Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Posílání řízků poštou
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
YAHMAN
Stálý Člen

Karma uživatele YAHMAN - 79% PěstitelskáKarma uživatele YAHMAN - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 88 

Příspěvek č. 1

Nedavno jsem na Overgrow narazil na zajimavou vec. Je tam popsano jak zabalit rizky pro posilani postou. Zkusil jsem, a funguje to. Rizky jsem rozbalil po 4 dnech (vydrzeli by asi vic). Byly sice povadle, ale po 24 hodinach se vzpamatovaly a po 9 dnech se ukazaly korinky.

Postup:

O neco delsi rizky sem dal na 1 hodinu do roztoku Stimulaxu a vody. Pak jsem v tom nechal nasat toaletni papir a asi 2 cm jsem je tim vsechny omotal (docela fest). Pak jen zabespecit pred mechanickym poskozenim (urizla plastovka). Konec s toaletakem zamotat do suchych novin a to cele takovou tou lesklou (hnedou) paskou. Pak jsem to zabalil do novin a hodil do krabice.

Pro lepsi predstavu original:
http://www.overgrow.com/faq/browse.php?qa=1218

Old Post 10-09-2002 v 00:54 AM
YAHMAN je offline   Profil uživatele YAHMAN   Find more posts by YAHMAN   Foto galerie člena YAHMAN   Click here to Send YAHMAN a Private Message   Add YAHMAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tahua
Stálý Člen

Karma uživatele tahua - 53% PěstitelskáKarma uživatele tahua - 53% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 85  

Příspěvek č. 2

No vida že to jde a bez poškození. Celkem bych řekl že je to zabezpečí tak na 5 dnů a jak Yahman píše tak by možná vydržely i víc.Tomu se říká užitečná rada.
Thanks YAHMAN.

created by TAHUA
old & young

Old Post 10-09-2002 v 06:13 AM
tahua je offline   Profil uživatele tahua   Find more posts by tahua   Foto galerie člena tahua   Click here to Send tahua a Private Message   Add tahua to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pildo
Stálý Člen

Karma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 819  

posielanie rezov postou Příspěvek č. 3

je tu jeden podobny thread ale nedozvedel som sa nic nove. chcel by som vedeit ci posielate kloniky postou, ako to najlepsie poslat aby sa minimalizovalo riziko odhalenia a zaroven znicenia mladych rastliniek.
posielate zakorenene alebo hned po narezani?

dik za odpovede

Old Post 16-03-2005 v 16:26 PM
pildo je offline   Profil uživatele pildo   Find more posts by pildo   Foto galerie člena pildo   Click here to Send pildo a Private Message   Add pildo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onrejblesk
Stálý Člen

Karma uživatele onrejblesk - 84% PěstitelskáKarma uživatele onrejblesk - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 501  

Příspěvek č. 4

hmm tak to je docela drsny no takovejch rizkou ja myslel ze to bejva jenom kus stonkuse 2-5 listkama a takovejc tech hm jste by slo udelat vis jak je aranzovaci hmota tak tu nasaknou tim roztokem nebo vodou a vydrzeli by vic tak to jo no

je lepsi bejt zdravej, zhulenej,stastnej,bohatej,vlivnej a slavnej nez nemocnej, nevyhulenej,smutnej,chudej,nevlivnej a neznamej
1. offline Encyklopedie Modelu by "Blesk"
1. Indorek by "Blesk"(presunuto "dolu") Noname - sklizeno-zhuleno
2. Grow by "Blesk" 70W 6xC99-sklizeno-zhuleno
3. Grow by "Blesk" 250W 3xRox,3xS.A.D- presun opet "dolu"
1. DC-OutDoor xxxKw slunce.. Rox.. S.a.D -slizeno/zatim nezhuleno
-------------
Pokud zmizi protivnik uvnitr, protivnik venku mi uz nemuze ublizit.

Old Post 21-03-2005 v 16:05 PM
onrejblesk je offline   Profil uživatele onrejblesk   Find more posts by onrejblesk   Foto galerie člena onrejblesk   Click here to Send onrejblesk a Private Message   Add onrejblesk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:04 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-02-2016 - Sázení řízků - 0 odpovědí
17-02-2011 - Jak posílat řezany poštou.. - 32 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8400880 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív