Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Pěstování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
petrus
Stálý Člen

Karma uživatele petrus - 37% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 49 

Obecné Příspěvek č. 1

Dostal jsem nějaké skunkové semeno.Zasadil jsem ho.Ted má 10dní a má strašně velké listy,roste před očima ted má již 10cm stonek je asi 0,5cm hrubý.Není to obyč. tráva,když tak rychle roste?

Old Post 11-03-2001 v 14:48 PM
petrus je offline   Profil uživatele petrus   Find more posts by petrus   Foto galerie člena petrus   Click here to Send petrus a Private Message   Add petrus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KosMic
Stálý Člen

Karma uživatele KosMic - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 70 

Palec nahoru světla? Příspěvek č. 2

Čím svítíš?

Old Post 11-03-2001 v 15:43 PM
KosMic je offline   Profil uživatele KosMic   Find more posts by KosMic   Foto galerie člena KosMic   Click here to Send KosMic a Private Message   Add KosMic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrus
Stálý Člen

Karma uživatele petrus - 37% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 49 

Obecné Příspěvek č. 3

Svitím 400w son-t-agro.

Old Post 12-03-2001 v 17:02 PM
petrus je offline   Profil uživatele petrus   Find more posts by petrus   Foto galerie člena petrus   Click here to Send petrus a Private Message   Add petrus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrus
Stálý Člen

Karma uživatele petrus - 37% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 49 

Příspěvek č. 4

Jo velikost skříně je 140cm(vyška)80délka,40hloubka.

Old Post 12-03-2001 v 17:03 PM
petrus je offline   Profil uživatele petrus   Find more posts by petrus   Foto galerie člena petrus   Click here to Send petrus a Private Message   Add petrus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KosMic
Stálý Člen

Karma uživatele KosMic - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 70 

Nápad :O Příspěvek č. 5

SAKRA!!! TO JE SVETLA NA JEDNU KYTKU!!! neni to škoda? Co tam ještě nějaký kytky dát?

Old Post 12-03-2001 v 18:16 PM
KosMic je offline   Profil uživatele KosMic   Find more posts by KosMic   Foto galerie člena KosMic   Click here to Send KosMic a Private Message   Add KosMic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrus
Stálý Člen

Karma uživatele petrus - 37% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 49 

Obecné Příspěvek č. 6

Kytek tam mám celkem 9,ale ta o které píší měla druhý pár listu velky jako dospělá kytka.Včera mi sdělili,že je to semeno nějaké jamajky,mužu to pěstovat indoor?S pěstovaním ve skříni jsem začal zhruba před 3týdny,všechny kytky mám ze semen skunku,ktere jsem si doma ukládal.Prozatím o indoor pěstování vím málo,ale je to moc zajimavé,uvídíme co vyroste...

Old Post 13-03-2001 v 16:16 PM
petrus je offline   Profil uživatele petrus   Find more posts by petrus   Foto galerie člena petrus   Click here to Send petrus a Private Message   Add petrus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Animal Farm
Nový Člen

Karma uživatele Animal Farm - 44% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 7

rychlost rustu muze byt dost mozna zpusobena tim, ze ta rostlina, o ktere pises je samec, ktery jak znamo dosahuje vetsich rozmeru v kratsim case, nez samice. Jestli nevis, jak se to pozna, tak nekde jsem tady videl navod i s fotkama, tak si to najdi a mrkni na to.

Old Post 16-03-2001 v 15:37 PM
Animal Farm je offline   Profil uživatele Animal Farm   Find more posts by Animal Farm   Foto galerie člena Animal Farm   Click here to Send Animal Farm a Private Message   Add Animal Farm to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Animal Farm! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:30 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-03-2020 - Hliník a pěstování - 3 odpovědí
25-06-2019 - Prostřihávání - 10 odpovědí
11-04-2019 - indoor pěstování - 20 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4241410 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív