Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 [2] 
,,vareteho'' vyplod 1,6kW coco drip.. - Klikni zde pro originální téma
kybork
Nenechte se russit, jen mi Zubac 222 v blacklistu potvrdil ze varete ani snad nevi co prodava, tudiz je me lito ale o Killer Queen nejspis ani nejde, matkar varete me taky psal neco o kill bill, nejdrive jestli se ozvu priste ze bude kill bill, ze KQ konci, nakonec se z nej vyklubalo ze uz toto je Kill Bill.. Nechtel jsem to nejak menit pac jsem si rikal ze se asi uz tezko dovim co to vlastne pestuju.. Ale to co jsem si prave precetl, mi neda a je mi lito ze clen ktereho jsem tady vidal uz snad pred 6ti lety tady nabizi neco co nazyva necim jinym a v pulce pestu se ozve ze jde uplne o neco jineho.. :smash:
zubáč222
citace:
Původní příspěvek od kybork
Nenechte se russit, jen mi Zubac 222 v blacklistu potvrdil ze varete ani snad nevi co prodava, tudiz je me lito ale o Killer Queen nejspis ani nejde, matkar varete me taky psal neco o kill bill, nejdrive jestli se ozvu priste ze bude kill bill, ze KQ konci, nakonec se z nej vyklubalo ze uz toto je Kill Bill.. Nechtel jsem to nejak menit pac jsem si rikal ze se asi uz tezko dovim co to vlastne pestuju.. Ale to co jsem si prave precetl, mi neda a je mi lito ze clen ktereho jsem tady vidal uz snad pred 6ti lety tady nabizi neco co nazyva necim jinym a v pulce pestu se ozve ze jde uplne o neco jineho.. :smash:



:D Taky by mě zajímalo co je to vlastně za model, mam takovej pocit že Killer Queenu kdysi měl ale asi se sní neco stalo a tak její jmeno žije dál v podobě Kill Billa, měl by se ktomu vyjádřit sám Mistr jak to vlasně je ,,nebo spíš co to teda je''
Kalashnikova
Podle pytle bych řekl že tam je mezi 900-1000g. Preju víc :-)
AladinXXX
1295g
SmSK
Zdravím Tě, pěknej thread , sledoval jsem od začátku a vypadá to i na pěkný výsledek. Tipuju 1132. Ať se daří!!!
kybork
citace:
Původní příspěvek od zubáč222



:D Taky by mě zajímalo co je to vlastně za model, mam takovej pocit že Killer Queenu kdysi měl ale asi se sní neco stalo a tak její jmeno žije dál v podobě Kill Billa, měl by se ktomu vyjádřit sám Mistr jak to vlasně je ,,nebo spíš co to teda je''



Spatne to neni, i s vysledkem jsem spokojen, asi bych i zkusil tento model znova, vim co bych udelal lepe, ale taky bych rad vedel co to je, pac Kill Bill jsem od DNA ani nenasel..

Taky bych rad vsem podekoval za K+ a za sledovani! Necham jeste par dni a vyhlasim vysledek, pytel ma 60g a na vaze odpocitany neni, tak radeji pisu at nezapomenu :D
shivasambhu
Čau. Kill Bill je od Sensi Seeds.
2echy
Já jsem to zas našel pod Reservoir seeds..
Jináč jsem měl kdysi od Vareteho taky KQ (údajně) a kytky vypadali úplně stejně jako tvoje. Ať je to cojeto,mě to chutnalo :-)
kybork
Takze bych to tady rad uzavrel s vysledkem 1449g, uprimne jsem tolik necekal, videl jsem tam jeste dost nevyuziteho mista, kterym by velmi jednoduse slo dosahnout g/w.. Mozna to chtelo par dni navic, kamos ho nechal 58 dni a je to uplne o necem jinem.. Tak treba priste, at uz s Queenou nebo Billem :D

Vitezem tipovacky se stava clen Growoli s tipem 1380g, posilam K+
Sakumprdum a Howdy jsou na 2. a 3. pozici, ale vzhledem k tomu ze jste byli blizko posilam taky :)

Vsem jeste jednou diky za rady a karmu, snad zas brzy navidenou :)
Growoli
Tyo haluz že jsem to trefil,i když tedy jsem se i dost felil o 69g....
Každopádně gratuluji k dost dobrému výsledku! Vypadá to mňamózně! Ať chutná!


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma