Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » 2006 venek/skleník
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
golgotha
Stálý Člen

Karma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 455 

Příspěvek č. 1

Hlavne to nenechavej moc rust spolu,srostou ti korinky,ktere pri presazovani pretrhas a u tak malych kyticek by to mohlo zpolit rust nebo i vic!
A kdyz chces byt botanik,zkus FIM,ja ho delal poprve tenhle rok a vylezlo mi z toho pet vyhonku
Muzes kouknout na muj grow,je to tam!
At ti to roste,peac

Kafe bylo málo sladký!

Old Post 11-05-2006 v 20:11 PM
golgotha je offline   Profil uživatele golgotha   Find more posts by golgotha   Foto galerie člena golgotha   Click here to Send golgotha a Private Message   Add golgotha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Fimka Příspěvek č. 2



Sice se to tady řešilo už mockrát, ale že jsi ten začátečník a člověk nadšený do zkoumání rostlinky tak ti to zkusím vysvětlit po lopatě a ještě ti sem hodím fotky. Když kytičky začnou růst tak se z těch malých nových lístků utvoří takové poupátko a to prostě žiletkou fikneš. Já sám jsem moc fimek nezkoušel a jsou názory že se má říznout pouze vršek, někdo říká že celá půlka, někdo tvrdí, že by se poupátko mělo říznout na šikmo. Každopádně to budu letos zkoušet na balkoně, takže sám sem na úrovni zkoumání. Lepší si to všechno vyzkoušet než o tom jen teoretizovat a ptát se.

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 12-05-2006 v 05:01 AM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
golgotha
Stálý Člen

Karma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 455 

Příspěvek č. 3

Tak vypada,ze jsi cetl clanek o Fim!
Nechce se to bat a normalne stipnout to "popatko" jak rikas priblizne pod polovinou!
Kdyz to fiknes malo,tak ti to jen na chvilku zpomaly rust a vsechno roste dal a zadne vetve!To se mi u jedny kyti stalo!Vazne to stoji zato!
To tve ustipnuti vypada dobre!Hold uvidis!
Jak to,ze mas ty listy tolik do zluta?
Hnojivo?

Kafe bylo málo sladký!

Old Post 12-05-2006 v 15:14 PM
golgotha je offline   Profil uživatele golgotha   Find more posts by golgotha   Foto galerie člena golgotha   Click here to Send golgotha a Private Message   Add golgotha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 4

golgotha: To bylo tak... Jednou jsem zasadil semínko do filmovky. Šoupnul jsem to pod úsporku a prolil vodou. Přes vrch jsem dal igeliťák a světlo zapnul na 24 hodin denně. Ta kytka, možná bych někde vyhrabal i foto nebyla pár dní navštěvovaná a hlídana a tak jak vyrostla tak se jí listy nalepili na ten igeliťák a prostě nebyli moc na vzduchu a nalepený na igelitu. Pár dní po tom co jsem ten igeliťák sunda tak listy krásně zezelenaly. Otestoval jsem na tej kytce fim metodu a pěkně jsem to zdokumentoval. Je to ale už dávno a myslím, že jsem tu kytku pak omylem nechal uschnout - byl to stejně nějaký shitpokusnoname... Je to spíš takový příklad Fim metody...

poolik: Tak co pochopil jsi z mého fotoseriálku jak to říznout... Jak píše Golgotha klidně to poupátko řízni o trochu níž pod půlkou...

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 12-05-2006 v 15:55 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 5

Tak když už jsem se pustil do toho radění ti, tak budu pokračovat. Většinou se provádí Fim od třetího patra výš. (čili: První jsou jednocípí, druhý jsou trojcípí, třetí pěticípí a pak tu růžičku Fimknout...)

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 13-05-2006 v 10:28 AM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Povedená Fimka Příspěvek č. 6


A takhle to může dopadnout když se ti Fimka povede, je to stonek mého BoggleGumu, který půjde za pár dní pod kosu. Po jedné Fimce se krásně rozdělil na čtyři pravidelné výhony.

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 14-05-2006 v 19:13 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RomAaL
Stálý Člen

Karma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 7

myslim že bys to měl dělat spíš naopak, ted je zalejvat jednou za tři dny pak dva a nakonec až budou velký tak co nejvíc-jednou, dvakrát denně. Logicky-malá kytička nevypije tolik jako velká a taky ted nejsou takový vedra aby ta hlína stačila vysychat.
toho flíčku na listu bych se zatim nebál ale pozorně sledoval, možná nějakej šok po přesazení-víc živin, víc místa pro kořeny, taky je možný že je to tim že tam v tom skleníku maj víc tepla a světla než byly zvyklý předtim-nevim, kecal bych kdybych řikal že vim ale myslim že by to neměl bejt problém..
měj se a ať to problém neni R.

In Vino Vita

Old Post 16-05-2006 v 19:38 PM
RomAaL je offline   Profil uživatele RomAaL   Find more posts by RomAaL   Foto galerie člena RomAaL   Click here to Send RomAaL a Private Message   Add RomAaL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 8

RomAaL: Každopádně s tou zálivkou to je obrázeně než říkáš. Teď zalejvej častěji. Ale nesmíš nechat moc prosychat, malá rostlinka pije o sto šest, protože furt roste a pije a taky se z menších kvetníčků odpařuje voda rychleji než z velkých hlubokých. Zálivkou to nebude.

A ty zaschlé konce mám na kytkách taky. Po vyndání ven na ně prostě světlo z sluníčka bylo trochu moc, ale nové lístky jsou zdravé, stejně jako ty tvé tak nevím proč to bějak zvlášť řešit. Bude to ok... A zelejvej když bude potřeba...

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 16-05-2006 v 19:56 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eNDy
Stálý Člen

Karma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 532  

Příspěvek č. 9

to mesias: mas pravdu zalievat male kytky treba, ale ajtak si myslim ze zalievanie denne je trochu moc. ja moje kytky na balkone kludne necham jeden den bez vody a uskodit im to urcite neuskodi.

poolik: mas to pekne, chapem ze sa chces o kytiz starat co najlepsie, ale netreba to prehanat kliiidek, nadych, vydych no a teraz vazne.
daj kytkam vydychnut a uvidis ze to bude v pohode, nemusis zalievat kazdy den.. ja ich kludne necham trochu obschnut a az pak zalejem, uvidis ze to bude v pohode

Old Post 16-05-2006 v 21:46 PM
eNDy je offline   Profil uživatele eNDy   Find more posts by eNDy   Foto galerie člena eNDy   Click here to Send eNDy a Private Message   Add eNDy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 10

eNDy: Já bych je taky nechal den bez vody, lae na mojem balkoně - máme ho zastřešený takým průhledným plastem to asi praží víc a kytičky jsou vyprahlé vícekrát za den. To platí obvzláště pro kytky v keramických květnících - ty v kelímkách od jogurtu vysychají pomaleji. No asi se schodnem na tom, že zalívat když je potřeba - trochu oschlo ale ne vyprahlo!

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 16-05-2006 v 21:48 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eNDy
Stálý Člen

Karma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 532  

Příspěvek č. 11

Mesias: tak je kazdy grower to musi poznat sam, kedy su jeho malinke smadne

Poolik: asi si budes muset pomoct sam fakt ich nechaj trochu bez zalievky a uvidis ze sa nic nestane....

nech to rastie!

Old Post 16-05-2006 v 22:01 PM
eNDy je offline   Profil uživatele eNDy   Find more posts by eNDy   Foto galerie člena eNDy   Click here to Send eNDy a Private Message   Add eNDy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 12

poolik: No tak jestli je budeš pěstit doma, tak i tak bych je možná občas vyvenčil... Sluníčko a lehký vánek jim každopádně špatně neudělaj. Já mám svoje kytky na balkoně pořád a na stonkách to je vidět. Sice teď až budu (doufám, že naposledy) přesazovat, tak půlka toho stonku půjde podzem, ale i tak. Kytka musí být pevně stavěná už od mlada, aby v květu byla plně vitální... Ostatně dnes jsem zkusil jednu ze svých kytiček Fimknout už po druhém patře, jako takový malý pokus... Uvidíme jak se to projeví na kytičce...

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 17-05-2006 v 20:41 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
freshbrain
Nový Člen

Karma uživatele freshbrain - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 13

poolik: fotky dobrý, ale co chceš slyšet?zatim jsou malý a reakcí moc nezaslechneš až povyrostou tak uvidis....peace

Old Post 27-05-2006 v 16:22 PM
freshbrain je offline   Profil uživatele freshbrain   Find more posts by freshbrain   Foto galerie člena freshbrain   Click here to Send freshbrain a Private Message   Add freshbrain to your buddy list     Navštiv homepage uživatele freshbrain! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeck Herer
Stálý Člen

Karma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 314  

Příspěvek č. 14

jo já bych řek že je to FIMko v pohodě.Já sem takhle zaštipoval moje kytky vždycky,a to sem ani nevěděl,že to má ňákej odbornej název FIM :-))

Old Post 04-06-2006 v 08:30 AM
Jeck Herer je offline   Profil uživatele Jeck Herer   Find more posts by Jeck Herer   Foto galerie člena Jeck Herer   Click here to Send Jeck Herer a Private Message   Add Jeck Herer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lucasco
Nový Člen

Karma uživatele lucasco - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 15

CAU MAS MOC PEKNY KYTKY JAK JSOU STARY???

Old Post 05-06-2006 v 13:09 PM
lucasco je offline   Profil uživatele lucasco   Find more posts by lucasco   Foto galerie člena lucasco   Click here to Send lucasco a Private Message   Add lucasco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ChaoticRoman
Stálý Člen

Karma uživatele ChaoticRoman - 78% PěstitelskáKarma uživatele ChaoticRoman - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 16

Jak si se někde psal na ty malé lístečky u větších - sekundární větve, moc dobrá věc.
Hnojit můžeš začít tak za měsíc, dřív bych to nedělal.
FIM - já to ustřihnu tak, že zbyde asi 1-2mm toho pupenu a valí mi čtyři větve na roofdooru
jinak ti to roste pěkně, taky mám 1 měsíc kytky a určitě nejsou tak velké i když jsou hustší

„Neodevzdávejte všechna svoje rozhodující práva lidem s mocí, bez ohledu na to, jak obdivuhodní se vám mohou zdát. Za fasádou hrdiny najdete lidskou bytost, která dělá lidské chyby. Když se lidské chyby udělají v měřítku, které je dostupné superhrdinovi, nastanou obrovské problémy.“ Frank Herbert
ChaoticRoman's OutDoor 2006

Old Post 06-06-2006 v 07:19 AM
ChaoticRoman je offline   Profil uživatele ChaoticRoman   Find more posts by ChaoticRoman   Foto galerie člena ChaoticRoman   Click here to Send ChaoticRoman a Private Message   Add ChaoticRoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:51 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-07-2017 - af 2016 sklenik - 61 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0844040 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív