podzimní fotečky
outdoor 2002
SUPER FÓLIOVNÍK

Old Post 06-09-2002 v 13:38 PM
mwrx je offline   Profil uživatele mwrx   Find more posts by mwrx   Foto galerie člena mwrx   Click here to Send mwrx a Private Message   Add mwrx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hellboy
Stálý Člen

Karma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 378  

Škůdci Příspěvek č. 16

No tag jaa sem bohuzel dalsii, na koho prisli sapeeři - bud presazujou na vlastnii, nebo zhulej listii a napodzim si prijdou pro zbytek - tagze presadit .....zmrdi ..... horsii nez breberky co zerou kytky

Old Post 08-09-2002 v 15:43 PM
Hellboy je offline   Profil uživatele Hellboy   Find more posts by Hellboy   Foto galerie člena Hellboy   Click here to Send Hellboy a Private Message   Add Hellboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:48 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3601500 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív