Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » výška pěstírny
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
fiktr
Stálý Člen

Karma uživatele fiktr - 47% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 26  

výška pěstírny Příspěvek č. 1

zdravim chtel bych se zeptat jaka se da pouzit minimalni vyska pro pestirnu o plose 1mx1m. Svetlo je 400w sodik

Old Post 19-07-2011 v 14:12 PM
fiktr je offline   Profil uživatele fiktr   Find more posts by fiktr   Foto galerie člena fiktr     Add fiktr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
punkure
Stálý Člen

Karma uživatele punkure - 88% PěstitelskáKarma uživatele punkure - 88% PěstitelskáKarma uživatele punkure - 88% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 139  

Re: výška pěstírny Příspěvek č. 2

citace:
Původní příspěvek od fiktr
zdravim chtel bych se zeptat jaka se da pouzit minimalni vyska pro pestirnu o plose 1mx1m. Svetlo je 400w sodik


FAQ

http://grower.cz/pestovani/navody/l...tleni/2.html#11

Old Post 19-07-2011 v 14:15 PM
punkure je offline   Profil uživatele punkure   Find more posts by punkure   Foto galerie člena punkure   Click here to Send punkure a Private Message   Add punkure to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiktr
Stálý Člen

Karma uživatele fiktr - 47% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 3

Jasny no ale kdyz dam 400w sodarnu do pixle 1x1x1 m tak tam bude urcite teplo jak v troube a budu muset valit ventak naplno jde mi spis o nejaky postrehy z praxe nebo tak.Mam docela omezenej prostor....

Old Post 19-07-2011 v 14:20 PM
fiktr je offline   Profil uživatele fiktr   Find more posts by fiktr   Foto galerie člena fiktr     Add fiktr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 4

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=54299
tady máš takovou bednu...

Old Post 19-07-2011 v 15:21 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiktr
Stálý Člen

Karma uživatele fiktr - 47% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 5

Dik moc neco takoviho sem chtel vydet tet vim ze kdyz budu mit vejšku cca 150 cm tak to pude a nebudu muset zase resit silnejsi odtahy nebo nejaky ofuky navic....

Old Post 19-07-2011 v 15:44 PM
fiktr je offline   Profil uživatele fiktr   Find more posts by fiktr   Foto galerie člena fiktr     Add fiktr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aukro503
Stálý Člen

Karma uživatele aukro503 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 44  

Obecné z růstu na květ Příspěvek č. 6


Čau groweři.. Zajímalo by mě když jsem ted vyměnil růstovou 400W výbojku za květovou 400W.. Tak za jak dlouho poznám až se začnou vytvářet palice?? Jinak mám ve skříni 3 fem. kytky a je to skunk kříženej s 31x skunkama tak jsem zvědavej.. Mám je vcelku dost přerostlé tak mi prosím poradtě co s tím.. Díky všem za rady..

Old Post 21-07-2011 v 08:20 AM
aukro503 je offline   Profil uživatele aukro503   Find more posts by aukro503   Foto galerie člena aukro503   Click here to Send aukro503 a Private Message   Add aukro503 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 7


Nestaci vymenit vybojku, musis taky zkratit dobu svitu na 12 hodin, coz je snad samozrejmnosti, ale nikde to nuvadis.
Po prepnuti na 12/12 jeste tyden az dva dost poroustou, tak jestli si prepnul TED, jeste je cas je sestrihnout. Vubec bych se nebal a razantne strihnul vsechny vrsky.


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 21-07-2011 v 09:03 AM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aukro503
Stálý Člen

Karma uživatele aukro503 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 8

Jo zkrácení doby svitu je jasná věc.. Jen bych potřeboval poradit kolik tak cm od vrhu střihnout?? To se asi nejspíš tím připravím o nějaký výnos že tím zastřižením? popřípadě z toho udělat řízky?.. Díky

Old Post 21-07-2011 v 09:12 AM
aukro503 je offline   Profil uživatele aukro503   Find more posts by aukro503   Foto galerie člena aukro503   Click here to Send aukro503 a Private Message   Add aukro503 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jagditrax
Stálý Člen

Karma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 329  

Re: z růstu na květ Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od aukro503
Čau groweři.. Zajímalo by mě když jsem ted vyměnil růstovou 400W výbojku za květovou 400W.. Tak za jak dlouho poznám až se začnou vytvářet palice?? Jinak mám ve skříni 3 fem. kytky a je to skunk kříženej s 31x skunkama tak jsem zvědavej.. Mám je vcelku dost přerostlé tak mi prosím poradtě co s tím.. Díky všem za rady..


Zdar, mal by si sa to pytat vo svojom trede http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=58154

Mas tam Automazar alebo skunk x 31x skunk ??? Za 11 dni to takto vyrastlo??? Alebo co to teda je?? Je to auto ci nie?

Miesto strihania to ohni popripade zlom. Stiahni to spagatom aby sa to ohlo a prepni to. Pripadne to zlom vo vhodnej vyske (nie odlom) a prepni. pocitaj ze po prepnuti to este porastie.

Tenkrát poprvé 400W, White Widow
2. pokus 400W, 3xPepr, 3x Apollo 11
400 W - SA, SMBOG, C99xNL, CH, CGxEN
1. Bubbler 400w MH/HPS, California indica
ST3, SMBOG, CGxEN, LO, 400 W MH/HPS bubbler

Old Post 21-07-2011 v 10:24 AM
Jagditrax je offline   Profil uživatele Jagditrax   Find more posts by Jagditrax   Foto galerie člena Jagditrax   Click here to Send Jagditrax a Private Message   Add Jagditrax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aukro503
Stálý Člen

Karma uživatele aukro503 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 44  

Nápad Příspěvek č. 10


Ten thread s tím automazarem již neplatí.. Jelikož jsem kytky vytáhnul a hodil ven :-) Ted mám ve skříni 3 kytky křížené 31 druhama skunku.. Už jsem kytky zaštípnul do stejné výšky tak doufám že to bude stačit.. Jsem zvědavej na výnos kolik toho bude jelikož pěstuji poprvé indoor..

Old Post 21-07-2011 v 11:15 AM
aukro503 je offline   Profil uživatele aukro503   Find more posts by aukro503   Foto galerie člena aukro503   Click here to Send aukro503 a Private Message   Add aukro503 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aukro503
Stálý Člen

Karma uživatele aukro503 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 11

Zajímalo by mně za jak dlouho od přepnutí výbojky na květ poznám až se začnou dělat palice? Díky za rady..

Old Post 24-07-2011 v 20:18 PM
aukro503 je offline   Profil uživatele aukro503   Find more posts by aukro503   Foto galerie člena aukro503   Click here to Send aukro503 a Private Message   Add aukro503 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carloss Escobar
Nový Člen

Karma uživatele Carloss Escobar - 10% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 12

To: aukro503
Tak 7-10 dní než se udělaj první blizny a kolem 20-týho dne to začne jak řiká moje máma "metličkovatět".

Old Post 25-07-2011 v 07:01 AM
Carloss Escobar je offline   Profil uživatele Carloss Escobar   Find more posts by Carloss Escobar   Foto galerie člena Carloss Escobar   Click here to Send Carloss Escobar a Private Message   Add Carloss Escobar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od aukro503
Ten thread s tím automazarem již neplatí.. Jelikož jsem kytky vytáhnul a hodil ven :-) Ted mám ve skříni 3 kytky křížené 31 druhama skunku.. Už jsem kytky zaštípnul do stejné výšky tak doufám že to bude stačit.. Jsem zvědavej na výnos kolik toho bude jelikož pěstuji poprvé indoor..


byt tebou jak prepnes pouvazuju nad necim takovym


http://grower.cz/forum/showthread....3142#post873142

jinac nebudes mit kde dat lampu za chvili a cele to bude neprosvetlene

Old Post 25-07-2011 v 14:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od aukro503
Ted mám ve skříni 3 kytky křížené 31 druhama skunku..


Ahoj. To je ako noname alebo čo za model?

Marihuana je dar.

Old Post 25-07-2011 v 22:04 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aukro503
Stálý Člen

Karma uživatele aukro503 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 15

Je to skunk kříženej s 31x druhama skunku..

Old Post 26-07-2011 v 13:48 PM
aukro503 je offline   Profil uživatele aukro503   Find more posts by aukro503   Foto galerie člena aukro503   Click here to Send aukro503 a Private Message   Add aukro503 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aukro503
Stálý Člen

Karma uživatele aukro503 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 44  

Obecné Příspěvek č. 16


Tak dnes jsem vyfotil moje kytky.. Už jsou 6 dní na květu ale ještě jsem žádné náznaky na preflowers nezaznamenal :-( Tak snad je na to ještě brzo..

Old Post 26-07-2011 v 19:37 PM
aukro503 je offline   Profil uživatele aukro503   Find more posts by aukro503   Foto galerie člena aukro503   Click here to Send aukro503 a Private Message   Add aukro503 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:56 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-09-2019 - Výška světla - 12 odpovědí
06-08-2016 - Pěstírna - 30 odpovědí
04-08-2016 - Pěstírna - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4814440 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív