Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400W HPS (first) growbox
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
rastajohn
Bushmaker

Karma uživatele rastajohn - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 619 

Obecné 400W HPS (first) growbox Příspěvek č. 1










Zdravim vas panove a damy, tak sem se po delsi dobe rozjet indoor a to z duvodu zvedavosti, nikoliv nedostatku .Podme se podivat na stavbu pestirny podrobneji.

Material :korpus surova DTD + sololit + sololak , zatizena konstrukce spojena konfirmaty, ztuzujici konstrukce vruty.

Nater : balakryl bily, odolny proti vlhkosti a teplote (ten co se pouziva na radiatory)

Velikost : 100x70x2000

Odtah : 1x UFO 275 m3/min

Pritah : 1x noname turbina 250 m3/min , 1x noname ventilator 90 m3/min

Ofuk : dvoustupnovy vetrak neznamy prutok

Svetlo : 400W HPS

Hnojky : B´cuzz A+B+ bloom stimulator

Grow method : ScrOG

Osazenstvo : 7xK2 ze semen, nechtelo se mi cekat na rizky takze pripadne samce dosadim ze rizku kdyztak

Teplota mi vychazi velmi dobre, zhruba +3-4°C oproti okolni teplote.Problemem je vlhkost jak muzete videt na vlhkomeru, ktera nepresahuje 20%, nevim jestli je to vlhkomerem nebo okolim, ale kazdopadne nevite jak zvysit vlhkost bez nekonecneho zvlhcovani rozprasovacem a bez hygrostatu s zvlhcovacem?No dneska mi konecne doufam dojde termostat a novy teplomer s vlhkomerem tak uvidim, ale i tak se mi zda ze veskerou vlhkost pohlcuje korpus skrine.Poradte dyztak.Dik

1.Stylove vyresena izolace tlumivky od horlaveho materialu hrncem

2.Rozvody napájení + regulace ofuku (tam prijde i termostat a podobne voloviny)

3.Zapojeni casovace atd.

4.Pritah jelikoz je hlucny tak jsem ho krapet utlumil, kdyz jsem ho predtim namontoval do skrine tak to znelo asi jak subwoofer

5.Zminovany hlucny pritah

6.Naradi a hnojiva a tak

7.Pachac a jeho sadomasochisticke upevneni

8.Ofuk

9.Osazenstvo

Naposledy upravil rastajohn 12-07-2007 v 08:47 AM

Old Post 12-07-2007 v 08:32 AM
rastajohn je offline   Profil uživatele rastajohn   Find more posts by rastajohn   Foto galerie člena rastajohn   Click here to Send rastajohn a Private Message   Add rastajohn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

Kup zvlhčovačku.
http://2324.elektrocoleti.cz/ultraz...s-818a+dp36001/
A ten vlhkoměr nad lampou je ti naPrd.Tam zjistíš kulové z toho co tě zajímá.Teploměr a vlhkoměr mezi kytky

Old Post 12-07-2007 v 16:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastajohn
Bushmaker

Karma uživatele rastajohn - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 619 

Příspěvek č. 3

vlhkomer byl posrany, takze tedka s novym vlhkost kolisa kolem 60%, teplota ve stinu 23°C, na slunci 27°C. Ted jenom resim termostat jak obratit jeho funkci.

Old Post 13-07-2007 v 09:23 AM
rastajohn je offline   Profil uživatele rastajohn   Find more posts by rastajohn   Foto galerie člena rastajohn   Click here to Send rastajohn a Private Message   Add rastajohn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastajohn
Bushmaker

Karma uživatele rastajohn - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 619 

Pohodička Příspěvek č. 4






takže přikládám fota z 5tého dne růstu. Komplikace více méně žádné až na ty zkur... horka.Chtělo by to tak nejlíp nějakou menší klimatizaci .Teplota někdy až 32°C, po zvlhčení ale rapidně klesá asi tak na 26°C, takže mi zítra zvlhčovačka zachraní život.Jináč 1 kyti vypadá krapet přehnojeně, nasadím flushing kůru.

Old Post 16-07-2007 v 21:34 PM
rastajohn je offline   Profil uživatele rastajohn   Find more posts by rastajohn   Foto galerie člena rastajohn   Click here to Send rastajohn a Private Message   Add rastajohn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastajohn
Bushmaker

Karma uživatele rastajohn - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 619 

Obecné Příspěvek č. 5


Mám už od třetího dne růstu zapojený termostat k přítahu.Jo mimochodem nevíte někdo jak zapojit 2 zařízení (respektive 2 fáze) do jednoho termostatu?zřejmě ten nulák v té svorce zůstane jenom jeden, ale moc se mi nechce rvat 2 faze do jedné svorky .
S tím odtahem máš pravdu, ale tak do měsíce koupím cooltube plánuju tahat vzduch přímo ze skříně stylem pacháč----cooltube----UFO----ven.Doufám že to tak nějak může fungovat.Jo a ta zvlhčovačka taky určo sníží teplotu, takže silnější UFO kdyžtak příští grow


No nekup to za 5tikilo

Naposledy upravil rastajohn 17-07-2007 v 09:39 AM

Old Post 17-07-2007 v 08:39 AM
rastajohn je offline   Profil uživatele rastajohn   Find more posts by rastajohn   Foto galerie člena rastajohn   Click here to Send rastajohn a Private Message   Add rastajohn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 6

Tywoe doufám, že jsi nepřipojil ty 2 fáze na jednu svorku. Jestli ano, tak už asi víš, co to způsobí
Ke spínání dvou fází použij dvoupópolý stykač, např. takovýto http://www.elkoep.com/CZ/vyrobky/vs220.htm (mrkni na přiložené soubory), případně se koukni i na tohle http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=26811

Přidáš-li k odtahu také CT a další potrubí, zvýší se statický odpor vzduchu a to ti ten tvůj větrák just nebude stačit.

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Old Post 17-07-2007 v 21:15 PM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastajohn
Bushmaker

Karma uživatele rastajohn - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 619 

Příspěvek č. 7

To je mi jasné že nebude stačit, no tohoto UFONA střelím a bude se muset koupit silnější.

Stykač jsem viděl myslim v obi nebo tak nějak tak to zkusím pořešit. Jo ty fáze jsem nespojoval, neni potřeba až tak tlačit na pilu

Old Post 17-07-2007 v 22:31 PM
rastajohn je offline   Profil uživatele rastajohn   Find more posts by rastajohn   Foto galerie člena rastajohn   Click here to Send rastajohn a Private Message   Add rastajohn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastajohn
Bushmaker

Karma uživatele rastajohn - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 619 

Obecné Příspěvek č. 8




Takže máme tu pokračování mojí pohádky o 400W a 7 princeznach, 9 a půltý den růstu na 16/8.
Jelikož teplota venku je kolem 30°C je velice obtížné udržet tuto kolem 25-28°C. Cooltube a ufon 410m3/min by měli zítra nebo pozítří dojít tak doufám, že se to aspoň krapet zlepší. Vlhkost stále okolo 55% vyšší hodnoty by šlo dosáhnout už snad jen ponornýma ultrazvukovýma intergalaktickýma zvlhčovačkama v doprovodu s Obiwanem Kenobim.

Jelikož zvlhčovačka něměla téměř žádný účinek přímo ve skříni, dal jsem ji k přítahu, ventilátoru to naštěstí očividně nevadí a voda neprská ani nekondenzuje u rotoru ani u svorky která je celkem dobře izolována.
Další poznatek je ten, že mnohem jednoduší je postavit si rám z nějakých bukových hranolků a pokrýt ho agrofólií než shánět nebo stavit skříň. Ale záleží taky na okolních podmínkách, je jasné, že na sibiři bude lepší mít klasickou skříň z důvodu izolace.
Jo mimochodem toho dosavadního UFONA střelím za 2 litry jestli by mel někdo zájem.

Přikládám důkazy místo slibů :

1. -Přitah vzduchu a vlhkosti

2,3,. -k2

Old Post 19-07-2007 v 14:10 PM
rastajohn je offline   Profil uživatele rastajohn   Find more posts by rastajohn   Foto galerie člena rastajohn   Click here to Send rastajohn a Private Message   Add rastajohn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastajohn
Bushmaker

Karma uživatele rastajohn - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 619 

Příspěvek č. 9




4,5. -k2

6. všecko dohromady



Old Post 19-07-2007 v 14:13 PM
rastajohn je offline   Profil uživatele rastajohn   Find more posts by rastajohn   Foto galerie člena rastajohn   Click here to Send rastajohn a Private Message   Add rastajohn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastajohn
Bushmaker

Karma uživatele rastajohn - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 619 

Příspěvek č. 10




7. dneska budou konečně regulérní dvířka

8. 70W ventilátor připojený na 3 fáze

9. kdo mi to dal do piva ??

Old Post 19-07-2007 v 14:16 PM
rastajohn je offline   Profil uživatele rastajohn   Find more posts by rastajohn   Foto galerie člena rastajohn   Click here to Send rastajohn a Private Message   Add rastajohn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastajohn
Bushmaker

Karma uživatele rastajohn - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 619 

Příspěvek č. 11


no nic měl bych jít, next photos will be soon!!!

Old Post 19-07-2007 v 14:19 PM
rastajohn je offline   Profil uživatele rastajohn   Find more posts by rastajohn   Foto galerie člena rastajohn   Click here to Send rastajohn a Private Message   Add rastajohn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastajohn
Bushmaker

Karma uživatele rastajohn - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 619 

Obecné Příspěvek č. 12




12.den růstu ze semen.Kyti vypadají zatím zdravě až na některé listy ktere jsou krapet dehydrované vzhledem k vysoké teplotě (27-30°C) a nizké vlhkosti (54-62%) (viz fotky).Největší kyti jsem zastřihl myslim nad 3. patrem. Jde vidět, že K-2 se krásně větví sama od sebe, tak doufám že se mi podaří nějaký sympatický scrog.V budoucnu budu muset pořídit ultrazvukovou ponornou zvlhčovačku ponevadz tato nestíhá a nevytáhne nijakým způsobem vlhkost nad 61% .

Old Post 22-07-2007 v 14:42 PM
rastajohn je offline   Profil uživatele rastajohn   Find more posts by rastajohn   Foto galerie člena rastajohn   Click here to Send rastajohn a Private Message   Add rastajohn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastajohn
Bushmaker

Karma uživatele rastajohn - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 619 

Obecné Příspěvek č. 13




dalsi fotecky....

Old Post 22-07-2007 v 14:44 PM
rastajohn je offline   Profil uživatele rastajohn   Find more posts by rastajohn   Foto galerie člena rastajohn   Click here to Send rastajohn a Private Message   Add rastajohn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastajohn
Bushmaker

Karma uživatele rastajohn - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 619 

Obecné Příspěvek č. 14




dalsi....

Old Post 22-07-2007 v 14:46 PM
rastajohn je offline   Profil uživatele rastajohn   Find more posts by rastajohn   Foto galerie člena rastajohn   Click here to Send rastajohn a Private Message   Add rastajohn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastajohn
Bushmaker

Karma uživatele rastajohn - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 619 

Obecné Příspěvek č. 15


detail stonku

Old Post 22-07-2007 v 14:50 PM
rastajohn je offline   Profil uživatele rastajohn   Find more posts by rastajohn   Foto galerie člena rastajohn   Click here to Send rastajohn a Private Message   Add rastajohn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Green Fantom
Stálý Člen

Karma uživatele Green Fantom - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 16

Čus docela by mě zajímalo jestli jsi to s tím novým ventilátorem snížil na požadovanou teplotu?

Old Post 26-07-2007 v 12:30 PM
Green Fantom je offline   Profil uživatele Green Fantom   Find more posts by Green Fantom   Foto galerie člena Green Fantom   Click here to Send Green Fantom a Private Message   Add Green Fantom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:53 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-12-2019 - DS60-250W HPS- first grow - 45 odpovědí
27-10-2018 - Wappa 400W First Grow - 33 odpovědí
05-07-2009 - Widow Skunk 400W (first grow) - 37 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0881230 seconds with 39 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív