Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Prvni led zkusenost
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
MjaaaM
Stálý Člen

Karma uživatele MjaaaM - 62% Pěstitelská

Registrován: Sep 2019
Příspěvků: 20  

Prvni led zkusenost Příspěvek č. 1



Zdravim vsechny priznivce zelenych zahradek.
Moc rad bych se podelil o svou zkusenost nbo spise nezkusenost v tomto odvetvi. Dosud jsem valcil v boxu 1.2x1.2x2m pod klasickou HPS.
Momentalne jsem svou zahradku zredukoval na box 1,2x 0,6x 1.7m. Kdyz nebudu brat v potaz prostor tak hlavni zmena je pro me svetlo. Coz jsem pouzil LED Spider Vero 29 - 300W
Nemam zadnou zkusenost s led pestenim, jem to co jsme zde vycetl. Prozatim drzim prcky v malych kvetinackach v hline biobizz light mix. Momentalne je jich 15 ale 9 z nich poputuje jinam a v tomto boxu bude 6 rostlinek. Po zakoreneni budu pokracovat v 6.5 litrovych kvetnicich v kokosu od canna coco.
Prozatim se snazim v boxu drzrt co nejvetsi vlhkost a teplotu okolo 27st. V noci pak nejakych 22.
V tomto stavu jsem nikdy nehnojil, jen lil vodu s upravenym ph, ale jelikoz listy zacinaji pomalu blednout tak jsem namichal zalivku s hnojivem us mono slozka CA.
Jinak hnojiva jungle in da box

Naposledy upravil MjaaaM 27-09-2019 v 16:01 PM

Old Post 27-09-2019 v 15:41 PM
MjaaaM je offline   Profil uživatele MjaaaM   Find more posts by MjaaaM   Foto galerie člena MjaaaM   Click here to Send MjaaaM a Private Message   Add MjaaaM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Milouch08
Stálý Člen

Karma uživatele Milouch08 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Milouch08 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Milouch08 - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 2

Přeju hodně zdaru mam stejny prostor a též první zkušenost z led tak ti zatim moc neporadim ale vyplati se jim dávat calmag nevim zda máš

Old Post 27-09-2019 v 20:11 PM
Milouch08 je offline   Profil uživatele Milouch08   Find more posts by Milouch08   Foto galerie člena Milouch08   Click here to Send Milouch08 a Private Message   Add Milouch08 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MjaaaM
Stálý Člen

Karma uživatele MjaaaM - 62% Pěstitelská

Registrován: Sep 2019
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 3


Ahoj, nemam primo calmag, ale mam od canny monoslozky vapnik a horcik. Takze je pridavam solo ke kazde zalivce, tak snad to pujde. Ted jsem je vsechny stipnul a v pondeli uz pujdou konecne do kokosu tak uz to bude zajimavejsi. Toto je fotka z dnesniho rana.

Naposledy upravil MjaaaM 28-09-2019 v 13:20 PM

Old Post 28-09-2019 v 13:06 PM
MjaaaM je offline   Profil uživatele MjaaaM   Find more posts by MjaaaM   Foto galerie člena MjaaaM   Click here to Send MjaaaM a Private Message   Add MjaaaM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od MjaaaM
Ahoj, nemam primo calmag, ale mam od canny monoslozky vapnik a horcik. Takze je pridavam solo ke kazde zalivce, tak snad to pujde. Ted jsem je vsechny stipnul a v pondeli uz pujdou konecne do kokosu tak uz to bude zajimavejsi. Toto je fotka z dnesniho rana.


Ještě si pořid Cannazyme nebo Atazyme ... Občas ten calmag dost zasolí medium a je třeba to pročistit, BioBizz má už nějaké enzymy v Alg-A-Micu nebo v Bio-Growu ale někdy je třeba to propláchnout enzymem.

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 29-09-2019 v 21:41 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WhiteFrost
Stálý Člen

Karma uživatele WhiteFrost - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 5

Budu sledovat

Old Post 30-09-2019 v 10:34 AM
WhiteFrost je offline   Profil uživatele WhiteFrost   Find more posts by WhiteFrost   Foto galerie člena WhiteFrost   Click here to Send WhiteFrost a Private Message   Add WhiteFrost to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MjaaaM
Stálý Člen

Karma uživatele MjaaaM - 62% Pěstitelská

Registrován: Sep 2019
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 6

Tak uz mam konecne presazeno, vypada ze je vsechno v cajku, tak snad to tak bude i dal

Naposledy upravil MjaaaM 02-10-2019 v 09:26 AM

Old Post 01-10-2019 v 09:46 AM
MjaaaM je offline   Profil uživatele MjaaaM   Find more posts by MjaaaM   Foto galerie člena MjaaaM   Click here to Send MjaaaM a Private Message   Add MjaaaM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MjaaaM
Stálý Člen

Karma uživatele MjaaaM - 62% Pěstitelská

Registrován: Sep 2019
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 7

...

Old Post 02-10-2019 v 07:25 AM
MjaaaM je offline   Profil uživatele MjaaaM   Find more posts by MjaaaM   Foto galerie člena MjaaaM   Click here to Send MjaaaM a Private Message   Add MjaaaM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MjaaaM
Stálý Člen

Karma uživatele MjaaaM - 62% Pěstitelská

Registrován: Sep 2019
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 8



.....

Naposledy upravil MjaaaM 02-10-2019 v 15:35 PM

Old Post 02-10-2019 v 13:20 PM
MjaaaM je offline   Profil uživatele MjaaaM   Find more posts by MjaaaM   Foto galerie člena MjaaaM   Click here to Send MjaaaM a Private Message   Add MjaaaM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MjaaaM
Stálý Člen

Karma uživatele MjaaaM - 62% Pěstitelská

Registrován: Sep 2019
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 9

Fotky nic moc, ale konecne se mi je tady podarilo dostat jsou takove vytahane coz se mi nelibi ale to uz byly rizky :/:/:/ kazdopadne verim ze se mi povede je krasne roztahnout do prostoru.

Old Post 02-10-2019 v 15:44 PM
MjaaaM je offline   Profil uživatele MjaaaM   Find more posts by MjaaaM   Foto galerie člena MjaaaM   Click here to Send MjaaaM a Private Message   Add MjaaaM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MjaaaM
Stálý Člen

Karma uživatele MjaaaM - 62% Pěstitelská

Registrován: Sep 2019
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 10

Ahojte, tak uz se konecne zacina neco dit, sice pomalu ale neco prece, uz jsem podruhe zastipl, a snazim se ohybat kolinkama co to da, oproti hos se mi zda ze rostou pomalejc, ikdyz je ram nejaky rozdil ve watazi tak je mozne ze je to tim. Nemuzu je nechat rust moc do vysky vzhledem k vysce boxu, uz start mi vzal tak 20 cm tak ted to musim udrzet dole. Nemam paru co to udela po prepnuti. Prcci by meli byt super skunk ale od jake banky to nevim, zadne info o selekci takze takova sazka do loterie.

Old Post 03-10-2019 v 16:07 PM
MjaaaM je offline   Profil uživatele MjaaaM   Find more posts by MjaaaM   Foto galerie člena MjaaaM   Click here to Send MjaaaM a Private Message   Add MjaaaM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MjaaaM
Stálý Člen

Karma uživatele MjaaaM - 62% Pěstitelská

Registrován: Sep 2019
Příspěvků: 20  

Foto Příspěvek č. 11





Foto..

Old Post 03-10-2019 v 16:15 PM
MjaaaM je offline   Profil uživatele MjaaaM   Find more posts by MjaaaM   Foto galerie člena MjaaaM   Click here to Send MjaaaM a Private Message   Add MjaaaM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 12

po prepnutí to poriadne poletí do výšky, tak pozor!

Old Post 03-10-2019 v 20:55 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MjaaaM
Stálý Člen

Karma uživatele MjaaaM - 62% Pěstitelská

Registrován: Sep 2019
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 13


Tak s tim pocitam, ale poradne je trochu siroky pojem, jako podle me je to model od modelu, alespon podle mych(malych) zkusenosti, ale nicmene prevnetivne to budu drzet dole. Dost premyslim ze natahnu sit a budu to zapletat

Naposledy upravil MjaaaM 07-10-2019 v 20:20 PM

Old Post 07-10-2019 v 11:33 AM
MjaaaM je offline   Profil uživatele MjaaaM   Find more posts by MjaaaM   Foto galerie člena MjaaaM   Click here to Send MjaaaM a Private Message   Add MjaaaM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Filliir
Stálý Člen

Karma uživatele Filliir - 67% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 66 

Příspěvek č. 14

Čauky, kytky vypadají zdravě. Každopádně šup se světlem nahoru, i z fotky je vidět, že kužel světla nedosahuje krajů a kytky na straně natáčejí listy za světlem, což není nikdy dobře. Ať se daří, držím palec.... F

Old Post 08-10-2019 v 05:42 AM
Filliir je offline   Profil uživatele Filliir   Find more posts by Filliir   Foto galerie člena Filliir   Click here to Send Filliir a Private Message   Add Filliir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MjaaaM
Stálý Člen

Karma uživatele MjaaaM - 62% Pěstitelská

Registrován: Sep 2019
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 15

Tyjo diky za radu, ja mel ve velkem stanu predtim stinidlo adjust awings tusim to stredni a vysku jsem zvedal je z duvoudu teploty, a osvetlovalo to prkne, toto jsem nejak zazdil. Jeste jednou diky

Old Post 08-10-2019 v 12:22 PM
MjaaaM je offline   Profil uživatele MjaaaM   Find more posts by MjaaaM   Foto galerie člena MjaaaM   Click here to Send MjaaaM a Private Message   Add MjaaaM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Filliir
Stálý Člen

Karma uživatele Filliir - 67% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 66 

Příspěvek č. 16

Pohoda, od toho jsme tady 😀 jen bych si hlídal celkovou výšku, aby si neměl stejný problém pri vystřelení po přepnutí ... Aby se nestalo, že už nebude kam zvedat :/ Takže má ráda, trenuj je jako dívej 😀 takže stříhej, lamej, roztahuj aby sis pak nerval chuj...

Naposledy upravil Filliir 09-10-2019 v 09:10 AM

Old Post 09-10-2019 v 05:40 AM
Filliir je offline   Profil uživatele Filliir   Find more posts by Filliir   Foto galerie člena Filliir   Click here to Send Filliir a Private Message   Add Filliir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:32 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-06-2010 - 400w moje prvni zkušenot - 48 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5218970 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív