Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Prostřihávání
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
D8tecxt
Nový Člen

Karma uživatele D8tecxt - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2019
Příspěvků: 7  

Obecné Prostřihávání Příspěvek č. 1

Ahojte uličníci.
Tak zkouším svůj první pěst. Možná to pro někoho budou triviální otázky, ale já potřebuju získat ještě nějaké dodatečné informace FAQ mám pročtený celý třikrát a G jsem taky tak nějak prolezl, co jsem potřeboval zjistit, zjistil jsem, teď bych potřeboval poradit.. snad nezakládám nějaké duální téma.

Jedu indoor, mám tam 5 kytiček, které se mi myslím podařilo celkem obstojně vychovat, no možná jsem je nechal přerůst.. za každou připomínku budu rád.
Kytkám jsem jednou štípnul top a pěkně se rozvětvily, nechtěné jsem ošmikal a na každé zůstali cca 4 silné větve které si jedou pěkně vzhůru. Jenže ty větve se zase větví, desnej plevel.. tak jsem šmikal a šmikal..a teď bych potřeboval poradit kdy přestat.

Kytky jsou už pár dní na 12/12.

Kdy mám přestat šmikat ty sekundární vlky co rostou z každého uzlu?

pokusím se přidat foto...

Old Post 23-06-2019 v 12:24 PM
D8tecxt je offline   Profil uživatele D8tecxt   Find more posts by D8tecxt   Foto galerie člena D8tecxt   Click here to Send D8tecxt a Private Message   Add D8tecxt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D8tecxt
Nový Člen

Karma uživatele D8tecxt - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2019
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 2


foto

Old Post 23-06-2019 v 12:35 PM
D8tecxt je offline   Profil uživatele D8tecxt   Find more posts by D8tecxt   Foto galerie člena D8tecxt   Click here to Send D8tecxt a Private Message   Add D8tecxt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D8tecxt
Nový Člen

Karma uživatele D8tecxt - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2019
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 3


Tady ještě jak to vypadalo na zacatku..

Old Post 23-06-2019 v 12:41 PM
D8tecxt je offline   Profil uživatele D8tecxt   Find more posts by D8tecxt   Foto galerie člena D8tecxt   Click here to Send D8tecxt a Private Message   Add D8tecxt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D8tecxt
Nový Člen

Karma uživatele D8tecxt - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2019
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 4


Neco mezi . .

Old Post 23-06-2019 v 12:43 PM
D8tecxt je offline   Profil uživatele D8tecxt   Find more posts by D8tecxt   Foto galerie člena D8tecxt   Click here to Send D8tecxt a Private Message   Add D8tecxt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D8tecxt
Nový Člen

Karma uživatele D8tecxt - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2019
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 5


A ted po prepnuti. .

Old Post 23-06-2019 v 12:45 PM
D8tecxt je offline   Profil uživatele D8tecxt   Find more posts by D8tecxt   Foto galerie člena D8tecxt   Click here to Send D8tecxt a Private Message   Add D8tecxt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 6

prispevek č.2 uz nic nesmikej,bo ti tam nic nevyroste....

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 23-06-2019 v 13:04 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D8tecxt
Nový Člen

Karma uživatele D8tecxt - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2019
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 7

oki, mohl jsem neco delat lepe? Jako ze s vychovavanim ..

Old Post 24-06-2019 v 00:48 AM
D8tecxt je offline   Profil uživatele D8tecxt   Find more posts by D8tecxt   Foto galerie člena D8tecxt   Click here to Send D8tecxt a Private Message   Add D8tecxt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Dalby
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Dalby - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Dalby - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Dalby - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 8

No mohl si je strihnout jen jednou a pak je ohejbat. Kytky by ti byly asi vdecnejsi, nez je porad stresovat strihanim. Nebo ti jde jen o 4 palice? To je pak jina...

Zdraví Mr.Dalby

Old Post 24-06-2019 v 15:08 PM
Mr.Dalby je offline   Profil uživatele Mr.Dalby   Find more posts by Mr.Dalby   Foto galerie člena Mr.Dalby   Click here to Send Mr.Dalby a Private Message   Add Mr.Dalby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D8tecxt
Nový Člen

Karma uživatele D8tecxt - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2019
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 9

Ja je smiknul jen jednou, pak jsem se snazil vystrihat ty vlky, aby jeli jen 4 topy mno.. ja ani nwm odkud vyjedou ty plody pak, to je pak tezky

Old Post 25-06-2019 v 09:15 AM
D8tecxt je offline   Profil uživatele D8tecxt   Find more posts by D8tecxt   Foto galerie člena D8tecxt   Click here to Send D8tecxt a Private Message   Add D8tecxt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HVR
Stálý Člen

Karma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 314 

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od AladinXXX
prispevek č.2 uz nic nesmikej,bo ti tam nic nevyroste....


:-D

Old Post 25-06-2019 v 14:45 PM
HVR je offline   Profil uživatele HVR   Find more posts by HVR   Foto galerie člena HVR   Click here to Send HVR a Private Message   Add HVR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HVR
Stálý Člen

Karma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 314 

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od D8tecxt
Ja je smiknul jen jednou, pak jsem se snazil vystrihat ty vlky, aby jeli jen 4 topy mno.. ja ani nwm odkud vyjedou ty plody pak, to je pak tezky


Vyrostou ti pod zemi:-) just a joke :-D

Old Post 25-06-2019 v 14:49 PM
HVR je offline   Profil uživatele HVR   Find more posts by HVR   Foto galerie člena HVR   Click here to Send HVR a Private Message   Add HVR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:47 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-12-2010 - prostřih ?? - 5 odpovědí
15-08-2012 - zastříhávání - 6 odpovědí
30-04-2005 - Zastřihování - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2544530 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív