Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » WHITE RUSSIAN//NFT//JIDB//VERO29-242Watt
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 17

Zítra je den D . Paní ze sociálky příjde kytky se stěhujiu pozdě v noxi k sousedovi a po návštěvě zpátky domů ..... easy jak lusk


Po zitřku pak výměna vody nový růstový silnější roztok a pak přepínáme na květ

Old Post 03-06-2019 v 11:57 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 18

tolik stresu kvuli pyčovině... klidně sem to mohl mít doma... jen vypnout nachvili v boxu elektriku achjo... paní milá příjmená strávila tady asi 5 minut.. jen se zeptala kde co a jak máme.... jestli je byt náš jestli a kde pracuju .. podívala se do ložnice očkem...
a já čekal nějakou semetriku co naběhne na skříně věci jestli je to vyžehlený a v komínkách .. no ale na druhou stranu .. jarní uklid máme zasebou paráda

Old Post 04-06-2019 v 08:33 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 19






tak jo holky jsou doma

dnes proběhla výměna roztoku nové hodnoty jsou následující

pomalu zvedáme ph tzn jsme momentálně někde na 5,7

ec dávám podle tabulky na růst takže jim ted napálím doufám že to snesou dostali jsme se na 0,4 vstup + 0,9 hnojiva tudíž rovných 1,3

vody bylo 40 litrů a holky poctivě vylemtali něco přes 20 litrů což je uspěch na to že jsou to řezy 14 dní v boxu ... tenhle týden max 14 dní ještě nechám na růstu uvidíme jak vylemtají novou várku a pak bych přepl na květ

zatím jsou v pěkné kondici myslím nejlepší nft co jsem kdy rozjel nechávám si rezervu 5 litrů na ředění ec kdyby vykazovali špatné chování listů popřípadě odčerpám víc a doředím čistou vodou s upraveným ph

vodu dávám z kohoutku v koupelně studenou ... přemýšlm jak schladit vodu v nft a snížit teplotu v boxu .. pomůže zesílit odtah ???


další zrada kalibrace ph metru dnes proběhla.. musel sem otočit o 0,4 směrem doluů každopádně nyní už je vše ok


přeměřil jsem zbytek v nádži ... hm.. ec 1,0 takže víc pily než jedly a ph vyletělo skoro o jeden výše... holky jsou ale v pohodě takže přepokládám jen že po nalití správného ph budou více papat

Naposledy upravil LinChi 05-06-2019 v 19:55 PM

Old Post 05-06-2019 v 19:02 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
V@ly
Stálý Člen

Karma uživatele V@ly - 81% PěstitelskáKarma uživatele V@ly - 81% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 20

tak určitě by pomohlo, kdyby si zakryl jak kostky, tak celej horní dekl nějakou bílou odrazovkou.. to Ti sníží teplotu roztoku a kostky nebudou náchylný na řasu.. další věc, se kterou bych si určitě vyhrál, je lepší síť. Tohle je děs běs, nevím jak tobě, ale mně se s tím moc dobře nepracovalo a holky to furt ohýbaly atd.

Old Post 06-06-2019 v 09:44 AM
V@ly je offline   Profil uživatele V@ly   Find more posts by V@ly   Foto galerie člena V@ly   Click here to Send V@ly a Private Message   Add V@ly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 21





Malý update

Holky si v novém roztoku docela lebedí ohýbání započalo na všech jsem ustřihnul topový výhonek aby se mi víc táhly do šířky ... začíná se poslední dáze růstu pak přejdeme ke kvetení

Old Post 07-06-2019 v 07:51 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 22





19dní. 18/6
Krásné to je

Old Post 10-06-2019 v 06:41 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 23

všem děkuji za k+ hodně cením že komunita sleduje...
doufám že se zde najde nějaký technický typ .. který poradí ...

k problému : v létě je horko .. v boxu udržím při plném světle kolem 28*c v nejteplejší dny jsem se zatím nedostal nad 30 což je vcelku dobrá zpráva... co bych ale chtěl a moc rád vymyslel je nějaký automatický chladící průtokový systém našel jsem zatím akvarijní chlazení vody ale 10 000kč se mi do toho nechce investovat a věřím že to půjde levněji voda má v teplých dnech a nižší hladině 23-24 což je vlastně už docela hodně... přidal jsem aluminiovou folii aby nft odráželo světlo .. ale nevím jestli je to uplně k věci.... takže budu hledat a uvidíme co půjde vymyslet jinak se blíží průser v podobě kořenových onemocnění a plísní.... zatím ale ne.. dočasně se snažím mrazil petky s vodou a točit je mrazák a nft... samozřejmě kolísavá teplota vody taky není okay... ale prozatím aspon tak svítím převvážně v noci aby se teploty daly hlídat

cíl je udržet v boxu do 30*C a vodu ideálně 18-20*C v top zátěži ...
pomohlo i zvednout světlo z 50cm na 80cm od vrcholků a čím víc je kytka velká tím líp stíní spodek boxu a tím líp tam je ¨

koukal jsem a některé akvarijní chladiče jsou v podstatě jen ventilátor nad hladinou vody... a snižuje to teplotu ( údajně) až o 4-6 stupňů

Old Post 10-06-2019 v 08:01 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
V@ly
Stálý Člen

Karma uživatele V@ly - 81% PěstitelskáKarma uživatele V@ly - 81% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 24

18-20 v nádrži?? sen bez akvarijního chlazení.. navíc i zbytečnost, jestli vodu provzdušňuješ. 23-24 furt není nějaká hrůza. jinak se podívej na atami silic boost nebo podobnou věc od konkurence.. snad to aspoň čteš a nepíšu to tady zbytečně

Old Post 10-06-2019 v 10:02 AM
V@ly je offline   Profil uživatele V@ly   Find more posts by V@ly   Foto galerie člena V@ly   Click here to Send V@ly a Private Message   Add V@ly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 25

jop čtu chodím tady víc než bys řekl

edit : ano mám vzduchovací pumpu s kamenem v nádrži + jedno čerpadlo co ještě mícha vodu dole v nádrži

Old Post 10-06-2019 v 10:27 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
V@ly
Stálý Člen

Karma uživatele V@ly - 81% PěstitelskáKarma uživatele V@ly - 81% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 26

to čerpadlo co tam máš navíc na míchání roztoku to může taky ohřívat, ale to Ti je asi jasný

Old Post 10-06-2019 v 10:43 AM
V@ly je offline   Profil uživatele V@ly   Find more posts by V@ly   Foto galerie člena V@ly   Click here to Send V@ly a Private Message   Add V@ly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 27

Joo zkoušel sem ho den off a ven z vany teploty beze změny uvažuju custom chlazení jako je vodni chladič k cpu na pc

Old Post 10-06-2019 v 17:38 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 28

jelikož jsou kytky na síti a stretch očekávám 100-200% je načase přepnout a nečekat jsem takový ten typ co to vždycky udělal ve stylu jungle in da box a jelikož jedu jejich hnojiva tak myslím že je načase se trochu krotit a začít trošku logicky... jestli je ted udržím 21 dní v síti bude to zázrak nemyslíte

Old Post 10-06-2019 v 22:47 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mJaro
Stálý Člen

Karma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 81  

Obecné Příspěvek č. 29


V síti to určitě neudrzis 😂 vystřelí to jako svině ...
Přidám fotku jak to vystřelilo mně ,někde dole tam je síť a přepínal jsem pod sítí 10 cm 🧐 17 den květu , pokud zasiram vlákno tak.at to smazanou

Old Post 10-06-2019 v 23:15 PM
mJaro je offline   Profil uživatele mJaro   Find more posts by mJaro   Foto galerie člena mJaro   Click here to Send mJaro a Private Message   Add mJaro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 30






oukéy dámy a páni... světlo sem zvedl na 80cm od vrcholků a půjdu pomaličku dolů až na optimálních 60 akorát je třeba ještě počkat až křovíčko zakryje víc plochy...

nyní začíná souboj mezi holkma a sítí s měsíčkama... budu ohýbat vázat a hooodně moc bojovat s tím abych využil prostor co nejvíc do šířky nikoli do výšky... opravdu se budu snažit..

jsem ten typ co raději listy a spodky nestříhá .. všechno se dá využít.... sbírám si materiál a studuji jak se dopracovat k extraktu ... postup bych znal jen mě chybí vybavení chtěl bych se dopracovat k vlastnímu BHO

PM KDYBY NĚKDO MĚL VYBAVENÍ A CHTĚL BY SE PODĚLIT O ZKUŠENOSTI TIPY TRIKY NEBO NÁŘADÍ NEODMÍTNU ANI NABÍDKU PRONÁJMU ZA DOBROU ODMĚNU

takže první den 12/12 začínáme 12h tmou ... svítíme od půlnoci do poledne.. takže noc je ve dne a den je v noci ...

pár dní je ještě nechám dovypít co mají v nádrži z růstového režimu a budeme míchat na květ

fotky holek kořenů ttčka který dělá spodní vítr a trošku pomáhá přitáhnout vzduch do boxu at je chladněj ... fotka vodního vybavení 2x čerpadlo 1x vzduchovací kámen + vzduchová pumpa

stále hledám způsob jak dostat vodu v hydru na těch 18-20 to bych byl mooooc rád !

od jidb mám i to jejich kouzelné X a hodlám ho využít... nijak extrémní množství ale přidám přesně podle tabulek a uvidíme kam doletí Ec

těším se co z toho bude tentokrát zatím jsou krásný zelený TÉMĚŘ BEZ DEFICITŮ
ale k dokonalosti to má daleko

Naposledy upravil LinChi 11-06-2019 v 12:31 PM

Old Post 11-06-2019 v 09:55 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 31


Pokus o upravu airflow ve skříni možná bude líp

Spodni ventilátor fouká a točí vzduch dole pod kytičkama horni honí teplejší vzduch ve vrchní části .. otázka z fyziky která mi moc nikdy nešla bude to fungovat ??

Old Post 12-06-2019 v 16:53 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ajtaktak
Stálý Člen

Karma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 483  

Příspěvek č. 32

Ides aj jungle x ?
Mne robi neskutocne usadeniny. Ako keby sa vsetko do jedneho dna premeni iba na hrudky a nalepi sa na obvod nadrze

Old Post 12-06-2019 v 20:51 PM
Ajtaktak je offline   Profil uživatele Ajtaktak   Find more posts by Ajtaktak   Foto galerie člena Ajtaktak   Click here to Send Ajtaktak a Private Message   Add Ajtaktak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:34 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-06-2018 - Tutankhamon//NFT// JIDB// VERO 29 242W - 242 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1518470 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív