Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 2 [3] 
Alkohol vs. THC - tráva + alkohol - Klikni zde pro originální téma
moswa
nacházim se ve věku, kdy mě vážně baví kalit. užívam si to. a k tomu ještě zbožňuju hulení. už ta rostlinka je krásná a výsledek...:) no a tak si jakýkoliv pití víceméně nedokážu představit bez třeba maličky žilky. prostě to k sobě patří(dle mě). jak v malym tak ve velkym množství:sun:
Z.I.P.
s tim absintem to neni spatny to nekdy zkusim.to musi bejt fakt hukot.
buba.sparxxx
lidi co pařili a hulili umřeli,a lidi co nepařili a nehulili tak taky .....
Frutexx
muhaha
Tak pres tyden si uzivam brckovou pohodicku - sem tam zajdem na 1-4 beerka.
Ale o vikendu to je proste do komatu :-P . . . . .
U me nesmi nastat situace: kalit kalit kalit a nakonec zahulit bambarko - to vetsinou konci savli - stalo se mi to tak 5x v zivote - ted uz si davam pozor - teda spis hulim prubezne s chlastanim to se pak stav snaze odhadne. JEnze dyz je clovek nalitej cejti se ze by sezral pulitr a k tomu vyhulil pulkila huleni (tak uz to byva na chlastu) - ale realita je jinde - par prasku a du dokolen. Je fakt ze toho taky dost vypijem :-P . . . Zakladni je taky alkac moc nemichat - proste jet pivka+ vybrat naky pandulaky kery nestridat - jet jen pivka+ rum treba :D
PS: DIvny pocity kdyz sem sel nahulenej do hospy sem mival kdyz me jeste nebylo 18 . . to sem se citil tak nejak taky divne a radeji sem se hospam vyhybal . . Ted je to naopak :D
Harvest...
každej pátek se s kámošema nehorázně zlijem a pak zhulíme....jednou se mi takhle stalo že sme s kámošem zašli asi v 5 hodin odpoledne do hospy zdálo se mu to brzo ale já měl hroznou žízen :) tak sme tam chlastaly tak do 9 večer:) přišly kámoši že maj nějaký palení tak sme dali v peti lidech asi 3 špeky......kámoš pak ani nešel zaplatit lístek jak byl na sračky.. (chlastaly sme na jeden lístek)byl to fakt nehoráznej brutus....
Papuanec
Tak todle je hodně subjektivní, já dám radši teda 15 piv bez hulení, než 8 piv + hulení...to pak mám kolotoč..piva rizdejchám, s hulením mám kolotoč........
Z.I.P.
No tak nebulu sem nemel ale jak sem si dal absintha s energitakem tak sem byl docela na kasi.dik za tip:flamer:
crazyben
Ja si dam tak tri ctyry pivka ani se nevozeru pak dam speka a zlo. Pak uz se do hospody radsi nevracim a du se nekam jeste vic zhulit.
cosecha
no ja uy sem si za tu dobu co parim na tuhle kombinaci zvykla, ale porad to obcas nedela dobrotu a kdyz nemusim, tak to nekombinuju, sem tak trochu mydlo.
Kerič
uplne zo vsetkeho najlepsie je pre mna sa nafajcit a potom popijat pivko... taka pohodicka, ktomu nejaka muzicka...
nidecker
Kerič: přesně tak, pořádný brko a pak zevling u pivka nebo fotbálky - ráj na zemi
Scorpheus
"Alkohol je podle WHO každoročně v celém světě příčinou 2,5 milionů úmrtí ročně, což jsou téměř čtyři procenta všech úmrtí. To je víc, než má na svědomí AIDS, tuberkulóza nebo násilné činy."

http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/z-...trebe-alkoholu/
bezdechu
citace:
Původní příspěvek od CHOURIS
No ale můžu vám říct že většina lidí co chlastaj a začnou hulit od alkoholu odchází. A TO JE FAKT.


Sem ten případ, Chlastal jsem a už nechlastám. Není mi ten opileckej stav příjemnej. A kdo múže za tu změnu..

Ale ne, snad ne ta droga marihuana. No fakt. Byla to ona a jsem jí za to vděčnej. No a když už jsem přestal chlastat alkohol tak jsem zgruntu přestal kouřit i cigarety. Ta nebezpečná droga marihuana má na mě setsakra dobrej vliv, co myslíte? :winner:
.
Pflusik
No já nehulim pač mi to nedělá dobře psychicky... problém je to, že chlastám a to mi zase dělá dost blbě fyzicky, tak přemejšlim, že se na to vyseru na všechno. Samozdřejmě kdybych si dal 4 5 piv a šel domů není problém ale půl flašky myslivce 8 piv + nějaký drinky jak to tak bejvá. To potom 2 dny ležim v křečích a neustále bleju a seru. Mrdat na chlast
Dead Cat
citace:
citace:
Původní příspěvek od CHOURIS
No ale můžu vám říct že většina lidí co chlastaj a začnou hulit od alkoholu odchází. A TO JE FAKT.


Sem ten případ, Chlastal jsem a už nechlastám. Není mi ten opileckej stav příjemnej. A kdo múže za tu změnu..

Ale ne, snad ne ta droga marihuana. No fakt. Byla to ona a jsem jí za to vděčnej. No a když už jsem přestal chlastat alkohol tak jsem zgruntu přestal kouřit i cigarety. Ta nebezpečná droga marihuana má na mě setsakra dobrej vliv, co myslíte?



Jsem na tom podobně.:rasta:
alpa
nepijte sracky a nekombinujte pivo vs vino vs tvrde nebude vam spatne ,,,,,a nebo se naucte chlastat:DDDDDDDD
Sirka
Když dávám THC detox tak chlastám, kolikrát tolik až to pěkný není a naopak když si chci dát pouzu od chlastu, tak zase více hulim, jinak chlast + ganja je smrtelná kombinace hlavně ve větším množství, celovečerní okno pak není nic vyjmečného :D
.:INDI:.
No ja zase najradšej hulim ked si predtym vypijem...Napr. 1L červeneho vína a nato zahulit...alebo 2deci tvrdeho zahulit a už len pivkarit....

Hulenie samotne mi už nerobí dobre...:(
Tod
tak ja mam dobry stav jen kdyz se opiju. ale když to mixnu dobrým skunkem tak už sem zas v hajzlu jako treba ted :)) u me je dobre poprve trava a pak se teprv opit, nebo spis jen tak 4 pivka do nalady.. to mnam rad
ween
tak jsem chtěl tenhle thread založit, a koukám že tu je... tak apoň oživím...
kombinace chlast versus THC mi nikdy nedělala potíže. dokonce jsem jeden čas záměrně zahulil, když jsem cítil, že chlastu je moc... brko to dost zabrzdilo a jelo se nanovo...
jen pro představu, svého času jsem pravidelně dával co pivo, to velkýho ruma, klidně pětkrát a vícekrát za večer, proloženo odpovídajícímu množství špeků... ten chlast se mi podařilo omezit (ale bylo to těžký, řeknu Vám) a všechny před ním varuju...
Fugazz
U mně brko a řízení vystřídalo chlast... Když mi bylo 15,16,17 prakticky každý víkend jsem byl na kaši. Kolem sedmnácti jsem začal poprvé hulit a chlast mi nějak přestal chutnat.. Teď je to tak že mám autíčko, prakticky nepiju (1 - 2 piva za týden když mám joooo chuť), radši si nabiju sklíčko... Samozřejmě pokud řídím tak je pro mně chlast tabu... Ale v podstatě jsem marihuaně vděčný, protože jsem si až teď s odstupem doby přišel na to, že mi v tom období chlast fakt přerůstal přes hlavu...

Nechci moralizovat ale lidi, fakt nepijte nebo pijte málo, raději o to víc hulte... Chlast snižuje zábrany, a doufám že tu není někdo kdo by nacucaný prasil autem, mlátil přítulku nebo dělal podobné "správné" věci... A když Vám někdo říká, že když nechlastáte jste lůzr... tak ho mějte v ... :-)
gremlin101
Je to pár dní co jsem si po celodenním popíjení zahulil, solidní materiál, nevyhulil jsem ani půlku brka a byl jsem KO a to tak, jak nikdy.... Zajímaví je, že než jsem si to brko dal, tak jsem byl naprosto v pohodě, nebyl jsem ožralej na kaši, jen tak do nálady a už po prvním šluku jsem cejtil že to bude zlo a taky že bylo...Asi jako kdyby do mě někdo během minuty nalil 1,5l tvrdýho, asi si dokážete představit to peklo. Bylo to prvně co jsem se bál že už to nerozdejchám, návaly horka, potil jsem se jak dobytek a pomalu jsem blil střeva. Dvě hodiny jsem ležel na studený podlaze a modlil se ať už to přejde, nebo ať co možná nejrychleji zhebnu :D. Už nikdy více.. Pokud budu pít, NEHULÍM!!! Takže asi tak... Asi stárnu nebo co, dříve jsem takové problémy neměl.. Mohl jsem to kombinovat jak sem jen chtěl a vše bylo OK...
travodlak
citace:
Původní příspěvek od THClovek
Nedavno jsem slysel, ze ganja odlezena asi rok ve slivovici je absolutne nakopavaci bomba. Nemate s tim nekdo skusenost. ja bych to chtel po sklizni vyzkouset. Podelte se se skusenostmi. :devil: Diky


sice sem neměl tak dlouho uleženo(jestli půl roku)
dal sem 0,7l sklenici přesušenejch venků do 1l šlívky...dal do špajzu a občas zašel protřepat a zamlsat...

jako stavy dobrý...jeden dva pajďuláky a do večera veselo...když sem teda neusnul :teef:

ale jinak chlast a hulení opravdu zničující záležitost...jak už tu bylo psáno...3-4 pivka...nějaký ten brk a "čelo umakart"
Maxeaux
Uz nejak prestavam aj hulit aj chlastat (pred tym chlast 1. liga), cigarety skoro vobec. Ale to neznamena ze raz-zacas sa stretnut s kamosmi dat 5-6-7 piv, nejake tvrde a do toho zahulit je spatne. Najlepsie v lese pri ohniku, paradny relax.
..akurat na druhy den vacsinou na picu, ale 2 piva to spravia :bandit:
ween
... tak řekněme, že znám člověka .) co dává za běžný večer (o víkendu více) min. tři dvanáctky, tři rumy (co pivo to rum) , a dle počtu sestaviček dva až čtyři špeky.. a stále vypadá naprosto all right.. většinou při tom pracuje na notebooku.. slušný, upravený, chováním až uhlazený. vysokoškolské vzdělání (a znám ho takhle už min. 4 roky)..
marihuskilzz
Jojo, kamos ten taky, o vikend tam da par piv, tisic koralek, par brk a je dycky uplne v klidu. Jenze for je na tom ten ze to takhle dela i skoro kazdej den v tejdnu a to de druhej den do prace. To ja uz radsi v tejdnu nejdu ani na pivo pac ja mam i po par pivech problem rano vztavat. Jinak brka do chlastu uz nemotam nakej ten patek, pac jak si dam couda do chlastu tak sem dead... :D :D
Bysvk
Ja minule keď som zkombinoval, ale s mierou, jedno aj druhé tak som sa cítil ako dáka energetická guľa čo nemohla obsedieť :)
Bakla_Jean
S kámošema máme osvědčený recept na kombinaci chlastu a trávy. Znáte to, dojdete někam na party střízlivý a když první zahulíte míváte většinou spíš introvertní stavy a nejste moc družní, následné chlastání tomu moc nepomůže. Když se to ale udělá naopak a první se dostanete do patřičné nálady a pak dáte prdíka, tak je to super :) máte kecavou, ale ne v tom smyslu, jak když jste na káry a melete píčoviny, ta tráva vás trochu reguluje a nutí přemýšlet. Doporučuju :)
Skaff
Krabičákem s kolou a brčkem se nemůže nic zkazit, ba naopak. :)
Mr.Sordo
Osobně kombinuji, hulení+pivo.V hospodě je tomu naopak,
tam pivo+hulení.
SOMBruno
Zdravím G :)
Zaujímalo by ma, ako sa alkohol pri pravidelnom užívaní marihuany odbúrava z tela ?


Uvediem príklad: Som pravidelný hulič.. dajme tomu 1 brko denne... Teraz si dám pivo o 18:00.
Podľa všeobecných tabuliek sa alkohol z piva pri priemernom človekovi (predpokladám, že nehuličovi)
odbúra cca za 2:15hod. ďalší fakt je, že THC sa viaže na tuky a alkohol.

Zaujíma ma: či sa tento čas (teda 2:15hod s toho piva :D) skráti, predĺži, alebo zostane taký istý (pri pravidelnom húlče :D) ,
keďže sa teda alkohol viaže na THC...

Narážam práve na promile alkoholu za takýchto podmienok..

Hmmm.. asi najviac by ma uspokojila skúsenosť niekoho z vás,
lebo ja nemám na to podmienky (nemám tréger :/ ),
ale každopádne--> vyjadriť sa môže každý :)
huhuga
nwm proč všichni kritizujete blití? :D když nebleju nebyl sem dost!
Ušoplesk
Nejlepší je samozřejmě buď jen chlastat nebo jen hulit. Kombinace taky není špatná, ale musí být kvalitní chlast (Božkov je fuj) a od každého trochu. Když dávám obojího hodně, je to takový divný-tělo se potácí a hlava je zhulená :-D
jufik
citace:
Původní příspěvek od huhuga
nwm proč všichni kritizujete blití? :D když nebleju nebyl sem dost!


Neboj z toho vyrosteš. ;)

Kombinace travy a chlastu je fajn, ale nesmí se ani jedno přehánět, prostě klasika ... Pár pivek, jedno dvě brka, pohoda. Jak to začnu míchat s tvrdým, akorát jsem pak v jiném světě ... Nemluvný, mimo, zbytečné tam pak dále sedět ...
Northsmoker
Moje michani chlastu s travkou nikdy nedopadlo dobre :D Ale je fakt ze vzdycky jsem pil bud pivo nebo vino, zahulit si na tvrdej jsem nezkousel ale mam z toho docela strach kdyz vim jak me dokazalo zrychtovat pivko, asi 4 piva na to brko a najednou jsem se probral omotanej kolem zachodu, podle hodin jsem tam byl asi 2 hodiny ale vubec nevim jak jsem se tam dostal :D
ribo
citace:
Původní příspěvek od SOMBruno
Zdravím G :)
Zaujímalo by ma, ako sa alkohol pri pravidelnom užívaní marihuany odbúrava z tela ?


Uvediem príklad: Som pravidelný hulič.. dajme tomu 1 brko denne... Teraz si dám pivo o 18:00.
Podľa všeobecných tabuliek sa alkohol z piva pri priemernom človekovi (predpokladám, že nehuličovi)
odbúra cca za 2:15hod. ďalší fakt je, že THC sa viaže na tuky a alkohol.

Zaujíma ma: či sa tento čas (teda 2:15hod s toho piva :D) skráti, predĺži, alebo zostane taký istý (pri pravidelnom húlče :D) ,
keďže sa teda alkohol viaže na THC...

Narážam práve na promile alkoholu za takýchto podmienok..

Hmmm.. asi najviac by ma uspokojila skúsenosť niekoho z vás,
lebo ja nemám na to podmienky (nemám tréger :/ ),
ale každopádne--> vyjadriť sa môže každý :)


Asi píšem trochu neskoro :D ale tráva zrýchľuje metabolizmus, takže alkohol by sa mal odbúrať rýchlejšie.





Osobne (a naozaj asi len mne :D) táto kombinácia nevadí. Dokonca keď chlastám a dám si na to brko či bongo, tak sa mi ukľudní žalúdok. Miešam s trávou pivo, víno, tvrdé, alpu hocičo a ešte doteraz som sa vďaka tomu nedogrcal z chlastu :) Ale chlascem len málokedy...
Mr.Sordo
Já ještě k tématu!
Mnoho odborníků,tzv. "neléčených alkoholiků" a zároveň kuřáků,vám potvrdí že blbě,je člověku po flámu vlastně z cigaret (mírná otrava nikotinem) a né z velkého množství vypitého alkoholu.
Já,to používám jako výmluvu celkem běžně,jako že jsem se přehulil!lol

Zahulit si jointa bez piva je normální,ale vypít pivo,bez jointa,to už není ono.

Viva hulení!
Maxeaux
citace:
Původní příspěvek od Mr.Sordo
Já ještě k tématu!
Mnoho odborníků,tzv. "neléčených alkoholiků" a zároveň kuřáků,vám potvrdí že blbě,je člověku po flámu vlastně z cigaret (mírná otrava nikotinem) a né z velkého množství vypitého alkoholu.
Já,to používám jako výmluvu celkem běžně,jako že jsem se přehulil!lol

Zahulit si jointa bez piva je normální,ale vypít pivo,bez jointa,to už není ono.

Viva hulení!


presne tak. je zasadni rozdil ked sa pri kalbe hulia cigarety alebo ne. Ked pri kaleni nehulim ciga, na druhy den nemam ziadne tie pekelne psycho-stavy :frog:
hellfire
Je to tak, taky jinak se člověk cítí když chlastá celou noc v zakouřený hospodě v dýmu a jinak když je pěkně na zahrádce na vzdoušku.
Pflusik
To je všechno krásný, ale představa, že si celou noc při roštovačce nezapálím, je pro mě asi tak reálná jako výstup na K dvojku...
SOMBruno
Takže cigarety sú takto moc napiču ? Ja som dosť tuhý fajčiar.. (krabička denne)
Myslíte, že aj také malé množstvo nikotínu (0.6mg/cig x 19=11,4mg) je také strašné na stavy po opici? (čo mimochodom prežívam aj teraz :D ) Ja som problematiku veci videl skorej v tom, že si šupnem pár pív, nejaké aperitívy k tomu a v črevách to kvasí atď. Hmm... zišiel by sa nejaký vedec :D
ribo
Záleží aj od toho ako dlho a ako veľa fajčíš. Ak bežne vyfajčíš krabičku denne a pri chlastačke tiež dáš len krabičku, tak to nie je otrava nikotínom.

Ja som sa už nikotínom predávkoval (asi 6 fajok tabakových) a neprajem nikomu. Zgrcal som sa ako dojča a bolo mi strašne napiču ešte 5 hodín.
Skaff
Já si včera koupil všelék (pro neznalé becherovku :D ) a naložil do ní jemně nastříhanýho samce, listy z kytek, a pár pálek. z průhledný to změnilo barvu na zelenou (zakalenou) a už po tom dnu to docela nakládá :D
Foto přinejlepším zítra
citace:
Původní příspěvek od Skaff
Já si včera koupil všelék (pro neznalé becherovku :D ) a naložil do ní jemně nastříhanýho samce, listy z kytek, a pár pálek. z průhledný to změnilo barvu na zelenou (zakalenou) a už po tom dnu to docela nakládá :D
Foto přinejlepším zítra

Fuj děláš stoho chlorofilovej hnus ? Když už něco děláš s konopí tak ho napřed musíš vylouhovat ve vodě aby si se zbavil té hnusné zelené sr@čky a zbytku hnojiv!


Abych nebyl ot
Buď jedno nebo druhé. Dřív to byli rumy,krabičáky s kolou,plasťáky nebo pivka a špeky do toho.
S přibývajícím věkem jsem dost změkl :D


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma