Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Moje lampa
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
wwidow
Stálý Člen

Karma uživatele wwidow - 0% PěstitelskáKarma uživatele wwidow - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 54 

Obecné Příspěvek č. 1

Tak vás všecky zdravím,jsem tu dneska prvně a koukám jako blázen.Že něco takovýho vůbec je,jsem zjistil teďkom vodpoledne.Taky pěstuju,za tři neděle budu mít hotovo.A bude to paráda,to už vidím teď.Kdo bude chtít,můžu v lecčems pomoct.Pak chci rozjet hydroponku a to už budu potřebovat pomoct vod vás.Těším se na rady a nápady vod vás,českej člověk příde na lecos.A pak si užívá,ne? :-))

wwidow

Old Post 04-02-2001 v 16:28 PM
wwidow je offline   Profil uživatele wwidow   Find more posts by wwidow   Foto galerie člena wwidow   Click here to Send wwidow a Private Message   Add wwidow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KosMic
Stálý Člen

Karma uživatele KosMic - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 70 

Palec nahoru Podrobnosti Příspěvek č. 2

Napiš víc. Jaký máš světla, velikost pěstírny, počet kytek, model....

Old Post 04-02-2001 v 16:33 PM
KosMic je offline   Profil uživatele KosMic   Find more posts by KosMic   Foto galerie člena KosMic   Click here to Send KosMic a Private Message   Add KosMic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wwidow
Stálý Člen

Karma uživatele wwidow - 0% PěstitelskáKarma uživatele wwidow - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 54 

Pro KosMic Příspěvek č. 3

Tak jo.Světlo 600W,rozměry 90x105 cm,15 kytek,4xJack Herrer,6x Wh.Widow (pro mě ideální typ,prostě můj oblíbenec,)5x mutant,název nevymyšlen...

wwidow

Old Post 04-02-2001 v 16:44 PM
wwidow je offline   Profil uživatele wwidow   Find more posts by wwidow   Foto galerie člena wwidow   Click here to Send wwidow a Private Message   Add wwidow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Butch
Stálý Člen

Karma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 258 

Palec nahoru Příspěvek č. 4

Čau chci se zeptat odkud máš toho Jacka Herrera - jako od jaký seeds banky?

BUTCH
Základní tipy pro začátečníky
BUTCHOVA pěstírna

Old Post 04-02-2001 v 17:09 PM
Butch je offline   Profil uživatele Butch   Find more posts by Butch   Foto galerie člena Butch   Click here to Send Butch a Private Message   Add Butch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hellboy
Stálý Člen

Karma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 378  

WWidow Příspěvek č. 5

Hehehe, to je prdel, před nějakou dobou sem někde hulil s člověkem co pěstoval jako ty, už se mě neptej kde :-), takže to byl možná pan WWidow, alespoň si na tebe tak pamatuju... no ať ti to roste - P.S. jestli řízkuješ - mohl bych ti nabídnout tak do měsíce výměnou Mesterkush. Zatim čauves

Old Post 05-02-2001 v 21:49 PM
Hellboy je offline   Profil uživatele Hellboy   Find more posts by Hellboy   Foto galerie člena Hellboy   Click here to Send Hellboy a Private Message   Add Hellboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wwidow
Stálý Člen

Karma uživatele wwidow - 0% PěstitelskáKarma uživatele wwidow - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 54 

Kdo se mnou hulil.. :-)) Příspěvek č. 6

Butch:JH sem koupil v Holandsku.Pět semen-60DM.Měl jsem jich deset....
Hellboy:Kdy a kde jsi mě viděl?Jseš ten,co se mnou jel k nám do hospody? Jestli jo , zasměj se...Dík.. :-))))))

wwidow

Old Post 06-02-2001 v 15:12 PM
wwidow je offline   Profil uživatele wwidow   Find more posts by wwidow   Foto galerie člena wwidow   Click here to Send wwidow a Private Message   Add wwidow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OK
Stálý Člen

Karma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 277 

Příspěvek č. 7

wwidow: Ty si zijes ;-) Jeste Ti tam chybi Sensi Star a Blueberry a mas to nejlepsi, co muzes mit :-)))

-( OK )-
the fractal designed person

Old Post 06-02-2001 v 16:42 PM
OK je offline   Profil uživatele OK   Find more posts by OK   Foto galerie člena OK   Click here to Send OK a Private Message   Add OK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wwidow
Stálý Člen

Karma uživatele wwidow - 0% PěstitelskáKarma uživatele wwidow - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 8

OK:No mám...To se všecko uvidí...Ale tu Blueberry bych celkem zkusil..Dá mi někdo tip?

wwidow

Old Post 12-02-2001 v 15:30 PM
wwidow je offline   Profil uživatele wwidow   Find more posts by wwidow   Foto galerie člena wwidow   Click here to Send wwidow a Private Message   Add wwidow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wwidow
Stálý Člen

Karma uživatele wwidow - 0% PěstitelskáKarma uživatele wwidow - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 9

Tak jsem sklízel.Bílou vdovu všechnu,a musim vám přátelé napsat,že šedesátigramová palice (mokrá) mě vyrazila dech.Z těch pěti kytek mám 140 g. mokrýho.To je jako špatný?? :-)))

wwidow

Old Post 24-02-2001 v 06:11 AM
wwidow je offline   Profil uživatele wwidow   Find more posts by wwidow   Foto galerie člena wwidow   Click here to Send wwidow a Private Message   Add wwidow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OK
Stálý Člen

Karma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 277 

Příspěvek č. 10




Super, nezbyva nez poblahoprat. ;-)

-( OK )-
the fractal designed person

Old Post 24-02-2001 v 08:23 AM
OK je offline   Profil uživatele OK   Find more posts by OK   Foto galerie člena OK   Click here to Send OK a Private Message   Add OK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wwidow
Stálý Člen

Karma uživatele wwidow - 0% PěstitelskáKarma uživatele wwidow - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 11

Jak dlouho tady lidi sušíte?A v čem?Jak?Napište něco,zkusím všechno.Osobně to dávám na špendlík do papírovejch kartonů,tak čtrnáct dní v 15ti stupních ve tmě,a pak ještě tejden mrazák.Ovšem nějaký nový technologie určitě exist.Jo,jak sem dostanu ňáký fotky?

wwidow

Old Post 04-03-2001 v 06:58 AM
wwidow je offline   Profil uživatele wwidow   Find more posts by wwidow   Foto galerie člena wwidow   Click here to Send wwidow a Private Message   Add wwidow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wwidow
Stálý Člen

Karma uživatele wwidow - 0% PěstitelskáKarma uživatele wwidow - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 12

Sklizeno!Vypadá to celkem slušně,z těch zbejvajících kytí mám bez dvacítky 800g mokrýho.

wwidow

Old Post 06-03-2001 v 14:58 PM
wwidow je offline   Profil uživatele wwidow   Find more posts by wwidow   Foto galerie člena wwidow   Click here to Send wwidow a Private Message   Add wwidow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THC-Aktiv
Stálý Člen

Karma uživatele THC-Aktiv - 38% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 72 

Příspěvek č. 13

Zdarec, tady se sklizi, ja jsem taky zklidil Afghana, mel jsem 4 kytice! Hele wwidow, nevymenil by jsi nejakou mensi palicku toho tvyho modelu za palicku, Afghana? Jest-li jo, tak se ozvy na Freaman@seznam.cz Je to bomba!!! Cauky

Spoke

Old Post 06-03-2001 v 18:21 PM
THC-Aktiv je offline   Profil uživatele THC-Aktiv   Find more posts by THC-Aktiv   Foto galerie člena THC-Aktiv   Click here to Send THC-Aktiv a Private Message   Add THC-Aktiv to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Butch
Stálý Člen

Karma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 258 

Palec nahoru Příspěvek č. 14

Napiš kolik toho bude až to bude suchý. Docela mě zajímá kolik člověk může dostat indoor z 15kytek. Předem dík

BUTCH
Základní tipy pro začátečníky
BUTCHOVA pěstírna

Old Post 06-03-2001 v 19:01 PM
Butch je offline   Profil uživatele Butch   Find more posts by Butch   Foto galerie člena Butch   Click here to Send Butch a Private Message   Add Butch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wwidow
Stálý Člen

Karma uživatele wwidow - 0% PěstitelskáKarma uživatele wwidow - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 54 

Butch Příspěvek č. 15

No,tak se mě to smrsklo na 340 géček.Smůla.Tak nevim,co jsem udělal blbě.Ale na to,že je toho málo,to má docela úžasný účinky.
Sušil jsem to dvanáct dní v krabicích při sedumnácti stupních,a teď jsem to měl dva dny v mrazáku.Je to tak dobře,ne? :-))

wwidow

Old Post 17-03-2001 v 12:26 PM
wwidow je offline   Profil uživatele wwidow   Find more posts by wwidow   Foto galerie člena wwidow   Click here to Send wwidow a Private Message   Add wwidow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:51 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-03-2010 - lampa - 3 odpovědí
16-05-2006 - Moje matkárna - 10 odpovědí
30-07-2005 - Lampa - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8596270 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív