Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » White skunk
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Warl0ck
Pěstitel

Karma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 351  

White skunk Příspěvek č. 1



vybojka 400W

Hnojiva: Alga blute, Growt/bloom axcellarator, atazyme, final solution..1

substrat: hlina, kokos, perlit

18/6 12 dni.
12/12 55 dni.
tyden do konce..

Kdo chce moc, nema nic, kdo ma moc, chce jeste vic .. Megalomanstvi je nemoc.. 1.2.3.4.5.6.7.8.

Old Post 27-05-2007 v 14:45 PM
Warl0ck je offline   Profil uživatele Warl0ck   Find more posts by Warl0ck   Foto galerie člena Warl0ck   Click here to Send Warl0ck a Private Message   Add Warl0ck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Everl0st
Stálý Člen

Karma uživatele Everl0st - 45% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 2

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=26719

tohle založil omylem....

Lidi nezabíjí zbraně,lidi zabíjí lidi

Old Post 28-05-2007 v 16:42 PM
Everl0st je offline   Profil uživatele Everl0st   Find more posts by Everl0st   Foto galerie člena Everl0st   Click here to Send Everl0st a Private Message   Add Everl0st to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Everl0st
Stálý Člen

Karma uživatele Everl0st - 45% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 3

nenene....název dredu je sice WW a Chronic, ale okolnosti jsou takové, že tam je WS a mám takovej pocit že nějakej Cross.....

edit za Warlocka : žástipky jsem s nim chutnal....bong...parádní stávek, téměř žádná vytuchlost.....špek(joint)...parádní stávek , žádná vytuchlost, trochu "víc" akční nálada....
parádně se potom hraje CS

Lidi nezabíjí zbraně,lidi zabíjí lidi

Old Post 28-05-2007 v 17:54 PM
Everl0st je offline   Profil uživatele Everl0st   Find more posts by Everl0st   Foto galerie člena Everl0st   Click here to Send Everl0st a Private Message   Add Everl0st to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Warl0ck
Pěstitel

Karma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 4

Zdrawim.. Uz nikdy nesmim delat prispevky pod vlivem.. Zde je to jenom omylem, ale mockrat diky za k+..

A ted nazev dredu sice rika, ze jsem mel mit chronica a white widow, ale jelikoz mi je napadly svilusky a ja s tim nic nedelal, tak jsem si poridil nove klony a jelikoz neumim menit nazev dredu, tak to uz tak zustalo, nechtel jsem zakladat novej .. Peace vsem a hlavne diky.. fotky jeste budou.. jeste to neni sklizene..

dik Everl0st

Kdo chce moc, nema nic, kdo ma moc, chce jeste vic .. Megalomanstvi je nemoc.. 1.2.3.4.5.6.7.8.

Naposledy upravil Warl0ck 01-06-2007 v 19:44 PM

Old Post 01-06-2007 v 18:31 PM
Warl0ck je offline   Profil uživatele Warl0ck   Find more posts by Warl0ck   Foto galerie člena Warl0ck   Click here to Send Warl0ck a Private Message   Add Warl0ck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-10-2010 - white skunk - 17 odpovědí
18-04-2010 - Sensi skunk - 2 odpovědí
05-05-2006 - White Russian - 10 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0443240 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív