Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » WHITE RUSSIAN//NFT//JIDB//VERO29-242Watt
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 33

To mas nějaký blbý xko ja to mam v pohode akorát trochu tmavne textilie s kořeny

Old Post 12-06-2019 v 21:58 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 34

dnes proběhla výměna roztoku v nádrži ...

aktuální dávkovaní na 45 litrů 24h odstáte vody
EC 1,4 (-0,4 vstupní voda z kohoutku ) přidám xko tak pujde ještě solidně nahoru ale píšou až od druhého týdne květu tak s tím ještě počkám možná u další výměny

ph: 5,9 nádherně a přesně... protože zkalibrovaný metr...

A: 22,5ml
M:45ml
B: 67,5ml
(+/- 2ml olerance při odchylce linchiho měření odměrným válcem )
a ted váhám kolik toho X-ka buď 22,5 (0,5ml/L) nebo podle tabulky na nft 7ml/10L ) což by bylo nějakých 31,5ml

hodnoty uvádím pro 45 litrů > obsah nádrže mého nft

btw zbytky zálivky co vylejvám z nft když měním leju holkám na balkooon mám tam chilli a keříkové rajčátka jo a 6 holek ve vegetační fázi jsou sice na balkoně na jih.. ale nemají přímé sluneční světlo .. takže počkám až proběhnou rodiné návštěvy a dostavím druhý box tam je pak šoupnu pod marshydro 480 a budu dělat pokusy zajímá mě co pod tím vykvete za gramáž chtěl bych tam aspon 200g suchoše udělát což bude docela výzva

jinak holky už lezou přes síť nad síť takže nemilosrdně každý vytáhnutý stoneček kroutím pomocí kolínek zase pod síť pokusím se tu bushku pořádně roztáhnout po celé šíři boxu místo toho aby se to vytáhlo do výšin jak to máme ve zvyku

Old Post 13-06-2019 v 14:04 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 35

heey guuuys... objevil jsem peltieruův chladící článek.... co myslíte bude to fungovat ?? podle prodávajícího abych schladil akvarium o velikosti 45 litrů budu potřeobvat 2 kusy ale jelikož voda ubývá a ubýva a teplá je hlavně až když jí je málo uvažuju že bych zatím zkusil jeden.. je to cenově přívětivější než haleia za 10 000

https://arduino-shop.cz/arduino/543...stavebnice.html
bude třeba tenhle výměník 2 peltierový články nějakej ten zdrojíček čerpadýlko a hadičky napadlo mě že bych tu dovu od článku co se schladí pustil rovnou na kořeny kde se krapítek ohřeje a valí to zpět do nádrže.... uvidím jak se poperu s penězma a třeba to koupím je to asi nejlepší a nejlevnějí alternativa k chlazení hydropopnie

otázka zůstava už jen jestli se do těch propálenejch wátků dá investovat

Naposledy upravil LinChi 13-06-2019 v 14:48 PM

Old Post 13-06-2019 v 14:38 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 36



Moje ohýbací skillz občas nějakou zlomím ... ale co vezmu páskou a budeme si myslet že je to součást tréningu zatím jsme pod sítí a řekl bych zě plníme prostor podle plánu

Old Post 14-06-2019 v 05:06 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon383596
Stálý Člen

Karma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 642  

Příspěvek č. 37

Vyhoď tu síť když ji nepouzivas, stejně je to nějaký gumový ne? Ještě nadvakrát a o nějakým vypnutí zřejmě taky nemůže být zřejmě řeč, takhle ti to tam akorát překáží. Kdyby sis koupil za pár korun síť na okurky uděláš mnohem líp. A proč nemáš na tom nft bílou fólii ono se to tam nedává pro srandu.
Abych jen nerejpal, vypadají zdravě jen tak dál.

Old Post 14-06-2019 v 07:20 AM
anon383596 je offline   Profil uživatele anon383596   Find more posts by anon383596   Foto galerie člena anon383596   Click here to Send anon383596 a Private Message   Add anon383596 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 38

Ja mel mel na SCROG vyhledle pletivo 50x50 mm , zelene poplastovane , ted si nejsem jisty jesli to bylo v Bahausu . 1 metr ctv. vysel cca na 250 kc.
Stale jeste nejsem s tim SCROG rozhodlej , trochu se toho obavam , kvuli spatne manipulaci s kytkama a pak jsem se vubec nikde nedocetl jesli tu sit pak pri sklizni rozstrihat a susit cele kytky , jesli je to vubec mozne kdyz jsou kytky propletene do sebe, nebo se to sklizi po palicich a susi paldy oddelene , coz bych nechtel.
Oblibil jsem si suseni cele rostliny.

Jinak kytky mas paradni.

Old Post 14-06-2019 v 08:29 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 39

Tahle ma sice velka oka, ale takze je pouzitelna:

https://www.higarden.cz/podpora-ros...ost-oka-12x12cm

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 14-06-2019 v 10:19 AM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
V@ly
Stálý Člen

Karma uživatele V@ly - 81% PěstitelskáKarma uživatele V@ly - 81% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 40

citace:
Původní příspěvek od carlos
Tahle ma sice velka oka, ale takze je pouzitelna:

https://www.higarden.cz/podpora-ros...ost-oka-12x12cm

ta stejná v tescu stojí 50 kč..

Old Post 14-06-2019 v 10:27 AM
V@ly je offline   Profil uživatele V@ly   Find more posts by V@ly   Foto galerie člena V@ly   Click here to Send V@ly a Private Message   Add V@ly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
V@ly
Stálý Člen

Karma uživatele V@ly - 81% PěstitelskáKarma uživatele V@ly - 81% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 41

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Ja mel mel na SCROG vyhledle pletivo 50x50 mm , zelene poplastovane , ted si nejsem jisty jesli to bylo v Bahausu . 1 metr ctv. vysel cca na 250 kc.
Stale jeste nejsem s tim SCROG rozhodlej , trochu se toho obavam , kvuli spatne manipulaci s kytkama a pak jsem se vubec nikde nedocetl jesli tu sit pak pri sklizni rozstrihat a susit cele kytky , jesli je to vubec mozne kdyz jsou kytky propletene do sebe, nebo se to sklizi po palicich a susi paldy oddelene , coz bych nechtel.
Oblibil jsem si suseni cele rostliny.

Jinak kytky mas paradni.


tuhle zelenou kari síť můžu jen doporučit.. k ní dobrej plastovej háček a jedeme
jinak kytky samozřejmě po jízdě nasekat, z toho už bys to nikdy nevypletl přes 5cm oko a ničit tu síť je škoda.. a jen ta kari síť má tendence se různě ohýbat atd, to je celkem mínus

Old Post 14-06-2019 v 10:30 AM
V@ly je offline   Profil uživatele V@ly   Find more posts by V@ly   Foto galerie člena V@ly   Click here to Send V@ly a Private Message   Add V@ly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 42

hele nikdy sem na nft bílou folii neměl a nikdy žádnej problém ... zkoušel sem alobalem zakrýt ale akorát mě to tam sralo ... dělalo to kravál jak to šustilo.. a nakonec.. s tou aluminiovou folii sem měl teloty vody ještě o stupen výš... divný ja vím... zakryl sem akorát ty kostičky....

síť řeším jedu dneska něco zkusit vymyslet do obi no snad se tam nějak vychytám uvažoval jsem o klasickým plotovým pletivu oka cca 4x4 nebo 5x5 a na féra to navrtat do skříně šroubkama

vemenex jen rejpej tím se člověk nejvíc naučí .. neberu to jako že mě chceš zdupat ale od toho máme forum ja si to třeba vezmu k srdci a zkusím to nějak ještě vymyslet líp abych ukojil i tvé oko na další fotce z mého boxu

takže odrazovku na nft a lepší sít.... btw .. ta síť je dobře napnutá proto je taky tak prohnutá do středu

Old Post 14-06-2019 v 12:52 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 43

-kazdej zkouusi tu sit ojebat,zjednodusit si to,vyhnout se ty pakarne,ale nakonec je ta pakarna moc dobra,nikde se nic neoohejba,na konci to odstrihas podel konstrukce a z palicek v pohode vytahnes bez poruseni........
-navod v mym vlakne,tusim 15ty kole asi 5-6str.
-vlasec 0,70 je best.....

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 14-06-2019 v 13:48 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 44

Čau, já ji řešil pomocí latí cca 3*2, sešrouboval přes elka a dokola rozměřil a natloukl kolářské hřebíčky, na ně pak tenký provázek. Rám pak přišroubuješ na stěny. Při sklizni jen rozstříháš provázky 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 14-06-2019 v 20:32 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon383596
Stálý Člen

Karma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 642  

Příspěvek č. 45

A já používám přesně tu okurkovou postovanou výše, je toho 10 metrů za nějakou 100,- tak je úplně jedno že ji nakonci rozstriham. Hlavně se dělá v různých rozměrech ok, ale tedy i šíři. Používám většinou 10x10, dělají myslím i menší 8x8.
Venku mám 12x12 kvůli šíři 120cm.

Old Post 15-06-2019 v 07:52 AM
anon383596 je offline   Profil uživatele anon383596   Find more posts by anon383596   Foto galerie člena anon383596   Click here to Send anon383596 a Private Message   Add anon383596 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 46

Nevidim jediny duvod pro pouziti site v indooru, natoz pri kytkach co maji mene nez metr.

Old Post 15-06-2019 v 08:11 AM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 343  

Příspěvek č. 47

Niektore odrody, hlavne og, sa ti bez podpory polamu.

Old Post 15-06-2019 v 10:49 AM
Johnny Blaze je offline   Profil uživatele Johnny Blaze   Find more posts by Johnny Blaze   Foto galerie člena Johnny Blaze   Click here to Send Johnny Blaze a Private Message   Add Johnny Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 48



Vim že to není ke growingu ale potkal sem vám týpka který sám postavil kitta z knight ridera ... originál auto narval tam 5,7 litr v8 a programoval tak dlouho že s ním teď mluví odpovídá reaguje na slova . No masakr a vypadal fakt stejně jak v seriálu osiďte sami potkal
Sem ho na dálnici mezi brnem a ostravou najel vedle něj a přes okýnko poprosil ať na benzince zastaví že by jsme se moc rádi vyfotili

Old Post 17-06-2019 v 19:08 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:15 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-06-2018 - Tutankhamon//NFT// JIDB// VERO 29 242W - 242 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6114880 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív