Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » První indoor 400W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Zikos
Nový Člen

Karma uživatele Zikos - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 14  

Obecné První indoor 400W Příspěvek č. 1

Takže jsem se konečně odhodlal na indoor.Takže skříň je homemade 80x90x160, odtah 3 15W větráky ze starých počítačů (co jsem našel na půdě) přítah 2 15 W větráky + ofuk klasický samo otáčecí větrák a stejně teplotu sotva držim na 28°C, Slunce sunmaster 400W dual spectrum, odraz bilá odrazová fólie, hlína Bionova soilmix a-quality a v jednom je biobizz lightmix, model - Jorge's Diamonds-feminizovaná od Dutch passion

Naposledy upravil Zikos 31-05-2012 v 02:31 AM

Old Post 30-05-2012 v 12:09 PM
Zikos je offline   Profil uživatele Zikos   Find more posts by Zikos   Foto galerie člena Zikos   Click here to Send Zikos a Private Message   Add Zikos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zikos
Nový Člen

Karma uživatele Zikos - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 2




Tak sem přidávám nějaké ty fotky.Kytičky jsou v 10dni růstu (18/6), Ph 6,5 . Konečně jsem si koupil zvlhčovač kterého si můžete všimnout na fotce... a ještě se pokusím vyfotit nějáké detailnější foto rostlinek

Naposledy upravil Zikos 31-05-2012 v 02:32 AM

Old Post 30-05-2012 v 23:05 PM
Zikos je offline   Profil uživatele Zikos   Find more posts by Zikos   Foto galerie člena Zikos   Click here to Send Zikos a Private Message   Add Zikos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zikos
Nový Člen

Karma uživatele Zikos - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 3






Takže konečně jsem našel nabíječku na foťák.Kyti jsou v 13 dni růstu, teplota den 26-28°C noc 22°C, vlhkost 50-65%, Ph 6,8. Přemontoval jsem větráky a odendal ten na ofuk (byl zbytečný).

Na třetí fotce je myslím přehnojená kytka, asi že jsem je dal tak mladé do předhnojeného substrátu jinak nevím co by to mohlo být jiného prosím o radu

Naposledy upravil Zikos 02-06-2012 v 01:51 AM

Old Post 02-06-2012 v 00:53 AM
Zikos je offline   Profil uživatele Zikos   Find more posts by Zikos   Foto galerie člena Zikos   Click here to Send Zikos a Private Message   Add Zikos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AfroMan
Nový Člen

Karma uživatele AfroMan - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 4

pěkné jen bych doporučil nějak přitopit a hnojky?

Old Post 06-06-2012 v 13:17 PM
AfroMan je offline   Profil uživatele AfroMan   Find more posts by AfroMan   Foto galerie člena AfroMan   Click here to Send AfroMan a Private Message   Add AfroMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od AfroMan
pěkné jen bych doporučil nějak přitopit a hnojky?


A to jako proč..? Teploty má ideální..

Old Post 06-06-2012 v 13:56 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 6

Teploty ideální, přibližně tak je mám i já, ventilátory tam vrať, dřív nebo později začne boj, léto na krku kámo.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 06-06-2012 v 14:32 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zikos
Nový Člen

Karma uživatele Zikos - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 7

Takže přidávám sem nějaké to foto kytky jsou v 18 dni růstu (18/6), ph 6,4 ,teploty den 22-26°C noc 18- 20°C , vlhkost když běží zvhčovač 60-75% když neběží to znamená že došla voda v kýbly tak se to drží na těch 40-50%

Old Post 07-06-2012 v 22:28 PM
Zikos je offline   Profil uživatele Zikos   Find more posts by Zikos   Foto galerie člena Zikos   Click here to Send Zikos a Private Message   Add Zikos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zikos
Nový Člen

Karma uživatele Zikos - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 8




Takže jsem přidávám nějaké foto takže kyti jsou v 18 dni růstu (18/6),ph 6,4 , teploty den 22-26°C noc 18-20°C, vlhkost když běží zvlhčovač tak 60-75% když neběží 40-50% to znamená že došla voda v kýbly

Jak na to koukám tak většinu příspěvků tu mám 2krát většinou zapomenu něco zaškrtnout u přidávání fotek.Jestli na tohle někdy bude koukat nějaký admin prosím o smazání příspěvků co jsou 2krát, děkuji.

Naposledy upravil Zikos 09-06-2012 v 15:13 PM

Old Post 07-06-2012 v 22:40 PM
Zikos je offline   Profil uživatele Zikos   Find more posts by Zikos   Foto galerie člena Zikos   Click here to Send Zikos a Private Message   Add Zikos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zikos
Nový Člen

Karma uživatele Zikos - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 9



Takže vyskytli se první potíže viz. foto mám dojem že to je spálení světlem, ale budu rád za každou radu

Old Post 10-06-2012 v 20:43 PM
Zikos je offline   Profil uživatele Zikos   Find more posts by Zikos   Foto galerie člena Zikos   Click here to Send Zikos a Private Message   Add Zikos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zikos
Nový Člen

Karma uživatele Zikos - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 10





Konečně jsem vzal do ruky foťák a něco nafotil.Jorge’s Diamonds-43 dní od semínka, 4 dny od přepnutí na květ. Do skříně ještě přibylo pár řízků- Northern light,Devils haze a Doubledutch byli 16 dní v růstu a 4 dny jsou přeplé na květ

2.Northern light


3.Devils Haze


4.Jorge’s Diamonds - Pokus o FIM

Naposledy upravil Zikos 03-07-2012 v 22:54 PM

Old Post 03-07-2012 v 11:39 AM
Zikos je offline   Profil uživatele Zikos   Find more posts by Zikos   Foto galerie člena Zikos   Click here to Send Zikos a Private Message   Add Zikos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zikos
Nový Člen

Karma uživatele Zikos - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 11

Nějáky nový fotky v 38 dni květu.Teploty při svícení 28-29°C noc 22-24°C,Ph 6,8
zalévám cca 1 za 3 dny. Úplně jsem zapoměl na hnojky takže hnojím Hesi Root Complex
Hesi TnT Complex
Hesi Bloom Complex
Hesi Fosfor Plus
Hesi Super Vit
Hesi Power Zyme

Teď na květ jen Super vit,Fosfor a power zyme

Old Post 08-08-2012 v 13:20 PM
Zikos je offline   Profil uživatele Zikos   Find more posts by Zikos   Foto galerie člena Zikos   Click here to Send Zikos a Private Message   Add Zikos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zikos
Nový Člen

Karma uživatele Zikos - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 12





Nějaký fotky z květu.Teploty při svícení 27-29 ve tmě 22-24,Ph 6,8, zalévám tak cca 1 za tři dny 1 - 1,5L odstáté vody.Hnojím Hesi start box classic

2. Foto Devils Haze

3. Foto Northern lights

4. foto Jorges Diamonds

Old Post 08-08-2012 v 13:37 PM
Zikos je offline   Profil uživatele Zikos   Find more posts by Zikos   Foto galerie člena Zikos   Click here to Send Zikos a Private Message   Add Zikos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growman
Stálý Člen

Karma uživatele Growman - 90% PěstitelskáKarma uživatele Growman - 90% PěstitelskáKarma uživatele Growman - 90% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 161  

Příspěvek č. 13




Na růstové fázi jsi měl někde chybu. Možná to bylo tou 400W výbojkou (moc nízko) a celkově na růst není ideální. Kytky ti vůbec nerostly a moc nevyrostly za 39 dní na růstu.

Už v 10 den na růstu (i dříve, beru to podle fotek) jsi si mohl všimnout, že se jim moc nedaří. V této době už kytky mají vypadat jinak a cca ve 25 dni na růstu se přepínají. Kytky se ti musí měnit před očima.

Ty květníky jsou 11L? Lepší je začínat od malých sadbovačů a postupně zvyšovat objem.

Když zaléváš, vyteče ti z květináče nějaká voda? Když jsem koukal na fotky z 3. července, tak kolem stonku je malé mokré kolečko, což je na zalití málo.

1. Tvá kytka 10 den růstu
2. Má kytka 8 den růstu
3. Má kytka 41 den růstu z toho týden na balkóně, kde bylo hnusně. Víc v mém tématu.

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=1045345

První indoor 2002 - 70W Mazar
DSII 90 - 250W - Jack F1 - aktuálně - 63?/12
A hulení je koření. Když ho máš, není co řešit
USA a EU = PARAZITI!!!
Nikdo nezemře jako panic nebo panna - život postupně vyjebe s každým

Naposledy upravil Growman 08-08-2012 v 15:31 PM

Old Post 08-08-2012 v 14:40 PM
Growman je offline   Profil uživatele Growman   Find more posts by Growman   Foto galerie člena Growman   Click here to Send Growman a Private Message   Add Growman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zikos
Nový Člen

Karma uživatele Zikos - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 14

No tušil sem to příští grow jedu úsporky jinak květináče jsem zaléval tak že vždy vyteklo něco spodem ta fotka je po zalévaní už tak 1 den

Old Post 08-08-2012 v 23:49 PM
Zikos je offline   Profil uživatele Zikos   Find more posts by Zikos   Foto galerie člena Zikos   Click here to Send Zikos a Private Message   Add Zikos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aryans
Nový Člen

Karma uživatele Aryans - 10% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 15

moc pěkný akorát škoda že si na začátku svítil málo proč nesvítíš 24h ono jim to neuškodí

Old Post 16-08-2012 v 02:07 AM
Aryans je offline   Profil uživatele Aryans   Find more posts by Aryans   Foto galerie člena Aryans   Click here to Send Aryans a Private Message   Add Aryans to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
saiklon
Stálý Člen

Karma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 16

Zdravim, mel si usetrit penize za seminka a znackovou hlinu, koupi rizku a levny hliny - napr.zahr substrat z baumaxu a poridit si odtah. Vetracky na pritah sou taky nesmysl, radsi si je dej taky jak odtah a pritah nech pasivni. Jak budes resit smradek v kvetu?? At se dari!

Old Post 20-08-2012 v 07:58 AM
saiklon je offline   Profil uživatele saiklon   Find more posts by saiklon   Foto galerie člena saiklon   Click here to Send saiklon a Private Message   Add saiklon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:46 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-01-2021 - První pokus indoor- 315W CMH - 27 odpovědí
06-06-2020 - Můj PrvnÍ Indoor - 129 odpovědí
02-12-2019 - MŮj PrvnÍ Indoor - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9325440 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív