Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Moje matkárna
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
DovedaDovedovič
Nový Člen

Karma uživatele DovedaDovedovič - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 6  

Organika Moje matkárna Příspěvek č. 1




Tak jsem se do toho pustil taky. Rozjel jsem svůj starej nápad mojí skříně. Horní patro matkárna 85x70x55 š/v/h. Světlo 100W Philips SON-T. Spodní patro pěstírna 90x150x55 š/v/h, světlo 400W Philips SON-T. Pro první generaci řízků jsem objednal od Mandaly Kalichakru a s kamarádem jsem vyměnil ještě 3 semínka White Satin + 1 semínko Sadhu. Vše od Mandaly. Dal jsem naklíčit 3 Kalichakry + zbytek semínek z výměny. tj. 3+3+1. Všechna vyklíčila a chytla se. Jenže musely chudinky zustat pár dní za oknem, jelikož nebylo zapojený světlo a tak se začaly vytahovat. Po vložení do matkárny se malinko vzpamatovaly, ale ted mám další problém. Něco je s listy. Přihodím pár fotek. Nezdá se mi že by byly přelitý, možná blízko světlo. včera jsem nalepil alobal a pověsil mokré hadry. světlo je 20 cm nad nima.

Old Post 12-04-2006 v 18:46 PM
DovedaDovedovič je offline   Profil uživatele DovedaDovedovič   Find more posts by DovedaDovedovič   Foto galerie člena DovedaDovedovič   Click here to Send DovedaDovedovič a Private Message   Add DovedaDovedovič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dejaVuCV
Stálý Člen

Karma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 308  

Příspěvek č. 2

A mam te
Dovedo, osobne si myslim, ze to muze byt tou vlhkosti. Panelaky jsou na tom spatne (cca 30-40%) relativni. Uvidis, jestli rucniky pomuzou, kdyztak zkus zpomalit vetrak (prepoj z 12V na 5). Jinak ja uz mam objednanou tu zvlhcovacku, tak az odzkousim ja, pujcim ti ji, at se muzes rozhodnout. Kazdopadne za 800,- i s postovnym je to nebe a dudy. A jste na to dva, tim to mate lepsi. Krom toho v tyhle fazi je vlhkost dulezita. Pri kveteni je ten panelak naopak dobrej ;-)
Tady je odkaz na zvlhcovacku:
http://2324.elektrocoleti.cz/ultraz...ps-808+dp35428/
..a tady na thread, kterej me presvedcil, ze neni treba nechat kytky jen tak prezivat, kdyz muzou "rust" ;-)
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=15930

Tak at to roste

Ranní ptáče dál doskáče, víc sežere a dřív chcípne.
1st dejaVu's 200W CFL kalfas bubbler <(--=< sklizeno, zhuleno

Old Post 13-04-2006 v 04:00 AM
dejaVuCV je offline   Profil uživatele dejaVuCV   Find more posts by dejaVuCV   Foto galerie člena dejaVuCV   Click here to Send dejaVuCV a Private Message   Add dejaVuCV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr Proč
Stálý Člen

Karma uživatele Mr Proč - 35% PěstitelskáKarma uživatele Mr Proč - 35% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 3

Zkujeste jeste treba nejak cesteji rosit.

Nepěstuju jen pro to, abych měl hulení a nehulim jen proto, abych byl zhulenej.

Old Post 13-04-2006 v 10:33 AM
Mr Proč je offline   Profil uživatele Mr Proč   Find more posts by Mr Proč   Foto galerie člena Mr Proč   Click here to Send Mr Proč a Private Message   Add Mr Proč to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koumles
Stálý Člen

Karma uživatele Koumles - 46% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 4

muzu se optat jde sehnals tu 100w zarovku???

Old Post 13-04-2006 v 10:42 AM
Koumles je offline   Profil uživatele Koumles   Find more posts by Koumles   Foto galerie člena Koumles   Click here to Send Koumles a Private Message   Add Koumles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DovedaDovedovič
Nový Člen

Karma uživatele DovedaDovedovič - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 5

4Koumlesostal jsem jí od kamaráda. Ale myslím si, že jí seženeš v nějakým obchodě s venkovním osvětlením. Je totiž z venkovního světla, nějaký budovy.

Old Post 13-04-2006 v 16:27 PM
DovedaDovedovič je offline   Profil uživatele DovedaDovedovič   Find more posts by DovedaDovedovič   Foto galerie člena DovedaDovedovič   Click here to Send DovedaDovedovič a Private Message   Add DovedaDovedovič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DovedaDovedovič
Nový Člen

Karma uživatele DovedaDovedovič - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 6

Takže jsem dnes pořídil rozprašovač. Vypnul jsem světlo a dostali děvčata jemnou spršku. Hoďka klidu, celkem bez světla 2 hodiny. Jednu White Satin jsem přesadil do původní směsi, která byla ještě říznuta 30 % kokosovým substrátem. Je z nich asi v nejhorším stavu a nejmenší. Uvidíme co to udělá. Jinak budu rád za každou radu a připomínku.

Old Post 13-04-2006 v 19:45 PM
DovedaDovedovič je offline   Profil uživatele DovedaDovedovič   Find more posts by DovedaDovedovič   Foto galerie člena DovedaDovedovič   Click here to Send DovedaDovedovič a Private Message   Add DovedaDovedovič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DovedaDovedovič
Nový Člen

Karma uživatele DovedaDovedovič - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 6  

Organika Příspěvek č. 7




Zdar groweři. Takže tu mám zas další upload fotek a par otázek. Naposledy jsem řešil otázku osichání krajů listů. Koupil jsem zvlhčovačku a bylo. Ještě jsem kytky přesadil do nové směsi 60% kokosu (Lignocel) a 40 kaktusářské směsi. Musel očistit většinu kořenů od substrátu a přesadit je víš do květináče, aby kořeny měli víc místa. Je pravda že kytky přestaly schnout v dalších patrech, ale spodní až na vyjímky odumřely. Ale pořád to nebylo ono. Pak jsem na radu mého kámoše ( thx dejaVu ), změřil pH a ouhle. Hodnota mi připadala něco mezi 7,4 - 7,6 pH. Koupil jsem v akvaristice Acidon pH - a upravuji vodu na pH 6. 1,25 ml/2L. A od té doby je to super. Dokonce si i myslím že se mi povedly na 4 kytkách FIMi. Chtěl jsem si to včera vyfotit a když jsem vytáhl asi třetí kytku, tak jsem na kytce našel nějakou lítací mrchu (hmyz). Mám fotku, ale není dobrá. A proto se ptám. Nevýte co to může být ? Mám podezření na Třásněnku.

Old Post 16-05-2006 v 16:39 PM
DovedaDovedovič je offline   Profil uživatele DovedaDovedovič   Find more posts by DovedaDovedovič   Foto galerie člena DovedaDovedovič   Click here to Send DovedaDovedovič a Private Message   Add DovedaDovedovič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:02 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-12-2017 - moje pěstírna - 23 odpovědí
16-11-2017 - Matkárna 85w - 29 odpovědí
02-10-2017 - Moje HOMEMADE pěstírna - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0175420 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív