Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Selekce Matek
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Jamajcan
Nový Člen

Karma uživatele Jamajcan - 56% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 23  

Selekce Matek Příspěvek č. 1

Zdravím Grower komunitu,

Konečně se mohu časově i prostorově začít naplno věnovat Matkaření a klonování. Vybavení je veškeré objednáno.

Prostor bude prozatimní 190x120x230 dxšxv
je to prostor pouze pro vyselektované matky ..... prostory na selekci jsou velké a přizpůsobím je dle potřeby.

Osvětlení prozatimní 400W MH na pojezdu

patřičná ventilace

medium kokos + hlína

a veškerá potřebná výživa a vitamínky pro maminky.

Matek mám v plánu vyselektovat minimálně 10 a to každou z jiného Modelu, mám rád pestré zasoby kouření a tohle by mi to mělo zajistit.

Zároveň bych následně chtěl své klony nabídnout komunitě lidí z groweru jelikož takovou spotřebu klonů sám mít určitě nebudu.

A dostáváme se k výběru Modelů
Tímto bych Vás chtěl Všechny poprosit o pomoc s výběrem.
Ideálně každý kdo bude mít zájem tak napište do příspěvku 10 modelů které by jste vy v matkárně chtěly mít a třeba i ty které nejsou zrovna k dostání u místních matkářů.
Samozřejně mám i já své favority.
Nebo pokud máte něco zajímavého přímo vy nějaký kros nebo old school model ale jen nemáte prostory na udržování matky tak nabízím azil pro vaši Matku :-) za individuálně domluvených podmínek samozřejmě.

Ze selekcí bych chtěl začít co nejdřív tak neváhejte a doporučujte.

Až bude matkárna vybavena pověsím sem foto ať vidíte jak to u mne budou mít holky vymazlený :-).

Peace" JX.

ještě poprosím k modelům připisujte i seeds banku , Díky

Naposledy upravil Jamajcan 31-12-2012 v 13:51 PM

Old Post 31-12-2012 v 12:30 PM
Jamajcan je offline   Profil uživatele Jamajcan   Find more posts by Jamajcan   Foto galerie člena Jamajcan   Click here to Send Jamajcan a Private Message   Add Jamajcan to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Jamajcan! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

prvne ukaz co umis co mas za sebou
deset odrud jo, hmm takze:
panama, malawi, zamal, nevilles haze, taskenti, sour diesel, destroyer, arnes power haze, guerilla gold a ultrasuperhydroskunk ,-)

Old Post 31-12-2012 v 12:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frido
Stálý Člen

Karma uživatele Frido - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 3

Original Jack herer

Old Post 31-12-2012 v 13:29 PM
Frido je offline   Profil uživatele Frido   Find more posts by Frido   Foto galerie člena Frido   Click here to Send Frido a Private Message   Add Frido to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamajcan
Nový Člen

Karma uživatele Jamajcan - 56% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 4

to mascozaslouzis: jsem jeden s těch co spíš pěstujou než se chlubí.
je to moje radost a můj koníček už víc jak 10 let z toho 5 let indoor nepřetržitě, vyzkoušel sem spustu pěstebních metod, popral jsem se s různými parazity a teď už po veškerých zkušenostech dávám sázku na prevenci a přípravu a už téměř 2 roky neznám co to paraziti jsou.upřednostňuji Bubbler systémy a to v kombinaci pěstební metody SOG

Old Post 31-12-2012 v 13:38 PM
Jamajcan je offline   Profil uživatele Jamajcan   Find more posts by Jamajcan   Foto galerie člena Jamajcan   Click here to Send Jamajcan a Private Message   Add Jamajcan to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Jamajcan! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamajcan
Nový Člen

Karma uživatele Jamajcan - 56% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 5

plán selekce je následující,
zakoupit 10 balíčků seeds po 10 regular seeds jelikož finance jsou omezené.

pokud z 10 seeds nebude žádna samice vyhovující podle požadavků kvality provedu kontrolované opylení a mamina bude vyselektována z F2 seeds případně z nějakého krosu F1.

prosím pište jen k aktuálnímu tématu a to k výběru genetiky, sice nemám karmy a popisek stálý člen ale věřte že nejsem žádný nováček, členem groweru jsem už od roku 2006. Pouštím se do tak velkého projektu s jistotou nejsem blázen :-D.

Peace JX.

Old Post 31-12-2012 v 13:47 PM
Jamajcan je offline   Profil uživatele Jamajcan   Find more posts by Jamajcan   Foto galerie člena Jamajcan   Click here to Send Jamajcan a Private Message   Add Jamajcan to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Jamajcan! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
2echy
Stálý Člen

Karma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 6

Zdar!za mě třeba - Old Time Indiana Bubble Gum (Mosca),10 jich asi dohromady nedám..ať se daří!!jináč kdybys chtěl nejakou sativku,válí se mi doma cheeseberry haze x SSH,ChBH x CHBH,vlastní krosík.Právě je skoušim a zatim pěkný kytí..

Old Post 31-12-2012 v 16:34 PM
2echy je offline   Profil uživatele 2echy   Find more posts by 2echy   Foto galerie člena 2echy   Click here to Send 2echy a Private Message   Add 2echy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

jo ja ti to neberu, ale proverit se to musi kdyz nastoupis s takovym prispevkem hned jako newbie visjak ...
co hledas , kratkej kvet vynos anebo treba i delsi kvet ale nejlepsi kvalita, no ja az dojedu indoor chystam se vyselektovat golden tiger neoficialni f2 kdy ace seeds zkrizily early malawi phena a do toho mi poslali malawi orig. devet kousku takze feer. je to nejsilnejsi genetika na svete a najdou se tam i hodne vynosny phenotipy podle toho co jsem koukal na netu . kvet je asi o tejden az dva delsi nez vetsina komercnich hybridu , ale necha to za sebou jakoukoliv nejlepsi genetiku od sour diesela pres og kush az po super haze akorat nektery phena nejsou tak chutny to je jedina nevyhoda ...

Old Post 31-12-2012 v 18:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamajcan
Nový Člen

Karma uživatele Jamajcan - 56% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 8

to mascozaslouzis : hledám zajímavé odrůdy které ocením já a zároveň ocení komunita Groweru. když už něco dělám tak ať to je k něčemu a nepříjdou nazmar přebytečné klony :-).

Jen přispívejte a doporučujte všichni dál a na konec vyhlásím top 10ku která si bude vegetit u mne v Matkárně a v tomto nebo v novém příspěvku budu průběžně informovat o selekci.

Peace JX.

Old Post 01-01-2013 v 00:44 AM
Jamajcan je offline   Profil uživatele Jamajcan   Find more posts by Jamajcan   Foto galerie člena Jamajcan   Click here to Send Jamajcan a Private Message   Add Jamajcan to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Jamajcan! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 9

WTF ??? Průzkum trhu ??? Top 10 chceš je nadiktovat ?? OB WW JH BB MA NE WS WR AK CH , ale jestli chceš nadchnout tak zamatkuj Dr.Grinspoona budu pravidelny odběratel woe ........jo a samo az daš inzerát tak rovnou s obalama od semen pa

viz....http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=44381

Old Post 01-01-2013 v 06:15 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamajcan
Nový Člen

Karma uživatele Jamajcan - 56% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 10

Čest Hlavo, samo že inzerát s obalama. a s odkazem na průběh selekce.
Neni to průzkum trhu a ani nechci konkurovat místním Matkářům ( všem všechna čest ) doposud sem se musel obracet na Vás a nadále budu do budoucna třeba s výměnou genetik :-).
Určitě s top 10ky bude 5ka moji favoriti který jsou jasný. No nechte se překvapit.
Když už se do toho pouštím tak naplno a to i tím že spestřím nabídku genetik tady na G.

Peace"JX.

Old Post 01-01-2013 v 13:19 PM
Jamajcan je offline   Profil uživatele Jamajcan   Find more posts by Jamajcan   Foto galerie člena Jamajcan   Click here to Send Jamajcan a Private Message   Add Jamajcan to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Jamajcan! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 11

Myslim, že různost nabízené genetiky bude jen plus.

Jestli si někdo vezme klony od člověka, co to právě rozjel, to je na každym. Stejně jako na jakémkoliv jiném trhu je pár špičkových "výrobců" a pak ten zbytek. A každý si nakonec své odběratele najde. Nebo to zabalí.

Osobně mi přijde, že nabídka klonů (sleduju jen bazar) je poměrně chudá. Takže fandim!

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 01-01-2013 v 13:31 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_r41d3r
Utter rude infantile pillock

Karma uživatele Stoned_r41d3r - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 738  

Příspěvek č. 12

Selektit Zoidberga--- http://seedbook.cz/zoidy-p7 , minimálně ze 30 semen.

Prej je to svatej grál všech genů a nejlepší zhul od doby vynalezení marihuany a neexistuje důvod, proč tomu nevěřit...

Old Post 01-01-2013 v 13:40 PM
Stoned_r41d3r je offline   Profil uživatele Stoned_r41d3r   Find more posts by Stoned_r41d3r   Foto galerie člena Stoned_r41d3r   Click here to Send Stoned_r41d3r a Private Message   Add Stoned_r41d3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 13

to Jamaican :

Spíš než do evropskejch potažmo holandskejch seedbank bych se pustil do něčeho ze zámoří..,co neni tak profláknutý a kde jdou prachy hlavně do šlechtění a kultivace kvalitních a novejch strainů,než do reklamy.. O takový genetiky mezi growerstvem zájem je a bude..

Old Post 01-01-2013 v 15:05 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronaut
Stálý Člen

Karma uživatele Astronaut - 85% PěstitelskáKarma uživatele Astronaut - 85% PěstitelskáKarma uživatele Astronaut - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 178 

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od Stoned_r41d3r
Selektit Zoidberga--- http://seedbook.cz/zoidy-p7 , minimálně ze 30 semen.

Prej je to svatej grál všech genů a nejlepší zhul od doby vynalezení marihuany a neexistuje důvod, proč tomu nevěřit...


Jo jo zlatej českej Zoidberg

No jinak za mě třeba Blue Dynamit, Grape fruit KusH, ERBS, SSH, Jack Flash, ale radši bych vyděl něco novýho jako píše eda ale klony od tebe brát asi nebudu mám totiž svoje nicméně když přijdeš s něčim zajímavym určo bych něco skusil ale každopádně nebudu z těch prvních.... jo a za jak dlouho jako plánuješ že to budeš nít vyselektováný?? a jak to chceš Dělat Dál jaký vlastnosti budeš vybírat co má před čim přednost ATD:::: ????

Old Post 01-01-2013 v 15:26 PM
Astronaut je offline   Profil uživatele Astronaut   Find more posts by Astronaut   Foto galerie člena Astronaut   Click here to Send Astronaut a Private Message   Add Astronaut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamajcan
Nový Člen

Karma uživatele Jamajcan - 56% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 15

to EDA45 - taková je myšlenka přinést nové geny :-)

To Astronaut - Jasný chápu ještě nemám co nabídnout a své klony do budoucna nikomu nutit nebudu a pokud nebude zájem tak přebytečné řezy budou využity jiným způsobem, pustím se do nějakých krosů nebo pojedu nějaký brutal SOGy :-).
A vybýrat maminy budu individuálně upřednostňuji kvalitu před kvantitou. Určitě budu koukat na stavbu rostliny a růstový potenciál. Jelikož jsem spíše SOGař tak možná spíše sativa phenotipy :-).

Peace" JX.

Old Post 01-01-2013 v 15:55 PM
Jamajcan je offline   Profil uživatele Jamajcan   Find more posts by Jamajcan   Foto galerie člena Jamajcan   Click here to Send Jamajcan a Private Message   Add Jamajcan to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Jamajcan! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamajcan
Nový Člen

Karma uživatele Jamajcan - 56% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 16

Nějak to tu vázne tak zmíním několik favoritů

S.A.G.E, ERSB, The Pure skunk, abyss99, Purple Wreck.

Nešetřete těma příspěvkama :-D

Peace" JX.

Old Post 02-01-2013 v 18:43 PM
Jamajcan je offline   Profil uživatele Jamajcan   Find more posts by Jamajcan   Foto galerie člena Jamajcan   Click here to Send Jamajcan a Private Message   Add Jamajcan to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Jamajcan! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:35 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-07-2014 - Kvetení matek - 8 odpovědí
29-03-2003 - Regenerace matek ? - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8775070 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív