Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » WHITE RUSSIAN//NFT//JIDB//VERO29-242Watt
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Hydroponie WHITE RUSSIAN//NFT//JIDB//VERO29-242Watt Příspěvek č. 1



Hello Geez...

MÁM tady další kolo tentokrát bílej rus od jednoho nedalekeho matkaře
co vím tak že ji mám nechat kvést o tejden dýl než udává seedbanka
v květu jsou prý hladový a snesou i přes 2,0Ec tak doufám že se to podaří sama od sebe by měla košatět takže záštip neplánuju pouze ohýbat do sítě

začínáme tedy na Ph 5,5 a pujdeme postupně vejš až na 5,9 prej ideálně nejlepší podmínky říkal pan matkař...

tak jsem to namíchal na ph 5,5 ec 0,5 (vstupní 0,4) tzn hnojiva podle tabulek na 45 litrů sem použil
5ml JIDB-A
5ml JIDB-M
5ml JIDB-B

a nějaký 4 ml ph- abych to stáhl ...
ano je tam 45 litrů vody podle zkušeností nebudu muset měnit zezačátku vodu ale jen přihnojovat ..
vodu posléze měním v cyklech 10ti dní ( práci dělám 6šichet 4dny volna ) takže vždy v tom volnu


komplet to vyleju a napustím novou vodu ...
objednávám ještě nějaký hadičky a kamínky na vzduchovaní pro kyslíček ve vodičce

to je vše přátele držte pěsti a sledujte ... tohle kolo se budu zase opravdu moc snažit

a nakonec moje slavné fotky které se navždy budou na grower nahrávat na ležato.. overgrow to zpracuje normálně takže problém hledejte přímo v týmu grower.. ja na to seru obracet kvuli vam obrázky...
ok od příště si zkusím vzpomenout a fotit na šířku

Naposledy upravil LinChi 22-05-2019 v 19:11 PM

Old Post 22-05-2019 v 19:01 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 2

[modedit]:upraveno.A/S

-btw ty a tvoje fotky,vrat si pod caru:space grower!

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 23-05-2019 v 18:46 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 3


zkusím přidat příspěvek snad tady podpis bude
Abych to okořenil tak na balkoně čekaj další fešandy 3x blueberry a 4x běloch rus snad se jim tam bude dařit mám to na jih tak uvidime možná postavím druhý box ... uvažuju o cmh 315w

Old Post 24-05-2019 v 07:58 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 4

ahoj přátelé malý update za polední dny
událo se toho docela spoustu tak začnu
nakoupil jsem nový vzduchovací kámen do nádrže ...
bublá hned vedle motorku čerpadla který tahavodu ke kořenou takže okysličení je maximální
dnes jsem zvedl pláto a koukám kořínky už jsou venku z velkých grodanových kostek a táhnou se do všech světovýc stran... dostal jsem klony v 1x1cm malým grodánku ...
ted už jsou v těch 4x4 a kořínky jsou venku a krásně bíle... zatím nepřihnojuu počkám až si řeknou samy že chcou víc... protože moje předchozí hydra jsme všechny na začátku napalíl a pak měli týdnen dva zásek než se probraly ...
box se udržuje v teplotách 24-26 voda má max 21-22 což je krása...
svítíme převáženě přes noc.. chci přepnout dřív abych měl paličky tak akorát na sít... vždy sem to přehnal s růstem a pak musel hodně lámat ohýbat a bylo takový rumble in da jungle ! což nehceme...
venku na balkoně pravidelně tak 2-4x denně rosím kytičky taky vypadaj k světu ale jsou pomalejší...
s fotkama počkám až bude pořádně cítit rozdíl.. jak je člověk s hlavou ve skříni každý den tak to není znát....

ec stabilní 0,5 ph taky 5,5
vše v naprostém pořádku ...
držte paleček a krásny den všem...

jo a ještě malá novinka... už dva dny jsem otec ..
mám syna !!!! takže oslavy celý víkend.. !!!
hurá hurá hurá .. !!

Old Post 27-05-2019 v 20:13 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 5

dopíči ... z porodnice přišla žena... ano měla pozitivní testy z moči na marihuanu...
nebudeme řešit proč to dělali když normálně se testy na drogy nedělají...
každopádně doktor musí informovat sociálku .. a mě do bytu příjde soc. pracovniík/ice
a budou kontrolovat jestli jsme způsobilá rodinka k tomu vychovávat dítě...
umíte si představit jak se na ženu dívali v proodnici jak na největší fetku ... hnus..
zadruhé ten potupný pocit když nemuže kojit prože demence..
a nakonec..
budu muset cely growik přestěhovat ven z bytu ... všechno na balkoně.. i ve skříni.. skřín odbavit od světla a techniky... a nacpat do ni hromadu harampádí... vysavač desky kyble mopy smetáky... abych odlákal pozornost...
nejsem schýzař... ale tohle je extrém .. sem zvědavý co všechno bude paní sociálková hledat... doufám že mi neproleze každou skřín jestli je uklizená .. nebo mi nebude prohledávat krabičky od bot kde mužu mít schovaný hulinářadí bonga kotlíky podmisky a podobně...

mám kamaráda na baráku který sklidil a momentálně má prostor s dvěma gávama na 1000w ... možná by z toho mohlo být ještě něco slušnýho .. ale holky z nft musím přehodit do hlíny... dokud to ještě jde ... a odvézt je do konce týdne...
nebudu k nim mít moc přístup ani se o ně starat takže nevím jak tento thread dokončímm...

co je nejhorší nevím kdy budu moct zase rozsvítit.. co když ta paní sociálka bude chtít na navštěvy vícekrát než jednou ... ?? hm... dopíči dementní policjní stát plný demence a kryplanility...

Old Post 29-05-2019 v 16:05 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon383596
Stálý Člen

Karma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 642  

Příspěvek č. 6

No ty krávo to vám nezávidím, buzerace lvl 10 to by mě zajímalo jak resej opravdový fetky atd. radši nerozebirat...
Každopádně držím palce todle je fakt babisistan ajestli to máš v homeboxu tak určitě bych ho nenechaval na místě jako je že je to na něco. . Rozebrat složit pryč s tím. Dítě je stejně asi to nejdražší pro tebe a za zkurveny obštrukce tohohle státu ti to určitě nestojí.

Old Post 29-05-2019 v 16:17 PM
anon383596 je offline   Profil uživatele anon383596   Find more posts by anon383596   Foto galerie člena anon383596   Click here to Send anon383596 a Private Message   Add anon383596 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 7


Box právě vypadá takhle uvnitř jsou ale větrací otvory a ve stropu kolečko na odtah .. nejaky zavěšovscí háčky a jestli ho rozeberu už ho nesložím a je to fakticky pevně sešroubované k sobě vypadá nějak takhle... no u opravdových fetek či jiných zanedbaných dětí bez zázemí rozvedený rodiče a podobně .. dítě je odebráno do kojeneckéjo ustavu .. pak děcaky a podobne ustavy ... tady nic nehrozi prijde pani uvidí
Čistý krásný byt v slušném stavu pořádek ve skříních a vůbec všude .. s ženou na zhulech uklizíme pořád .. mám rád pořádek ... vybavený jsme snad na rok dopředu co se tyce plenek oblečení .. kočárek postýlka .. prostě bezproblemové zázemí doufám že to proběhne hladce a už nikdy o ní neuslyším

Old Post 29-05-2019 v 18:09 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
V@ly
Stálý Člen

Karma uživatele V@ly - 81% PěstitelskáKarma uživatele V@ly - 81% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 8

wtf.. hlavu vzhůru a pevný nervy!!!
jinak do té skříně bych jen narval nějakou rozpěrnou tyč nebo něco a naházel hadry na ramínkách.. přece jen blbý místo na mop, vysavač atd.. jinak gratulace taťko..
ps: až bude klidnější situace, přece jen by ses mohl rozepsat, proč jí kurva dělali testy na drogy.. kde to kurva sme!
ještě jednou pevný nervy!

Old Post 29-05-2019 v 20:29 PM
V@ly je offline   Profil uživatele V@ly   Find more posts by V@ly   Foto galerie člena V@ly   Click here to Send V@ly a Private Message   Add V@ly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 9

-moralni podporu posila celej GrowerTeam!!!


-klidne pis do vlakna,jak to jde atd,teda pokud budes chtit...
-je tu mraky lidi,mraky odborniku,kteri muzou pomoc,poradit,mimo grow...
-faceUp!

-A/S

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 29-05-2019 v 21:06 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HVR
Stálý Člen

Karma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 314 

Příspěvek č. 10

Hej co je to za kravovina, jak ti muze z porodnice doktor poslat domu socialku,protoze zene nasli v moci THC.Posli mi prosim porodnici a jmeno doktora,ktery tohle avizuje na Zpravu socialniho zabezpeceni..,proverim si to!Tohle me tedy fest zajima!
Diky!
Jinak samozrejme posilam podporu a at to zvladnes v pohode prestehovat a bez stresu!Ted jako otec potrebujes uzivat prcka a starat se o manzelku a ne se stresovat ze socialkohu..wtf

Old Post 30-05-2019 v 09:03 AM
HVR je offline   Profil uživatele HVR   Find more posts by HVR   Foto galerie člena HVR   Click here to Send HVR a Private Message   Add HVR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 11

moc díky všem za podporu ... zatím prozradím jen že jsme rodili v porodnici v karlových varech ....

sestry říkají že vyšetření na drogy v moči se ted dělají běžně... co nás zaraží uplně je že holce první den našli v moči extázi (což je absolutně nemožné ) potom amfetamin což je vlastně látka která vzniká při rozkladu té extáze... na to bych chtěl normálně jít soudní cestou ale co se týče práva jsem absolutně mimo
bohužel thc tam bylo taky a to ani zapírat nebudeme věděl o tom už gynekolog že kouříme...

když jsme reklamovali test řekli že není možné aby se spletli nebo něco udělali špatně.. zuřil sem jak běs a ve chvíli kdy paní doktorka prohlásila že je jasné že budete zapírat... tak sem myslel že ji rozšlapu hlavu... !!

né vážně extázi jsme sice zkusili ale je tomu třeba 2 roky zpátky mimo těhotenství....
takže nám tady nehraje spousta věcí které se tam dějí...

co mě pobavilo že cigánky na pokojích měli uplně extrémní obsluhu ze strany sester a co se tyče mojí holky ... že po císaři nepřišla ani paní z rehabilitačního a neřekla jí jak se muže a nemůže chovat nebo hýbat.... vážně jsem byl nespokojený 3x sem musel udělat v nemocnici bordel než se mi někdo začal věnovat.... dívali se na mě jak na největšího narkomana.... ale to ja sem v pohodě sem zvyký že jsme jiný ještě ten muj koníček taky společnost nepříjmá ale to jsem zase mimo

takže porodnice karlovy vary
jména doplním později... ještě musím zjistit kdo přesně jak a proč

Old Post 30-05-2019 v 09:57 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 12

pokud to neni vyšetření krve pak je to pouze orientační takže bych se nebál jít na to právně

a ještě říkaj že prej chybu nemohli udělat, to ty doktoři sami musí vědět že na moč se nedá spolehnout 100% přece

Jinak některý léčiva - zejména antidepresiva můžou "rozsvítit" test na ečko. To samý třeba test na heroin a opium.

btw. nechci moralizovat ale aspoň na těch devět měsíců si tu trávu mohla odpustit

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 30-05-2019 v 10:51 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 13

ja vím je to tak crazybene ale stress vysoký tlak a podobný věci pomáhala trávička držet v pohodě... a znám spoustu mamin na travce a jsou v pohodě ony i jejich mimča

Old Post 30-05-2019 v 11:25 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 14

Neobjasněná úloha endokanabinoidního systému

Podle posledních výzkumů hraje významnou roli v regulaci krevního tlaku endokanabinoidní systém. Přestože přesný mechanismus jeho vlivu na krevní tlak není znám, při studiích na zvířatech vedlo podání látek kanabinoidní povahy k poklesu hodnot tlaku. U lidí ale užití kanabinoidů způsobilo přechodné zvýšení krevního tlaku a srdeční frekvence. Rychle ale došlo k rozvoji tolerance a tento efekt vymizel. Konopí poté mělo u uživatelů pozitivní vliv na krevní tlak. Snížilo ho a zklidnilo i možné doprovodné projevy (např. hučení v uších, bolesti hlavy, závratě). Konopí totiž dokáže relaxovat svalovinu cév a podporuje správnou funkci srdce.

Endokanabinoidní systém neovlivňuje zdaleka jen srdce a cévy, ale kromě jiného také uklidňuje a ulevuje od úzkostí. A právě dlouhodobé psychické vypětí je jedním z faktorů, který se podílí na vzniku hypertenze. Někdy se ale stresu zkrátka nevyhnete, ať děláte cokoliv. A v takovém případě pro vás může být dobrým pomocníkem extrakt kanabidiolu. Jedná se o jednu z mnoha složek konopí. Oproti THC má tu výhodu, že je nepsychotropní a nenávykový.

Kanabidiol má ale podle stále rostoucích vědeckých důkazů mnohem větší potenciál. Z hlediska vysokého tlaku jsou podstatné jeho protizánětlivé vlastnosti. Ovlivňuje činnost imunitního systému a tím také pozitivně ovlivňuje činnost endotelu (tj. výstelky cév), která se na rozvoji hypertenze také podílí.

Zdroje:
MEDICAL MARIJUANA. Cannabinoids Lower Blood Pressure to Normal Levels. Dostupné z: www.medicalmarijuana.com/medical-ma...-normal-levels/
Hypertenze. Dostupné z: http://pomuzevamtrava.cz/vysoky-tlak-2/
CBDex® HYPERTEN: pro zklidnění při zvýšeném krevním tlaku. Dostupné z: http://pomuzevamtrava.cz/vysoky-tlak-2/
NORML. Hypertension. Dostupné z: http://norml.org/library/item/hypertension
Booz GW. Cannabidiol as an emergent therapeutic strategy for lessening the impact of inflammation on oxidative stress. Free Radic Biol Med. 2011 Sep 1; 51 (5): 1054–61; doi: 10.1016/j.freeradbiomed.2011.01.007. Epub 2011 Jan 14. Review. Dostupné z: www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3085542/

Old Post 30-05-2019 v 11:29 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 15






Tak to vypadá že budeme svítit dál našel dem
U kamaráda ve sklepě na baráku prázný stan . Zrovna sklidil jaká náhoda ... do pár dní bude přestěhováno

Neví někdo co je ta zelená mrdka na te kostičce ?? Není to
Řasa ??

Naposledy upravil LinChi 01-06-2019 v 19:17 PM

Old Post 01-06-2019 v 19:00 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 16

jo řasy... zakrej to ať na to nesvítí světlo

a do zálivky trošku peroxiudu (1%)

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 01-06-2019 v 20:37 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:51 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-06-2018 - Tutankhamon//NFT// JIDB// VERO 29 242W - 242 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4414710 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív