Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » První indoor OG Kush 400w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

První indoor OG Kush 400w Příspěvek č. 1



Zdravím. Chtěl bych se s vámi podělit o svůj vůbec první indoor. Postupně vás budu informovat o průběhu a budu přidávat dost fotek.
Informace:
5x OG Kush Od Dinafem
Prostor 125x85x235
Přítahová ventilace o síle 187m3/h
Světlo 400w sodikovka
Na vyrašení klíčků jsem použil CFL 250w
Zvlhčovačka vzduchu
Přítahový ventilátor
Ofuk Hurricane
Květináče 11L a v nich Wormhummus (hlína)
Hnojiva+doplňky:
AH (1,2,3) , Blommbastic, Superthrive, JIDB (1,2,3), Phytamin, AH enzymes+, Fytovit, AH final solution, Canna Cure Spray 750ml

Takže abych doplnil...
1 Foto Bylo kytičkám 11 dní
2 Foto kytičkám už je 16 dní

Další fotky budou už brzy jsem rád že se tady s vámi můžu o svoji zelenou zahrádku podělit

Old Post 22-12-2015 v 07:40 AM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Subaru
Stálý Člen

Karma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 2

Gangsterská klasika OG Kush, pěkně :-) Co se týká hnojiv, už teď vím že to přehnojíš, pokud chceš používat všechny co si vypsal.. Zvolil bych jen JiDB, maji vše co rostliny potřebují. Taky se nesmí k nim už nic lít jiného, a opravdu není třeba. Je to vyzkoušené.. Hlavně neposer teploty, dopor. 20 tma a 26 den (u vrcholků max 28) a pozor at to nepřeleješ. Do té hlíny si mohl přidat perlit, nebo kokos 1/1 s hlínou. Příští kolo bych volil už jen kokos.. Budu sledovat..

IN
1) Můj první indoor - F*ck
2) 10x White Widow - 400w
3) 10x Exile - 400W
4) 25x kytí (C+, MD) - 600W
Atd ...
OUT
1) 3x Marmalate - Delicious

Old Post 22-12-2015 v 08:57 AM
Subaru je offline   Profil uživatele Subaru   Find more posts by Subaru   Foto galerie člena Subaru   Click here to Send Subaru a Private Message   Add Subaru to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 3

teplota den 25 noc 18-19
nepřehnojím neboj jen zkouším které hnojiva jak fungují samozřejmě je nemíchám jen jsem připravený na vše.

Old Post 22-12-2015 v 09:12 AM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 4

Subaru už všechny mé případné připomínky napsal :-) Díky Subaru!

Old Post 22-12-2015 v 19:30 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 5



Ahoj lidi. Tak jak už to tak bývá nastal menší problém a potřeboval bych vědět jak je závažný a jak na něj. Na všech kytičkách se začaly rulovat listy dovnitř stává se mi to pořád ale jen už k večeru ráno je to pěkně všechno narovnaný.
Kdyžtak mrkněte a okomentujte. Děkuji

Jinak na doplnění Včera jsem šmikal FIM metodu poprvé v životě, povedlo se u dvou z pěti.

Old Post 22-12-2015 v 19:50 PM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Subaru
Stálý Člen

Karma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 6

Není zač Liješ tam teď čistou vodu? Taky to dělá stres s velkých rozdílů teplot nebo přehřátí od výbojky, to bych tipoval nejvíc, když to dělá až ke konci dne ... Jak ho máš vysoko?

IN
1) Můj první indoor - F*ck
2) 10x White Widow - 400w
3) 10x Exile - 400W
4) 25x kytí (C+, MD) - 600W
Atd ...
OUT
1) 3x Marmalate - Delicious

Old Post 22-12-2015 v 19:52 PM
Subaru je offline   Profil uživatele Subaru   Find more posts by Subaru   Foto galerie člena Subaru   Click here to Send Subaru a Private Message   Add Subaru to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 7

Lampu mám 75 cm vysoko měl jsem ji 50 a tak byly zakrslé. Mard mi nedávno poradil jak pořešit vlhkost a lampu dát výš tak jsem to udělal.
Výkyvy teplot se mi nezdají přes den to sice kolísá ale maximálně 25-27 na noc mají
18-20. myslíš že by bláznili s jen tak malým teplotním rozdílem?
jinak po zahnojení enzymy + se jemně zazelenaly špičky listů (jsou světlejší) tak jsem dal 2x čistou vodu s upraveným ph na 6,5 a jednou superthrive. (veškerou zálivku upravuji na 6,5ph)

Old Post 22-12-2015 v 20:01 PM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 8

vlhkost? přes noc stoupne, do večera to lampa vysuší... mě se takhle kroutily při vysoký teplotě a zároveň nízký vlhkosti.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 22-12-2015 v 20:09 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 9

vlhkost přes den 38 - 55 ta kolísá jsem závislý na zvlhčovačce a hadru v nádobě když ale přidám může tam být i 70% což by asi na růst bylo lepší. Přes noc je tam 52 - 58
zkusím zvednout vlhkost líp nasměruji ofuky. Uvidím co to provede dnes to ještě upravím a zítra v podvečer tu napíšu výsledek

Old Post 22-12-2015 v 20:12 PM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 10

To bude možná ono 38 už je málo... ještě sou to prcci. Až budou větší s pořádnym kořenovym systémem kterej bude pořádně "sát" tak s tim nemaj problém, ale dokud sou malý je ta vlhkost důležitá.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 22-12-2015 v 20:18 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Subaru
Stálý Člen

Karma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 11

Já bych to na vlhkost netipoval, není až tak důležitá na to, aby se nekroutily listy, je důležitá hlavně pokud máš malé kořínky, tzn. u nových řízků ...

IN
1) Můj první indoor - F*ck
2) 10x White Widow - 400w
3) 10x Exile - 400W
4) 25x kytí (C+, MD) - 600W
Atd ...
OUT
1) 3x Marmalate - Delicious

Old Post 22-12-2015 v 20:40 PM
Subaru je offline   Profil uživatele Subaru   Find more posts by Subaru   Foto galerie člena Subaru   Click here to Send Subaru a Private Message   Add Subaru to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 12

Takovej prokořeněnej řízek je na tom co se týče kořenů kolikrát líp než stejně velkej semenáč. Samozřejmě že při kořeňení řízku je vlhkost priorita no.1

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 22-12-2015 v 20:47 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 13

Jak jsem psal v prvním příspěvku jedu od semínka k řízkům jsem se nedostal.
Zvýším vlhkost a uvidím třeba to bude v poho.

Old Post 22-12-2015 v 20:52 PM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 14

Zdravíčko. Říkal jsem sice že napíšu až navečer ale je to zbytečný když už je vše vyřešeno. BYLA TO VLHKOST.
Zvýšil jsem to na 73% a snažím se to držet listy se krásně narovnaly a už to pěkně voní

Old Post 23-12-2015 v 09:57 AM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od crazyben
Takovej prokořeněnej řízek je na tom co se týče kořenů kolikrát líp než stejně velkej semenáč. Samozřejmě že při kořeňení řízku je vlhkost priorita no.1


To je nesmysl....obecne mají kytky ze semínek v pocatku urcite mnohem vetsi korenovej bal jak klony...pokud teda porovnáme stejne velky kyticky...vem si ze seminka od prviho dne rostou koreny...tzn ze po 14 dnech ma uz hodne slusnej korenovej bal.. a v ty době když zasadis klon kterej bude odpovídat stejny velikosti kytky ze semínka tak urcite takovy koreny nemá proto u kytek ze semínek není potřeba dodržovat buchvi jak vysokou vlhkost..to je problém je u rizku.. navíc u rizku zalezi jestli je dotycnej matkar nechal zvyknout na nizzsi vlhkost..protoze když rizky korenej v pareniku a rovnou se pak vyndaj a jdou do světa tak jsou zvykly na vysokou vlhkost z pareniku... je potřeba rizky az zakoreni nechat tak 1-2 dny zvyknout postupne na nižší vlhkost (to neplati u rizku který jsou volne v boxu, ty jsou pripraveny hned k zasazeni..) pak ani u rizku není problém ze by uvadaly když nebudou mit vlhko...

Co se tyka toho krouceni listu tak to je beznej priklad pokud zasadis rovnou do predhnojenyho substratu... na takhle maly kytky ze semínek je to totiž moc predhnojeny.. tudíž tohle je priklad lehkyho prehnojeni... ale s tim nic neudelas.. proste lij zatím jen cistou vodu dokud nebudou vetsi...když nechcipli v prvních dnech tak ted uz to zvladnou...

Old Post 23-12-2015 v 10:22 AM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 16

Zajímavé poučení to si zapamatuju. Ale opravdu tím navýšením vlhkosti se to spravilo o 80% teď nehnojím už třetím dnem a hnojit začnu až tak za 3-5 dní nejdříve (možná dřív kdyby kyti ukázaly nedostatky) ale myslím si že živin mají dost. Uvidíme jak to půjde dál. Zítra nebo pozítří sem dám fotky jak se mi povedlo zastřihnout

Old Post 23-12-2015 v 10:33 AM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:35 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-06-2018 - první indoor 400w 5x NL - 90 odpovědí
18-02-2017 - První indoor 600w - 22 odpovědí
09-02-2017 - První indoor 600w - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4984120 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív