Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » DS60-250W HPS- first grow
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Somin
Stálý Člen

Karma uživatele Somin - 80% PěstitelskáKarma uživatele Somin - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 50  

DS60-250W HPS- first grow Příspěvek č. 1

Zdravim.
Jedna se o muj prvni grow(ve vetsim) driv jsem udelal jednu kytku po 3x25cfl z Tesca..

Nic mene, k aktualnimu kolu.

DS 60x60x150
250W HPS- kvetove spektrum na cely pest.
Odtah TT100 plus pachovy fitr Canlite 150.
Ofuk klipsna 15cm
Teplota: po startovnich problemech kdy teplota byla i 38°C mam pres den do 28°C a vlkost okolo 50% noc okolo 18-20°C a vlhkost cca 65%.
Osazenstvo( 1x ze semena (Fair Seeds Indoor Mix- nevim ktere z nich, nebo bylo 5 semen dohromady) a 3x rizky( rovnez nevim model, mam na vyber ze 3x moznosti)
Hnojivo Jungle in da Box(3 složky)

Start klíčení semen cca 10.dubna z 5ti semen jsem svoji blbosti a nedockavosti a vsim moznym jsem do faze rustu dosta pouze jedno semeno.

Od 14. dubna ve stanu a o 12 dní později dodány řezy..

Jedná se o první vážnější grow, takže nějaké chyby tam určitě budou 100%.
Proto budu rád za všechny připomínky a rady, abych to zvládl dotáhnout až do zdárného konce.

Tímto bych chtěl ještě jednou poděkovat jednomu z členů, který se mě ujal a pomohl mi to rozjet.

U kytky ze semena jsem dělal TOP mam pocit v 5.patře, je krásně rozvětvená, aspoň já si myslím, nech si někdo myslí opak, ať mě opraví.

Řízky jsem chtěl taky TOPnout, ale když jsem se na ně zaměřil, nedokázal jsem se do toho pustit, byli tak nějak divně rostlé(neznalost jestli to tak má být nebo ne) tak jsem to nechal být, abych to nezkonil.

Dále roztaháno a naohýbáno drátky a 7.5. přidána síť a doupraveno, tak abych držel plus mínus všechny topy v jedné výšce.

Síť je ve výšce cca 25 cm.

Aktuálně: od 10.5 v květu.


Fotky ze stanu jsou u mě v Galerii, ještě jsem nepřišel na to jak je dát do diskuze jako ostatní v podobě miniatur.

Klidně mi to tu můžete prosím nějak popsat prosím.
A předem děkuji za rady a tipy co zlepšit upravit.
Somin

Old Post 13-05-2019 v 17:48 PM
Somin je offline   Profil uživatele Somin   Find more posts by Somin   Foto galerie člena Somin   Click here to Send Somin a Private Message   Add Somin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Somin
Stálý Člen

Karma uživatele Somin - 80% PěstitelskáKarma uživatele Somin - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 2






Foto

Naposledy upravil Somin 13-05-2019 v 18:52 PM

Old Post 13-05-2019 v 18:36 PM
Somin je offline   Profil uživatele Somin   Find more posts by Somin   Foto galerie člena Somin   Click here to Send Somin a Private Message   Add Somin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Somin
Stálý Člen

Karma uživatele Somin - 80% PěstitelskáKarma uživatele Somin - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 3

Zdravim, mam dotaz na ty co jedou SGROG, muj pokus o nej.
Dotaz zni: videl jsem hodne fotek a videii na SGROG, siti si ustanovim vysku kvetu, tomu bych i rozumel, nic mene, co s vetvickama pod siti? A listama? Videl jsem kolikrat ze pod siti meli jen hole stonky, vse ostatni odstrihano, kvuli uspore enerie pro paldy, a ted ten hlavni dotaz, kdy to ostrihat pod tou siti? Hned po prepnuti na kvet, nebo nevim placnu tyden az dva po prepnuti, dekuji
Somin

Old Post 15-05-2019 v 05:31 AM
Somin je offline   Profil uživatele Somin   Find more posts by Somin   Foto galerie člena Somin   Click here to Send Somin a Private Message   Add Somin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krouhis
Stálý Člen

Karma uživatele Krouhis - 54% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 4

postupně se toho v květu zbavuj, jak to bude žloutnout tak to fikni, někdo to dělá najednou někdo postupně ať kytka nedostane šok, já postupně.

Old Post 15-05-2019 v 06:32 AM
Krouhis je offline   Profil uživatele Krouhis   Find more posts by Krouhis   Foto galerie člena Krouhis   Click here to Send Krouhis a Private Message   Add Krouhis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Somin
Stálý Člen

Karma uživatele Somin - 80% PěstitelskáKarma uživatele Somin - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 5

Dobra, dik za tip budu to delat postupne, prijde mi, ze fakt asi lepsi postupne kvuli stresu pozdeji pridam dalsi fotky, moc se to zatim nemeni, jen topy vylezli trochu nahoru

Old Post 15-05-2019 v 09:07 AM
Somin je offline   Profil uživatele Somin   Find more posts by Somin   Foto galerie člena Somin   Click here to Send Somin a Private Message   Add Somin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 6

odstranit po 15 dnech kvetu,listy nechat,jinak vse najednou.
sit mas ridkou,ideal 5x5cm
jmenuje se to SCROG.

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 15-05-2019 v 10:46 AM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Somin
Stálý Člen

Karma uživatele Somin - 80% PěstitelskáKarma uživatele Somin - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 7

Jeeej, ja jsem blbej, no co uz.
Jinak mam pripravenou jeste jednu sit s 5x5.
Dekuji za info, takze odšmikat vyhonky, ale listy nechat pod tou siti.

Old Post 15-05-2019 v 11:05 AM
Somin je offline   Profil uživatele Somin   Find more posts by Somin   Foto galerie člena Somin   Click here to Send Somin a Private Message   Add Somin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 8

musis pockat, tech 14dni po prepnuti a ty co nedojedou k siti dej pryc a listy nech.listy se proste netrhaj....

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 15-05-2019 v 11:43 AM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Somin
Stálý Člen

Karma uživatele Somin - 80% PěstitelskáKarma uživatele Somin - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 9




Tak to zase povyrostlo, hlavne rezy, ze semena je mensi, ale vypada lip, i kdyz se neco pokazilo, sice roste, ale pomalu, na listech se mi objevili fleky, typuji na prehnojeni, vodu moc nebere, kvetinac furt mokrej oproti rezum bere vody o hodne mene, pri stejne zalivce rizky sahara a ze semena je dost mokra

Old Post 16-05-2019 v 18:20 PM
Somin je offline   Profil uživatele Somin   Find more posts by Somin   Foto galerie člena Somin   Click here to Send Somin a Private Message   Add Somin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Somin
Stálý Člen

Karma uživatele Somin - 80% PěstitelskáKarma uživatele Somin - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 10

To poskozeni- popaleni je cca na 6ti az 10 listech, starsich, nijak se to nezvecuje a jen na te kytce ze semena, mam je odstranit? Nebo je tam prozatim nechat?
Ta dirka v listu je nejspis mnou zpusobena pri TOPu.

Rizky jsou ciste bez poskozeni.

Old Post 16-05-2019 v 18:56 PM
Somin je offline   Profil uživatele Somin   Find more posts by Somin   Foto galerie člena Somin   Click here to Send Somin a Private Message   Add Somin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Somin
Stálý Člen

Karma uživatele Somin - 80% PěstitelskáKarma uživatele Somin - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 11





Dalsi fotky, rizky uz zacali nakvetat, uz jsou videt sisky. Vypada to zatim na zeny, doufam ze to i tak zustane.

Ze semena je pomalejsi, holt bude pozdeji, sice nebude mit asi moc mista, dnes jsem ji musel podlozit tak aby byla aspon trochu v urovni rizky

Psal jsem v kvetu od 10.5, ale ve skutecnosti je to az od 11.5 cili tyden v kvetu.

Old Post 18-05-2019 v 19:46 PM
Somin je offline   Profil uživatele Somin   Find more posts by Somin   Foto galerie člena Somin   Click here to Send Somin a Private Message   Add Somin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Somin
Stálý Člen

Karma uživatele Somin - 80% PěstitelskáKarma uživatele Somin - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 12



10.dni kvet
Rizky se mi zda ze celkem hezky palduji, nevim zda to bude z fotek videt, nejsem fotograf, ale vypada to pekne.

Ze semena si dava na cas, nejak se ji nechce, sice roste, ale pomalu.

Dnes odstranene spodky, plus doupraveno siti aby byl prostor pro vsechny a jeste jedna zmena na doporuceni kolegy z prace, ktery ma neco odpestovano prechod na hnojina BioBizz. Grow, Bloom, Top Max.

Nejake pripominky? Rady? Kritika?

Old Post 21-05-2019 v 18:39 PM
Somin je offline   Profil uživatele Somin   Find more posts by Somin   Foto galerie člena Somin   Click here to Send Somin a Private Message   Add Somin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Somin
Stálý Člen

Karma uživatele Somin - 80% PěstitelskáKarma uživatele Somin - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 13




Zdravim,
14 dni 12/12.
Hnojiva BioBizz Grow, Bloom, TOP max(3,3,1/l)- dle tabulky.
Teplota 25-29°C
Vlkost 40-50%

Old Post 25-05-2019 v 10:40 AM
Somin je offline   Profil uživatele Somin   Find more posts by Somin   Foto galerie člena Somin   Click here to Send Somin a Private Message   Add Somin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Somin
Stálý Člen

Karma uživatele Somin - 80% PěstitelskáKarma uživatele Somin - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 14

Zdrarek, takovy dotaz, mozna blby, ale mam doma akvarium a tydne menim cca 50-60L vody, napadlo me zda by se ta voda dala zuzitkovat na zalevani. Voda v akvariu ma Ph 6.5, je hnojena pro rostliny v akva tekutym hnojivem all in one plus hnojivem je samosebou i kaleni ryb.
Zkusil to nekdo? Nebo je to fakt blby napad. Vim ze dost znamych to lijou na zahradky.

Old Post 27-05-2019 v 13:46 PM
Somin je offline   Profil uživatele Somin   Find more posts by Somin   Foto galerie člena Somin   Click here to Send Somin a Private Message   Add Somin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Somin
Stálý Člen

Karma uživatele Somin - 80% PěstitelskáKarma uživatele Somin - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 15






20 dni kvet
Par fotek, teplota i hnojky stejne i vlhkost. Ty zloutnouci listy od spodku jsou v poradku? Pri kvetu? Nebo mam nejaky deficit?

Jeste jeden problem, zacali mi z kvetinacu vylejtat musky, nedokazu je identifikovat, kdyz jsem zjistil, ze tam jsou, dal jsem nejake terciky do kvetinacu, aby se na ne nalepili, ale je jich nejak vic. Co na to? Ted postrik uz neni dobry napad asi ne?

Old Post 01-06-2019 v 09:05 AM
Somin je offline   Profil uživatele Somin   Find more posts by Somin   Foto galerie člena Somin   Click here to Send Somin a Private Message   Add Somin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Somin
Stálý Člen

Karma uživatele Somin - 80% PěstitelskáKarma uživatele Somin - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 16




Foto omlouvam se za kvalitu, ale fotak si postavil hlavu a rekl si ze nebude zaostrovat poradne.

Old Post 07-06-2019 v 13:38 PM
Somin je offline   Profil uživatele Somin   Find more posts by Somin   Foto galerie člena Somin   Click here to Send Somin a Private Message   Add Somin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:16 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-10-2018 - Wappa 400W First Grow - 33 odpovědí
01-04-2008 - 600w HPS MAGIC RIP 1st Grow - 23 odpovědí
19-09-2008 - 400W HPS (first) growbox - 126 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0600570 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív