Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » První grow Kubise pod 400w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
aukro503
Stálý Člen

Karma uživatele aukro503 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 44  

Obecné První grow Kubise pod 400w Příspěvek č. 1


Čus groweři.. Toto bude můj první grow ve sklepě kde je běžně 15 stupnů.. Chtěl bych od Vás aby jste mi zhodnotili skřín a řekli jestli to tam může fungovat :-) Jinak Semínka mám už naklíčené 6x AutoMazar.. Chci se ještě zeptat kolik hodin mám na ně svítit? Jestli klasiku 18/6 nebo i více?? Díky všem za rady..

Old Post 09-07-2011 v 15:25 PM
aukro503 je offline   Profil uživatele aukro503   Find more posts by aukro503   Foto galerie člena aukro503   Click here to Send aukro503 a Private Message   Add aukro503 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luky19
Stálý Člen

Karma uživatele luky19 - 6% PěstitelskáKarma uživatele luky19 - 6% PěstitelskáKarma uživatele luky19 - 6% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 2

no jen by me zajímalo proč máš automaty pod lampu , já osobne bych se na to vysral budeš z toho málo zklízet , přecejenom je to pod lampou ale nemaj tolik v genech, radši je dej do skelníku muj názor, peace

Old Post 09-07-2011 v 19:32 PM
luky19 je offline   Profil uživatele luky19   Find more posts by luky19   Foto galerie člena luky19   Click here to Send luky19 a Private Message   Add luky19 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aukro503
Stálý Člen

Karma uživatele aukro503 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 3

Chci to zkusit právě pod lampou a uvidím kolik toho bude :-) Chci se zeptat mám ve skříní kombinovanou výbojku 400W na růst.. Jestli ji tam mám nechat i na květ nebo ji mám pak vyměnit za květovou výbojku?? Díky všem..

Old Post 10-07-2011 v 11:26 AM
aukro503 je offline   Profil uživatele aukro503   Find more posts by aukro503   Foto galerie člena aukro503   Click here to Send aukro503 a Private Message   Add aukro503 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aukro503
Stálý Člen

Karma uživatele aukro503 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 4

Ještě bych chtěl poradit jak často hnojit automaty? Hlínu sem jim dal už předhnojenou na 6 týdnů kristalonem.. Tak jestli jim můžu jěště něco přimíchat za hnojiva :-) Mám na růst od Plagronu groow a od BioBizzu fish mix.. Dejte prosím vědět.. Jak budu mít čas tak sem hodím nějaké nové foto :-)

Old Post 10-07-2011 v 11:47 AM
aukro503 je offline   Profil uživatele aukro503   Find more posts by aukro503   Foto galerie člena aukro503   Click here to Send aukro503 a Private Message   Add aukro503 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jagditrax
Stálý Člen

Karma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 5

nejake blizsie info by nebolo? rozmery, odtah, filter, ofuk, velkost kvetinacov atd.

Ak to mas predhnojene tak tam zatial nic nelej.(Je to nejaky AGRO substrat?) Na zaciatok tam toho maju az az. nechaj to rast a uvidis ci sa ti prejavi casom nejaky nedostatok zivin. Predpokladam ze do kvetu sa dostanes bez nutnosti hnojenia, tak by asi bolo lepsie sa poobzerat ked tak po hnojkach na kvet (zalezi samo od mnozstva substratu)

Tenkrát poprvé 400W, White Widow
2. pokus 400W, 3xPepr, 3x Apollo 11
400 W - SA, SMBOG, C99xNL, CH, CGxEN
1. Bubbler 400w MH/HPS, California indica
ST3, SMBOG, CGxEN, LO, 400 W MH/HPS bubbler

Old Post 10-07-2011 v 20:47 PM
Jagditrax je offline   Profil uživatele Jagditrax   Find more posts by Jagditrax   Foto galerie člena Jagditrax   Click here to Send Jagditrax a Private Message   Add Jagditrax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 6

Zdarec

Pozor na ten substrat s kristalonem - docela mi to spalilo uz odrostlejsi semenacky, takze pro uplne mimina to je nevhodny substrat. Kup si radeji neco pro vysev a nebudes potom litovat a nebo rovnou nejakou hlinu z Gshopu....

jinak co ti to tam visi za krabici?

tak at to roste

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 11-07-2011 v 07:42 AM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spála
Stálý Člen

Karma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 7

s hnojením nejdřív tak 2,5-3 týden fishmixem(postřik) můžeš dřív jinak sem hodně zvědavý na výnos jen tak dál a s periodu bych jel 20/4 a 14 dní před koncem 18/6
pro příště AF je nejlepší sázet přímo do zeminy a nepřesazovat protože čím menší stres na ně kladeš tím můžou rychleji růst a to je v AF to nejdůležitější aby získali co nejvíce v růstu

Old Post 12-07-2011 v 11:50 AM
Spála je offline   Profil uživatele Spála   Find more posts by Spála   Foto galerie člena Spála   Click here to Send Spála a Private Message   Add Spála to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:40 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-03-2016 - První indoor OG Kush 400w - 192 odpovědí
29-04-2013 - Prvý Grow 400W - 32 odpovědí
17-02-2013 - První Grow 600W NFT - 36 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9261770 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív