Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor > Galerie Mikropěstování

Stránky: 1 [2] 3 
CFL 150W box - Klikni zde pro originální téma
AladinXXX
jasne,rozvetvit,upravit,ale mysli na to ze dole potrebujes misto na manipulaci,ono kdybys to ted hned zastrihl,bylo by to lepsi pro pripravenost kytek,ale horsi pro tebe protoze by ti tam hned od spoda prekazelo,jeden stonek prekazi min nez treba tri,ctyri...
Rozumis ne?prirovnani;u houby se pod kloubouk dobre dostanes,ikdyz ma klobouk pul metru ctverecniho...protoze te tam nic neomezuje jen tam jedna noha.....newim jak to blize podat,rikam v mim vlakne si prohlidni fotky a pochopis.....

Ohejbani a sit je dost podobny,scrog je podle me nejefetivnejsi metoda pestu,kdyz se budem bavim o mensi wattazi.
Pro tebe bude urcite vyhodnejsi sit,protoze to cfl neprosviti moc do hloupky,udelas si hodne topu,spodky uplne oholis.
U scrogu je nejvetsi problem dobra sit,uz jsem tu vydel vsecko mozny,lidi mi psali dej tam pletivo atd.kazdej si chce usetrit to jebani co s tim je,ale ono to proste ojebat nejde.
Dal je dulezita pripravenost kytek.
A jeste neco jsem chtel,ale zapomel jsem to,sakra....
AladinXXX
svetlum moc nerozumim,ale levny disko svetla neuznavam.....
Touma
citace:
Původní příspěvek od AladinXXX
jasne,rozvetvit,upravit,ale mysli na to ze dole potrebujes misto na manipulaci,ono kdybys to ted hned zastrihl,bylo by to lepsi pro pripravenost kytek,ale horsi pro tebe protoze by ti tam hned od spoda prekazelo,jeden stonek prekazi min nez treba tri,ctyri...
Rozumis ne?prirovnani;u houby se pod kloubouk dobre dostanes,ikdyz ma klobouk pul metru ctverecniho...protoze te tam nic neomezuje jen tam jedna noha.....newim jak to blize podat,rikam v mim vlakne si prohlidni fotky a pochopis.....

Ohejbani a sit je dost podobny,scrog je podle me nejefetivnejsi metoda pestu,kdyz se budem bavim o mensi wattazi.
Pro tebe bude urcite vyhodnejsi sit,protoze to cfl neprosviti moc do hloupky,udelas si hodne topu,spodky uplne oholis.
U scrogu je nejvetsi problem dobra sit,uz jsem tu vydel vsecko mozny,lidi mi psali dej tam pletivo atd.kazdej si chce usetrit to jebani co s tim je,ale ono to proste ojebat nejde.
Dal je dulezita pripravenost kytek.
A jeste neco jsem chtel,ale zapomel jsem to,sakra....


Oke, sít mám s okama 4x4 cm. Nejvíc se bojím toho, že neodhadnu kdy přepnout a pak to bud nevyroste, nebo přeroste :D
Touma
Jenom bych rád tak do větru řekl, že jsem spíš zahradník než hulič, dělám to protože pěstuju čili papričky a chtěl jsem se posunout o kus dál, hlavně mě to baví! Čili když mi každá kytka dá 10 gramů, tak budu spokojenej! To myslím, že není zas tak nedosažitelný
AladinXXX
kdyz budes prispivat tak ti ja nebo nekdo jinej rekne kdy to prepnout.
Prerust to jakoze nemuze,proste vyplejtas dokud se to nezastavi....
Myslim ze padesat ge bys mohl dat.....
Touma
Jinak co si myslíte o téhle akci? https://www.5semen.cz/cs/obchod/see...rttype=1&page=1 . Chci si koupit 3+3 think different a 3+3 Amnesia XXL na jaře do skleníku...
Funny420
Kamo precti si FAQ...pokud nevis,jestli kytka potrebuje svetlo,tak to asi ani nema smysl :D Jinak ano,čím více slunka,tím lépe. A do skleníku sázej až tak v červnu.
Touma
citace:
Původní příspěvek od Funny420
Kamo precti si FAQ...pokud nevis,jestli kytka potrebuje svetlo,tak to asi ani nema smysl :D Jinak ano,čím více slunka,tím lépe. A do skleníku sázej až tak v červnu.


jasně že vím, že potřebuje slunko :D tohle jsou AFka, tam je asi jedno kdy je zasadím ne? stejně si dorostou kdy budou chtít
Funny420
Přečti si znovu co jsem předtím psal :D Čím více slunce,tím lépe. To platí i pro AF a nejvíc slunce máš právě přes léto. A kdybys fotoperiody hodil do skleníku třeba v dubnu,tak se ti brutálně přerostou. Vlastní zkušenost.
Touma
No jasný, to vím že klasickou fotoperiodu musim do skleníku narvat později. Ale jelikož u těch AF chci stihnout 2 kola, tak myslim že když to tam dam normálně v na začátku května, tak se vůbec nic nestane a úroda bude bohatá :)
Funny420
Tak to je jiná,jestli pojedeš dvě kola. Já myslel,že jen jedno a v tom případě by to bylo samozřejmě nejlepší přes léto,jelikož letní auta jsou nejlepší
Touma
Podle mě tam nebude takový rozdíl, jestli zasadím v květnu nebo červnu, a potom stihnout 2 kola se do výnosu podle mě docela vyplatí :D (tentokrát je to iniciativa kamarádů zhulek, já budu fungovat opět jako botanik) :D
Touma
citace:
Původní příspěvek od Funny420
Tak to je jiná,jestli pojedeš dvě kola. Já myslel,že jen jedno a v tom případě by to bylo samozřejmě nejlepší přes léto,jelikož letní auta jsou nejlepší


Hele co ty máš za ty čínské ledky? jsem přemýšlel že bych k tomu zapojil třeba https://www.ebay.com/itm/36W-LED-Gr...HhBp:rk:10:pf:0 . Do každého rohu boxu třeba jednu, pokud by to mělo nějaký vliv samozřejmě
Pítr90
Čau, dobrá volba je pár fotoperiod + auťáky 😉 když se to správně načasuje, tak máš dvě sklizně v jednom skleníku taky a to ta druhá bude rozhodně lepší než z af 😉 taky vlastní zkušenost 😉
Touma
citace:
Původní příspěvek od Pítr90
Čau, dobrá volba je pár fotoperiod + auťáky 😉 když se to správně načasuje, tak máš dvě sklizně v jednom skleníku taky a to ta druhá bude rozhodně lepší než z af 😉 taky vlastní zkušenost 😉


jenže do skleníku sázet fotoperiodu až tak červen nejlíp červenec ne? aby neměly 3 metry :D
Pítr90
Tak nějak a pak je trochu "mučit vázáním, štípáním horních větví, atd...
Funny420
Čau,ty čínské ledky nekupuj ani omylem :D měl jsem dvě a po prvním kole jedna zdechla úplně a ta druhá svítí polovičně :D Raději zainvestuj do většího boxu a do sodíku/kvalitní ledky.
Touma
Na radu větší vlhkosti mě napadla taková věc, než na tohle kolo narychlo shánět zvlhčovač, vyrobit takovejhle Mirinda skleník :D kterej by mohl aspon trošku tu vlhkost podržet, na příští kolo bude zvlhčovač. No, ta jedna kytka už jede krásně, už má krásný 4 patra hotový, tamta jede tak nějak, no extrémně pomalu, snad se taky rozjede :D
Madical-Strains
Tu petku bez direk ja bych sundal at muze ta kyti alespon dychat, jeste muze chytit plisen kdyz je tedka oslabena , potrebuje kyslik i co2 ze vzduchu .... jo kdyby byla zdrava tak ano ale petka urcite s dirkama.
Jesli se nepletu.
Touma
Obe petky paj dole uriznuto vic jaknpulku plastu a to same nahore, jedna ma sundany vicko a ta druha cas ma odstrizeny to pevny dno petky. Takze myslim ze vzduch se tam vymenuje tak ci tak 😊
Madical-Strains
Aha , tak to nebylo na fotce videt )
Touma
citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Aha , tak to nebylo na fotce videt )


no nicméně to asi zase sundam, protože to neni ani lehce orosený :D
Madical-Strains
Jo, sundej a nech ji normalne dychat.

Hele , dam ti takovy ukol ktery je dobry pro holky :)
3 dni do boxiku ani nenakoukni a pak zas 3 dni po zalivce a tak.
Uvidis jak se jim zacne darit. :)
Touma
hele já tam většinou nakukuju jen skrze větrák :D sice myslim že nepoznaj, když na ně 10x denně koukam ale dobře :D dveře otevřu až v pondělí na záštip
Madical-Strains
Byl jsem uplne stejnej ! Prilis prehnana pece :D a vsichni zkuseni mi psali
"mene je nekdy vice" Cim vic na ne kasles tim se jim lip dari.
A vazne to tak kupodivu je :)
Touma
když já se prostě bojim že mi tamta jedna chcípne :Dtak se furt dívám, jestli se to zlepšuje nebo zhoršuje :D a přijde mi, že se ta chcíplá lepší! ale vůbec neroste :/ tamta už roste jak z vody
Pítr90
citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Byl jsem uplne stejnej ! Prilis prehnana pece :D a vsichni zkuseni mi psali
"mene je nekdy vice" Cim vic na ne kasles tim se jim lip dari.
A vazne to tak kupodivu je :)


Dobře si na to vzpomínám 😁 ale samozřejmě máš pravdu

Jináč tu malou opravdu neřeš, jestli ji rostou nové lístky zdravé, tak je vše na dobré cestě 😉
Touma
Tak jsem dnes ráno opět načíhnul jen skrze větrák... Já už fkt nevim :D Ta jedna má další patro, ta roste neskutečně rychle, ale ta druhá... Ta už má zase milimetr žlutohnědej na konci těch dvou novejch listů nahoře. Nevím co jí je, hlína je lehce vlhká až tak 3-4 cm pod povrchem, 2 dny bez zalejvání, jen jí stříkám rozprašovačem.. no nevadí, snad aspon tu jednu dotáhnu do zdárnýho konce
Madical-Strains
Tak ji zkus prestat strikat treba , jen zkouska na tyden. :)
Myslel sem ze ted vlozis prispevek az za dva dni :D

Ja se domnivam ze ta vlhkost ze zvlhcovacky je mnohem lepsi nez postrik , obzvlast kdyz je na tom ta jedna takhle...
Chapu ze ji jeste nemas , zkus strikat jen okolo a pak me napadlo upravujes PH i vodou kterou strikas? Odstatou vodou s pokojovou teplotou?

Klony jsem taky ze zacatku strikal a nemely se dobre , pak sem dal zvlhcovacku a stav se zlepsil bez toho postriku. Samozrejme ze zdravemu semenacku to uskodit nemuze.
Touma
Když to má člověk 3 metry od postele, je těžký 2 dny nedávat report :D Oke, zkusím to přestat stříkat, jinak voda je odleželá a pokojová teplota, převařená není. pH nekontroluju (zatím)
Madical-Strains
Netrvdim ze to pomuze ale zkusit to , by mozna stalo za to.
Za ten tyden alespon zjisitis jesli pokracovat v nestrikani nebo naopak opet postrikovat.

Ta zvlahcovacka je v tomhle nenahraditelna.
Touma
No ted uz taky vim proc, na pristi kolo je zvlhcovac jasnej. Jinak pH je 6,8 +- par drobnejch ty vody na zalevani a postrik.. jeste me napadlo, aby se mi tam vubec ten 6l zvlhcovac vesel 😂
Touma
Poslušně hlásím, že páté patro listů už je připraveno, čili zítra budu štípací den. Hrozně košatí ta kytka, až mě to udivuje jak málo roste do výšky. Druhý kvítko, to stagnuje, s tim se prostě nic neděje :D furt stejnej prcek, tak nevim jestli když ho štípnu se třeba nerozjede
Madical-Strains
Aktualni foto , rekne vic nez tisic slov :D

A vzdy u kazdeho Up prosim uvadej prosim kolikaty je to den v rust a pod. :)
Touma
Máš to mít :D 20. den od vyklíčení 18/6.. 6 dní od přesazení do pořádný hlíny
AladinXXX
mrzaka nestipej,dostane tak sanci tu lepsi dohnat....
Madical-Strains
Uz i ten mrzak vypada lip co si z nej sundal petku, nebo se mi to zda? :D
Touma
Tak je to tu, ať má mrzák teda šanci ho dohnat :D 1. místo uštípnutí 2. to, co jsem odstřihl.. Jinak ano, mrzák asi vypadá líp, ale prostě nechce se mu růst :D
Madical-Strains
Nezda se vam kluci ze ty listy jsou nejak moc tmave?
Aby to moc nepridusil dusikem.... :)

Na ty fotce nahore to vypada nedokrmene a tady na ty spodni zase prekrmene , moc dusiku, to ti to tak ten fotak zkresluje?
Samozrejme nevim jakou ma tenhle strain svou spravnou prirozenou barvu.

Ktery foto je teda pravdivy ohledne barvy?
Touma
Takhle to vypadá když to vemu k oknu. Podle mě to vypadá zdravě, barva ani moc tmavá ani světla, taková přirozená, ale nevím samozřejmě. Ono se dost nahovno fotí, když je venku pod mrakem :D Jinak nevím, já to nijak nehnojím, zatim čistě substrát, tak nevim kde by se tam ten dusík bral :D
Madical-Strains
Jo, tady uz se mi zda barva tak akorat , krome toho jednoho listu co tam zrovna podpiras . :)
Touma
Tak on je možná ten jeden lehce světlejší, ale úplně v klidu tahle vypadá zdravě :) na nový měsíc začnu přikrmovat tim biobizzem.. ale ted když vidim jak rychle roste, tak mě to trošku děsí :D
Madical-Strains
zastipovacka , ohybacka, jebacka :)
Touma
citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
zastipovacka , ohybacka, jebacka :)


no já vlastně řeším až ty nový větve co vyrostou, ne? tyhle všecky pod tím záštipem se pokosí, nebo se pletu?
Madical-Strains
Taky muzes ohnout vrchol a nechas vyrust ty spodni vetve.
Proc ? Nemusis je odstranovat.
Kozák
Nemám moc co poradit, ale moc se mi líbí velikost tvého boxu a pokrok. :)
Sleduji
Pítr90
Pod záštipem odstranit? Proč? S těma už budeš pracovat. Už je na tobě, jak na to půjdeš, jestli budeš hornější větve ohýbat tak, aby k nim dorostly ty spodnější, nebo můžeš znovu ty horní zaštípnout. Technik je několik 😉😉😉
Touma
No mam v planu zastipnout jeste ty 2 co mi ted vyrostou, a pak dej se vule bozi + dam na vase rady :D budu fotoeeportovat
Pítr90
Ono je možný, že než ty dvě vyrostou, tak spodnější budou s nima v rovině, uvidíme...
Touma
Přidávám aktuální foto - mrzák se nějak vzpamatoval a dneska mě překvapil o kolik je větší. Ta zaštípnutá stagnuje, čekám až vyrašej nový větývky. 21. den 18/6

(barvu neřešte, fotil jsem pod lampou tak je to světlý)
Touma
Přináším po 3 dnech další foto . Po zaštípnutí už se mi krásně tvoří 2 nový větývky, který už pak budu pomalu stavovat dolu. Nicméně se mi zdá, že ty největší listy se jakoby prohýbají na druhou stranu a okraje se prohýbají směrem nahoru (zakroužkováno na fotce) Jinak roste pěkně, musím říct :)

Mrzák se vzpamatoval, toho přidám na další fotce, už taky pěkně roste tak ho brzo štípnu, protože ten tim mým zacházením rostl spíš do výšky
Touma
Mrzák
Madical-Strains
Sundani petek , jak sem ti rkal neco bylo, vid. :D
Parada. :)
Touma
citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Sundani petek , jak sem ti rkal neco bylo, vid. :D
Parada. :)


Tak ty petky tam byly jen jeden den od rana do vecera a bez vysledku, tak jsem je hned sundal. Tedka me jen zarazi to, ze ty listy se ohybaj dolu a okraje se kroutej, tak nrvim jestli jim zas neco chybi nebo to je proste strainem? Hmmhmm
Madical-Strains
Ja bych rek ze to nebude Strainem .
Kdyz proste das kytkam ty nejvhodnejsi , nejlepsi podminky pro existenci , tak pokud nemas zovna nejake skudce tak by mely byt bez chybycek.

Edit: Zastipnuti mrzaka- Musis vedet jak je to dlouho od toho posledniho stresu.
Zkus si sam odpovedet , predstav si ze my tu vubec nejsme a ses odkazan jen sam na sebe. :)
Touma
Mam nechat mrzaka jeste rust, nebo stipnout? Je totiz dost vytazena a kosata temer vubec, hroznej rozdil oproti te prvni :D
AladinXXX
foto vedle sebe by pomohlo.....
Za me bych ji nechal at dohani vejsku..
Touma
tady
jablickar
Osobně jsem stipal větší mrzaky a všechny se vzpamatovaly a rozjely....dal bych fotku ale nechci ti tu srat fotky do tvého příspěvku...
AladinXXX
jablickar muzes dat,ja ji pak za dva dny smaznu.

Zastrihavat muzes vsecko ale jde o to aby meli i trosku stejnou vejsku nez pujdou na kvet...

Z tyhle fotky se ta vejska odhaduje spatne,ale nerekl bych ze je mezi nimi velky rozdil ve vysce...
Madical-Strains
Za chvili bude ten mrzak vypadat lip :D bych se vsadil.
Touma
No já doufám, že kryplík dožene ale lepší nebude, k tamtý už jsem si vytvořil osobní pouto :D Jinak přiládám foto 24. den 18/6, po zastřižení už ohybam žílama 2 nový větvičky. Mrzáka jsem tedka zaštípl, tak čekam jak se vyvrběj. Jinak mi stejně přijde, že ty listy u tý větší vypadaj tak jako, no nevim, zkrouceně a povadle :D
Touma
Tak jsem dneska zaštípl 2 nový větvičky a 2 další zespoda, celkem teda 4 vrcholky. Jedu na 3 dny pryč, tak aby mi to zbytečně nepřerostlo. Všechny větve co rostou nahoru tahám do vodorovna, aby to nechtělo už moc do výšky. Možná je na to ještě brzo, třeba bych podle vás měl nechat jí narůst ještě trošku do výšky? Mrzáka jsem zatím štípl jen jedou, tam neni ještě co dál štípat. Uvidíme v neděli odpoledne:)
Touma
Tak jsem se po 3 dnech vrátil domů, poprvé jsem přihnojil (spodní listy žloutly) 1ml/l Biobizz grow. Přikládám fotky - mrzák (jedno zaštípnutí), druhá rostlinka (nejdřív 1 vrcholek, podruhé 4 vrcholky dole). Stal se z ní takovej pěknej kulatej keřík, snad je to dobře :D nakoenc foto obou pro porovnání. Díky za sledování :)
Madical-Strains
Dobry , samozrejme :)
Touma
Přidávám foto po 30 dnech 18/6. Podle rady jsem je začal takhle pěkně roztahovat. Jedna už je poměrně pěkně hustá, mrzák už taky pomalu mohutní :) Brzy bych chtěl přepínat, tak uvidíme :)
Touma
Ahoj, tak jsem po 31 dnech růstu přepnul na květ, kytky mam hezky naohýbaný aby vršky byly stejně vysoko, nicméně se mi tedka objevil problém - spodní lsity jdou do úplně světle zelena, některý jsou žlutý. No a zdá se mi, že i ty úplně nejnovější vršky nahoře jsou taky hrozně světlý. Hnojit jsem začal až včera (po 14 dnech v light mixu) takže by to teoreticky mohlo být málo živinami? Díky za rady, za 7 týdnů uvidíme výsledek
eňo ňůňo
dej jim papani,na 100pro jim to pomuze.chybi jim dusik.btw kvetinacky maji kolik litru?
Touma
citace:
Původní příspěvek od eňo ňůňo
dej jim papani,na 100pro jim to pomuze.chybi jim dusik.btw kvetinacky maji kolik litru?


Ahoj, každý druhý den zalévám, tak tedka do každé zálivky dávám už všecky tři hnojiva. Jinak už jsem 4 dny v režimu 12/12. Květináče mám malý, jen 1,5l protože mám nízkej box, tak chci tu výšku kytek korygovat i trochu tímhle. Když uvidím, že nerostou tak vím, že můžu příští kolo dát třeba 3l :)
eňo ňůňo
kvetinace jsou maly....vysku muzes omezit vcasnym prepnutim na kvet.zalezi na odrude,taky...
je dobry si zjistit o kolik to muze vyskocit po prepnuti treba na seedfinder.eu,alespon orientacne.kazdy pheno muze byt trochu jiny.bud jeste presadis v rustu nebo az pristi kolo.kazdopadne v tak malych kvetinacich bych to videl na Sog a ne na takovy keriky jaky mas ty.good luck.
Touma
příští kolo dám větší tedy, ted v květu po týdnu už to asi nemá smysl přesazovat
eňo ňůňo
osobne bych to uz taky asi nechal a vic zivil.i kdyz zkusenosti s presazovanim v kvetu nemam.
treba poradi jini.nakonec je to ale teprve tyden na kvetu.mozna bych to prubnul.ty kytky se zatim zacinaji tahat.kvest jeste vlastne nezacaly.no,uvidis.klidne bych jim dal 6.5l teku kvetinace.at to slape chlape...
Touma
Děkuju za názor, uvidíme jestli ještě někdo poradí. Je to muj první indoor pěst, takže chápu že jsem to v hodně ohledech pokazil. Příště dám určitě!! alespon 3l květináče. Snad i tak tam tedka bude na nějaký brčko :) jinak kl tomu tvaru.. co by jsi mi tedka teda doporčuil s tim dělat? mam udělat sít k tomu?
eňo ňůňo
mas to pekne roztahly dratkama se divam...sit netreba.navic,jak to das do scrogu,tak uz s tim nepohnes,kdyby byl nejaky problem.nechal bych to tak,nekomplikuj si to.je to tvuj prvni grow,jak pises.ted uz to jen krm tou organikou do kazde zalivky,klidne o trosku vic nez podle tabulek.radeji ale s tou koncentraci krm postupne,at si zvykaji.hlavne je vzdy mezi zalitim nech nadechnout,at substrat castecne proschne.nestaci jen na povrchu..
Touma
dávám zálivku každý druhý den 200 ml do každé. vždycky právě když to hezky proschne :) možná by snesly i víc, ale nevím jestli je ideální zalévat každý den, třeba každý den 200
Touma
Ahoj, přidávám progres mejch kytiček. Každý den vidím jak rostou, to je šílený :D nyní 6 dní 12/12, snažím se je co nejvíc roztahovat a myslím, že vypadaj pěkně. Tu žlutý listy dole, který vznikly z toho že jsem chvilku nehnojil a postupně umírají můžu asi rovnou stříhnout, že? Jinak je hezký, jak každá roste úplně jinak, ikdyž byly stříhaný stejně :D Tý jedný roste levá strana o 300% rychleji než pravá :D Jinak jsem tedy začal podle rady eňo ňůňo dávat víc živin, resp dávám stejně ale každý den, ne obden
Touma
UPDATE!!! Na doporučení všech, že jsou květináče malé jsem se rozhodl k možná trošku riskantnímu řešení - po týdnu květu je přesadit do většího - z 1,5L jsem přesadil do 3,5L.
Taktika byla taková, že to kytka nesmí poznat - čili jsem nůžkama rozstříhal květináče a jako celý kus i s hlínou jsem to přesadil do nového. U té větší kytky už to ani nepřipomínalo hlínu, spíš jen kořeny s troškou hlíny. Poté jsem to malinko polil vodou, aby si hlína trošku sedla. Zítra budu normálně pokračovat v kropení a hnojení tak, jak jsem skončil. Přidávám fotky - 1) jak to vypadalo při přesazování 2) rozdíl květináčů 3) jak kytky vypadají nyní. Díky všem co sledují a radí! Btw kytičky už začínají lehce vonět, když přičichnu :banana:
Pítr90
Čau, dej je na těch 18/6. Třeba na 10 dní, lepší než je nechat po šoku hned kvést
Touma
citace:
Původní příspěvek od Pítr90
Čau, dej je na těch 18/6. Třeba na 10 dní, lepší než je nechat po šoku hned kvést


Myslis ze to tu kytku nejak poznamena? Fakt jsem neposkodil ani korinek, je ve 100% stavu. A uz se mi zda ze se ty vrsky trosku meni, ze zacina lehce nakvetat tak aby ji to nejak nezarazilo 😊
Touma
Možná trochu riskantně jsem se ted nedržel Pítrovo rady, snad mi to odpustí jak on tak kytky, ale nechal jsem režim 12/12. Dnes ráno jsem si s tím hodně hrál, aby opravdu všecky vrcholky byly stejně daleko od světla. Myslím, že se to docela povedlo, viz Foto 1. Fotka 2 je přiblížená jedna z kytek, myslím že rostou moc hezky :) 9 dní 12/12, zálivka každý den 200 ml se všemi Biobizz indoir tripack hnojivy
Touma
Kytky rostou neskutečným tempem, dnes jsem se je snažil trošku očesat. Nebral jsem to tak z gruntu, jako to vídám v jiných vláknech protože ještě nemám takovou zkušenost co všecko můžu vzít, ale myslim, že jsem je obral docela dost. Mám pocit, že se ta kytka za těch 11 dnů po přepnutí zdvojnásobila, tak snad už se brzo zastaví protože za chvíli se mi tam nevejde :D 11 dní 12/12
SarumanCZ
jj n aufka je radost koukat jak rostou,fandim at se sklizen podari a vysledek chutna :)
Touma
citace:
Původní příspěvek od SarumanCZ
jj n aufka je radost koukat jak rostou,fandim at se sklizen podari a vysledek chutna :)


blbej dotaz, co je "aufka"? :D jestli myslíš AF? tak tohle není
SarumanCZ
hups chybicka :D ..stejne at to roste :D
Touma
Ahoj, prinasim dalsi informace o svem pestu. Nyni je to 15. Den kvetu 12/12, stale se snazim topy roztahovat aby byly vsecky stejne vysoko. Zatim nepozoruju nejaky rust palic, ale uz se zacinaji na nekterych zopech ukazovat bily chloupecky, viz fotka. Snad to dopadne dobre a nejaky palicky mi vyrostou :) pestu zdar!
Touma
Přidávám update po dalších 4 dnech - listy stále prostříhávám, kytky ohýbám, zdá se mi, že už rostou daleko mín, díky bohu. Přidávám fotku kytky + začátků paliček :)
SarumanCZ
Cau Toumo v jinym vlakne pises,ze byte zajimaly automaty tak se kdyztak podivej na linky,odjel jsem tu na G dve kola samonakvetacek tak ti to treba pomuze ...

autoTaison
http://grower.cz/forum/showthread....16&pagenumber=1

a dalsi kolo
http://grower.cz/forum/showthread....16&pagenumber=1

vse sem odjel ve skrince,ktera mela na vysku 1m a 125w usporkou rust a 200w kvet ...
Touma
Ahoj, tak jsem se po týdnu vrátil domů. Celých 7 dní se mi o kytky staral kamarád - zalévání proběhlo naprosto v pořádku, hnojení obden jako bych ani neodjel. Jediný problém nastal a to ten, že jsem mu neřekl at hlídá výšku od CFLka a stalo se, že některé dorostly až přímo k zářivce. Na každé kytce se tím pádem - nejspíš nenávratně - spálily 2 vrchní paličky. Vrchní lístky jsou na troud, některý mají úplně zhnědlý chloupky, některý jsou úplně scvrklý (myslím tím tu nejhornější paličku). Trošku mě štve, že to samozřejmě byly ty nejblíž u zářivky čili nejspíš ty největší.. jsem doma půl hodiny a i přes to, že kytky už mají tmu jsem je vytáhl ven a zkusil trošku stáhnout. problém je, že už je nemám kam moc ohýbat, jelikož se jim týden nikdo névěnoval takže místa už moc není. Foto přidám ráno, abych jim neudělal v noci ještě větší světelný šok. Kdyby tu byl někdo, kdo by mi řekl co by ted bylo nejlepší udělat, jestli třeba odštípnout celý ty větve, aby je kytka zbytečně neživila? nevím, vařím z vody, proto budu rád když se někdo vyjádří a poradí. Děkuju :)
Touma
Fotky spálených palic.. Jinak i ty ostatní palice jsou takový, takový nijaký zatím :/ po 30 dnech jsem asi už čekal trošku víc
Touma
Přidávám fotky z 34. dne květu 12/12. Kytky jsou lehce cítit, ale pořád nepozoruju, že by se nějak pořádně nafukovaly :D chápu, že těch 150W Red CFL je málo, ale přecijen něco by se už mohlo dít :D furt čekám, kdy se s nima stane takový ten boom, že zhnědou, zmohutní a začnou vypadat už jako palice :D Přidávám foto dvou náhodných paliček
Touma
A ještě mi prosím poraďte do příštích kol... tyhle malé zárodky palic se odstříhávají, aby šla všechna štáva do vršků, nebo ne? děkuji :) btw nevim proč se fotky otáčí, v kompu jsou normální
Kástroj
Ahoj

Za mě všechny spodky já jim říkám (pórek)
Klidně stříhni pryč
Stejně na tom bude hovno a navíc jak jsi psal půjde to všechno do vršku
A taky čistý spodek na stonky = lepší pohyb vzduchu a to se = menší možnost plísní

Hodně ve zkratce ale asi nejzásadnější proč to strihat

Pestu zdar !!
Touma
Ahoj, přidávám další update. Posledních pár dní jsem už začínal propadat panice, že pod tím CFL se opravdu nedá jet nic. Palice jsou řídké, malé, nechlupaté. Odjel jsem na 2 dny pryč, vrátil jsem se domů a nevěřil jsem - za ty 2 dny se palice zvětšily, spojily a celkově zmohutněly snad víc, než za celých 30 dnů na květu. Teďka už ty palice opravdu začínají vypadat tak, že by se s tím snad dalo i něco dělat. Těch osmahlých listů si nevšímejte - to jsou ty, co se mi dotkly zářivky. Jinak nyní je to od přepnutí 38 dnů. Na netu píšou 7-8 týdnů květ. Kdy myslíte, že by bylo vhodné začít propalchovat vodou? Já bych začal tak za týden cca, podle mě, jen nevím jeslti pod tím CFL nedokvetou později a pak by neměly živiny. Díky za postřehy, at to kvete!
Kástroj
Asi jde spis o to jaké mas medium
Hydro nechávám 10-14 dnů pruplach
Hlína klidně 3 týdny

Za mě teda
Touma
Jedu hlínu, jak je vidět :D
eňo ňůňo
pruplach v hline delam 14dni pred kosou.prvni tyden s final solution a druhy uz jen voda.jen je nech nasponovat az k tomu 8.tydnu.melo by se to pod cfl vyplatit.dle zkusenosti....
Broskvin
Zdarec, musím říct, že tohle byl snad nejkomplikovanější grow ever. 😄
Pročítal jsem to od začátku a myslím, že se teď díky tvému Growu v varují fakt dost chybám.
Na kytky chodím koukat klidně i 3x denně a asi začnu místo toho jen jednou za 3 dny. 😄

Každopádně ať se ti daří, finish budu sledovat!
SarumanCZ
osobne mam hlavu v boxu i nekolikrat denne a pokud nespi pres den tak pohoda a to i behem noci v kvetu si na ni vzdycky posvitim mobilem a okukuju jeji krasu a nikdy hermina nikdy zadnej problem :)
Touma
citace:
Původní příspěvek od Broskvin
Zdarec, musím říct, že tohle byl snad nejkomplikovanější grow ever. 😄
Pročítal jsem to od začátku a myslím, že se teď díky tvému Growu v varují fakt dost chybám.
Na kytky chodím koukat klidně i 3x denně a asi začnu místo toho jen jednou za 3 dny. 😄

Každopádně ať se ti daří, finish budu sledovat!


Čus, uvědomuju si to, že jsem dost lidem komplikoval život, nicméně musím říct, že se to vypaltilo. Hele já koukám do kytek tak obhodinu, snažim se je totiž držet co nejblíže lampě,a já nevim jestli se hejbou nebo co, ale semtam je nějaká blízko, semtam se nějaká oddálí :D xkrát denně to drátkuju tak aby byly třeba jen 1cm od lampy pro co největší světlo. Myslím, že jelikož jsem se pořád na všecko ptal tak to poslouží dost začátečníkům jako opora pro otázky a odpovědi, který jsou vedený srozumitelně i pro začátečníka :D dneska přidám další upload fotek!
Touma
Ahoj, nyní v pátek to bude přesně 6 týdnů od přepnutí na květ. Muj strain má psáno 7-8 týdnů na květu. Chci to nechat těch 8, protože pod CFL to určitě bude chtít víc. Mám už od pátku rovnou začít flushovat? Díky za rady (y)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma