Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » poradte začiatočníkovi
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
krtkooo
Nový Člen

Karma uživatele krtkooo - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 17  

poradte začiatočníkovi Příspěvek č. 1

takže toto je môj prvý príspevok tu na fóre. Chcel by som sa vás spýtať čo si myslíte o mojom prvom boxe, ktorý som pozliepal iba z vecí ktoré som mal doma...dalo by sa v tom doma niečo vypestovať? nechcem nič veľké, stačí mi ak sa mi podarí vypestovať jednu dve rasrlinky. Žiarovku asi kúpim nejakú lepšiu, zatiaľ tam mám vysokosvietivé led diódy.

http://www.senec.eu/images/old/1.jpg

http://www.senec.eu/images/old/2.jpg

http://www.senec.eu/images/old/3.jpg

http://www.senec.eu/images/old/4.jpg

http://www.senec.eu/images/old/5.jpg

http://www.senec.eu/images/old/6.jpg

http://www.senec.eu/images/old/7.jpg

Old Post 03-09-2012 v 16:59 PM
krtkooo je offline   Profil uživatele krtkooo   Find more posts by krtkooo   Foto galerie člena krtkooo   Click here to Send krtkooo a Private Message   Add krtkooo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele krtkooo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zefram Cochrane
Stálý Člen

Karma uživatele Zefram Cochrane - 60% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 2

Ahoj, no je to dost malé, takže zázraky nečekej. Také to osvětlení asi nebude nic moc, prostě chce to fakt pár desítek Wattíků.
Ale hlavně, jak v tom udržíš tmu pro kvetení (cyklus 12h světla/12h skutečné tmy)? Snad jedině samonakvétací kytí by do toho šly, ale ty bys musel stříhat a to zas ony nemají příliš rády.

Old Post 03-09-2012 v 18:01 PM
Zefram Cochrane je offline   Profil uživatele Zefram Cochrane   Find more posts by Zefram Cochrane   Foto galerie člena Zefram Cochrane   Click here to Send Zefram Cochrane a Private Message   Add Zefram Cochrane to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krtkooo
Nový Člen

Karma uživatele krtkooo - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 3

keď budem potrebovať tmu, tak to dám na tmavé miesto...tam to asi aj bude stále. ešte to zvnútra celé oblepím alobalom, aj to by malo trochu pomôcť..ale teraz rozmýšlam aké semienka kúpiť. Je nejaký druh, ktorý je lepší pre začiatočníkov a do takýchto malých boxov? alebo to je jedno čo tam dám?

Old Post 03-09-2012 v 18:04 PM
krtkooo je offline   Profil uživatele krtkooo   Find more posts by krtkooo   Foto galerie člena krtkooo   Click here to Send krtkooo a Private Message   Add krtkooo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele krtkooo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krtkooo
Nový Člen

Karma uživatele krtkooo - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 4

tak som si objednal toto -> nirvana - Pure Power Plant 5 ks, Fem.
Do dvoch dní by mi mali prísť, tak potom začnem...a hádam sa podarí niečo z toho.

Old Post 03-09-2012 v 20:32 PM
krtkooo je offline   Profil uživatele krtkooo   Find more posts by krtkooo   Foto galerie člena krtkooo   Click here to Send krtkooo a Private Message   Add krtkooo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele krtkooo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 5

Osobně si myslím že box ze starýho kanystru (navíc průsvitnýho) je na piču.
To si raději sežeň nějakou starou skřínku a hlavně tam nelep ten alobal, je to jako bys tam neměl nic, alobal a zrcadlo má nejhorší odrazivost a bere světlo. Jestli nemáš na kousek diamantovky, tak tam prdni bílou fólii.
Světlo bych dal aspoň nějaký CFL nebo HPS 70W (to ale trošku topí), musíš vyřešit odtah, ofuk atd.
Nějakou malou bedýnku si přece stlučeš sám, ten kanďák bych fakt hodil do hajzlu, budeš se s tím jen srát, přenášet do tmy, prostě přijde mi to jako marnej boj a neúměrny námaze. Ve finále budeš nasranej sám na sebe.
Jinak samozřejmě držím palec a přeju aspoň něco i v tomhle, když to přesto pojedeš.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 04-09-2012 v 08:47 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krtkooo
Nový Člen

Karma uživatele krtkooo - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 6

tak, kým mi prídu semienka popozerám sa po niečom lepšom...toto fakt neni nič moc. Pokiaľ nič lepšie nenájdem, tak som rozmýšlal že tú bandasku by som nastriekal zvonku, mám doma tmavý šedý sprej. A ešte otázka: Používate niekto aj dva growboxy? Lebo som rozmýšlal že v tomto by som začal, a zatiaľ by som si zbúchal nejaký lepší. Potom by som rastlinku dal do toho nového a do starého by som si dal zase nové rastlinky a tak ďalej...

Old Post 04-09-2012 v 09:09 AM
krtkooo je offline   Profil uživatele krtkooo   Find more posts by krtkooo   Foto galerie člena krtkooo   Click here to Send krtkooo a Private Message   Add krtkooo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele krtkooo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 7

Já mám zrovna dvě skříně + dnes dodělávám matkárničku (foto dodám večer). Chci to dělat zrovna jak jsi napsal, během měsíce kosím kytky ve 400W skříni, tu potom použiji jako sušárnu, po usušení vypnu, teď mám holky pár dní na květu ve skříni 600W a dnes budu dělat řízečky z darované matky, kořenit budou v rw kostkách, potom přesadím do malých květníků, až prokoření, šupnu je do finálních květníkú, zapnu skříň 400W, tam je nechám růst, a jak sklidím 600W poputují tam a 400W opět vypínám.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 04-09-2012 v 09:35 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:00 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-05-2014 - Totálny začiatočník indor - 0 odpovědí
15-06-2012 - začiatočnik - 4 odpovědí
03-05-2009 - Pozdrav od začátečníka - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9665120 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív