Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » kdy sklízet
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Gëbbel . von Strackmann
Nový Člen

Karma uživatele Gëbbel . von Strackmann - 28% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 29 

Obecné _,.-"-.,_ (-.-) Příspěvek č. 17

Tag na konec mi zbylo 5 kytek Vosipaný ...jedna fialka , a všechno to vůbec vypadá zajímavě dostaví se i mé foto ...časem... 8) ale na tý fialce a na nejlepěí kytce sem objevil na paldách i kvítky myslel sem že tam je tag jeden ale vono h.... ! Tagže sem si řek že to nemá tolik květů cenu stříhat at si stím příroda udělá sví ...ale z nejlepší kytky a (z nejlepších dvou kytek sou HERMAFRODYTI ale co ty semínka podle mě budou nedomrdlí když už juen 1 tejden do konce srpna a ty kvítky ani eště nekvetou a paldy už sou jé jé Jako moje pěst (největší) a když tam budou nějaký semmena tag málo a stejně co bych sázel příště ? Tag taghle si to beru ...

Old Post 26-08-2002 v 17:58 PM
Gëbbel . von Strackmann je offline   Profil uživatele Gëbbel . von Strackmann   Find more posts by Gëbbel . von Strackmann   Foto galerie člena Gëbbel . von Strackmann   Click here to Send Gëbbel . von Strackmann a Private Message   Add Gëbbel . von Strackmann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gëbbel . von Strackmann
Nový Člen

Karma uživatele Gëbbel . von Strackmann - 28% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 29 

Dotaz DOTAZ-Koblihostrom Příspěvek č. 18

? Prodává se i krystalon žlutý ? Páč já mám krystalon plod a qět a ten má hodně dusíku ...ten je dobrej na zač qět , ale ted potřebuju co nejvíc fosforu i ten blb....kryst...start obsahuje vo 1% víc fosforu ... ! Qět má 5 a start 6 % no a ten žlutej má 30% Nevíš(te) jestli je to norm v oběhu ? Nechce se mi do Pilsner

Old Post 26-08-2002 v 18:03 PM
Gëbbel . von Strackmann je offline   Profil uživatele Gëbbel . von Strackmann   Find more posts by Gëbbel . von Strackmann   Foto galerie člena Gëbbel . von Strackmann   Click here to Send Gëbbel . von Strackmann a Private Message   Add Gëbbel . von Strackmann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zippi
Stálý Člen

Karma uživatele Zippi - 57% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 81 

Příspěvek č. 19

Jestli je žlutý krystalon normálně v oběhu to nevím, ale viděl jsem ho na http://www.hydroponieplus.cz
mužeš to zkusit.

Old Post 28-08-2002 v 12:26 PM
Zippi je offline   Profil uživatele Zippi   Find more posts by Zippi   Foto galerie člena Zippi   Click here to Send Zippi a Private Message   Add Zippi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

Příspěvek č. 20

2 Gëbbel . von Strackmann: sezen si OBM, ma fosforu spousty.

elektrika čerpadélko z filmovky vysokotlake cerpadlo hydromat pojezd
modif. bubbler
(S)měj se dobře !

Old Post 28-08-2002 v 12:54 PM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

hmm Příspěvek č. 21

zdravím no asi jsem nebyl pochopen,já to myslel tak,že když máte hodně,,ulepený,,modýlek,tak z paličky když jí v prstech pomačkáte uděláte pevnou kuličku.Charas delám taky,ale tak,že pomnu v prstech pár paliček a to ,,ulepený,,co mi na prstech zůstane sundám,a mám výsledný produkt.ps. k tomu kristalonu,no na květ bych dal taky raději OBM je hodně levný a doost dobrý hodně fosforu

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 28-08-2002 v 13:58 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THX
Stálý Člen

Karma uživatele THX - 89% PěstitelskáKarma uživatele THX - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 22

Superfosfat to jisti 19% P2O5 by melo stacit a je to asi na rok a na hektar a takovy pole snad nikdo nema...

Old Post 28-08-2002 v 15:44 PM
THX je offline   Profil uživatele THX   Find more posts by THX   Foto galerie člena THX   Click here to Send THX a Private Message   Add THX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chosen one
Stálý Člen

Karma uživatele chosen one - 16% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 26 

Obecné 2Koblihostrom> Příspěvek č. 23

Tag tag,souhlas.

Old Post 28-08-2002 v 20:27 PM
chosen one je offline   Profil uživatele chosen one   Find more posts by chosen one   Foto galerie člena chosen one   Click here to Send chosen one a Private Message   Add chosen one to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hellboy
Stálý Člen

Karma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 378  

Nápad Caras Příspěvek č. 24

Maas pravdu a ne jen pocit .....

Old Post 08-09-2002 v 15:56 PM
Hellboy je offline   Profil uživatele Hellboy   Find more posts by Hellboy   Foto galerie člena Hellboy   Click here to Send Hellboy a Private Message   Add Hellboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nobody4
Stálý Člen

Karma uživatele nobody4 - 66% PěstitelskáKarma uživatele nobody4 - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 201 

Z5 K TÉMATU Příspěvek č. 25

Mno letos díky vodě a málo slunce se sklízí mnohem dřív. Myslim, že poku d se vám objeví plíseň v paličkách, je nejvyšší čas to sundat. Mno pokud máte místo, kde to můžete deně kontrolovat, je možné vyštípnout napadenou paldu a nachat dozrávat, pozor nutno KAŽDÝ den kontrolovat. V případě znovunalezení plísně okamžitě sklidit, na postřiky už není čas (většinou) a lepší už to nebude. Pokud není plíseň možno nechat zrát......... (přeju všem).
Napadený kytky nezrajou už jen slábnou! Lepší sundat nedozrálý(polofachající) a naložit do chlastu nebo udělat nějaký jídlo/mléko. Chlast má výhodu v trvanlivosti, vydrží roky a maká jaxvině. Prostě lepší funkční chlast, než nefunkční a zplesnivělý model.
Jo plíseň je schopná za 2-3 dny pohltit celou 2m kytku, tak bacha na to!!!!!!!!!!!
Letos jsem musel sundat skoro celej skleník předčasně - hulky skoro nemakaj, ale slivovička z toho bude víc než pekelná. Tak ať se vám to stává co nejmíň N4.
P.S.: A co se týče pozdních sklizní (mrazíky) moc tomu nefandim, jelikož pod 15°C by neměla klesnout teplota, jinak se už nevytváří THC, tzn. jak teplota trvale klesne, nemá to cenu nechávat dýl. Každopádně nějakej čas ještě maj.

[Edited by nobody4 on 12-09-2002 at 12:39 PM]

Stay high if u can

Old Post 11-09-2002 v 18:50 PM
nobody4 je offline   Profil uživatele nobody4   Find more posts by nobody4   Foto galerie člena nobody4   Click here to Send nobody4 a Private Message   Add nobody4 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mariman
Stálý Člen

Karma uživatele mariman - 79% PěstitelskáKarma uživatele mariman - 79% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 94 

Příspěvek č. 26

kdy sklízet??? až je čas!!
já si pěkně aspoň měsíc počkám (ne že by se to nedalo sklidit už teĎ),mam 9 kytiček a hurrááá (byla to haluz,2 měsíce jsem je neviděl,byl jsem mimo ČR)

Old Post 12-09-2002 v 08:48 AM
mariman je offline   Profil uživatele mariman   Find more posts by mariman   Foto galerie člena mariman   Click here to Send mariman a Private Message   Add mariman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skapin
Nový Člen

Karma uživatele skapin - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 1 

Obecné Příspěvek č. 27

Kdy sklizet? Vim, ze cim pozdeji tim lepe, ale kdy nastava to kriticke obdobi? Az zloutnou listy? Maji se otrhavat nebo nechat? Do prvnich mraziku? Jak to je? Kdy je ta kytka nejsilnejsi? Diiik

Old Post 12-09-2002 v 12:23 PM
skapin je offline   Profil uživatele skapin   Find more posts by skapin   Foto galerie člena skapin   Click here to Send skapin a Private Message   Add skapin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
medi
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 28

)
Jen se chci opitat, neco mi zere listy u palic, hnede diry, na plisen to nevypada, zatim jen na jedne kytce, ale radne, hrozi nejake nebezpeci? Neva to? Nemem tu kytku slozit?
Diky!

Old Post 12-09-2002 v 13:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THX
Stálý Člen

Karma uživatele THX - 89% PěstitelskáKarma uživatele THX - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 29

Treba housenky sundal jsem jich asi 20 byly pekne tlusty a zhuleny

Old Post 12-09-2002 v 17:58 PM
THX je offline   Profil uživatele THX   Find more posts by THX   Foto galerie člena THX   Click here to Send THX a Private Message   Add THX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prdow
Stálý Člen

Karma uživatele prdow - 13% PěstitelskáKarma uživatele prdow - 13% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 206 

Příspěvek č. 30

lidi, ted zacala byt celkem kosa, nevadi to kytkam moc? mam je na balkone, z 50% jsou uz hnedy pestiky...
Nebude to degradovat atd??? ... .

keep
balkon 2002

Old Post 13-09-2002 v 08:10 AM
prdow je offline   Profil uživatele prdow   Find more posts by prdow   Foto galerie člena prdow   Click here to Send prdow a Private Message   Add prdow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nobody4
Stálý Člen

Karma uživatele nobody4 - 66% PěstitelskáKarma uživatele nobody4 - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 201 

degradace Příspěvek č. 31

Prdow: Mno to poznáš i vzhledově, pokud už nebudou přirůstat nový blizny a většina starejch je už hnědejch. A palice se nemění, nerosí se víc a nebobtnaj. Je nejvyšší čas. Ono to sice může ještě zvýšit objem, ale potence zůstává stejná. Tzn. defakto degradace(pokud se to tak dá nazvat), tim rychlejc čim dřív se objeví plíseň/houba. Jinak pokud jsou zdravý a paldy mají přírustky je ještě čas. Jinak THC se nevytváří pod 15°C, takže pokud trvale klesne teplota ..............
Podle mně ty mrazíky mají vliv na high, respektive na poměr aktivních(funkčních) látek. N4

[Edited by nobody4 on 13-09-2002 at 10:53 AM]

Old Post 13-09-2002 v 09:38 AM
nobody4 je offline   Profil uživatele nobody4   Find more posts by nobody4   Foto galerie člena nobody4   Click here to Send nobody4 a Private Message   Add nobody4 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prdow
Stálý Člen

Karma uživatele prdow - 13% PěstitelskáKarma uživatele prdow - 13% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 206 

Příspěvek č. 32

nobody4: pohoda, dnes je opet krasne
kdyztak mrkni aspon ty na muje fotky a vyjadri se plz.

keep
balkon 2002

Old Post 13-09-2002 v 12:21 PM
prdow je offline   Profil uživatele prdow   Find more posts by prdow   Foto galerie člena prdow   Click here to Send prdow a Private Message   Add prdow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-04-2019 - kdy nejpozději sklízet - 7 odpovědí
27-12-2016 - Kdy sklidit - 127 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5552300 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív