Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Outdoor poprve (2005) G13 x WW
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

outdoor poprve(2005) Příspěvek č. 1




zakorenily mi nejake rizky,zkusim venek.Zatim zakorenilo 35ks.Dnes jsem rizky zasadil.

Old Post 23-04-2005 v 18:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
felipe
Stálý Člen

Karma uživatele felipe - 78% PěstitelskáKarma uživatele felipe - 78% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 140  

Příspěvek č. 2

nooo...to bylo vazne strucny. podel se o nejaky detaily! co/v cem/jakej obem apod...

zahrada & balkon 2004 :: Divočina 2005

Nothing is at last sacred but the integrity of your own mind.
Ralph Waldo Emerson

Old Post 23-04-2005 v 19:00 PM
felipe je offline   Profil uživatele felipe   Find more posts by felipe   Foto galerie člena felipe   Click here to Send felipe a Private Message   Add felipe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

je to michanice g.w.s,durga mata,chronic,power plant.Pri rizkovani jsem si zapomel oznacit co je co.Prumer misek je asi28cm,vyska asi 10.Jestli se to chytne a povyroste zakopu to nekam i s miskou,koreny by mely dal v poho prorustat.
Jinak by jeste mely dorazit rezone tridene genetiky.

Old Post 23-04-2005 v 19:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kokono
Stálý Člen

Karma uživatele Kokono - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 45  

Obecné HE ? Příspěvek č. 4

Ty to xes zasadit aj s miskou ? Sak je to tam strasne na husto....kaamo outdoor sa sadi min 0,5 m od seba - kazda rastlinka...Ked to hentak zasadis bude mensi vynos a samcov nevycheckujes ani keby si sa velice snazil.Daj si trochu roboty vyplati sa to.
Pokial som ta zle pochopil tak sa nediv, uz som ranajkoval

Old Post 24-04-2005 v 12:29 PM
Kokono je offline   Profil uživatele Kokono   Find more posts by Kokono   Foto galerie člena Kokono   Click here to Send Kokono a Private Message   Add Kokono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Re: HE ? Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od Kokono
Ty to xes zasadit aj s miskou ? Sak je to tam strasne na husto....kaamo outdoor sa sadi min 0,5 m od seba - kazda rastlinka...Ked to hentak zasadis bude mensi vynos a samcov nevycheckujes ani keby si sa velice snazil.Daj si trochu roboty vyplati sa to.
Pokial som ta zle pochopil tak sa nediv, uz som ranajkoval


na buduce ranaj menej

To by bolo vela roboty

No jinak samcu tam snad moc nebude prece jen jsou to rizky-klony.Timto zpusobem nasadim jen cast outdooru(Me indoorove rizky z rizku)Beru to takhle:chytne se 10% bude to fajn.Chytne se toho vic bylo by to lepsi.Nechytne se nic nevadi.
Hlavni dejstvi by teprv melo dorazit a to nasadim jinac

Old Post 24-04-2005 v 18:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 6

ale vykvetou,já mam a měl jsem indoor modely venku a jak pěkně kvetou,no já bych si nějakej ten řízeček taky klidně dal....nebo vyměnil......můžu tak za 3-4 týdny nabídnout řízky HawaiaxSkunk,NPP,DBS a dobrýho No Name skunku.......

lINDOOR intergalactic M@ZAR by Matrixx ZDE
Hypermass out 2006 ZDE
HYPERMASS MATRIXX GROWSYSTEM 1,025 g/Watt ZDE
GREEN KINGDOM ZDE
010001010001110001101 SYSTEM by M@trixX ZDE
FIRECRACKER GROW ZDE

motto: Když to neklouže, naplivu si.

Old Post 26-04-2005 v 10:03 AM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k.o.h.o.u.t.
Stálý Člen

Karma uživatele k.o.h.o.u.t. - 46% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 7


Pošli foto jak je to s tím kvetením ale mám doma řízky už 3. tejdny za voknem (orange bud a beladonna) a nekvetou , jinak mám to udělany teda spíš na out vid ale minulej rok sem měl venku řízky z indooru a dozrálo to pozdějc ale dozrálo (bylo to docela malí no teda) peace

za ty roky na growru moc prispevku tu nemam ..to pro to ze uz je tu stejne vsechno napsane 2x :]

Naposledy upravil k.o.h.o.u.t. 26-04-2005 v 17:50 PM

Old Post 26-04-2005 v 16:38 PM
k.o.h.o.u.t. je offline   Profil uživatele k.o.h.o.u.t.   Find more posts by k.o.h.o.u.t.   Foto galerie člena k.o.h.o.u.t.   Click here to Send k.o.h.o.u.t. a Private Message   Add k.o.h.o.u.t. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k.o.h.o.u.t.
Stálý Člen

Karma uživatele k.o.h.o.u.t. - 46% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 8


Ach jo já sem chtěl poslat tuhle fotku do threadu žloutnou kytí a poslal sem ji sem tak sorry tohle je jeden z těch hezčích (beladonna)

za ty roky na growru moc prispevku tu nemam ..to pro to ze uz je tu stejne vsechno napsane 2x :]

Old Post 26-04-2005 v 17:51 PM
k.o.h.o.u.t. je offline   Profil uživatele k.o.h.o.u.t.   Find more posts by k.o.h.o.u.t.   Foto galerie člena k.o.h.o.u.t.   Click here to Send k.o.h.o.u.t. a Private Message   Add k.o.h.o.u.t. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sacul
Stálý Člen

Karma uživatele sacul - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 9

jo kamo pestuju taky v rockwoolu a ve stejnych kostickach koreny mi uz taky lezly ven tak jsem to musel dat v nedeli ven , v tem malich kostickach to moc nevydrzi tak 3 tydny, muzes to tam mit i dyl ale o moc bych neriskoval,zkus to dat ven nebo do nejakych kelimku.. jo a s tim ze to kvete to nevadi minuly rok mi jedna taky kvetla za oknem uz v breznu a pak krasne rostla v kyblu,tak hodne zdaru

Old Post 26-04-2005 v 19:49 PM
sacul je offline   Profil uživatele sacul   Find more posts by sacul   Foto galerie člena sacul   Click here to Send sacul a Private Message   Add sacul to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10



dnes jsem byl zakopat prvni misku.Nechtel jsem po lesich a polich chodit z rycem,takze jsem dlabal nozem.


edit: nevzalo mi to vsechny fotky

Naposledy upravil 01-05-2005 v 16:47 PM

Old Post 01-05-2005 v 16:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11



tyhle dve holky pojedou balkon,zatim se zda,ze se chytly

Old Post 04-05-2005 v 17:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dub-Teaser
Stálý Člen

Karma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 12

Ahoj xerton.
Pěkný řízky,jen to tady trošku nepobíram,jak posílá fotky Kohout. Možná by sis to mohl nechat pročistit a uploadovat,aby to bylo trošku hustějc zaplněný fotkama a diskusi k tématu. Bude to přehlednější a líp se v tom bude orientovat. Výběr odrůd máš fajn,držim palce,ať se to podaří. Jakej máš půdní mix?

Swět se zbláznil,držte se. Protože než si ty prachama zaslepený,zkorumpovaný sviňe,který okrádaj už tak dost zuboženou zemi uvědomí,že jejich nový vily a super moderní komplexy obchoďáku na jejichž místě rostla vegetce kyslík nevyrobí,tak bude pozdě...

Old Post 04-05-2005 v 18:29 PM
Dub-Teaser je offline   Profil uživatele Dub-Teaser   Find more posts by Dub-Teaser   Foto galerie člena Dub-Teaser   Click here to Send Dub-Teaser a Private Message   Add Dub-Teaser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

kytky v tech malych jsou zatim jen v substratu,ale prijde to presadit.
V miskach je trochu keramzitu a perlitu.
No jinac o outdooru nic nevim,musim neco pocist.
Vsechny rezone co jsou tady zatim k videni beru spis jako experiment(krome tech co budou na balkone).
Hlavni sada prijde do dvou dnu :-)

Old Post 04-05-2005 v 18:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14


dnes jsem byl zakopat dalsi misku,par rizku jsem zasadil i okolo a po ceste.
Pak by melo byt foto prvniho mista.
A kachni hnizdecko pobliz.

edit:tak to je prdel,vlezlo mi tu jen kachni hnizdo.Fotak mam nastaveny furt stejne,ale jak fotim venku je vetsina fotek vetsi.Tak priste :-).Nebo se da fotka zmensit,kdyz uz je v compu?

Naposledy upravil 09-05-2005 v 20:40 PM

Old Post 09-05-2005 v 20:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15


tohle je jedna z kytek na balkonu,pak mam jednu na zahradce,chytla se.Za kytkama v lese jsem pres mesic nebyl.

Old Post 19-06-2005 v 19:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

uz se mi nechtelo chodit z rezonama ven.vyresil jsem to takto.Nemam s tim konkretni plan.Snad mi to nezdechne-nemuzu do vany udelat diry.Zalivat musim s citem.

Osazenstvo:

k33/masterkush 5x
mazar 4x
chronic 3x
michanice 6x(dm,pwp,chr)co je co uvidime v kvetu-mozna:-)

Old Post 19-06-2005 v 20:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:19 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1475250 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív