Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » Prní pokus 24W, krabice od bot.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Mysaak
Nový Člen

Karma uživatele Mysaak - 28% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 11  

Nápad První pokus 24W, krabice od bot. Příspěvek č. 1


Ještě jsem tu neviděl takový malý grow tak jsem si řekl skusím to..
Skusil jsem a dopadá to tak že mám 2 týdny nakvítající kytičku..
Hlína: je tam klasickej substrát na pokojový rostliny.
Hnojiva: použil jsem na růst krystalon, a na květ použivám tisíckvět od Starklu.
Světlo: je tam 24W úporka a myslím že i pod tímto světílkem to roste pěkně..
Boxík ma rozměry: 38x16x24cm.
Přítah: malej větráček a stejnej je i na ofuk úsporky(někdo může namítat naco, ale v takhle malím boxu to dosahovalo kritických teplot, proto jsem se rozhodl tam dát taky větráček).
Odtah: pasiv.
Fotky budu dodávat průběžně jak to půjde..
Zatím zdarec..

Všechno co se třpití není zlato....

Naposledy upravil Mysaak 13-12-2011 v 20:22 PM

Old Post 12-12-2011 v 19:08 PM
Mysaak je offline   Profil uživatele Mysaak   Find more posts by Mysaak   Foto galerie člena Mysaak   Click here to Send Mysaak a Private Message   Add Mysaak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mysaak
Nový Člen

Karma uživatele Mysaak - 28% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 11  

Fotky Příspěvek č. 2


Nějak se mi sem nechcou naházet fotky tak se koukněte do galerie nějaký tam naskládám ať je se na co podívat.
A tady je vidět jak nakvítá.. ješte teda jedna menší otazečka na kluka to nevypadá co?
Napište mi co si o tom myslíte.. dík kritici sežerte mně!..

Všechno co se třpití není zlato....

Naposledy upravil Mysaak 13-12-2011 v 12:19 PM

Old Post 12-12-2011 v 19:15 PM
Mysaak je offline   Profil uživatele Mysaak   Find more posts by Mysaak   Foto galerie člena Mysaak   Click here to Send Mysaak a Private Message   Add Mysaak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 3

Vyfučená pneomatika od bicikla jasná žena

Old Post 12-12-2011 v 20:37 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zlosin*
Stálý Člen

Karma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 179  

Příspěvek č. 4

Mazec :-D

odstran alobal ....aspon to

Pozdní pole 2010 n.l

Zlosinův harémek 2009 n.l

1. ZlosinBox* 150 sodík..Superskunk - sklizeno....AK-47 a Durga Mata - SKLIZENO

Shiva Shanti II 2x26 w cfl ---> 150 w Hps -----> kytky šli do OUT 2011

Zlosinův* harémek 2011,ano,rok před koncem světa

Afghan Delight,Shaman,Bubblebeer,Doublegum


"Čím víc se o to staráš,tím dřív se ti to posere... [/COLOR]

Old Post 13-12-2011 v 18:01 PM
Zlosin* je offline   Profil uživatele Zlosin*   Find more posts by Zlosin*   Foto galerie člena Zlosin*   Click here to Send Zlosin* a Private Message   Add Zlosin* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mysaak
Nový Člen

Karma uživatele Mysaak - 28% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 5

No on to ani není alobal. nenašel jsem doma nic lepšího než izotermickou foliu..

Všechno co se třpití není zlato....

Old Post 13-12-2011 v 18:35 PM
Mysaak je offline   Profil uživatele Mysaak   Find more posts by Mysaak   Foto galerie člena Mysaak   Click here to Send Mysaak a Private Message   Add Mysaak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dudino
Nový Člen

Karma uživatele dudino - 23% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 6

Paci sa mi ta wataz a ta rastlinka je este krajsia svedci jej to pestu zdar a cakam nove foto idem sledovat

Mohol by si hodit nejake info velkost boxu a etc ?? Cim viac info potom pritah odtah a ci to uz citis alebo nie

Old Post 13-12-2011 v 18:43 PM
dudino je offline   Profil uživatele dudino   Find more posts by dudino   Foto galerie člena dudino   Click here to Send dudino a Private Message   Add dudino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

Kurva , kamoš .....Mysaak


Registrován: Dec 2010 .....toto si pochopil za 2 roky registrácie na growery ? v týchto podmienkaš to pestuješ ? Si magor.......

Old Post 13-12-2011 v 21:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mysaak
Nový Člen

Karma uživatele Mysaak - 28% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od jjaman
Kurva , kamoš .....Mysaak


Registrován: Dec 2010 .....toto si pochopil za 2 roky registrácie na growery ? v týchto podmienkaš to pestuješ ? Si magor.......

No za ty 2 roky jsem tu teprve začal něco dělat..
Chtěl jsem jen skusit jestli to poroste a vyhmátnout si nějaký detaily..až si to vychytám tak pak začnu vetší.. poseru raději něco málo než kdybych měl dejme tomu zepár řízků pod sodíkem..... pokud se vydaří tak začnu s něčím jiným podle ,,norem,,.. toto bych k tomu rád dodal..

Všechno co se třpití není zlato....

Old Post 13-12-2011 v 21:26 PM
Mysaak je offline   Profil uživatele Mysaak   Find more posts by Mysaak   Foto galerie člena Mysaak   Click here to Send Mysaak a Private Message   Add Mysaak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

fajčím niečo také , že veci beriem vážne a pomalšie zapína...

Old Post 13-12-2011 v 21:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mysaak
Nový Člen

Karma uživatele Mysaak - 28% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 11  

Problém... Příspěvek č. 10


Takže jsem tu s aktualizací a mám špatnou zprávu...začínají se mi věšet listy jako kdyby usychali...
Přestal jsem hnojit a zalívám jenom odstátou vodou, myslíte že to může být přehnojení? Nebo nedostatek nečeho?
jo a ješte konce některých listů sesychají..z toho usuzuji že jsem přehnojil je to tak?
dík za rychlí odpovědi!

Všechno co se třpití není zlato....

Old Post 14-12-2011 v 08:38 AM
Mysaak je offline   Profil uživatele Mysaak   Find more posts by Mysaak   Foto galerie člena Mysaak   Click here to Send Mysaak a Private Message   Add Mysaak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carda1993
Stálý Člen

Karma uživatele carda1993 - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 11

no moc to videt neni,ale takhle to tak vypada zes to prehnojil.

Pěstuj pro radost a s láskou....

Old Post 14-12-2011 v 10:34 AM
carda1993 je offline   Profil uživatele carda1993   Find more posts by carda1993   Foto galerie člena carda1993   Click here to Send carda1993 a Private Message   Add carda1993 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dejaVuCV
Stálý Člen

Karma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 308  

Příspěvek č. 12

Mysaaku, napada me jeste, nemas to prelity? Jak vypada hlina ted? Ale taky bych to videl spis na to prehnojeni.
djV.

Ranní ptáče dál doskáče, víc sežere a dřív chcípne.
1st dejaVu's 200W CFL kalfas bubbler <(--=< sklizeno, zhuleno

Old Post 14-12-2011 v 11:08 AM
dejaVuCV je offline   Profil uživatele dejaVuCV   Find more posts by dejaVuCV   Foto galerie člena dejaVuCV   Click here to Send dejaVuCV a Private Message   Add dejaVuCV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mysaak
Nový Člen

Karma uživatele Mysaak - 28% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 13

No hlína je docela mokrá..tak ju zkkusím chvliku nechat bez zalívaní a uvidíme co to udělá.. ale možna bych zkusil hlínu prolít vodou a zbavit ju nevyužitích živin? dá se to tak udělat? a hnojit začnu až později až se zase zpravý..

Všechno co se třpití není zlato....

Naposledy upravil Mysaak 14-12-2011 v 19:53 PM

Old Post 14-12-2011 v 13:08 PM
Mysaak je offline   Profil uživatele Mysaak   Find more posts by Mysaak   Foto galerie člena Mysaak   Click here to Send Mysaak a Private Message   Add Mysaak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mysaak
Nový Člen

Karma uživatele Mysaak - 28% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 14


Opět přináším update s další otázkou.? může to ještě přežít?? :O
Dám sem pár fotek kde je to líp vidět a jsem zvědav co z toho nakonec vznikne.....:/

Všechno co se třpití není zlato....

Old Post 14-12-2011 v 19:55 PM
Mysaak je offline   Profil uživatele Mysaak   Find more posts by Mysaak   Foto galerie člena Mysaak   Click here to Send Mysaak a Private Message   Add Mysaak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mysaak
Nový Člen

Karma uživatele Mysaak - 28% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 15


Další..

Všechno co se třpití není zlato....

Old Post 14-12-2011 v 20:03 PM
Mysaak je offline   Profil uživatele Mysaak   Find more posts by Mysaak   Foto galerie člena Mysaak   Click here to Send Mysaak a Private Message   Add Mysaak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mysaak
Nový Člen

Karma uživatele Mysaak - 28% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 16


Tady je fotka jak spodní patra to ještě moc nezasáhlo....ale bojím se že mi pojde..:/

Všechno co se třpití není zlato....

Old Post 14-12-2011 v 20:06 PM
Mysaak je offline   Profil uživatele Mysaak   Find more posts by Mysaak   Foto galerie člena Mysaak   Click here to Send Mysaak a Private Message   Add Mysaak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:53 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-01-2016 - První pokus 70w micro - 25 odpovědí
22-12-2008 - první pokus 14wattů - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5103290 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív