Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 [2] 
končím, THC už nikdy - Klikni zde pro originální téma
hm som si vzdy myslel ze ked niekomu hulenie nerobi dobre, moze s tym prestat zo dna na den.. teda ale mna ani nikdy nenapadlo ze by som s tym chcel skoncit;)
Skreko
Hulil som 5 rokov, no pred 2ma tyzdnami som sa rozhodol prestat, resp. dat si aspon polrocny detox. Nemam s tym absolutne ziadny problem, comu sa vsak necudujem - kedze bezne som po pol roku hulenia maval cca mesiac detox bez problemov... Som zvdavy, k comu to povedie :P
geck
cau, taky sem se pokusil na to vykaslat kuli svy hlave, je to tezky, hlavne kdyz kolem sebe mate lidi jako ste vy. rok sem to omezoval fak dost, treba praska sem si dal 1krat za mesic, ale ted uz zase hulim castejc, ale uz to neni moje priorita. . .
raStaVK
taktiez mi nerobi problem hocikedy prestat.. hlavne zdravotne bo nestiham s plucami
ale uz nikdy-? :frog: to by som netvrdil... :teef:

peace
BoBoR
tak mne to tiez bere pamet ale neprestavam xD ...teraz pojdem outdoor tak...budem tam chodit peso-inak by som sedel za PC...takze to prispieva ku mojmu zdravemu pohybu , som na cerstvom vzduchu :)...peniaze ci to zere?kupim semiacka ale ta uroda urcite stoji za to...a este k tomu vlastna chuti lepsie ked viete s akou laskou bola pestovana :) ...a ja hulim vzdy ked sa da...dakedy casto , dakedy taka mala pauzicka...ale ked si nedam mesiac nic tak ma to absolutne nesere...dokazem zit aj bez toho...
Pindulinka
Hm, ale da se to prohulit. Kourim uz... boze tolik... 15 let s kratkymi prestavky tak plus minus 2-3 gramy denne a uz davno zmizely vsechny negativni vlivy. Az bych rekl ze kourit malo je skodlivejsi nez kourit hodne.
Tady je takovy maly urivek z clanku ktere mi toto potvrzuje z univerzity v tel Aviv
original:http://www.sciencedirect.com/scienc...e293d82d7184945

Jsou cannabinoid léky neuroprotektivní, nebo neurotoxický?


Odkazy a další čtení může být k dispozici k tomuto článku. Chcete-li zobrazit odkazy a další čtení musíte koupi tohoto článku.

Y. SarneCorresponding Autor Kontaktní údaje, e-mail Stejné Autor a O. Keren

V Mauerberger předsedající Neuropharmacology, Ústav fyziologie a farmakologie, Sackler Lékařská fakulta, Tel-Aviv University, Tel-Aviv 69978, Izrael

Obdržel 29. ledna 2004;
přijato 9. února 2004.
Dostupné online 12. dubna 2004.

Abstrakt

Chronická expozice cannabinoids Ukázalo navodit dlouhotrvající porucha učení a paměti, která byla doprovázena morfologické poškození mozku. Na druhou stranu, některé studie prokázaly, že cannabinoids může chránit před různými traumata mozku. Tento tajemný dualismus je vysvětleno v tomto dokumentu by komplexní hypotézu, která je založena na našich nedávných studií in vitro a in vivo na farmakokinetické úvah. Tato hypotéza předpokládá, že nízké koncentrace cannabinoids bude neurotoxickými zatímco vysoké koncentrace léky bude chránit od poškození neuronů, a naznačuje, že chronické podávání cannabinoids přiměje neuronový smrti, zatímco jejich akutní administrativa bude chránit mozek. Dále navrhuji vpřed pokusů, a to jak in vivo (zvířecích modelech pro poškození mozku) a in vitro (buněčné smrti v neuronový kultur) k ověření této hypotézy. Výsledky těchto pokusů může mít praktické využití při zvažování použití cannabinoids jako terapeutická činidla a při hodnocení následků jejich použití jako rekreační drogy.

Taky nesmime zapenout ze v rasta komunitach ty nejvyhulenejsi jsou ty nejmoudrejsi
Pan Ker
citace:
Původní příspěvek od Pindulinka
Hm, ale da se to prohulit. Kourim uz... boze tolik... 15 let s kratkymi prestavky tak plus minus 2-3 gramy denne a uz davno zmizely vsechny negativni vlivy. Az bych rekl ze kourit malo je skodlivejsi nez kourit hodne.


Nehledě na výzkumy Tel-Avivské, či jakékoli jiné univerzity, není náhodou nejlepší nekouřit vůbec? Nejvyhulenější rastové mají určitě ty nejvyhuleněji moudrá moudra, ale v naší středoevropské (a vůbec celé dnešní) společnosti (a ne že bych byl její zastánce) bohužel moudra k ničemu. Ikdyž tě uznávám jako znalce v našem (pěstitelském) oboru, prostě s tebou nemůžu soulasit v oboru huličském. Hulit 2-3g za den je sebedestrukce, o čemž svědčí i tvůj pravopis, popř. překlad z translatoru. A i kdyby ses nadopoval tunou pyracetamu, tvoje paměť nikdy nebude jako ta moje, či jiných...

Btw. nic proti, chtěl jsem jen vyjádřit svůj názor.
hele 2-3 Gg denne to mas tak 6 nabitych bongu... to je v klidu... muhehehe
Pindulinka
Mne ale vubec neznas pane kerr, jak si muzes myslet ze moje spatna znalost cestiny je danou inteligenci, a ze se ti nevyrovnam v pameti (muj psycholog tvrdi ze ji mam dobrou - testovaly jsme to samozrejme bez Piracetam) nebot fakt ze jsem od narozenin do dvaceti let zil a zivil se v kanade, kdyz spadlo opona tak jsem prijel do prahy a jsem v cechach od te doby. Rekl bych ze moje cestina svedci o mych schopnostech spis. We can also have this discussion in english, it would help me a great deal.
Tez s timi rasta komunitach, nejaky cas jsem zil v jedne na martiniku jako mladsi (tam se dokonce komunikuje francouzky - bylo to kdysi lepsi ale taky umim) tkze myslim ze bys to mel zkusit nez rozhodnes ktere moudro je uzitecny a ktere ne.
Pracoval jsem mnoha let v reklame a mnoha veci ktere dodnes pouzivate denne jsem mel na starost zmodernizovat. Tez jsem pracoval v casopisech a mnoha trendy (pozitivni a negativni) jsou vysledky te praci a nez jsem onemocnel a tim byl uz uplne nuceny kourit jsem pracoval jako obchodni reditel radio co si casto ladis (i kdyz mozna omylem :)) a dostaval jsem se do kontaku s lidma o ktere bys nikdy nerekl ze kouri. Zadny vyhulenci (podle kriterie tohoto thradu) a kourily se mnou pri kazde prilezitosti
Jak to rika robert Vano, uz jsem ve veku kdyz vim co jsem.
pustme uz tu presarlou predstavu o vyhulence jako pitomci. Mne to urazi a lidem ze serveru jmenem grower by melo obvzlast, prosimte, vy neznate nikoho jinyho nez takove?
Dis: ted co mam volcano tak to jde samo lol.
P.
Stoned_r41d3r
citace:
Původní příspěvek od Disaster:-)
hele 2-3 Gg denne to mas tak 6 nabitych bongu... to je v klidu... muhehehe


Jo, pane kolego, ale to, co se vejde do kotle tvyho bongu vazi vic, nez Somalskej teenager :teef:

Jinak k tematu : Davam tomu roček, 2 a seru na to.

Už si to dovedu představit, že to bude fungovat normálně a ta představa mi dokonce začíná připadat možná i lákavá.



A proč to odkládám?
Protože kouření trávy je jedna z mála mejch špatnejch stránek.
A každej by měl nějakou mít, žeáno. Pro ten sladkej pocit z života na účet vlastní budoucnosti..
*SMOKETHATSHIT*
prestat se da proste jen kdyz bych jel nekam daleko kde nikoho neznam a nevzit si s sebou kero... to uz pak cloveka donuti nehulit :D
cypres
prestat se da normalne,staci jenom chtit a mit motivaci :) tot vse :)
bežne človek neprestane
ja sa sfajčujem celý deň , kým tú trávu mám ..nič vtedy nespravím a po mesačnom sfajčovaní sa hanbím sám pred sebou ..potom mám rok pauzu a rád by som si zapálil , ale extra to nehladám..
o týždeň v Brazílii iste budem fajčiť a potom doma iste nie...
mojich 10-12 kýblov denne mi vymazalo asi 2 roky života a hlavne spomienok ..nepametám si z toho obdobia ani hovno...a krásnych vecí..
ak sa dá tak to netreba prehánať...nechcem tu nikomu nič kázať.
Přestat,nepřestat.?!
..všeho s mírou,to hlavně a 2-3g denně je strašně móóc
MadEGGA:()
mno ja kdyz jsem prestal na nejakou dobu, tak jsem pak mel taky tak trochu nechut k tomu siznova zahulit. rikal jsem si, co kdyz mi to zrovna neudela dobre, uz na to nejsem zvyklej, nepolozi me to uplne? Mno pak jsem si stejne dal po case a pak po case zase znova prestal. A ted to resim tak, ze kdyz mam pred sebou nejaky jednani, nebo nejakou zodpovednou cinnost, tak na to ani nemam chut. Nebo kdyz piju, tak moc nehulim.. rikam si, ze staci ze chlascu. Obcas to porusim, ale ne moc casto. Snazim se to nekombinovat. A taky nehulim, kdyz se citim rozhozenej. Treba necim vydeptanej, nebo proste celkove nesvuj. Hulim jen kdyz se citim dobre, abych si umocnil prozitek :) mno a stejne kdyz hulim, tak hodne s mirou. 1 nebo 2 prdy na zacatek.. vic ne, pac me pak vadi ta mimoza, ktera do spolecnosti nepatri. a taky pak moc premyslim, takze radeji jen tak light a je to pak super :)

s houbickama mam tez nejaky zkusenosti. udelalo mi to dost velkej bordel v hlave.. stacil k tomu jeden bad trip. Byl prvni, ale taky posledni. Hodne zasadni vec v mim zivote. Otevrely se ve me veci o kterych jsem predtim netusil. Nastartovalo to cosi, co mnou hodne otraslo. Ale te zkusenosti nelituju. Vazim si vic zivota a cistyho vedomi. Uz si nezastiram mysleni denne nejakyma latkama ktery jsou zrovna k mani. Ted uz beru brcko a alkohol jenom jako spestreni zivota a ne kazdodenni rutynu. Jako odreagovani a vychutnani si urcityho ritualu a uvolneni s tim spojene.

Ale stejne vim, ze jednou uz na huleni nebudu mit myslenky.. ze prijde doba, kdy se moje doba nehuleni bude pocitat na roky.. ale taky vim, ze mi nebude nikdy zapovezena a ze ji budu nadale respektovat jako moznou prisnou obcasnou zivotni zkusenost :)
dominus
podla mna je rozumne to neja obmedzit nieje to bohvie co ked je človek zhúlený každý deň aj keď ho to láka :) najhoršie je to keď vam kamoši zavolajú len tak ideš si pofajčiť??kto by neodmietol..ale všetko z mierov...dymu zdar..
HorrigEn
prestavam hulit! :frog:

ne, fakt, nerikam ze nafurt, ale uz me to brzdi, jak ve vztahu s moji milovanou, tak v praci.

proste to moc vypatlava a zere moc casu, ktery vetsinou stejne travim, alespon ted pres zimu, zewlenim.

vzhledem k tomu, ze krome alkoholu se mi za posledni 2 mesice povedlo zbavit uz 3 zavislosti, tak to vidim optimisticky :)
flySter
prestat sa sice nesnazim (hoci si myslim, ze by som dokazal seknut zo dna na den, xe to len spravny podnet) hulim tiez pocas tyzdna len vo vecernych hodinach po vsetkych povinnostiach, pekne niekde vonku alebo u znamych...drzim palce vsetkym, ktori sa rozhodnu opustit nasu skvelu komunitu, ale myslim si, ze zapaleny pestovatel konzument sa k tomu s odstupom casu vrati...a navyse bude mat jasno v hlave
piis
citace:
Původní příspěvek od HorrigEn
prestavam hulit! :frog:

ne, fakt, nerikam ze nafurt, ale uz me to brzdi, jak ve vztahu s moji milovanou, tak v praci.

proste to moc vypatlava a zere moc casu, ktery vetsinou stejne travim, alespon ted pres zimu, zewlenim.

vzhledem k tomu, ze krome alkoholu se mi za posledni 2 mesice povedlo zbavit uz 3 zavislosti, tak to vidim optimisticky :)


Good luck :) .. hele uplne to zive vidim, pac kdybych este hulil, tak:

1) ve vztahu s moji milovanou by me to brzdilo, tim jsem si jistej

2) praci kterou delam bych pravdepodobne ani delat nemohl :D

... cas bych na to nemel 100%, natozpak na chlast (krom toho ani zdravotne by me to nepridalo, ale komu jo, ze?!)


Naopak se ted jeste snazim znovu zabudovat do volnocasovych aktivit nejakej sportik :)
Takže drzim pěsti, clovek si musi verit, vsechno jde kdyz se chce !
:punk:
Spawnmaster
já nehulim rok a půl, dám si vážně jen výjimečně, předtím každý den tak 3 brka.... nějak mi to nedělalo dobře, jak fyzicky, tak psychicky a po tom, co jsem přestal, tak je to lepší... a co se týče tý nudy, co tady čtu, že někdo hulí, aby zahnal nudu,tak mi kolikrát přišlo, že jsem se do tý nudy tím brkem dostal.... samozřejmě že někdy zase naopak :-) ale pěstuju stále, to mě fakt bavilo na tom ze všeho nejvíc...
Zedy
citace:
Původní příspěvek od Spawnmaster
já nehulim rok a půl, dám si vážně jen výjimečně, předtím každý den tak 3 brka.... nějak mi to nedělalo dobře, jak fyzicky, tak psychicky a po tom, co jsem přestal, tak je to lepší... a co se týče tý nudy, co tady čtu, že někdo hulí, aby zahnal nudu,tak mi kolikrát přišlo, že jsem se do tý nudy tím brkem dostal.... samozřejmě že někdy zase naopak :-) ale pěstuju stále, to mě fakt bavilo na tom ze všeho nejvíc...


Naprosto tě chápu hele, taky přemejšlím o delší pauze, jenže v bandě lidí mezi kterou se pohybuju to asi nebude jen tak možný, chce to kamenou vůli! Začínám si na sobě taky všímat spíš horších stavů, než bývalo. Stavy kdy člověk spíše upadá do únavy, tolik už se nepobaví, kolikrát začínaj nastupovat depky a řešení kravin v hlavě, už to není takovej free stávek co bejval no. A to nemluvím o tý neustálý únavě po jointech, celkový zničenosti a tak, aspoň že nehulím denně, ale rok a půl by byla parádička! Dalo by se to nastartovat s příchodem jara a celkovým detoxem těla:)
statekukocek
já osobně asi nikdy kouřit nepřestanu,by se to rovnalo tomu kdybych přestal pít a jíst.jisté je,že ne každej na to je stavěnej a podle toho by s tím měl naložit. mnoho ůspěchů všem přestávačům.
rodnaxor
Zdravím,

já bych řekl, že osobně už bych měl asi přestat ;
Potkají mě Kristova léta :D a jediné co mě brzdí v tom abych byl takový jaký chci být, je ganja.

Pravdou je, že nemám moc známých co požívají :-)
Za to, dost lidí co už s tím vážně přestali protože jim to nechutnalo nebo to vůbec nezkoušeli.
Zkrátka, ganja je dobrá na pochopení některých principů vnímání, které by se asi stěží hledali jinak. Nevidím důvod proč přestávat pokud to není v rozporu s vaším osobním egem a intelektuálním přesvědčením. V žádným případě jí nekuřte pokud vám ubližuje po psychické stránce, protože to s ní bude vždy horší.

Jo a ještě tedy k tématu;
Pokud budete přestávat, tak "absťák" trvá pouze 96 hodin pak si na ni ani nevzpomenete a žijete druhý život !!!

A podle mě je život bez drog ať už jde o tabák, alkohol, a jiný svinstva LUXUSNÍ.

Mějte se
Apartman
Jasný ale blbě se mi usínalo i po 10dnech bez ní....:drools: ale pak to chce přečíst knížku před spaním nebo vypít ňějaký to vínko nebo pivko místo toho první týden pak to je ok
BoBoR
ja skoncit nechcem...preco skoncit s niecim co sa mi paci :) ...a mam dotaz:ked si dlhsie nedam ani praska tak sa mi neda spat...a teraz po 2-3 tyzdnoch bez travy sa mi stalo ze som siel po namesti a zacali sa akoby vlnit kachlicky...a stalo sa mi to este raz ze sa akoby hybal monitor par sekund...to som uz zavisly?
!ZAU!
jojo ,jednou za cas to chce trozku omezit.parkrat do roka si dam pauzu aspon mesic, i kdyz je to tezky odolat ty krasny vuni co se line z brka.s tima kachlickama se mi to stava dost casto nebo kdyz se podivam na naky svetli pozadi tak se mi stava ze vidim tecky jako kdyz vypadne v televizi program
samoot01
mno ja vam nevim ale řikat že přestanu nebo nepřestanu hulit neni to jedno? prostě když nechci tak si nedam když mam chut tak se zhulim ne?
kanjack
citace:
Původní příspěvek od samoot01
mno ja vam nevim ale řikat že přestanu nebo nepřestanu hulit neni to jedno? prostě když nechci tak si nedam když mam chut tak se zhulim ne?


Presne moje slová
samoot01
jj a pokud to važne nekomu nedela dobře tak radši přestantě ja se zhulim za vas!
kanjack nj ale co kdyz je chut porad :-D
MadEGGA:()
mno ja osobne na sobe vypozoroval, ze abstak prichazi az po dnech nehuleni.. predtim vubec. mam jeste slusny zasoby v krvi :))
samoot01
jj ta chut vždy přijde!
BoBoR
ale ja som nepisal ze mi robi zle ked hulim...ale ked nehulim :D
citace:
Původní příspěvek od rodnaxor
... A podle mě je život bez drog ať už jde o tabák, alkohol, a jiný svinstva LUXUSNÍ.

Mějte se


Jojo páni, kdo nezažil, neví o co přichází :).. lehkost bytí každym coulem, ne jen "umělá pohodička"

pís
nero
Tak podle mně je zase droga takový spestření života já když sem ještě trávu neznal tak byl ten život maximálně monotoní jenže s trávou přišlo i pár (příjemných) starostí bez kterejch bych si teď život nedokázal představit jo a k přestání s hulením ani nwm já sem sváteční kuřák takže mně se závislost ani patlání mozku nějak netýká jestli chcete přestat ze závážných zdravotních důvodú (ste už upně blbý :D tak GL
angelo97
cafte....mno ja teraz nejdem prestat uplne ale dam si 2 mesiace detox lebo uz mi to leze na mozog...aa som zvedavy ci sa vrati mozgova cinnost a celkova fyzicka aktivita....viem ze to bude trochu tazke lebo som si dost zvykol ale snad to nejak daam...drzte mi palce:)
mnoo ja zcela neplanovane nehulim... mam co, mam s kym, ale nejak se mi ani nechce.. Zajimavy..
citace:
Původní příspěvek od Disaster:-)
mnoo ja zcela neplanovane nehulim... mam co, mam s kym, ale nejak se mi ani nechce.. Zajimavy..


Stécu, jestli už to trvá dýl jak dvě hodiny, tak musíš bejt buď zamilované :D nebo chytat nějaké zváštní jarní manýry :D
už to balíš ? :) :bandit:
Muhehhe mnoo trva to od soboty od odpoledne:-)) Muheh a jinak: No comment:-)) Ale Jaro je tady:-)))

No a nebalim...
mám to jako futeW.Přes týden vubec,ten věnuju věcem do školy:)ovšem pátek a sobota jsou dny kdy se jenom čadí...maximálně mně to vyhuvuje:rasta:
Spawnmaster
je pravda, že se blbě usíná, když člověk přestane...ale zase je mazec, že si pak ráno pamatujete hafo snů :-) ale po pár dnech už se usínat taky dá... padá tady dost kvalitních názorů, prostě pokud to někomu nedělá dobře, tak by hulit neměl, protože mu to spíš ještě uškodí...ono bude něco pravdy na tom, že ganja umí nastartovat latentní psychický choroby... byli jste už někdy na psychu?? já tam byl za známým a divili byste se kolik je tam psychoušů, kterým nastartovala chorobu právě ganja..jistě, nedá se to svádět jen čistě na ni, měli to v sobě, to je jasný....ale možná kdyby nikdy nezahulili, tak by tam nebyli...kdo ví...třeba jo, třeba ne ;-)
dymone
presne tak ako pises. Ja uz dost dlhu dobu nehulim aktivne .. hulim uz iba ak mam chut a naladu .. a viem ze to nieje nejaky superstone model. Tie modely ma ani nebavili a ani mi nic nedavali .. skor naopak .. brali. A najlepsim odstrasujucim prikladom mi bol moj dobry kamarat, ktory kvoli tomu musel chodit k doktorovi a brat aj nejake lahke lieky .. proste paranoja, uzskost. Takto ked mam chut a naladu .. a viem ze je to light-high, tak si dam rad s kamosmi .. sam nikdy. Niekedy je to raz za mesiac, niekedy raz za 3 mesiace a niekedy 2x za tyzden. Vsetko zalezi len od rozpolozenia a hulenia :)
Mr.skunk
Zdrawim,asi po 2 letech co sem hulil skoro každej den,tak posledni měsic sem to skoro omezil,a zjistil sem,že se umim vyjadřovat líp než,když sem furt hulil a vůbec celkově to je všechno jiný.Určitě už nebudu pálit každej den,ale jen o vykendech někdy nebo podle nalady uvidíme.:-)
MadEGGA:()
2spawnmaster: mno pokud ten problem nastartuje brko jako takovi, tak si myslim, ze by tam byli.. ony tyhle problemi prichazi nejcasteji zhruba po 20 roku zivota do zhruba 30ti let.. a myslim si, ze brko to jen urychlilo ten nastup. A navic alkohol by mel podobny nasledky.. akorad by si asi museli prozit par solidnich opic za sebou aby dostali raadnou davku uzkosti :))
Pa3xko
hmmm..vsetko je to ovoli ja som si povedal ne a tak sa aj stalo
Nyc Diesel
JO je to o vůli, ale taky o kamarádech, když pak před tebou ubalej, tak vůle de do piči:D a ty si stejně zahulíš:D
FatJoe
je to proste tak.
nikdy neříkej nikdy..
FatJoe
tak tiez som mal strasne vela pokusov a neuspešných... dôvod prečo som chcel prestat bol taký ze uz som z ganje nemal také haluzky ako kedysi.. čím viac som hulil tym to bolo horšie az som dosiahol ten level ked som si povedal dosť!!!! uz nejaku tu dobu nehulim a je mi tak lepšie ako za čias huličstva..
citace:
Původní příspěvek od Mrs.Cannabis
nikdy neříkej nikdy..

...co dodat

NIKDY NEŘÍKEJ NIKDY
:D
Maxeaux
aj uz tiez davno nemam tie paradne halusky ako pred 10 rokmi, hulim asi 1x za 2 tyzdne a to obvykle v kombinacii s alkoholom hehe. to su potom stavy :mutant:
Mam za sebou toxickou psychozu z huleni, je to tak deset let, taky jsem rikal, kdyz jsem se po trech mesicich vratil z blazince ze uz nikdy a stejne si obcas zahulim, ne uz troje plice jak driv, ale prdika do naladicky uplne v pohode.
steve
mě to poslední dobou akorát mate. Proto nemám potřebu a kdyžtak zalívám pivem : - )
Mirex,, toxickou psychozu z huleni,, by me zajimalo nake blizzi info kdyz tak pm
,
Vepřík
Mirex
taky by mě to zajímalo,jeslti by ti to nevadilo,tka se zkus rozepsát.
tak moje bejvalka dělala praxi v nějakym toxiko...bla bla...no a tam říkal jeden chlápek že sice málo ale mejvaj i drsný pacienty z hulení...průměrně tak 2-3 za rok...
ale to co se jim děje :eek: ztracený asociace . nenávratný ! ale to je extrem
ale je
Vepřík
RespectFlowers
Jak je to vůbec možné, to už musí mít ten člověk v sobě, tráva to jen urychlí, ne?
Nevadi! Byl to masakr, byli jsme v blazinci 4, 3 s toxickou psychozou a jednomu to huleni nakoplo schyzofrenii. Nevim co chcete konkretne vedet, kazdopadne hulit a mit depky, nebo stihomamy neni dobry.
loeX
Já sem to postupně cca rok omezoval a ted nemám problém:) přece jen je to lepší mít čistou hlavu, než bejt furt zhulenej. Možná se mnou nebudete souhlasit, ale plnohodnotnej život s hulením vést nejde...Samozřejmě nelze aplikovat paušálně, kvůli rozdílnejm hodnotám.
citace:
Původní příspěvek od loeX
Já sem to postupně cca rok omezoval a ted nemám problém:) přece jen je to lepší mít čistou hlavu, než bejt furt zhulenej. Možná se mnou nebudete souhlasit, ale plnohodnotnej život s hulením vést nejde...Samozřejmě nelze aplikovat paušálně, kvůli rozdílnejm hodnotám.


nezbývá,než souhlasit
Mirex : plne s tebou souhlasim
Huleni neni jenom sranda.
Dude
huleni neni jenom sranda, kdyz si mladej a blbej a myslis si, ze je to jenom sranda ;)
Přesně!
Taky si myslim, že když už někdo hulí nějakej ten pátk i sobotu,....tak to samozřejmě leze na hlavu.

Asi vážně nejvíc záleží na tom, jak kdo často hulí...
Když je někdo zhulenej od tý doby co se mu rozlepěj oči, až po čas co usne....., tak to mu stačí i pár měsíců a může bejt klidně zralej na na nějaký psycho deformace a hlavně stihomam...:-)
Vepřík
Dude
Myslím,že si tím musí projít každý (to každodení hulení),kdy si myslíš, jak je to fajn. Ale po čase aspoň ti rozumnější lidi zjistí,že takhle to pořád nejde.
Já přestal mít ze života radost, jen jsem seděl a zhulenej hleděl do blba. Jsem rád,že jsem to omezil jen na nějaké příležitosti více,či méně častěji, ale ne 7 nebo víckrát týdně.
Lowrider
"Herb reveals you to yourself." Takle nák to rekl Robert Nesta, ja se toho chytnu. Ganja se dá užívat bez omezení, ale je tu jedno ALE, když se žačne při kouření holdovat egu(at jiz vedome nebo jak to vetsinou byva-nevedome), zvrtne se to v hru ega a muzou nastat ruzny potize, od spatny nalady pres nevimco až po hluboke deprese,pak už hojněší kouření nepomáhá, je třeba na chvili přestat a podivat se nazpět(to je individualni). Ganja nám totiž odhaluje (postupne) nase ego, na nas je aby jsme se s tim vypořádali, tj. učinili nasemu milemu hyckanemu egu konec (viz. vsechna nabozenstvi ktera za neco stoji), ganja je k tomu idealnim pomocnikem protoze pri opravdove meditaci se odhalí všechno a ganja k meditaci vylozene svádí. Clovek ktery je vyrovnany a klidny muze vykourit ganji kolik chce, samozrejme to chce trochu cviku,vsechno se musi naucit, i meditovat. Vemte si třeba Svaté muže v Indii, ti kouří hašiš, o jehoz sile nepochybuju, opravdu velmi hojne a nejsou u nich zadne znamky stihomamu a podobnejch ptakovin,jako se vyskytujou u nas v ,,civilizovaných zemích". Nebo třeba v Africe, třeba taková Malawijská nebo Keňská ganja musí být něco neskutečnýho, vetšina Evropanů co to tam vyzkouší se z toho velmi dlouho nemuze vzpamatovat. Nebo taky Jamajka, tam by se tem nasem indoorovejm srackam vysmali, tam je Lambsbread sensi a šmitec :-) Všechno co se může jevit jako že za to může ganja, jsou jen ostré růžky ega, které ganja provokuje.

"Who feels it knows it."

Edit: samozrejme se mluvil o outdoor pestovane ganje bez chemickych hnojiv, protoze je to proste --natural---.
Lidi ktery skonci v blazinci jsou samozrejme taky, ale myslim ze vsichni kouri nejaky ty indory, jejichz slozeni neni prilis jasny, tj ruzny chemky a tak, buhvi co to dokaze udelat s mozkem.
A jeste jedna vec, nezapominejte,vsichni jsme schizofrenici, nekdo vic,nekdo min, jedini kdo jsou od schizofrenie jsou ti kterým Jah seslal osvícení, ale to je zas jina kapitola :-)

snad to nekomu pomohlo.:-)
Kdyžvytakjátaky
Nechci hulit, ale jak už tu padlo, je to činnost která jde dělat všude....Dříve jsem chodil ven rád, ale tedka je to jenom : Jdeš ven? a co máš něco na písta? ne, tak co budem dělat? Nevím atd...atd
ale ždycky si pak zase ořeším geso...a jdu si ho na strom zhulit....baví mě hulit sám....a lsedovat svěšt jinejma očima...chci to omezit, přes prázdniny detox na brigádě a pak jenom na pěstování v pořádným boxu
Tel-Fyr
ja pohulujem, ze napríklad dva týždne v kuse a potom zase mesiac nič :) s hulom problemy nemam, niektoré veci dokonca robím rád, keď som vypečený. napríklad nejaké upratovanie, vysávanie... :D
b-s-h
Jestli chcete přestat s hulením tak si musíte místo toho najít stejně zábavnou náhradu. Já si jeden rok v létě koupil motorku a dva měsíce sem nehulil, byl jsem radši v dílně něco kutit :) závislost na trávě je jenom psychická, takže zaměstnat mozek něčim jinym a je to :)
citace:
Původní příspěvek od b-s-h
závislost na trávě je jenom psychická, takže zaměstnat mozek něčim jinym a je to :)

...akorát že psychická závislost je odborníky na závislosti označována jako horší než ta fyzická... :)
Hulit o víkendu stačí bohatě!
b-s-h
citace:
Původní příspěvek od Pavlik

...akorát že psychická závislost je odborníky na závislosti označována jako horší než ta fyzická... :)


Jo s tím souhlasím, ale taky záleží na každém jak má odolnou psychiku. Někomu stačí na to nemyslet, jinej si holt musí najít něco jinýho aby na to nemyslel :)
No když jsi psychicky závislej, tak to právě spočívá v tom, že nejde na to nemyslet :) Z fyzický závislosti na heroinu se dostaneš za tejden-díky psychický závislosti to je ale problém realizovat.
kaktusx
To ale záleží hlavne od spôsobu života. Ak páliš 5x do dňa a celý život sa krúti len okolo otázok kde zohnať, s kým ísť zahuliť a pod. tak tá "odvykačka" bude naozaj ťažká a v prvom rade budeš musieť zmeniť spoločnosť v ktorej sa vyskytuješ. Ak ale máš zaujímavý život, veľa aktivít a hulíš len tak mimochodom tak s tým určite nie je problém prestať zo dňa na deň.

PEACEandLOVE
Hy3nA
pro lidi, kteří nedokážou říct ne, je hlavní přestat se stýkat s lidmi, co aktivne hulí...
to jsem vypozoroval z vlastní zkušenosti - tedy..nedělá mi větší problém hulení odříkavat, ale jakási chut tam byla, když jsi doma sám, ještě se k tomu třeba učíš, myšlenky na to tě přejdou docela rychle:)
.:INDI:.
a je to ešte horšie ked nieje čo hulit:(
AHM4D
citace:
Původní příspěvek od .:INDI:.
a je to ešte horšie ked nieje čo hulit:(


to už jsem nezažil asi 5let...tráva in i out kdkoliv k dispozici...a povolený ovoce přestane chutnat;) každý si musí uvědomit jak nejlíp funguje, ale bejt imrvére zhulenej určitě není cesta ke štěstí
Danger
citace:
Původní příspěvek od AHM4D


to už jsem nezažil asi 5let...tráva in i out kdkoliv k dispozici...a povolený ovoce přestane chutnat;) každý si musí uvědomit jak nejlíp funguje, ale bejt imrvére zhulenej určitě není cesta ke štěstí


Že to říkáš zrovna ty......
cookino
heh no ja nemam pratele, kteri by pestovali a kdyz si chci dat pauzu - musim vsechno spotrebovat...jinak se neudrzim :D
gremlin101
Měl jsem období, kdy už mi tráva nedělala dobře (cca 3-4 roky non-stop hulení), ale už jen ze zvyku jsem stím nebyl schopnej přestat.... Po ránu jsem se cejtil jak bez mozku, šíleně apatickej, když na mě přišla rýma, flusal jsem černej hlen.. fakt nářez...Jak psychicky tak i fyzicky solidně v pí**... No, lehce jsem to omezil, ale opravdu jen lehce :D a nějak jsem to špatný období přehulil. A to že bych si už nikdy nedal, asi nehrozí...
Člověk přestane, jenom když mu to nedělá dobře víc než jen psychicky, když Vás po tom začnou bolet koule, nebo hlava... Věřte, že skéro spláchnete do hajzlu.
Taky jsem chtěl přestat... ale nemoh sem se rozhodnout, tak sem si dal brčko a už sem měl jasno :)..

A dělám to takhle, když mi připadá že už v tom moc jedu, tak prostě na tejden nebo aspon na pár dní si dám voraz...
a to je asi všechno :D
sme teď s kámošem jeli asi 20 dní v kuse, před školou, po škole , mezi školou, až do večera a další den znova prostě kvanta, a teď sme si dali 3 dny voraz protože ty ranní zbytkáče byli už hodně silný a už zase pohoda, hulíme si dál :D
sw3ap
Tak si taky dávám oraz alespoň do Vánoc, s tou pamětí je to hodně špatný a pořád si připadám zhulenej, což není pro studium dobrý :D


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma