Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 [2] 
14x Northern Lights, 600W HPS - Klikni zde pro originální téma
shivasambhu
510
Johnys8
640g :)
SubFocus
672g jednoznačně!!
BuddyBud
Hoši, typy střílíte moc vysoko, teď když se tím probírám a cpu to do sklenic, jsem zklamaný. Hovno síň slávy, spíš zmaru... Spousty měkkých spodků, hezkých tvrdých palic je málo. Možná už to bylo namačkaný moc + to sušení sem trochu zanedbal. Díky tomu tu plánovanou pauzu zkracuji. Pomohla by mi nějaká konzultace s profíkem ohledně výběru asi autopotů, s někým, kdo už něco vyzkoušel, má za sebou hledání - čerpání informací a hlavně praxi. Udělejte prosím vánoční dobrý skutek a poraďte mi přes PM co by bylo pro mě nejlepší. Díky borci.
pitrs
482 g,pěkný grow
BuddyBud
Zdar,
asi pořídím Autopot 1 Pot System 12 květníků + kosos/perlit + hnojky Canna.

Dělám dobře?
BuddyBud
Taky mě trochu láká aero. Neumím se rozhodnout. Hlavně na většině místech, kde můžu rozbalit stan, nemám přímo v místnosti nebo na patře vodu/odpad. Ale to se dá udělat... No tak mě někdo trochu popostrčte :)
Kokura
citace:
Původní příspěvek od BuddyBud
Taky mě trochu láká aero. Neumím se rozhodnout. Hlavně na většině místech, kde můžu rozbalit stan, nemám přímo v místnosti nebo na patře vodu/odpad. Ale to se dá udělat... No tak mě někdo trochu popostrčte :)


Obojí je dobré. Každý systém má svoje klady a zápory. Autopot je blbuvzdorný. Na aero potřebuješ trochu zkušeností. Je náročnější na čas a musíš udržovat hygienu + klony ideálně z aero řízkovnice, nebo alespoň od řízkaře, který udržuje hygienu při klonování. Když to dodržíš, tak si sedneš na prdel z toho, jak ti kytky porostou před očima.
BuddyBud
Ta blbuvzdornost u autopotů se mi celekm líbí, ale...
Můžeš tu náročnost aera trochu rozvést? Voda se mění jednou za 2-3 týdny, měřit ph, ec asi co nejčastěji a upravovat. Co dál?
BuddyBud
Když dostanu klony v rw kostkách, je to problém? Jak je to se semeny,
Sorry za totálně lamácký dotazy, není čas studovat - Stěhování.
Kokura
citace:
Původní příspěvek od BuddyBud
Ta blbuvzdornost u autopotů se mi celekm líbí, ale...
Můžeš tu náročnost aera trochu rozvést? Voda se mění jednou za 2-3 týdny, měřit ph, ec asi co nejčastěji a upravovat. Co dál?


100 lidí, 100 chutí a každý to dělá jinak. Pro někoho je to jednoduché, pro někoho těžké. Hodně faktorů, hromada věcí. Vypisovat ti to tady nebudu. Snaž se trochu prohledat grower. Vodu někdo mění po 14 dnech. 80% osmotická voda + 20% kohoutková. Někdo jede jen kohotkovou. Není úplně přesný recept.
Je tady dost povedených pěstů, i nepovedených. pH a EC musíš měřit často. Když se ti změní pH, na kytkách to je vidět už za půl hodiny. Záleží na tom, jaký mají problém. Zase ušetříš za hnojiva. Stačí třetinová koncentrace oproti klasice.
BuddyBud
Tak já se celkem seru i s klasikou hlínou, takže si nemyslím, že bych z toho aera byl nešťasný. Baví mě to, ale kdyby to několik dní vydrželo bez dozoru, nezlobil bych se. Holt musím načerpat info a konečně se rozhodnout.
Moatas
Wauuu! NL mám taky v oblibě a tenhle pěst je inspirativní!:)
kilopaprik
zdar uz jeto suche ? tipuji 550g
Moatas
Pokud ještě můžu, tak tipuji 476.
BuddyBud
Ještě několik dní to bude trvat, v těch sklenicích to chce čas.
BuddyBud
Zdar,
autopoty, hnojky a další blbosti jsou objednaný, takže po novém roce se na to vrhnem.

Jen sem zapomněl přihodit do košíku nějaký vzduchovadlo/míchadlo do nádrže... Můžete něco doporučit? Taky sem koukal, že k těm potům se dají přikoupit airdome, ale tady sem se dočetl, že v tom není rozdíl, jestli s nima nebo bez. Nebo máte s tím pozitivní zkušenost?

Měl jsem v plánu mixnout 50/50 kokos s perlitem, ale grower zdroje uvádějí, že lepší to mixnout kokos/perlit/keramzit 70/20/10. Na dno 2cm keramzit. Co myslíte, mám ten keramzit dokupovat???

Čus
El Dudelíno
Zdar.
Keramzit určitě ne, zvol Hydroton.
Já měl v Potkách mix kokos a Hydroton tak nějak na půl.
Perlit bych tam vůbec nedával, to je pro Bahnysty aby měli kořeny aj trocha vzduchu.
Pic...
BuddyBud
Hm, tak to si z perlitu asi udělám sněhuláka... Budu ho mít tři p*dele. Vzduch by jim dodal právě ten airdome. Díky za odpověď.
BuddyBud
Jo a už dnes probíhá testování sušiny NL. Nesmrdí to, chuť nic moc, mohlo by to vypadat líp, ale zhuluje to velmi, velmi fajně. Takže smutek opadá :-)
Kokura
citace:
Původní příspěvek od mico
Zdar.
Keramzit určitě ne, zvol Hydroton.
Já měl v Potkách mix kokos a Hydroton tak nějak na půl.
Perlit bych tam vůbec nedával, to je pro Bahnysty aby měli kořeny aj trocha vzduchu.
Pic...


Nesouhlasím s tebou. Na autopot.co.uk doporučují jako první variantu mix kokos+perlit.... Firma Motherearth dělá substrát kokos + perlit, který je určen pro autopoty, takže bez problémů kup ten. Jestli ti bude perlitu málo, kup ještě zvlášť perlit.... Jestli nechceš perlit, můžeš ho nahradit hydrotonem.
Airdomy se používají pro provzdušnění kořenů, ale je to nákladný + musíš koupit dostatečně velké vzduchovadlo, které odpovídá počtu airdomů. Myslím, že bez toho se obejdeš. Hydrotonu max 2 cm. Funguje jako drenáž pro kořeny.
Vzduchovadlo/míchadlo do nádrže nekupuj. Vodu stejně budeš mít v podmiskách, takže je to zbytečný.
https://autopot.co.uk/wp-content/up...e_28pp_2018.pdf
El Dudelíno
Já neřekl že je Perlit extra špatně, jen je mi většinou u prdele co kde doporučují.
Spíš jsem chtěl zdůraznit, že je ten keramzit shit.
Hydroton a kokos se mi osvědčil.
Zalej ten kokos s Perlitem a je z toho beton, takže nepíšu o tom co kde píšou ale co funguje nebo fungovalo mě.
Perlit a Hydroton jsou úplně jiné kafe, proto ta záměna mezi sebou jak píšeš nedává smysl.
Kokura
Reaguji na to, že píšeš, že bys tam perlit nedával.... Já ho tam dával s tím kokosem a super. Beton z toho nebude..... Hydroton s keramzitem neporovnávám.
A když už ho má koupený, tak ho přece nevyhodí.:sun:

Myslel jsem to tak, že výrobce udává, že nejlepší výsledky byly kokos+perlit, ale další varianty chybou nejsou. Hydroton, mapito + kokos, ale můžeš s tím udělat chybu, že třeba koupíš špatné mapito, nebo koupíš omylem keramzit, který nenapufruješ, nebo napufruješ a stejně změní pH... Prostě kokos + perlit = blbuvzdorný systém
BuddyBud
Mám tam objednaných 200l kokosu od canny a 200 perlitu gold label... Jestli vzduchovadlo + airdomy pomůže holkám podávat lepší výkony, klidně to pořídím, stejně ten účet už je celkem mastnej.... Ok jestli není potřeba vzuchovat roztok v nádrži, jak to mám promíchávat? Nalejt trochu vody+ hnojky a rozmíchat to proudem při napouštění?
BuddyBud
Ještě to neodeslali, tak snad to půjde změnit nebo přihodit ty airdomy atd.
Kokura
Nádrž promíchej nějakou tyčí, nebo vařechou. Můžeš každý den opakovat, ale záleží na tobě.
BuddyBud
Mám tu míchačku na vrtačku se kterou dělám bubble hash, takže to budu míchat asi tím :)
BuddyBud
A vlastně jedno čerpadlo mám. Průtok 1000l za h. To by šlo, ne?
Dobrman942
Smekám
M@gicWeeD
Ty posledni fotky vypadaji opravdu topove. Skoda ze nesly holky vic nad sit, byla by to potom velka morda. Tezko dle fotek soudit, preju samozrejme co nejvic, ale realne to vidim tak na 530g, snad se pletu. ;)
BuddyBud
Zdarec lidi,
mám zváženo, takže vyhlášení vítězů tipovačky může započít.

3. místo- jablickar 600g
2. místo- trisuli 605g
1. místo- Miguell 612g

Gratulace výhercům, čest poraženým. K+ je na cestě. :)

Jinak toho je 617g, což je přibližně o 100g víc než minulé kolo, ale zas na úkor kvality. Jak už jsem psal, vzhled, vůně a chuť žádná sláva, ale zmašťovadlo je to neskutečný. Takže paráda.

Pytel vlevo- hezčí paldy 464,24g
Pytel vpravo- malý, nebo měkčí paldy, ale na takový to domácí žvýkání good. 152,76g

A to bude dost haše ( bylo dost orosenyho listí+ spodky)
AladinXXX
ty kokos!
to je bomba cislo....
BuddyBud
A takový 3g už sem spálil, takže dejme tomu 620g tam bylo :)
kilopaprik
kua velmi dobra gramaz, paldy jsou tvrde ? casem jeste vic ztvrdnou
BuddyBud
Jo, je to celkem tvrdý. Chtělo by to nechat odležet i kvůli chuti. Je to cejtit, že to bylo nedávno zkosený.
BuddyBud
Je to trochu prdel. Kdyby mi to někdo dal ať smotnu brko, moc bych si od toho nesliboval, prostě tuctový hulení. O to větší je údiv co se stavů týče. Za 10-15 min. frontální lobotomie... Klasika nortehrn light, zahulíš a už neuděláš nic, jen chill.

Jdu si ubalit na oslavu pořádnou mrkev, dobrou noc. :D
jablickar
Gratuluji :) já věřil ze bude nad 600 :) pěkné pytle :D !!
mJaro
Supr vysledek :) gratulacee
kilopaprik
ted sem cumel ze si rovnou daval na 1. den kvetu 660w neni to zbytecny ?? byl by problem kdybys nechal treba 400w mh az do naznaku kvetu ap ak tam hodil plnou palbu na 660 ?
BuddyBud
U toho scrogu mi to nepřijde zbytečný, chtěl jsem aby spodní větve vystřelili nad síť, zatím co vrchní větve ohýbáš a posouváš. Taky co nespálí světlo, to spálí přitápění, dělal sem to i kvůli teplotě. A myslím, že je lepší do nich cpát co nejvíc světla prvních 6-7 týdnů, než na konec květu.
panthenol
hezké to máš :)
Carllito
Kdo chce mít
musí dřít

Pěkné ty!!


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma