Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Odrůdy a Šlechtění

Stránky: 1 [2] 
Nejlepsí model kterej jste kdy meli a jeho ucinky.Ucinky ruznejch modelu - Klikni zde pro originální téma
MadEGGA:()
mno ja sem predtim kdesi nasel PWP jako dominantni indiku. tak nevim. to je v kazde seeds bance asi jinak. jinak s tim sklizenim je to mozny. ja jeste poradne nesklizel :D inaac u te indiky. ja je moc rad nehulim, pac mivam deprese, takze si vic faram na tech sativach, ktery me vetsinou z tech depresi pomuzou.
mettatron
gws .. trochu zamota hlavu, trochu zamota nohy .. muze motat s casem, zemi, barvama, vunema .. jo a jako by stimuloval libido

nebula .. ponekud ostrejsi, tvrdsi .. vic v hlave. moznost boleni hlavy a zamotani se v hlave.

santa maria .. komplexni, pozitivni .. vyrazna. hutna. vic v hlave ale hlava se mi vysypala asi do tela .. :)

hindu k .. tohle ja muj walker model. vytecny. na prochazku. vtahuje me do reality. prirody. ted a tady. zklidnuje hlavu. cisti. narovnava. favorit.

ss cindy .. lehka, svezi, osvezujici .. jako vetrik. cisti a projasnuje. dodava mentalni energii ..

nl .. hutna. husta. narkoza. na chozeni radej ne. videl sem jak leti slunce po obloze.

herijuana .. silna. komplexni. trohcu tvrdsi. geometricka. asi zalezi na phenu ostatne jak u vetsiny zminenejch.

sour bouble .. silnej kratsi trvani. ne na chozeni. kecani. zpomaluje zastavuje .. rozkydava ..

love potion .. mel sem asi troch prezralej .. ale i tak .. medove pozitivni .. aktivni .. prijemny. jen se nesmi prehnat. je silny. tezko potom.

ba .. skoro bych zapomel. komplexni. krasne vonici. sativa. ktera vtahuje do rality. trochu tomu pomuze .. ale tak prirozene. nezamota a nenecha v hlave. s trochou snahy. doda energii na cestu na kterou se pak vydas .. pozitivni vyrovnana. favorit.

c4 .. zajimave vonici. stav. trochu tuzsi. lehky vymaz deka v hlave. mirna tupost.
Ganjaholickz
Chronic - silnej smradoch chut jemna mozna bych rekl lehce nasladla slabshi high ale pomerne prijemny(da se na tom zit ;) ) mega vynos
Shaman - zalezi na phenu ale je mozny mejt kvalitniho vynosare, chut delikatni, jako koření ale krasnej chutovej "vocas" a ta barva miluju to
Speed Queen - oblibenkyne venku i in dava solidni vynosy silou bych prirovnal k chronicu ale fialovy pheno (aspon nase) davalo mnohem vic .jako vsechno od mandaly silnej stabilni rust. krasa pro guerrila grow
Kalichakra - copy and paste to co je u speed queen akorat ze narozdil od queenu jede tvarem do kere ne na jeden top;)
Early Girl- docela pekny ale nelibi se mi chut ani stav vynos prumer
Durban poison - pro me slabota musim dat tak 60' jointa sam abych neco zacal cejtit ;) je to sranda pro zacatecniky ;) ale kytka je to krasna chut nic extra
Afghan - delikatni krasna indica i venek je silnej jako in´door a hlavne krasnej stav hodne vysmatej hravej .dalsi z mych oblibencu
citral - sutraky a chut moc po citronu nebyla ale svezi jo . slabsi nez afghan ale i tak staci 60' brcko pro 5 lidi v klidu
Egyptian x BOGglegum - delikat trochu ridsi sisky ale stav a chut ... to je proste symfonie high miluju koreneny modely
skunk 1 - naprosto bezproblemova-bezudrzbova ;) kytka solidni vynos a zaroven prijemna kvalita. opet hodne rozlisny phena mel sem jedno co bych prirovnal silou k durbanu ale jedno zase stacilo dat sluka a konec ;) chut klasika skunk to je to co si pod tou chuti predstavim
Early skunk - bida a des ridoch (aspon phena co sem videl-mel) ale narozdil od shamana kterej mel podobnou stavbu palic zaroven i slaboch ;) uz bych to nechtel po 100' speku sem byl teprve high a chut jak hlina
Euforie - vpravde euforicka zalezitost .. solidni vune delikatni svezi chut a nadherne cisty high
Himalayan snow - zklamani rustove a vynosove. ucinky silne nadprumerny krasna svezi lehce korenena chut a bozska vune .. je opravdu snow takze do pytliku pres krystaly ani nevidite ;)
Crazy Daze - kazdej rika jakej je to zabijak a .... je hodne silna ne nic super hyper extra ale je to maso silene zavislostni chut neco mi pripomina ale nevim co ;) takova vyrazna a jak voni tak chutna !! což sem malokdy zatim zazil ;)
Ak47 - to je pro me domina mejch plicnich kanalku ;) staci ubalit 60' pro 7 lidi a kazdej kdyz da prda tak to staci na 2-3 hodiny . hodne opravdu hodne vysmata sranda kolikrat uz prosim aby to zkoncilo ptooze mi pripada ze mi pukne bricho ;) kdyz kalacha date s prodlouzenym zasobnikem (100' jointik) pocitejte s jistou smrti pac vas to rozstreli jak svine
White Widow- mazlicek bezproblemu kytka miluju tu chut hashishe a kdyz ji nechate 5 dni ve tme to nabyti krystalu wowowowowow nadhera malinky keriky co staci jednou zastipnout a mate ker jak prase do sirky tvrdy nugetky hlavne designova zalezitost ;)
SilverShark(nejakej mix sharon widow(raritni řízek ww,prý se dají ještě najít i v norm. ww semenech ale OPRAVDU málo často :grrr: ) pro matku a nejakym hodne silnym GWS pro otce ) - vypadalo to jako namoceny vmedu kterej nechali zaschnout , nikdy sem uz nic takovyho nevidel a asi uz ani neuvidim :-( nebylo to nic hyper extra stavem asi jako klasickej GWS ale ten desing a hlavne ta chut....!!!! pripadal sem si jaky bych hulil cerstvej nepal ulouplej z kilovy hroudy ;)
Love potion 1 : delikatni uz nazev napovida vo co de. je fakt ze rostenky to milujou.... zatim vsechny co to ochutnali uz nechteli hulit jinej model ;) a ja v ty dobe dokud byl taky ne ;) chut koreni podprůměrnej výnos vesela spolecenska ganja
Orange Bud - klasika uz bylo receno nescetnekrat vo co de ale snad jen ze mel sem 2 phena jendo slabota(jak durban treba) druhy silna mrcha ze sem sotva chodil
budha - yeah posila na pokec k budhovi ,odrovnavac. jestli neco tak nespolecskej model absolutne jen sedite a priblble se usmivate... sice nejkrasnejshi na doma k filmu na relax ale do hospody v zadnym pripade
silne skunkova chut
Blueberry : silna vyrazna chut ovoce (ne uplne boruvky ale blizko) naklada taky solidne mam ji rad z bongu nebo minivodnice jak rapuje ludacris Blueberry YUM YUM (akorat jen dj short!!! dutch passion bb sucks)
Jack Herrer : klasika je to killer sice nejsmeshnejshi ale vrah ;) nejvic smichu na jackovi chut proste jack nevim k cemu bych to prirovnal ja spish bych to oznacil copyrightem i tu vuni proste unikat ;) mnamy mnamy a krasny silny vynosy k tomu jako bonus ;) genialni cross

zdaleka to neni vsechno ale todle bylo rekneme v poslednich dvou letech takze si to jeste jakz takz pamatuju :jumper:
Ono
2Ganjaholickz:

Pekný popis.;) Najviac ma zaujal Afghan a AK-47. Len pri Afghanovi som čakal skôr stoned-popis.:) Ak by si mal čas, mohol by si popísať aj účinky ďalších modelov, dobre sa to číta.:afro:
Ganjaholickz
ono dik byl sem trochu rozstrelenej z shaman x bogglegum ;) hele u toho afghanu to bude tim ze mam rad svy krystaly čiro-bílý bez zlutejch.... kdyby tam par tzlutejch bylo tak uz asi dava jinak ale sklizený byli cca 40% čirejch 60%bilejch
ytsim
Moje zkušenost:
Norhtern Light Special (Holand) - v menším množství docela pohoda, ideální do hospody na kratší pokec, pár fotbálků. Když jste aktivní tak vydrží dlouho, ale při záseku přichází nekompromisní stoned. To samý při větším množství, ale daleko hůř. Stavy dezorientace, zmatečnost, ani mluvit se pořádně nedá. Moje zkušenost byla radší míň a častějc (ale opatrně).

Power Plant - příjemná na ven i do hospody, případně doma. Univerzál pro každou příležitost.

Minulej tejden jsme měli s kámošem Ice Cold - hulil jsem to jen jednou, ale jelikož jsme měli úplně stejnej stav tak tak se snad klasifikuje :) Při druhej prdu strašnej nástřel do hlavy a pak už jen sledování toho co se děje kolem bez šance na kreativní myšlení nebo čehokoli smysluplnýho. Tohle trvalo asi hodinu a když mi kámoš řek, že už netočej pivo tak jsem si oddechnul a šli jsme domu. Mazec.
ytsim
Jinak by mě zajímalo jestli někoho napadá nějakej vztah mezi odrůdou a stavem, kterej přináší. Mě přijde, že modely se nemůžou lišit v moc věcech než obsahem THC. Z chemickýho hlediska mi přijde, že složení dvou modelů je na 99,9% stejný. Napadá někoho čím to může bejt?
MastaHBlastaH
citace:
Původní příspěvek od ytsim
Jinak by mě zajímalo jestli někoho napadá nějakej vztah mezi odrůdou a stavem, kterej přináší. Mě přijde, že modely se nemůžou lišit v moc věcech než obsahem THC. Z chemickýho hlediska mi přijde, že složení dvou modelů je na 99,9% stejný. Napadá někoho čím to může bejt?

Ide aj o pomer sativy a indiky toho modelu,ktory hulis a stavy ovplyvnuje aj farba trichomov/krystalou,z pravidla cim bielsie tym vacsi high,cim tmavsie tym vacsi stoned efekt.
Evildoer
citace:
Původní příspěvek od ytsim
Jinak by mě zajímalo jestli někoho napadá nějakej vztah mezi odrůdou a stavem, kterej přináší. Mě přijde, že modely se nemůžou lišit v moc věcech než obsahem THC. Z chemickýho hlediska mi přijde, že složení dvou modelů je na 99,9% stejný. Napadá někoho čím to může bejt?

Nejpodstatnejsi je asi pomer mezi THC a CBD cim vetsi obsah CBD tim vic je to vykydovy a ruzny pomery tehlech dvou latek budou mit jiny ucinky ;)
Kapku výše jsem psal o White Crystal.
Víme,že jak hulíš dlouho jeden model už to není ono.I jsem vzpoměl jaké byly stavy po WC.
Tož se s Váma podělím o historku starou cca týden.
Podařilo se mi pod lampou z posledních dvou semen vykutit docela reset model i pro mě.
Kámoška co to měla v hubě jednou a to ještě nějaké plonkZelí,pořád hučela,dones a ubal a tak....Fakt jsem váhal,nebo se mi nechtělo ji 2-3 hodiny hlídat.
Tak jsem smotnul a dali jsme kouř.
Hoši,takovou prdel jsem už dlouho nedal.Já klid,ona total bzzzzz,ale brutal,chuděra myslela že už jí ten moták v hlavě zůstane.
Ale to je jen o zvyku.
Dobře pamatuju ty perfekt stavy.....
Třeba se od toho naFilu odpojit,to budou jiné stavy...
Zdarec
mettatron
no cbd a thc .. ale cim si vysvetlit ruzne subtilnejsi rozdily .. jako jedna indika hlavu vygumuje + srazi k zemi a druha mysl zklidni a narovna + telo prijemne uvolni ... cannabinoidu je fura a rek bych ze to bude neco jeste s dalsima .. ale nejaky elaborat sem na tohle tema jeste nikde nevidel ..... jestli nekdo neco vi .. tak sem s tim .. :)
mrakoplas
Přesné chemicke složení marihuany a její definice a jednotlivé vlastnosti chem. složek je v každé odrůdě jiné díky genetickému fondu a způsobu pěstování proto s výrobou léků na různé psychické nemoci jsou výrobci léčiv zdrženlivý, kvůli špatně odhadnutelných hlavních i vedlejších účinků a nestabilitě chem. složení jednotlivých odrůd. Ale zde je docela dobrej popis základních složek ovlivňující potenci marihuany. http://marihuana.webzdarma.cz/chemie.htm
http://cs.wikipedia.org/wiki/Marihuana
taky hodně informací
g.andrej
ja neviem.ja z kazdej ficim tak 50 minut a potom zradlodlo do puknutia kapor a spat.mam to z kazdej tak neviem pochopit ako moze byt niekto z travy aktyvny.vzdy mam z nej kapra ale prijemneho
Pflusik
White widow ... moje zkušenost je u tohodle modelu docela jednoznačná a to záseky jak prase :D řek bych že se hodí spíš domů než třeba do hospody
Steewosh
New York city diesel - dobra chut, ale pro me absolutne nejvetsi killer kterej sem kouril. Dlouho sem si zvykal, abych byl schopnej si dat brko a nejak existovat. Ani nevim jesli neco takovyho chci hulit :)))
jozef
juice fruit je hodne vesela -do hospody a tak mezi lidi
euforie je tak na doma a na dobrej film,v rozumnem ne velkem mnozstvi,ne vetsim nez velkem.jo tak nejak to je
jozef
ps.nevidel jsem tu nic na
HASH PLANT. chystam se jit do semen.DOBRA VOLBA??)hydro
wel-bloud
Na účinek modelu je důležité i jak to bylo zralé....Doba kdy se to seklo.:leaf:
jozef
nevim na co reagujes.na prisp.č64_????
Ono
Zdravím priaznivcov a pestovateľov odrody GWS. Na stránkach Greenhouseseeds company som našiel informáciu:

"Most growers harvest after 65 days. A week longer will give extra resin and a special sweet taste."

Akú máte s týmto skúsenosť? Nechávate ho zrieť tak dlho?:leaf:
dr.drôt
WW- energy full, nehrozí sedieť na zadku...malovanie kuchyne, stierkovanie izby, dlhé prechádzky v prírode, nevhodná do krčmičky...:shots:
Nebula-všetkému rozumiem, všetko pochopím(aj vesmíru, aj svojej starej) rozrobím 50 vecí a ani jednu nedokončím:teef:strašné záseky...
citace:
Původní příspěvek od dr.drôt
WW- energy full, nehrozí sedieť na zadku...malovanie kuchyne, stierkovanie izby, dlhé prechádzky v prírode, nevhodná do krčmičky...:shots:
Nebula-všetkému rozumiem, všetko pochopím(aj vesmíru, aj svojej starej) rozrobím 50 vecí a ani jednu nedokončím:teef:strašné záseky...


WhiteWidow - energy jo? :D tak to příště dopěstuj
..abych nebyl úplně OT
chceš energy? zkus PowerPlant
palinoch
WW dobra pred TV, v malom mnozstve v pohode do baru. Paradna sranda a pokec dlhe trvanie, taky kompex vsetkeho. vsetko zalezi na dobe harvestu. velky pomer bielych a maly pomer zltych cca...70% - 30%.
white russian - opravdu smací model, dobrej při čumění na bednu, směju se i při telenovelách :-)))
starlight - ve větším než malém množství totální kopróza
Amsterodam flame - takovej vymejšlecí model, středně silný, dobrý na nakupování
Hunter37
POG mě jak kdy, někdy se po něm brutálně směju a někdy, když hulím s klukama z vesnice(hulime skoro furt:-) )je to takové čumící model a dcl komunikativní..
WW- tak po tom jsem byl mrtě trippy, nachodili jsme s kámošek asi 10Km:-)
Scarfaceguy
to SIMOR - :)))
Presne tak. Poslednich par let mam prehrsel WW a energizujici je pro me, jedine kdyz ji nakopu s pani absinthovou zelenou.
Jinak pro me hlubokej zasek a vyblbelost.
palma
neville haze- mel sem za tu dobu dost modelu a muzu s jistotou rict ze toto je nejsilenejsi huleni co snad muze clovek vypestovat....zmena v vnimani okoli....zmena videni,silena zmena zvuku u me jkby zpomaleni casu....a ty haluze pokazdy kam se podivas no proste toto si dat a za nejakou dobu bud sedet a cumet do zeme nb spat ...nekouril bych to casto ptze nechcu mit mozek na sracky :starwars: :goldcup: :goldcup: :p:
SmallDudeZombie
citace:
Původní příspěvek od Ono
Zdravím priaznivcov a pestovateľov odrody GWS. Na stránkach Greenhouseseeds company som našiel informáciu:

"Most growers harvest after 65 days. A week longer will give extra resin and a special sweet taste."

Akú máte s týmto skúsenosť? Nechávate ho zrieť tak dlho?:leaf:


Ahoj :) Arien z GHSeedsComp. má pravdu, je to supr model, výnos/kvalita fakt NO1. GWS jsem pěstoval minulý rok a z pod 150w HPS jsem sklidl 97g z jedné kytky!!! Přesnou dobu květu/sklizně neznám :/ . Výborná zemitá chuť (super skunk), při inhalaci se jeví kouř jako ledový/chladivý :) , trichomy jsou do zlatova :) a světle zelené palky se třpytí hojným množstvím pryskyřice která ty palice zbarvuje do takové svetlé smrkově modro zelené barvy :D. Jako už ostřílený kuřák, pouze marihuany model vřele doporučuju.
Bárt
White Russian - zaručená veselost a dost energická (moje nejoblíbenější na stavy) , hodně silné hulení.
Jack H.- takový mix stavů a hutná sladká chuť a vůně. Na výnos ještě malinko lepší než WRu a ještě trochu silnější než WRu.
WW- ta je podle mě spíše jen gaučovka.
cudas
Peacemaker: Stoned když to přeženeš spíš jak dudek:)
camisole
Hoši, mám takový dotaz, jaká býva indica, když se sklidí dříve? ....
mandala 1- energicke ale nie moc silne tak akurat
orange bud-nakopavacka aspon u mna
jack herer- tri nátahy a nevedel som kde som a co tam robim
belladona- podobne ako u jacka ale hodne slabsie... asi tym ze tom bol out
hashplant- tak ku filmu, silne...
k2-celkom energy ale dost kratke high
SmallDudeZombie
citace:
Původní příspěvek od SIMOR


WhiteWidow - energy jo? :D tak to příště dopěstuj
..abych nebyl úplně OT
chceš energy? zkus PowerPlant


Musím dát zapravdu SIMOROVI :flamer: fyaaa

+ Unikátní neskunková chuť :heart:
Shandy
citace:
Původní příspěvek od SmallDudeZombie


Musím dát zapravdu SIMOROVI :flamer: fyaaa

+ Unikátní neskunková chuť :heart:


neskunková..pravda pravda...
mě ta moje voněla jak náká stará babičkovská voňavka..fuj :D
SmallDudeZombie
citace:
Původní příspěvek od Shandy


neskunková..pravda pravda...
mě ta moje voněla jak náká stará babičkovská voňavka..fuj :D


:D :D :D jo asi jo ! :D:D: a supr model fakt top koureni :D
Smah
Orange Bud - Nářez teda hlavně od dutch passion velice silné trippy a aktivní hulení velice ho mám rád ale myslím si že daleko víc se hodí indoor než out
Durban Poison - aktivní slabší ale velice aktivní hulení neuspí nikdy v žádný dávce hodí se pro celodení kouření parádní outdoor model
K.O. Kush - zajimavy ne moc známý model vysoké kvality který nekompromisně pošle ke dnu i po týdením kouření této odrůdy :)
BLUEBERRY ,,,vynikajúci model,super pohulenie,super stav,,človek je síze zhúlený,ale normálne funguje,,perfektná debata NO 1
krisa.lc
Par modelov co som mal moznost vyskusat:

Blueberry - pomalsi najazd potom parada..vela smiechu,energie,chut nieco robit a trva to dost dlho, u mna to boli nejake 3 hodinky,potom sa stav akoby rozplynie a clovek je (takmer) normalny.Vyborny model.

Jack Herer - fuu dost sialeny stav..totalny zmatok v hlave, nekontrolovatelne pohyby :D, vybuchy smiechu a taak... proste jack ktoreho kazdy poznaa a nesklamal ma...

Master Kush - nie tak silne, pohodove prijemne hulenie.. jemna chut a vona..proste pohoda...usmev na tvari som mal permanentne a pripada mi ze z neho vobec nie su "rozbite" oci..

White Russian - luxus..jedinecny vzhlad a vona..a vyborna chut..stav podla mna prijemny usmevny, nie uspavajuci, tak ako ma byt. rus je proste skvely..
dr.drôt
citace:
Původní příspěvek od Host


WhiteWidow - energy jo? :D tak to příště dopěstuj
..abych nebyl úplně OT
chceš energy? zkus PowerPlant


Energy jo? jo!
Ka'n'ja
podle me je to taky dost o tom, kdy je ten danej model sklizenej. Pochybuju , ze vetsina z tech hulicu co tady pisou mely vsechny tri modely pestovany ve stejnych podminkach a sklizeny za stejnych podminek - to neznamena ve stejny cas, ale pri stejnem rozkladu pryskyrice, kazdej model to muze mit jinak - a nakonec zalezi taky na tom jak je clovek nalozenej. Jiny je to nekde o prazdninach na kempu bez starosti a jiny je to asi v patek vecer po tejdnu v praci utahanej jak pes.
Napriklad docela shoda je na Jack Herrer, to je fakt silnej model. A stejne, kamos ho pestoval 2 roky zpt, sklidil asi moc brzo a bylo to na stav jak hodne dobrej venek.
Takze tak
Critical asi 3 rok samooprc na listí atd letos volně zahrada na květ (bez chemek a hnojek)
vaporka příjemně uklidní a usadí i třeba k TV nebo relax
kámoš dal 2-3 slíčka a po druhém pivu totálka odpal musel nabrat směr domů na gauč prostě kámen do hlavy.
Už jsem se přistihl jak čumím do monitoru a nedokážu nic udělat jen čumím .
jamall
Bluecheese od BigBuddha-nadherna chut boruvek se zemitym nadechem a chut vam v puse zustava jeste par minut potom co jste dohulili.energicka ale kdyz to prezenete tak vas uzemni :)
jeden z nejlepsich modelu ktery sem zatim pestoval
lerchmuller
neviete mi poradit aka odroda by mi dala velmi energicky high stav?
NORM
nevilles haze a další vysoce procentní haze hybrydy a sativy..
Sticky
Amnesia haze a L.S.D doporučuju
Mekong High, Carnival, Lemon Skunk, La Lybella, Opium, 100% sativy
edus
Dobré modely sú super silver haze,arjan haze 1 a perfektné blueberry ktoré je ako stvorené do prírody.na hríby alebo so psom na prechádzku.
Zdenda89
Pro mě jednoznačně vede CN Haze, venku snad byla lepší, jak in ...;-) a pak asi AK47 a SAGE..
Hruškomet
Ze všech možných za mě vede AKčko od Serious Seeds. Odfláklý kolo, neměl se mi o to kdo starat, avšak z parádních řezů se genetika nezapřela a byly to jedny z největších ran do palice, co jsem zažil)) Neurony mi habrovaly ještě den potom :D


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma