Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » white skunk
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Deniiisek
Stálý Člen

Karma uživatele Deniiisek - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deniiisek - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 82  

Obecné white skunk Příspěvek č. 1

Zdravim !!!...
Tak po dělší odmlce jsem si řekl že si zkusim rozjet druhý kolo... Semínka jsem pořídil regular white skunk od White Label Tak snad to nebude tak špatný ...
Z 10 sem. jsem vypěstil 4 kytičky z toho jeden je samec tak jsem ho strčil na balkon na oprc a z pozůstalých kytiček jsem chtěl zkusit něco nařezat.
Holky jsem šoupl do skříně 60X45X60 pod úsporky, chtěl jsem sice Metlu ae nebyly peníze. Světlo je sestavený z osmi zářivek. 6X 18W 4100K daylight + 1X 25w spirála 4100K+1X 20w 2700K.
Na odtah jsem tam namontoval velký větrák od pc a na přítah jeden malý Pc větráček + pas. díra a na ofuk 2X malý pc v.
hlínu jsem použil Guano kalong a do ní přidal ještě kravský hnůj a perlit.
Tento box by měl sloužit jako moje osobní minimatkárna ještě plno věcí chybí tak se bouhužel musí ještě dokoupit.
Dokoupil jsem nějaké hnojky + některé mi zbyly z minulého kola :
plagron Grow
Plagron Bloom
phytamin
bn-zym
atami Terra Leaves
Kristalon Start
a ještě ten kravský hnůj ...

400W-Pot of Gold
400W-White Widow

Old Post 28-09-2010 v 12:48 PM
Deniiisek je offline   Profil uživatele Deniiisek   Find more posts by Deniiisek   Foto galerie člena Deniiisek   Click here to Send Deniiisek a Private Message   Add Deniiisek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deniiisek
Stálý Člen

Karma uživatele Deniiisek - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deniiisek - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 2






přidávám nějaké fotky kytiček + řízci předevčírem seříznutí

400W-Pot of Gold
400W-White Widow

Old Post 28-09-2010 v 12:52 PM
Deniiisek je offline   Profil uživatele Deniiisek   Find more posts by Deniiisek   Foto galerie člena Deniiisek   Click here to Send Deniiisek a Private Message   Add Deniiisek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deniiisek
Stálý Člen

Karma uživatele Deniiisek - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deniiisek - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 3





Menší update....
2 řízci začali celkem žloutnout tak uviddíme jestli to přežijou. Zatim co holky se začali pěkně větvit...

400W-Pot of Gold
400W-White Widow

Old Post 03-10-2010 v 11:59 AM
Deniiisek je offline   Profil uživatele Deniiisek   Find more posts by Deniiisek   Foto galerie člena Deniiisek   Click here to Send Deniiisek a Private Message   Add Deniiisek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deniiisek
Stálý Člen

Karma uživatele Deniiisek - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deniiisek - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 4





Tak opět menší UP ..řízci se chytli krásně ..až na pár užloutlých listíků ae to doroste ..nejspíš už zejtra pujdou do hlíny ..jinak Holky rostou krásně akorát je musim pořád stříhat pač velký listy stíněj spodním větvičkám ..tak proto jsou tak holé ...

400W-Pot of Gold
400W-White Widow

Old Post 08-10-2010 v 13:52 PM
Deniiisek je offline   Profil uživatele Deniiisek   Find more posts by Deniiisek   Foto galerie člena Deniiisek   Click here to Send Deniiisek a Private Message   Add Deniiisek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 5

doporučuju namáčet RW do vody s gel stimulaxem a vodu upravit na cca 5.8-6 a nežloutne to

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Old Post 08-10-2010 v 14:07 PM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deniiisek
Stálý Člen

Karma uživatele Deniiisek - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deniiisek - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 6

díky moc určitě to vyzkouším na dalších řezech

400W-Pot of Gold
400W-White Widow

Old Post 08-10-2010 v 14:13 PM
Deniiisek je offline   Profil uživatele Deniiisek   Find more posts by Deniiisek   Foto galerie člena Deniiisek   Click here to Send Deniiisek a Private Message   Add Deniiisek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 7

moje první várka vypadala taky tak...kořenilo to snad 14dní a žlutý jak pampelišky na louce...časem sem to vychytal přidáním asi 5ml gel. stimulaxu do 2l vody upravené na cca pH 6 a pohoda.Samožřejmě na řízek práškový stimulax.

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Old Post 08-10-2010 v 14:22 PM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deniiisek
Stálý Člen

Karma uživatele Deniiisek - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deniiisek - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 8

jasný no ... Gel. stimulax musim ještě dokoupit ... a rovnou vemu i hlínu od Plagronu

400W-Pot of Gold
400W-White Widow

Old Post 08-10-2010 v 15:01 PM
Deniiisek je offline   Profil uživatele Deniiisek   Find more posts by Deniiisek   Foto galerie člena Deniiisek   Click here to Send Deniiisek a Private Message   Add Deniiisek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:19 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-04-2010 - Sensi skunk - 2 odpovědí
01-06-2007 - White skunk - 4 odpovědí
05-05-2006 - White Russian - 10 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8742000 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív