Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Můj první grow 250w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
lahvacDNB
Nový Člen

Karma uživatele lahvacDNB - 44% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 17  

Můj první grow 250w Příspěvek č. 1






Ahoj, tak jsem tady se svým prvním growem. Začínám s indoorem, protože už mě nebavěj ty šméčka všude a od všech. Jsem co se týče pěstování NAPROSTÝ začátečník, tak doufám, že mi tady poradíte. Díky předem.
Krátký popis

rozměry boxu - 52x54x142 (šxhxv)

osvětlení - GIB 250 W

stínítko - velké Hobby stínidlo stucco včetně objímky

předřadník - ELT Arce

přítah - 125mm pc větrák

ofuk 2x 80mm pc větrák

odtah - UFO RK 125 275m3/h

pachový filtr - Home Edition 240m3/125

diamantová fólie

Den: 20-27°C 50-60%
noc: 18-22°C 55-65%

Osazenstvo - 4x Ed Rosenthal, jsou to 4 řízky od Apfela, za což mu děkuji, byla s ním skvělá dohoda i spolupráce. Vše zasazeno v light mixu od Biobizzu

Hnojky od BioBizzu, jinak zatím kořenový stimulátor od ATAMI (ten sem dostal v grow shopu zadarmo)

Takže tady je stručný popis mého boxu. Jinak hned ze začátku jsem udělal nějakou chybu a na spodních listech dvou kytek se mi objevili fleky, fotky fleků dodám zítra. Potřeboval bych poradit, jak hnojit, jestli hnojit hned od začátku a jestli má někdo zkušenosti s tímhle hnojivem. Ještě bych potřeboval poradit, jestli zastříhnout už teď, nebo až později. Chtěl bych jet scrog. Jo a úplně bych zapomněl mám to 4. den 18/6 Díky všem za jejich rady.

Naposledy upravil lahvacDNB 29-10-2009 v 18:08 PM

Old Post 24-10-2009 v 17:53 PM
lahvacDNB je offline   Profil uživatele lahvacDNB   Find more posts by lahvacDNB   Foto galerie člena lahvacDNB   Click here to Send lahvacDNB a Private Message   Add lahvacDNB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Loopuch
Stálý Člen

Karma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 2

Čau--stím hnojením buď radši opatrnější,jedu taky v light mixu a hnojiva biobizz a povedlo se mi je lehce spálit a to sem hnojil podle návodu..radši jim lij ten kořeňák ještě týden a pak začni pomalu přihnojovat,ze začátku raději poloviční dávku než uvádí výrobce..
na fotce vypadají už docela velké,si myslím že bys je vklidu mohl zastřihnout...hodně zdaru a pěkný kytky

Old Post 25-10-2009 v 12:15 PM
Loopuch je offline   Profil uživatele Loopuch   Find more posts by Loopuch   Foto galerie člena Loopuch   Click here to Send Loopuch a Private Message   Add Loopuch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lahvacDNB
Nový Člen

Karma uživatele lahvacDNB - 44% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 17  

Fleky na listech 5.den 18/6 Příspěvek č. 3





Tak tady dávám fotku toho nejvíc napadenýho listu. I když už to z ostatních zmizelo, tak bych rád věděl, co to je. Ale možná by to mohlo být pH. Poprvé, když jsem zaléval, tak jsem neměl ještě čím pH měřit. Jinak všechny čtyři poprvé zastřiženy.

1. fotka - fleky na listu.

2.& 3. fotka - detail na jednu z kytiček

4. všechny najednou.

Old Post 25-10-2009 v 13:01 PM
lahvacDNB je offline   Profil uživatele lahvacDNB   Find more posts by lahvacDNB   Foto galerie člena lahvacDNB   Click here to Send lahvacDNB a Private Message   Add lahvacDNB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lahvacDNB
Nový Člen

Karma uživatele lahvacDNB - 44% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 4

Tak dnes je to 8 den 18/6, kytičky pěkně rostou a košatí se. Jen mají trochu listy svěšeně a jedna má jakoby bledý list, vím, že to vypadá jako přelití, ale ja zalévám jednou za dva dny 250ml na kytku. Vysoké jsou asi 20 cm. Poradíte kdy přepnout, když jsem to tak počítal jejich maximální výška může být okolo 60 cm... A je to převážně indika, takže asi dost vyletí. Poraďte pls. Díky předem Btw: bohužel nemám k dispozici momentálně foťák, takže fota dodám později.

Old Post 29-10-2009 v 12:03 PM
lahvacDNB je offline   Profil uživatele lahvacDNB   Find more posts by lahvacDNB   Foto galerie člena lahvacDNB   Click here to Send lahvacDNB a Private Message   Add lahvacDNB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sirus
Stálý Člen

Karma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 5

Zdar Lahváči. Když jsem je měl takhle velký, tak jsem zaléval každý 3. den přibližně stejnou dávku jako ty.
S tím přepnutím : Pokud pojedeš ScroG tak je stejně budeš roztahovat pod pletivem. Myslím si, že můžeš nechat do 25 cm. Koukám, že máš to světlo docela nízko, tak ti o tolik nevylítnou. Ale zas bacha na to, abys je nepřesvítil. Jaký máš pH?
Jinak vypadaj docela OK, tak ať to roste.

Snáze uvěříme lži, kterou jsme slyšely už tisíckrát, než pravdě která je vyřčena poprvé!


Old Post 29-10-2009 v 14:08 PM
Sirus je offline   Profil uživatele Sirus   Find more posts by Sirus   Foto galerie člena Sirus   Click here to Send Sirus a Private Message   Add Sirus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

čau...
no taky jedu Ed a popravdě sem ani jednou nezastřihl....od začátku šla do keříku.momentální výška cca 40cm bez ohýbání a to sem na 24dnu růstu.ale moc se jí zatím nechce...podle předchozího majitele Disaster by měl kvést 60-65dní a kdosi kdesi psal že se to po půlce rozjede tak budu čekatjinak to máš pěkný...K+

Old Post 29-10-2009 v 15:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lahvacDNB
Nový Člen

Karma uživatele lahvacDNB - 44% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 7

Ahoj, díky za rady, za každou jsem rád. Jinak nemám pH metr, používám kapky na roztoky, jinak nic. A podle kapek zalévám tak 5,2 - 6. Jinak Apfel (matkář) říkal, že po přepnutí vyletí tak jednou tolik, takže to s tou výškou nechci přehnat ...

Old Post 29-10-2009 v 18:11 PM
lahvacDNB je offline   Profil uživatele lahvacDNB   Find more posts by lahvacDNB   Foto galerie člena lahvacDNB   Click here to Send lahvacDNB a Private Message   Add lahvacDNB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

sorry za přehmat-24dnu květu

Old Post 29-10-2009 v 20:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lahvacDNB
Nový Člen

Karma uživatele lahvacDNB - 44% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 9

COMATIK: a po jak dlouhym růstu jsi přepínal? Jak byly ty kytky vysoký? dík

Old Post 29-10-2009 v 20:53 PM
lahvacDNB je offline   Profil uživatele lahvacDNB   Find more posts by lahvacDNB   Foto galerie člena lahvacDNB   Click here to Send lahvacDNB a Private Message   Add lahvacDNB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
apfel
Stálý Člen

Karma uživatele apfel - 100% PěstitelskáKarma uživatele apfel - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 10

Ahoj . Chtělo by to nějaký foto, at si uděláme obrázek, jak je to vysoký ted. Ale ještě bych asi počkal, důležitý je, at to hezky prokoření. S tim 100% vytáhnutim po přepnutí sem to asi přehnal, ale o polovinu se to určo vytáhne..

super optickej klam!!!

Old Post 29-10-2009 v 21:49 PM
apfel je offline   Profil uživatele apfel   Find more posts by apfel   Foto galerie člena apfel   Click here to Send apfel a Private Message   Add apfel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od lahvacDNB
COMATIK: a po jak dlouhym růstu jsi přepínal? Jak byly ty kytky vysoký? dík




no po 20 dnech páč Bublle gumy měli už přes 50 cm a tak sem holt nemohl čekat až se holky srostou...měli cca 25-30cm..o moc nevylezli..proti BG minimálně

Old Post 29-10-2009 v 21:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lahvacDNB
Nový Člen

Karma uživatele lahvacDNB - 44% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 12

Fotky budou až v pondělí, protože foťák si vzala přítelkyně na chatu. Jinak jsem trochu zvednul tu lampu, ať se trochu vytáhnou. Tak v pondělí foto

Old Post 30-10-2009 v 10:44 AM
lahvacDNB je offline   Profil uživatele lahvacDNB   Find more posts by lahvacDNB   Foto galerie člena lahvacDNB   Click here to Send lahvacDNB a Private Message   Add lahvacDNB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lahvacDNB
Nový Člen

Karma uživatele lahvacDNB - 44% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 17  

Nápad help! Příspěvek č. 13






Zdravim všechny co sledujou můj grow. Potřebuju poradit. Koupil jsem si tzv. half-moony na ohýbání, přidávám fota. Zkusil jsem to na jedný kytce. udělal jsem to správně? Mám ohýbat i vršky? Kýtí je vysoký 26, přičemž ta 1 zohýbaná má 22, takže v pátek přepínám... Pls, poraďte

Old Post 03-11-2009 v 15:56 PM
lahvacDNB je offline   Profil uživatele lahvacDNB   Find more posts by lahvacDNB   Foto galerie člena lahvacDNB   Click here to Send lahvacDNB a Private Message   Add lahvacDNB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

čau...ohýbaj se větvičky né listyale jinak to vypadá OK....kolikátej den máš 18/6?

Old Post 03-11-2009 v 16:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
V1k1
Stálý Člen

Karma uživatele V1k1 - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 15

no ja jsem provazkem ohnul kytku co nejvic(spicka byla skoro az na zem)a provazek prilepil lepici paskou ke kvetinaci.kolinka jsou good ale na vetsi vetve.At to roste

Old Post 03-11-2009 v 16:12 PM
V1k1 je offline   Profil uživatele V1k1   Find more posts by V1k1   Foto galerie člena V1k1   Click here to Send V1k1 a Private Message   Add V1k1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plechh
Stálý Člen

Karma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 332  

Příspěvek č. 16

jo já myslim že pěkně ohnutý, na poprvé good

Plechh

Balkon2009-sklizeno


Prvni indoor 250w/400W-sklizeno

Druhy indoor 400W-sklizeno

Treti indoor 400W/600W-sklizeno

Old Post 03-11-2009 v 16:42 PM
Plechh je offline   Profil uživatele Plechh   Find more posts by Plechh   Foto galerie člena Plechh   Click here to Send Plechh a Private Message   Add Plechh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:47 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-08-2020 - Môj prvý indoor grow :) - 8 odpovědí
28-06-2019 - První pěst 250w - 21 odpovědí
09-01-2017 - První grow - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0876940 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív