Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Destrukce po přepnutí!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Zdenda
Nový Člen

Karma uživatele Zdenda - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 3 

Nápad Příspěvek č. 1

Mám docela nepříjemnej problémek, který spočívá ve žloutnutí kytek. Při růstu slunce simuluje 250W metalhalid a v květu se o to stará 400(600)W sodíkovka. Pár dnů po této změně nejen fotoperiody doposud tmavězelené kytky začnou od spoda žloutnout, vadnout a taky už noc nevyrostou. Mám
vyzkoušeno, že za to může právě změna "slunce". ALE PROČ??!!!!
Netušíte někdo? Prosím HELP ME!

To Kvetak
Změnu metal/sodík sem aplikoval současně se změnou fotoperiody (18/6 to 12/12), následoval růst z 35cm do max. 50cm celkové výšky doprovázený výrazným žloutnutím, tvorba palic.... výnos 400W/200g což bylo docela málo řek bych.
Medium kokos, výživa adv. hydro 1-2-3, postřiky B´CUZZ, odvětrávané stínidlo zakryté sklem.
Nedávno jsem provedl změnu metal 250W/sodík 400W v pokročilé růstové fázi, tak do 3dnů nastoupilo žloutnutí a nejen od spoda. Tak nevím, jestli je třeba při takové změně dát lucernu na pár dnů vějš než je obvyklé a potom snižovat? Myslím si, že hnojení A.H. je
dostatečně komplexní.

[Edited by Zdenda on 19-01-2003 at 03:53 PM]

Old Post 13-01-2003 v 21:50 PM
Zdenda je offline   Profil uživatele Zdenda   Find more posts by Zdenda   Foto galerie člena Zdenda     Add Zdenda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvetak
Stálý Člen

Karma uživatele Kvetak - 76% PěstitelskáKarma uživatele Kvetak - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 2

Co světelnej šok přeci jen naráz 2xvětší výkon, spojený se změnou spektra

Jak to šlo pod zářivkama 4x18W
Stavba "ICEBOX 150W"

Travička zelená to je moje potěšení...
Kouřím rád a je to na mě doufám znát

Old Post 15-01-2003 v 18:06 PM
Kvetak je offline   Profil uživatele Kvetak   Find more posts by Kvetak   Foto galerie člena Kvetak   Click here to Send Kvetak a Private Message   Add Kvetak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zdenda
Nový Člen

Karma uživatele Zdenda - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 3

Teplotni šok to asi nebude, teplota nejde pres 28st. (23 prs noc), ale pokud tomu zeíi muze vadit zmena spektra spojena se zvysenim vykonu tak budu muset zacinat i koncit se stejnou lucernou, co myslite? A v hnojeni od Av. Hydro bych problem taky nevidel, navic doplnek Phytamin a kvet. stimulator (pozdej).

Old Post 15-01-2003 v 19:48 PM
Zdenda je offline   Profil uživatele Zdenda   Find more posts by Zdenda   Foto galerie člena Zdenda     Add Zdenda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvetak
Stálý Člen

Karma uživatele Kvetak - 76% PěstitelskáKarma uživatele Kvetak - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 4

Ne ne, to zase takhle se to dělá normálně metal/sodík, jen sem si myslel, že dohromady to udělá to co se ti stalo, ale to se stává řízkům ze zářivek pod sodík.

Jinak, když si to přepnul, začaly ti po nějaké době kyti rychle růst? Jestli jo tak je to fajn, pak se to zasekne-tady v tom bodě si asi ty (a začnou růst palice jak palice ). Hele a teď by mě zajímalo, jak moc ty listy žloutnou-ono je to vlastně normální, žloutnou-li v relativně malé míře-jen ty spodní-kytka si prostě vybírá živiny z listů na tvorbu palic, proto by se v této době mělo zastřihovat opravdu rozvážně a hnojit fosforečnatým hnojivem.

Jinak se omlouvám za dezinformaci.



[Edited by Kvetak on 15-01-2003 at 10:47 PM]

Jak to šlo pod zářivkama 4x18W
Stavba "ICEBOX 150W"

Travička zelená to je moje potěšení...
Kouřím rád a je to na mě doufám znát

Old Post 15-01-2003 v 21:44 PM
Kvetak je offline   Profil uživatele Kvetak   Find more posts by Kvetak   Foto galerie člena Kvetak   Click here to Send Kvetak a Private Message   Add Kvetak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Netrap je.. Příspěvek č. 5

Trochu jsem nad tím přemýšlel, ale moc nevyšpekuloval. Pořád moc nerozumim, proč jsi dvakrát zvednul výkon výbojky? Třeba že kytky jsou prorostlý a světlo jimi špatně prostupuje níže? Asi to je pro ně docela šlupka, na konci léta je slunce spíš slabší, už biorytmickej šok je trochu zatíží, ale ta intenzita světla je určitě darda.

Vyjádřete i ostatní svůj názor, je to docela zajímavý.

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Old Post 16-01-2003 v 11:09 AM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nobody4
Stálý Člen

Karma uživatele nobody4 - 66% PěstitelskáKarma uživatele nobody4 - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 201 

2 zdenda Příspěvek č. 6

zkus tu šestikouli dát tak 70cm nad vrcholky pokud to tak máš, zkus to ještě vejš. Pokud kytky budou vypadat ok začni postupně snižovat.
Kámoš pod ní ze začátku dává průhledný igelitový pytle, aby ten rozdíl nebyl až takovej kotel. Sám jsem to nikdy nezkoušel, ale on už to nějakej pátek dělá N4

Stay high if u can

Old Post 16-01-2003 v 11:55 AM
nobody4 je offline   Profil uživatele nobody4   Find more posts by nobody4   Foto galerie člena nobody4   Click here to Send nobody4 a Private Message   Add nobody4 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zdenda
Nový Člen

Karma uživatele Zdenda - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 7

Pánové, díky moc za vaše reakce, zitra udělám pár fotek a zkusím je připojit včetně dalších info.

Old Post 17-01-2003 v 20:17 PM
Zdenda je offline   Profil uživatele Zdenda   Find more posts by Zdenda   Foto galerie člena Zdenda     Add Zdenda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:13 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-01-2017 - Přesadit zároveň při přepnutí?? - 7 odpovědí
29-06-2001 - Rust po prepnuti? - 10 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8374310 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív