Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » Dobrý....
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Carcoolka
Stálý Člen

Karma uživatele Carcoolka - 42% PěstitelskáKarma uživatele Carcoolka - 42% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 122  

Dobrý.... Příspěvek č. 1

Tak sem muž je mi dvacet let,sem student V Uherskem Hradisti . Bydlím na malé vesničce. Pěstuju jen venky. Konopí užívám od svích 14 let za tu dobu to slo hoooodne dopredu Jo a chci vám poděkovat za tuhle stránku,opravdu hooodne poučných věcí,a díky groweru toho vím mnohem víc o Té zázračné bylině. Čaute

UČÍM SE

první hrátky v in

venek 2010

Old Post 04-12-2010 v 12:42 PM
Carcoolka je offline   Profil uživatele Carcoolka   Find more posts by Carcoolka   Foto galerie člena Carcoolka   Click here to Send Carcoolka a Private Message   Add Carcoolka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Re: Dobrý.... Příspěvek č. 2

citace:
Původní příspěvek od Carcoolka
Konopí užívám od svích 14 let


Ty studuješ,,,? Co studuješ,,,?

Old Post 04-12-2010 v 12:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carcoolka
Stálý Člen

Karma uživatele Carcoolka - 42% PěstitelskáKarma uživatele Carcoolka - 42% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 122  

Re: Re: Dobrý.... Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od Ludík


Ty studuješ,,,? Co studuješ,,,?

Zámečničinu

UČÍM SE

první hrátky v in

venek 2010

Old Post 04-12-2010 v 16:29 PM
Carcoolka je offline   Profil uživatele Carcoolka   Find more posts by Carcoolka   Foto galerie člena Carcoolka   Click here to Send Carcoolka a Private Message   Add Carcoolka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kambu

Karma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 567  

Re: Dobrý.... Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od Carcoolka
Tak sem muž je mi dvacet let,sem student V Uherskem Hradisti . Bydlím na malé vesničce. Pěstuju jen venky. Konopí užívám od svích 14 let za tu dobu to slo hoooodne dopredu Jo a chci vám poděkovat za tuhle stránku,opravdu hooodne poučných věcí,a díky groweru toho vím mnohem víc o Té zázračné bylině. Čaute



Tak to jsme krajani.. já jsem odtama taky zkama přesně?

jinak co si chtěl tímhle treadem říct?? příde mi zbytečný ..

Old Post 04-12-2010 v 16:44 PM
Kambu je offline   Profil uživatele Kambu   Find more posts by Kambu   Foto galerie člena Kambu   Click here to Send Kambu a Private Message   Add Kambu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carcoolka
Stálý Člen

Karma uživatele Carcoolka - 42% PěstitelskáKarma uživatele Carcoolka - 42% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 122  

Re: Re: Dobrý.... Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od Kambu



Tak to jsme krajani.. já jsem odtama taky zkama přesně?

jinak co si chtěl tímhle treadem říct?? příde mi zbytečný ..

Hej ja nebydlim u UH,ale u Veselí nad Moravou v take malé díře .... Mno co sem chtěl říct,ani nic jen se představit,všiml sem si že se tu lidi představují,tak mi to přišlo jako slušnost vůči ostatním členům Groweru.

UČÍM SE

první hrátky v in

venek 2010

Old Post 04-12-2010 v 16:56 PM
Carcoolka je offline   Profil uživatele Carcoolka   Find more posts by Carcoolka   Foto galerie člena Carcoolka   Click here to Send Carcoolka a Private Message   Add Carcoolka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carcoolka
Stálý Člen

Karma uživatele Carcoolka - 42% PěstitelskáKarma uživatele Carcoolka - 42% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 6

Hmmm a pod klikem na Úvod do Groweru je napsane :Jste tu noví? Představte se zde a čtetě tipy pro nováčky. no tak proto sem to založil chlape

UČÍM SE

první hrátky v in

venek 2010

Old Post 04-12-2010 v 16:59 PM
Carcoolka je offline   Profil uživatele Carcoolka   Find more posts by Carcoolka   Foto galerie člena Carcoolka   Click here to Send Carcoolka a Private Message   Add Carcoolka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Palec nahoru Příspěvek č. 7



citace:
Původní příspěvek od Carcoolka
Hmmm a pod klikem na Úvod do Groweru je napsane :Jste tu noví? Představte se zde a čtetě tipy pro nováčky. no tak proto sem to založil chlape


A to jako teď všichni nováčci tu budou psát :
Ahoj jsem zmoravy,je mi 20 let,jsem heterosexuál,rád hulím od 14-ti a od 15-ti skééra,zasadil jsem 5 semen,ale 3 zdechli,tak jsem zasadil dalších 5 semen a vyrostli mi stromy jako hovado,ale nedalo se to hulit... !

Ale v každém případě vím co tím chceš říct a jedná se ti o poznání členů a o seznámení,to je samozřejmně v poho.
a taková zelená seznamka by taky byla zajímavá

No hlavně ale pěstu zdar!!!
A dovolil jsem si přidat zmrzlíky z mojí zahrádky



Fanánkův out 2010

Old Post 05-12-2010 v 01:24 AM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carcoolka
Stálý Člen

Karma uživatele Carcoolka - 42% PěstitelskáKarma uživatele Carcoolka - 42% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od fananek7


A to jako teď všichni nováčci tu budou psát :
Ahoj jsem zmoravy,je mi 20 let,jsem heterosexuál,rád hulím od 14-ti a od 15-ti skééra,zasadil jsem 5 semen,ale 3 zdechli,tak jsem zasadil dalších 5 semen a vyrostli mi stromy jako hovado,ale nedalo se to hulit... !

No,tak podle toho co tam je napsanyho :Jste tu noví? Představte se zde a čtetě tipy pro nováčky,tak by kazdy novacek se mel predstavit !! OMG ze ja neco kurva delal,takto me dojebat hent po ranu,nchapu te clovece co ti na tom tak vadi ze sem se tu predstavil,opravdu nadmerna agrese z tepe sálá až ke mě dom voe!!

UČÍM SE

první hrátky v in

venek 2010

Old Post 05-12-2010 v 08:11 AM
Carcoolka je offline   Profil uživatele Carcoolka   Find more posts by Carcoolka   Foto galerie člena Carcoolka   Click here to Send Carcoolka a Private Message   Add Carcoolka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carcoolka
Stálý Člen

Karma uživatele Carcoolka - 42% PěstitelskáKarma uživatele Carcoolka - 42% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 9

Jinak ty tvé kyti miti to je psycho,zasněžené sem ještě nikdy neviděl . Pěkně ty

UČÍM SE

první hrátky v in

venek 2010

Old Post 05-12-2010 v 08:13 AM
Carcoolka je offline   Profil uživatele Carcoolka   Find more posts by Carcoolka   Foto galerie člena Carcoolka   Click here to Send Carcoolka a Private Message   Add Carcoolka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 10

ČŮŮŮS,
né,žádná agrese,jen jsem tu chtěl trocha srandy,je tu v poslední době nuda a doma taky !
To je v poho,že ses představil.
Jinak kytkám vadí mráz až od -5C,tak pod sněhem ještě tilik nebylo,ale jak jsem ho setřepal,tak už musela jít...zatim.



Fanánkův out 2010

Old Post 05-12-2010 v 19:50 PM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carcoolka
Stálý Člen

Karma uživatele Carcoolka - 42% PěstitelskáKarma uživatele Carcoolka - 42% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 11

Jo tak to jo ja si pripadal uplne provinile jaksi me sadbil tim ze je to zbytecny thread....vis jak sem tu teprve chvilku,tak nechci delat nejake problemi,chci byt slusny clen Groweru

UČÍM SE

první hrátky v in

venek 2010

Old Post 06-12-2010 v 16:20 PM
Carcoolka je offline   Profil uživatele Carcoolka   Find more posts by Carcoolka   Foto galerie člena Carcoolka   Click here to Send Carcoolka a Private Message   Add Carcoolka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 12

citace:
[i],chci byt slusny clen Groweru [/B]


Jo tak to se cení,takových po skromnu,ale jsou,hlavně ti stálí...
Ale stejně by nebyl špatný nějaký seznamovací treed,ohledně společných zájmů zajímalo by mně,jestli by se chytil?



Fanánkův out 2010

Old Post 07-12-2010 v 15:23 PM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carcoolka
Stálý Člen

Karma uživatele Carcoolka - 42% PěstitelskáKarma uživatele Carcoolka - 42% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 13

Bylo by to určitě zajímavé

UČÍM SE

první hrátky v in

venek 2010

Old Post 07-12-2010 v 15:57 PM
Carcoolka je offline   Profil uživatele Carcoolka   Find more posts by Carcoolka   Foto galerie člena Carcoolka   Click here to Send Carcoolka a Private Message   Add Carcoolka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:52 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
16-06-2016 - Dobrý den - 1 odpovědí
26-08-2015 - dobrej - 2 odpovědí
21-07-2010 - dobrý den - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6603880 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív