Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Nemoci Rostlin a Problémy

Stránky: 1 [2] 
Začínající plíseň? - Klikni zde pro originální téma
evous
Děkuji, snad jo. Pokud se budu držet všeho jak mám tak to snad dokončím :) hlavně velká zásluha patří i tobě takže díky :)
Luise
Hoj Medi.. abych to upresnil psal jsem o zacatecnickych chybach. A myslel jsem spis kokos, hlinu, proste medium, ktery ted uz ale nejedu. O kokose msm dost co rict. Hydro samo o sobe je tak rozsahli tema ze to je dost tezky dat to vsechno dohromady. Je spousta stylu a sposta ruznejch komercne prodavsnrjch systrmu na kazdej styl. Jiny je to s nft dost jiny bubler,aero, naposteci vany a pasivni hydro v kokosu. Chci udelat tread kde popisu moje nft v grotanku, ale ted tam selektuju Mobydicka a Cookie kush navic z femek. Tak pristi rundu bych mohl az to preberu. Urcite o me jeste uslysis 😁 Sle dik ze me do toho tak hecujes 😎...
evous
Zdravím všechny kdo se zapojili a pomohli mi srovnat moje květinky :D tady malý up jak se jim vede a jak vypadají paličky. Hnojiva držím 1ml/L grow, 4ml/L Bloom a 1ml/L top max. Vše úplně v pohodě vlhkost 65-70 ale nejde srazit dolů asi jinak než jen odvlhčovačkou a to teď kupovat nebudu. Ofuk odtah nonstop! :D
evous
.
evous
Nejde to!
evous
Ne, omlouvám se ale na tohle nemám nervy... Nejde vložit fotka, neustále problém s velikostí a když ji konečně nahraju z Galerie tak se tady neukáže!!! Zkusím později
Madical-Strains
Restartuj cely pc nebo notas , popripade ho nejdriv aktualizuj a pak restartuj.
A zkus to znvu. :)

Rikal jsem si ze se ani nepochlubis. :)

V jakym jsi dnu kvetu?
Proc davas grow jen 1 ml/l ???
evous
Tak pokus druhý
evous
Ahoj Madi, dělám vše na telefonu :) i ten jsem nakonec restartoval a stále nic tak já nevím. Pokud si dobře pamatuju tak 15-20 ledna by měla být kosa podle téhle odrůdy to tak vychází proto jsem snížil grow, holky v poho nijak jim to nevadí je to strašně oroseny :D zachvilku budou jen na vodě takže asi proto
Madical-Strains
Chyba musi byt na tvym PC , podivej, me jdou fotky vkladat dobre, :)
Aha , na telefonu, tak zkus to teda udelat na PC.

Chci videt fotky !!! :D
No, tak uz klidne musez s flusem zacit, v tom pripade. :)
evous
tak naposledy z notasu.
evous
.
evous
Podotýkám že byla vyfocena nejslabší kytka! Pokud by byl zájem udělal bych fotku palic té nejpovedenější kytičky :)
Madical-Strains
Jo, byl by zajem :D a radsi az zitra na dennim svetle.
Dobra prace, nakonec !
evous
zkusil jsem ještě ted :D
Madical-Strains
Nejpozdejc 6.1. zacni flushovat , ja uz bych zacal hned 15-20 dni je tak akorat. :)
S melasou ale samozrejme :D
evous
Madi pojd PM a řekni mi o te melase vic :D
Madical-Strains
Klidne muzu i tady :)

Koupis za cca 60-70 kc NESIRENOU Melasu za studena lisovanou, v BIO-prodejne , je to mala sklenicka jako od marmelady , ja kupuju tuhle.

A misto cisty vody fluhse das do kazdy zalivky dve polevkove lzice melasy na 5l vody a jen zalejes, nemusis pak tipicky flushovat s velkym mnozstvim vody.
Totalne se ti tam diky melase premnozej uzitecny bakterie ktere vsechny hnojky premeni na potravu pro kyti uz behem jednoho tydne.
Melasa odsoluje substrat a po 14 dnech cca 5-7 x zalivka mas hlinu 100% uplne cistou bez soli a posledni jednu nebo dve zalivky zalijes bez Melasy.
Je to fakticky prej znat silene na chuti !
Naplanuj kosu na rano , kdyz jsou kyti odpocate a ta posledni zalivka uz je uplne vychla.
Vyvaruj se toho abys kosil kdyz budes mit mokrej substrat.

Pak uz zbyva jen kvalitne ususit , to je nejdulezitejsi cast !
A potom si muzes uz jen vychutnavat. :D
evous
Tak já to teda zkusím, když to říkáš ty musí to být pravda :D
Madical-Strains
Pravda pravdouci ! Na mou dusi :D

Takhle....Kdyz jsem jel kolo , tak me to tu taky uz nekdo radil , uz si nepamatuju ale kdo to byl , zeptal jsem se na to amika a ten me potvrdil ze to presne dela taky u vsech kytek v hale co ma organiku .
Takze jsem to vlastne zkopiroval od toho myho amika ,tak verim tomu ze vi co dela.:)

Edit:
Ja leju melasu vlastne celej pest 1x tydne k hnojkam.
1-2 kavove lzicky na 5 litru vody + i postrik 2x za pest , 1x kdyz jsou semenacky vic jak 14 dni stary a 1x pak tesne pred prepnutim na kvet.

Sem se tam preklik v cislech , tak sem to opravil. :)
Pítr90
Ahoj, flush 20 dní je blbost 😉 u Biobizzu stačí 10 dní.
Jo a grow složka se leje po celou dobu, v květu skoro stejné množství jako bloom
Madical-Strains
Sam Biobizz doporucuje jen jeden tyden flushe ale je to
samozrejme velka PICOVINA !!!!
Sam Metracek uvadel u Biobizuu minimalne 14 dni , nejlepe vsak 3 tydny ,
( Meracek flusoval v Organice doknce 4 tydny ! ) resilo se to na spuste zahranicnich for dokonce i na ICmagu.

Za 10 dni se kytka nevycisti a kdo jede Biobizz tak dobre vi ze 10 dni flushe nedonuti listy zezloutnot. Ani za 14 dni je nemam upne zluty.
A cilem flushe je uplne vycistit - vyzdimat ..substrat za 1-2 tydny i kytky od hnojiv coz znamena aby si pri flushi braly kytky ziviny nejdrive z hliny a pak az nasledne alespon jeden tyden z kytek listu aby se vycistila i kytka nejenom substrat.

Kdo hnoji mineralnim nebo Bio-mineralnim hnojivem tak nevycisti kytku NIKDY !!!
Jen snizi mnozstvi hnojek v rostline sotva o polovinu, zbytek zustava navzdy v rostline kde se napriklad usazuje u ovoce a nekerych druhu zeleniny ve slupkach (kde se da castecne hnojivo a pesticidy neutralizovat jedlou sodou,citronem nebo octem) ale u konopi a dalsich tostlin se usazuje chemie udajne v cele bunecne tkani.
Pítr90
To jsi četl na poslední straně blesku pod tou nahou holkou, ne 😁😁😁 se s tebou dohadovat nebudu. Ty už jsi tu rok nic nepředvedl, jen všude píšeš ty svoje teorie. Ať si každý z celého Mediho vezme co chce..... Až budeš s Biobizzem sehranej a nebudeš řešit mililitry, tak dej vědět 😉
Madical-Strains
Jo, pane , vezmu si to k srdci. :)
A prosim te, ty zas tolik nehul v Novym roce , pak tu meles sracky.

Posledni veta k tobe ,na Novej rok
me urcite proste nenaseres :D :D :D !!!

Madical-Strains
Jen aby nedoslo k nepochopeni nebo prekrucovani faktu ze strany Pitra.
Jeste ti to jednou naposledy velice slusne vysvetlim , pisu to v dobrem tak si tu na Groweru uz konecne prestan merit svyho pindoura.
Chapu to ze nemuzes asi rozdejchat ten fakt ze uz se k tobe nechodim s nicim radit. :D jak to byvavalo driv zvykem.

3 tydny Flushe jsem uvadel pouze v souvislosti s pripadavanim Melasy, nebo jinymi chelatovymi mineraly , jelikoz je tez Melasa castecne i sama o sobe "hnojivo" takze rostlina behem fluse vylozene nehladovi narozdil od 3 tydenniho fluse pouze s cistou vodou, proto ty 3 tydny jsou zcela akceptovatelne a rozhodne nejsou na skodu, ten treti tyden je spis bonus!
Nesmi ale zloutnuti listu prejit az do palic, to by se melo hlidat pri kazdem flushi.

Pokud neznas termin " Chelatove mineraly "
Chelat, tedy jinymi slovy znamena vazbu jednoho mineralu na dve aminokyseliny, nebo mene casto organicke kyseliny. Tim se chelaty hodne lisi od standardnich organickych mineralu ktere obsahuje napriklad Biobizz . Chelat predstavuje tedy specialni organickou formu mineralu, ve ktere je mineral zaclenen v listech rostlin nebo ostatnich organizmu napr. v cukrove trine-( Melase ), kopriv , spenat, repa a podobne .
Z tohoto duvodu je tato forma pro organizmus rostlin i zivocichu z hlediska vstrebavani a vyuziti nejvyhodnejsi.

To je vse co ti k tomu povim a jesli to ani ted nechapes tak se vrat zpet do zakladni devitilete skoly. :).
Jesli zase napises nejakou tzv sracku proti me osobe tak to jen potvrdi slova v tomto prispevku. Tot vse k tve osobe. :)
Mej se a uzi si Novy rok chlape !

EDIT: A co se tyce te Growuslozky Biobizzu tak to jsem psal uz nekde na zacatku a Evous to dobre vi ze se pridava i v kvetu a pisu to vsude takze tva odpoved ohledne pridavani growslozky i v kvetu je naprosto zbytecna veta v tomto vlakne .
Staci jen dobre procitat vlakno.
Preklepy editovany.
evous
Zdravím vas oba :D jsem rád že se tady pítr zapoil do diskuze ovšem trošku pozde :) když sem potřeboval vážně poradit tak si tady Madi byl eden z mála co si dal tu práci a vše mi dovysvětlil nemluvě o tom kolik toho bylo ještě v PM :) vím že se lije grow po celý pěst, vím že se lije skoro stejné množství jako bloom Madi mi sem dal tabulku :) takže díky ti za rady ale už je nepotřebuju, a jsem s radama co sem dostal spokojen a kytky taky tak se mi tady neobouvej do lidí který měli snahu již od začátku a opravdu mi pomohli :) ahoj
DeadBrain
Zdar,je to plisen?
DeadBrain
Je to ww od rqs.Vlhkost mam 30%.Jedu v kokosu.


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma