Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 2 [3] 
Dalsi me organicke pesty.... - Klikni zde pro originální téma
Madical-Strains
2 x Auto Cinderella Jack ve skleniku. Jsou cca o 30-40 cm vyssi ne ty co jsou zasazeny venku na zahone.
Lehky naznak nakvetu.

Myslim si ze dnes zahradka vypada mnohem nadejneji nez pred 14 dny. :)
Madical-Strains
JO a takhle vypada "20 kousku pres 3.metry vysokych kyticek" meho kamose u ktereho pestuji na zahradce a ve skleniku. Vetsinou je z jedne uplne bezne vytezek 400-500g. Uz mu krasne kvetou a zacinaji se tam rysovat celkem dlouhy salamy.

Zverejneno se souhlasem jeho sestry.
Jo a ona meri 182 cm jen pro porovnani s velikosti kytek.
Maji tak obrovskou a zaroven perfektne maskovanou zahradu ze obejit ji me trvalo pres 20 minut a to je jen kolem baraku.
Pak maji jeste na pastve v ohrade kone , buvoly a Kozy.
A obrovskej les s rybnikem na palouku kam s nim chodim na hriby.
Samozrejme na rybnik chodim taky na ryby ale ty poustim abych mu nedelal skodu. :)

Takovy pozemky nema pry ani mistni starosta. :D
Kdyby to mel nekde u Prahy tak uz bych si od nej davno koupil, nebo pronajal kousicek zahrady na malou drevenou chaticku, skoda.

To je muj zivotni sen mit malinkatou zahradku s chatickou nejlepe u reky.
Madical-Strains
Tipovacka z BOXU samozrejme muze vesele pokracovat dal . :)
BuddyBud
205g
Madical-Strains
Nenejom ze jsem udelal malo jeste se mi podarilo k me smule presusit !

Hosi koho ted bude cekat suseni tak si dejte pozor , kvuli teplotam
30-35C je ususeno o den dva driv !
Obvykle mam ususeno v boxu 6.ty den a pak Curing.

Podminky pri suseni jsem ted mel 30--35C a prestoze jsem kvuli teplotam zvysil vlhkost z obvyklych 60% na 70% tak ani to bohuzel nestacilo.
Curing uz pravdepodobne nehrozi.
Zkusil jsem dat do sklenice dva kousky jablka ale myslim ze ani to uz nepomuze.

Takze vysledek je bohuzel zoufalych 120 G.
Pokud bych nepresusil tak by tam bylo max jen o 5-8 g navic.

1.-Misto -Aladin
2.-Misto- Maxeaux
3.-Misto- GrowPlace

Jeste stesti ze mam v zaloze ty automaty na zahradce, snad daji alespon tech 100g ktery me ted schazi.

Vubec nechapu jak je mozny ze toho je tak malo, zadnou zasadni velkou chybu jsem myslim neudelal. :(
Snad bude pristi kolo lepsi , zkusim zase nejaka semena .
AladinXXX
sakra,vubec z ty vyhry nemam radost......
Madical-Strains
Shvalne jsem vcera kontroloval teplotu v byte v noci jsem mel celou noc 30C a rano 31C a uz ted dopoledne je tu 33C , v cera kolem 14h-35C a to trvalo az do 19h, pak to pomalinku zacalo zas "klesat". :D V uvozovkach samozrejme.
Pry ty vedra maji trvat az do poloviny srpna.
Nastesti me jedou non-stop ted v pokoji dva ventilatory , bez nich bych to asi nedal.
Kdybych si v noci na spani nenamocil deku tak bych snad ani vedrem neusnul, krasne to cca 4-6h chladi.

Lituju ty co jedou pod HPS a bydli v panelaku , vubec si nedovedu ani predstavit jak to uchladi ten box.
AladinXXX
spim v kuchyni na zemi,v pruvanu s ofukem.tezkej punk
BuddyBud
Ty jo, taky sem čekal větší výnos, bude nějaký smoke report a srovnávačka s fikusem? HPS v paneláku přes leto asi ani uchladit nejde a to nemusí být takový extrémy...
fikus37
Ty vedra jsou masakr. Jsem už přemýšlel, že půjdu chrápat do sklepa. Jináč report udělám.
AladinXXX
my mame ve sklepe bombovej bunkr,tam je to bozi,taky uvazuju ze se tam prestehuju
HVR
citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Nenejom ze jsem udelal malo jeste se mi podarilo k me smule presusit !

Hosi koho ted bude cekat suseni tak si dejte pozor , kvuli teplotam
30-35C je ususeno o den dva driv !
Obvykle mam ususeno v boxu 6.ty den a pak Curing.

Podminky pri suseni jsem ted mel 30--35C a prestoze jsem kvuli teplotam zvysil vlhkost z obvyklych 60% na 70% tak ani to bohuzel nestacilo.
Curing uz pravdepodobne nehrozi.
Zkusil jsem dat do sklenice dva kousky jablka ale myslim ze ani to uz nepomuze.

Takze vysledek je bohuzel zoufalych 120 G.
Pokud bych nepresusil tak by tam bylo max jen o 5-8 g navic.

1.-Misto -Aladin
2.-Misto- Maxeaux
3.-Misto- GrowPlace

Jeste stesti ze mam v zaloze ty automaty na zahradce, snad daji alespon tech 100g ktery me ted schazi.

Vubec nechapu jak je mozny ze toho je tak malo, zadnou zasadni velkou chybu jsem myslim neudelal. :(
Snad bude pristi kolo lepsi , zkusim zase nejaka semena .


Medi,jestli jsi to presusil,hod k tomu do lahve Bovedu ;-)

https://bovedainc.com
HVR
citace:
Původní příspěvek od fikus37
Ty vedra jsou masakr. Jsem už přemýšlel, že půjdu chrápat do sklepa. Jináč report udělám.


Ja od pristi sezony v lete nesadim...jen venku..seru na to..jsem zvedavy co bude letos venku,pripomina mi to rok 2015 kdy sem mel celkem ok urodu..
Madical-Strains
To jablko odkrojene nepomohlo, je to furt jak troud.
Boveda bude asi dobrej napad ale mam ted tyden pred duchodem takze na to ted bohuzel nemam.

Ted sem Skypoval s amikem a on me radi ze mam jednoduse striknout obycejnou vodu rozprasovacem do sklenice a kazde 4 h to mam zkontrolovat jesli to zmeklo.
Pokud to nezmekne ani postrkovacem tak uz tomu pry neni pomoci. Kdyz se to pry presusi prilis moc tak uz pry nepomuze vubec nic.

Rozprasovac ,teda cista voda me pripada docela riskantni kvuli plisni.
Ale on tvrdi ze to tak normalne dela a kdyz to budu kontrolovat tak tam plisen nemuze vzniknout, pokud tu vlhkost pak ze sklenice odvetram.

Co myslite? :jerk:
AladinXXX
taky jsem to strikal vodou,sedim striham,ve vedru,ofuky na sebe a po par hodinach vemu palicku a rosypala se mi v ruce,tak jsem to vzal rozprasovacem a hodil do velky dozi a zase to zmeklo.jen to musis kontrolovat.....
amik ma recht-posli mu karmu
Madical-Strains
Aladin- Amik je registrovanej na jinym foru :) takze karmu nedostane.
Ok, dam na tebe ! Uz jsem do sklenice tedka strik tak doufam ze to pomuze.
Pak dam vedet.

Fikus- Jo, je tam ta melounova vune ! Hned jak sem tam striknul rozprasovacem tak se uvolnila s palicek melounova vune.
pineapple
Rozprasovac v poho taky to tak delame
Madical-Strains
Zdalo se me to prilis brutalni strikat na to vodu. Jeste jsem to cekoval na netu a nasel jsem jablko, kuru pomeranc atd. ale o vode a rozprasovaci nic , tak sem to potreboval jeste s vami konzultovat abych neudelal zas nejakou picovinu :D (Ne ze bych amikovi neveril) Duveruj ale proveruj. :)

Jo a pomaha to na 100% !
Uz ted po chvilce to castecne zmeklo !!! :)
Dik za prinosnou konzultaci !
fikus37
Už se těším.Hlavně ať to není vlhké.Sice už CH mám plné kecky ,ale co bych pro tebe neudělal:hug: :bounce:
Madical-Strains
Tak diky ! Toho si vazim :)
Vlhky to urcite nebude , bude to presne akorat :) = 62% vlhke.
Tady u nas v Grow-shopu mam uz znameho a staci kdyz mu to zaplatim az budu brat duchod. Uz sem tam provarenej :D
Ty drobnosti do 500 kc me dava dokonce za nakupku takze za pytlik 67g 62% Bovedu na 500G susiny , zaplatim cca 70 kc. :)

Zalezi hlavne na tom za jak dlouho k tobe ten vzorecek doputuje.
Treba budes mile prekvapen odlisnymi ucinky. :)
Madical-Strains
Takze vcera vecer jsem si vyzvedl ze zdejsiho grow-shopu Bovedu a ihned vlozil do sklenice, 62% RH -67g ma Pytlik kapacitu se dobre postarat az o 500g susiny ve sklenici. Jeden pytlik me vysel na 78 kc. (bezna cena-109-119 kc)

Ted jsem znovu celou sklizen zvazil a vaha me vysla na 122,9g.
Tak pokud jsem to dobre zvazil tak ze vcerejska pribylo 2,9g :) , susina je ale stale na pohled i omak dost sucha asi bude ten proces trvat nekolik dni nez se dostane na 62% spravne vlhkosti.

Skoda ze muj vlhkomer se neprotahne hrdlem sklenice, chtelo by to na kontrolu malinaty vlhkomer, takze jsem nevedel na jake hodnote vlhkosti to bylo nez jsem pridal do sklenice Bovedu.

Boveda je super !!! Diky HVR !

Jeste jen dodam ze jsem mluvil dnes znovu s amikem a on me rikal ze to take pouziva ale ze me o tom nerekl protoze si myslel ze to u nas nebude k sehnani, myslel si ze je to jen v USA. Asi si nas spletl s Rumunskem :D
Ale dozvedel jsem se od nej o tom novinku ....
Firma co to vyrabi tak uvadi ze to vydrzi 2-3-4 mesice a po ztvrdnuti se musi vlozit novy sacek Bovedy. Pravda je ale ze nemusi !
Staci , kdyz sacek ztvrdne tak ho nevyhazovat ale dat do sklenice na neco co vykukuje z vody na takovy jakoby ostruvek aby ten pytlik nebyl v primem kontaktu s destilovanou vodou a nechame ho zase navlhcit na nekolik dni v utesnene sklenici a pytlik je zase 100% fukncni. Pokud se neposkodi samotny sacek tak to udajne lze "nabijet" stale dokola, klidne 2 roky.
Udajne Bovedu na konopi pouzivaji k uskladneni snad vsechny lekarny v LA i LV.

Dalsi vec je ze k dlohodobemu uskladneni kdyz se sklenice neoteviraji kazdy den je vhodnejsi pouzit 58% 67g Bovedu. 62% je zase vhodnejsi kdyz sklenici casto otevirame a odebirame ke konzumaci.

Za dalsi. Hodne lidi v USA to pouziva pro nejenom uchovavani a uskladneni ale predevsim pro presne rizeny Curing. Daji pytlik do sklenice se susinou a kazdy treti den otevrou na 2-3h sklenici nechaji uniknout vlhkost a pak sklenici uzavrou a nechaji doplnit z pytliku opet vlhkost. Udajne takovyhle Curing je az 3x-5x rychlejsi a dokonce material je pry jeste vice vonavejsi a kvalitnejsi nez klasickym Curingem.
Presny postup me ale nerekl , je pry mnoho zpusobu a kazdy to pry dela trochu jinak a zalezi predevsim na vlhkosti jakou mate v mistnosti kde sklenice otevirate , samozrejme ve tme.

Doufam ze info nekomu pomuze. :)
fikus37
Informace super. Ale ruku na srdce, kdo s nás to dělá?
Madical-Strains
No ja treba delam Curring pokazdy a to fakt poctive , pokud to teda zrovna nepresusim . :)
Prestanu susit kdyz je to na omak jeste vlhke a dam do sklenic a otviram a otviram, :D
skoro dva mesice, ze zacatku kazdy den 3x , dalsi tyden uz jen 1x denne a dalsi tyden 3x tydne a pak uz jen jednou za tyden.

Bohuzel tentokrat sem to vedro podcenil a nestacil sem vcas o den-dva driv zareagovat , bylo to suche i kdyz jsem mel pustenou zvlhcovacku v boxu na 70% o dva dny drive.
AladinXXX
treba ja na tom musim jeste hodne maknout,ale jak kdyz musim susit s aspon malym odtahem pres pachac,pach je u me priorita N.1
-poradte
Madical-Strains
Fikusi- Tak se u me konecne stavil na opakovanou zadost muj znamy hulic.
A myslim ze se mas na co tesit. :)
Nebudu nic psat dopredu, ten smoke-report necham na tobe. :)
fikus37
Jsem zvědavý.
Madical-Strains
Takhle nejak to vypada na pohled. :)
Je to foceny bohuzel mobilem takze ten obrazek chce otevrit v "Plná velikost v novém okně" aby se vychutnaly detaily.
Jako sutr !
Madical-Strains
Shanim ted k pronajmu byt s balkonem smerem na zapad.
Zajimalo by me jesli se daji jet balkonovky SCROG ???
Vzdy jsem slysel jen o SCROG v souvislosti s indoorem.

Ale asi ano, kdyz vidim na netu ty krasny fotky :)
Uz se moc tesim az budu konecne prestehovanej na "Madiho balkonek" :)

https://www.google.cz/search?q=Outd...iw=1093&bih=508
AladinXXX
to vis ze ten scrog pujde,uz jsem neco takovyho videl.
Ti neco vymyslim,udelam presny plan a schema.
Budes to mit jak z ikei.
Madical-Strains
Jo, diky Aladine :)

Po dlouhym premysleni jsem to vymyslel takhle...

Jelikoz jen velmi tezko jde sehnat levnej byt v Praze s balkonem aby na nej nebylo videt z protejsiho baraku z vyssich pater (treba smerem k lesu) tak na balkonu postavim foliovnik z nepruhledne mlecne folie a jeste cely pohled na balkon zakryju nejakou bilou textilii kterou bude moci prochazet slunce.

Nez jsem si o pestovani ve foliaku vubec neco precetl tak nejdrive jsem se naivne domnival ze zakryju cely vyhled z balkonu folii a proste celej balkon bude foliovnik.
Ale kdyz jsem o tom dal premyslel tak sem zjistil ze je to pekna picovina a v byte bych asi vedrem jen tezko vydrzel pokud by jedina okna v garsonce ustila do foliovniku. :D

Krome toho se musi ve foliaku zajistit tzv. kominove odveravani, coz by samozrejme nebylo vubec mozne.

Takze postavim foliovnik na balkone a jeste pres cely vyhled z balkonu zakryju vhodnou bilou taninou nebo sitovinou aby ten foliovnik nejlepe nebyl vubec identifiovan.
Pokud je to vubec mozne.

Foliovnik by mel priblizne takovyhle tvar a romery cca 200 x 169 x 90 cm a pravdepodobne bych pouzil bilou kasirovanou folii jelikoz z fotek na netu jsem zjistil ze je do ni nejhure videt.
Ze strany kam sviti slunce neni pres ni skoro vubec videt ale je to specialne na foliovniky.

Kdyby mel nekdo z vas nejake pripominky ,napady ci postrehy z vlastni zkusenosti....sem s nima
Budu za ne moc rad. :)
Madical-Strains
Spatnej napad?

Takhle to vyresily francouzi , mene nenapadne. :)

https://www.novinky.cz/bydleni/tipy...i-skleniky.html
Madical-Strains
1 ks-CANNALOPE HAZE Out

Absolune nevhodna odruda na Out ,presto ze ma jen na kvetu 45 dni zrani .
To je zatim muj dojem , dam ji jeste cas do konce zari-zacatku rijna.
Trichomy ma zatim cire narozdil od boxu.

Presne takhle vypadal nakvet pred 14 dy, vubec se to nehlo, no uvidim co bude dal. :)
Madical-Strains
3ks Auto Cinderella Jack -Out
KOSA je planovana na 11 tyden zivota -26 srpna- tedy za 12 dni.

Vsechny Auto Cinderella Jack uz maji mlecne trichomy akorat ze vetsina krome jedne maji hrozne malinkate nevyvinute Palicky.
Jedina v pravo ktera je uplne bez vetvi ma jednu centralni palici cca 30-35 cm (nemeril sem) na hlavni stonku.
Madical-Strains
2 ks. Auto Cinderella Jack - sklenik
Madical-Strains
A tahle obluda 3,60 m. je pry taky moje , az budu chtit muzu si ji zkosit , ma 28 vetvi a dlouhy salamy cca metr a pul. Pry abych nebyl smutnej a zklamanej ze svyho vysledku meho pestu . :)

Kdo by ji ale chtel ??? :D No reknete sami.
AladinXXX
nalil bych tam 50L nejaky boooooostru
fikus37
Musím přiznat,, zejména biobizz jsem teď vyzkoušel po dlouhé době a musím ti napsat, že to máš n. +1000000000%
Madical-Strains
Fikusi ... Musim se priznat.... a za to se teda moc omlouvam , jsem nekdy dost nechapavej , ze jsem tvuj prispevek nepochopil , jesli muzes prosim , zkus prosim smoke-report udelat jeste jednou zitra a jesli muzes trochu se rozepis vic do detailu.
Ucinek ..jakej ? Trvani...jak dlouho ? , chut...vune... proste vsechno.

Je to lepsi chut kdyz je to pestovany Bio?
Je poznat rozdil od chemek ?

A jesli muzes ...nakonec to jeste prosim porovnej s tim minulym vzorkem BDS.
Nehulim takze rozdil nikdy nepoznam tak bych to rad alespon slysel od tebe.

A nezlob se ze tak otravuju , ja nemam sanci to sam zjistit.
Moc Diky :)
odo
No to som zvedavý aj ja. Ja som to pochopil tak, že BB mu "chutí"
:-)
fikus37
Ahoj, taky to teď čtu a dal bych si facku za to co jsem napsal.
Udělali jsme brčko s tvého vzorku a řeknu ti, že to máš o chlup lepší. Nevím jestli to je sušením, nebo se pod tím podepsal biobizz, ale jedno brčko ve 4 lidech a pak tady píšu takové články viz nahoře.
Prostě ten kouř byl jemnější. Pokud to je cannalope haze od toho samého matkare, tak rozdíl tam opravdu je. Poprvé jsem poznal rozdíl v chuti. Jsem rozbitý jak Berlín, tak smog report bude večer až se trochu proberu. 9 piv a ještě k tomu 4 vzorky se mně udělali terminatora
Madical-Strains
Aha :) , mozna , ty piva mohly ovlivnit ucinek a je zkresleny , Ze tu chut zjemnily a ucinek treba zvdojnasobily .

Tys hulil vcera 4 vzorky? Tak to nemuzes ani vedet kterej byl ten muj.
Ale predpokladam ze si ho testoval jako prvni.

Co kdyby sis dal speka jeste jednou dneska a bez piv! :D Alespon malinkyho.
Jinak na smoke-report vecer, se tesim! :)
fikus37
Ten tvůj byl první, abych věděl rozdíl. Další vzorky jsem si už nevychutnal:biglaugh: :guitarist
odo
Mne sa javi ten istý materiál vypestení v BB v porovnaní s JIDB..hm..."jemnejší" a nie je to preplachom.jednoducho organika je "iná"
Šiel som totožný model v cocose, ale s rozlišným hnojením.
Zhulovalo to ale cca rovnako. Chutnal som to ale sám, takže to je iba môj vlastný názor.
Madical-Strains
Asi je Fikus po vcerejsku hodne spolecensky unavenej nebo na nas zapomel ? :)
AladinXXX
dejme mu cas......
fikus37
Ahoj, jsem to trochu přehnal a cela sobota v hajzlu. No už nejsem nejmladší.
Moc si toho po pátku nepamatuji, ale první model byl to ten tvůj.
Vzal jsem i moje Cannalope a opravdu to byl nepatrný rozdíl hlavně jemnosti kouře. Účinky jsou ty samé - 3-4 hodiny akce, smích pak už nevím
Chuť naprosto stejná,
Měl jsem na to piva, tak ti píšu co si pamatuji. Ta tvoje CH je o chlup lepší právě v tom chutnem prvním sluku. Nevím jestli to je biobizzem nebo substrat, ale účinky jsou u obou stejné.
Madical-Strains
Diky moc ! :) Vic uz z tebe asi nevytahnu :D vzhledem k situaci .
Vazim si toho!

Takze muj cil je ted ...az se v brzke dobe prestehuju , zamatkovat nejak do budoucna tu BDS , tu nejvetsi pecku jakou jsem kdy jel a kdyz se zadari tak bych asi mozna nabizel casem klony aby i osatni mohli ochutnat neco EXTRA co jeste nikdy neochutnali. :)
Aby se mi tez uz neco konecne vracelo za to co do toho stale investuju.

Asi se tez pustim do vyroby extractu.
Od amika jsem se dozvedel o uplne nove metode u ktere nedochazi pri vyrobe absolutne vubec k niceni terpenu a flavonoidy a ostatnich uzitecnych latek tak jako u klasicke metody podle Ricka Simpsona.
Pri te vyrobe neprijde ani jeden mg uzitecnych latek nazmar , vsechny latky obsazene v konopi jsou zachovany . Extract se nemusi uz nijak cistit jelkoz je cisty jak panenskej cerstve padlej snih. :)
Na postup se me zatim neptejte. :)
AladinXXX
koupil bych hooooooooooooooooooooooodne velkou matkarnu.
tipuju ze zajem bude wobrovskej.
uz aby to bylo......
Madical-Strains
citace:
Původní příspěvek od AladinXXX

tipuju ze zajem bude wobrovskej.


Ha ha ha ! Myslim ze tipujes spatne .
To si nejsem tak jistej, protoze je to tak pul roku co jsem tady ty klony nabizel a nikdo o ne neprojevil zajem ani zadarmo , natoz za penizky. :)
A to Fikus udelal dokonce pravdivej smoke-report a mel jsem odjety zverejneny pest ze semen.

Takze tak zhavy to zas az tak nebude , tady na Groweru to moc nikdo neoceni z jednoho jednoducheho prosteho duvodu, nejsem matkar a uz vubec ne kvalitni.

Spis jsem mel na mysli hlavne jeden sosusedni stat , kde za kvalitni us genetiku slusne zaplati. Mam znamyho kterej tam pracuje s nemocnejma lidma a maji tam zahradu a skleniky. A uz pry konopi taky pestovaly.

Tady na G to nikdo moc asi neoceni . :D
Uz tu jsou borci co prodavaji us genetiku , groweri profici . :)
Seminka maji fakt za levne.
odo
Sorry kamaráti! :
Mam teraz obrovský smútok, prázdno v srdci po strate, v hlave THC a mi to zrejme nepáli....
Fikus popisuje ochutnávku z posledného pestu, nie?/Cannalope Haze/

Ako to súvisí s BDS, čo tu teraz popisuješ?

Madi, sorry, prečo píšeš o nejakej "novej metode" extrakcie?, keď o nej nechceš nič prezradiť a ani nič naznačiť???

Chodím sem už hlavne kvůli pár členom, ako Ty, ktorých sledujem, ale
zrejme sa tu už nič nedozviem.

Začínaš mi motať hlavu s garantovanými metodikami, spešl, tajnými postupmi a zaručenými zázračnými genetikami.
Zrejme ma chytá po tej osobnej strate nejaká skepsa, ale JA UŽ NA ZÁZRAKY PRESTÁVAM VERIŤ!!! ....

Už neviem, že ako to bolo s tými Tvojimi klonmi BDS, ale osobne aj ja som mal záujem vypestiť niečo, čo může byť niečim výnimočné. Možno aj tým, že som sa nachádzal permanentne pod "vplyvom" mi to nejak ušlo. Okrem toho mám pred očami Tvoj výrok v zmysle toho, že ANI BOHOVI NEDÁM, lebo som slúbil....
Odvtedy mám za sebou cca 2 kolá s různymi modelmi i množstvom pokusov, vypestoval som si slušnú toleranciu a sám vidím, že sa z cannabisu stáva predmet ďalšieho úžasného biznisu... Nemyslím tým Teba Madi, ale všeobecne svet.

Verte čomu len chcete - NIE priatelia zázraky sa nedejú permanentne, ale iba občas!

V mojich očiach tráva, čo Vás garantovane "odpáli" nie je ničím výnimočná a ani zázračná a ani o takýto pest záujem nemám.

K tomu testovaniu chutí by som doporučoval kvalitný vapík a skúsiť to znova.

Odpusťte, ak som sa niekoho dotkol....
Madical-Strains
citace:
Původní příspěvek od odo

1.-Fikus popisuje ochutnávku z posledného pestu, nie?/Cannalope Haze/
Ako to súvisí s BDS, čo tu teraz popisuješ?

2.-Madi, sorry, prečo píšeš o nejakej "novej metode" extrakcie?, keď o nej nechceš nič prezradiť a ani nič naznačiť???
Chodím sem už hlavne kvůli pár členom, ako Ty, ktorých sledujem, ale
zrejme sa tu už nič nedozviem.

3.-Už neviem, že ako to bolo s tými Tvojimi klonmi BDS, ale osobne aj ja som mal záujem vypestiť niečo, čo může byť niečim výnimočné. Okrem toho mám pred očami Tvoj výrok v zmysle toho, že ANI BOHOVI NEDÁM, lebo som slúbil....


Ahoj Odiku , no ty si se rozjel :) takhle dlouhej negativni komentar jsem jeste od tebe nevidel. :) Proc tolik skepce?

1.- Ukoncil jsem pest..... tak jsem nastinil priblizne co dal.... :) za me..budoucnost vidim v BDS , nic lepsiho neznam a ani se jsem se k zadnemu jinemu tak dobremu Strainu (hlavne k lecbe) nedostal .
Pokud se BDS rozhodnu zamatkovat. Problem ale je ze nemuzes nikam odjet na delsi dobu a uz jen ten fakt to zamatkovani zatim oddaluje. Krome toho se budu stehovat takze spise budoucnost..

2.- Zatim jeste neznam vsechna relevantni fakta tak nemohu podavat info.
Vim o tom jen to ze klasicke FS vyrabene podle navodu R.S jako zaklad pro dalsi vyrobu leku z konopi na lecbu uz nekteri prodejci Extractu v USA udajne nechteji hlavne z duvodu znacne ztraty uzitecnych latek. Vetsina jich to ale pry jeste zatim ignoruje, je to teprve na zacatku. Proste to od vyrobcu vubec nevemou .
Ted zacina mensi procento prodejcu vyrobku-leku z konopi pry vyzadovat od tech co to oficielne vyrabeji jiny druh extractu z konopi kde pri vyrobe nedochazi k takove devastaci ucinnych latek. Myslim ze FS vznikly jeste v dobe kdy ve statech bylo konopi zakazane tak to byl jediny dostupny zpusob jak se k leku dostat.
Proste tlak pacientu na kvalitu ,vyzkum a vyvoj v konopnym prumyslu se stale jeste v USA rozviji. Je to to same jako ze v USA nektere lekarny ( nebo je to zakon-nevim) co prodavaji konopi vyzaduji susinu pouze z organickeho pestovani a ostatni lekarny , nebo lekarny v jinych statech...nevim presne, tem chemky prodavat na lecbu nevadi.

Udajne tez zjistily ze uz i dekarboxylace v ruznych druhach plynovych a elektr. troub neni uplne to nejidealnejsi , nici urcite procento ucinnych latek , hlavne vsak terpeny a flavonoidy ktere jsou v leku velmi zadane a nepostradatelne , jelikoz termostat ve vetsine troubach ma vykyvy teplot cca 10-15 C coz neni pro tyto ucinne latky vubec dobre.
Proto uz vzniknul nejaky pristroj primo na dekarboxylaci konopi , ktery drzi teplotu udajne bez vykyvu , zatim je to jen maly pristroj na male mnozstvi susiny.
Myslim ze mu dali jmeno... NOVA.


3.- K BDS se vyjadrim uz opravdu naposledy, Uz jsem to tu psal nekolikrat ...
Poslal me seminka a nechtel abych to tady rizkoval a obchodoval s jeho genetikou. Po cca 2-3 mesicich me rekl at si s tim delam co chci ze te genetice dali uplne jiny oficielni nazev aby neztratil Strain a jejich dlouholeta prace hodnotu tim ze nejaky Madi to v EU rizkuje a prodava, coz je docela pochopitelne.
Ty klony BDS jsem tu nabizel dlouhych 14 dni protoze jsem od nej dostal dalsi seminka , kdyz nikdo neprojevil zajem tak jsem s nima nakonec preci jen odjel kolo.
Madical-Strains
Cannalope Haze OUT !!! Spatnej napad na Out.
Mozna sem ten klon sazel venku o mesic pozdejc ale zas byl pod lampou mesic a pul, takze nevim v cem je problem.

Zkusenost pro priste, CH pouze indoor.
Maxeaux
Sak kvitne, kde je problem? :D
Madical-Strains
No vzhledem k tomu ze vse ostatni (krome skleniku) uz dozralo , tak mam trochu obavy ze uz se ty kvitka moc nestihnou prifouknout.
V noci uz bylo dokonce -8C i kdyz pak ve dne to vysplhalo zase ke 25C.
Madical-Strains
Sklenik -2ks Auto Cinderella Jack .

Uz by se podle seedbanky mely davno kosit ale trichomy jsou napul mlecne a napul jeste cire, takze u te jedne ze sjleniku co je moje tak cekam az se par trihomu zabarvi do jantarova.
Madical-Strains
Sklenik -2ks Auto Cinderella Jack .

Uz by se podle seedbanky mely davno kosit ale trichomy jsou napul mlecne a napul jeste cire, takze u te jedne ze skleniku co je moje tak cekam az se par trichomu zabarvi do jantarova.
Madical-Strains
A konecne posledni -Zahradka Out- 3x Auto Cinderella Jack

Vcera rano probehla kosa .
Ty dve kyti ( 55 cm) s mensimi palickamy vypadaji uplne stejne tak jsem nafotil jen jednu.
Obe brutalne syte bily trichomy.

Ta posledni kyti , tu jsem musel nafotit 3x :) ( 50 cm ) se povedla asi nejlepe :)
Asi se mezi ne zatoulal jiny gen. Cca 20% trichomu mela uz jantarove.
Vsechny jsou lepive jako prase.

Ma to byt udajne ten nejsilnejsi auto vubec, tak jsem zvedav.

A uz se holky susi v boxu :)
cvrca
Zdravím Madi.Těch postupu jak získat z rostlyn extrakt s celím spektrem učiných latek je víc.Vždy je to ale s čerstvých mraženych květú.Amicí tomu řikaji tzv,, Full spectrum extrakt " a dělí jse na dvě skupiny HTSFE - High terpene full spectrum extract a HCFSE - High cannabinoid full spectrum extract. Doporučuji pustit si na youtube: Terp Sauce
Měj te se fajn
Madical-Strains
Jo, jo o te terpenove omacce a tech kanaboidech me prave amik rikal ale jelikoz se mnou uz nechce do Skypu komunkovat psanim ale mluvenim a ja zas tak dobre anglicky nerozumim , to se teda musim priznat ....kor kdyz mele rychle...tak se ho vetsinou jednou zeptam co ze to rikal ...ale pak uz delam ze rozumim ...mam strach ze by se na me na nastval ze neumim poradne anglicky .Tak me to nejak uniklo ze byla rec o zmrazenym surovym konopi a spatne jsem to pochopil.

Zkousel jsem ho tedka uz kontaktovat ale ma bohuzel vyplej Skype.
Tak vidis kvuli sve spatne aj jsem tam do vlakna napsal picovinu :D
Ale dik za upozorneni !
Hned jak to od nej proverim , snad doufam zitra , tak to hned opravim.

Ted jsem o tom precetl par clanku ale vubec jsem se v nich nedozvedel a ted mi to teda prosim vysvetli jak muze byt ta omacka mnohem silnejsi nez FS kdyz se extraktuje ze syrovych mrazenych palic ktere nejsou dekarboxylovane ?
Nebo se ta terpenova omacka pak teda smicha s tim druhym extractem High cannabinoid full spectrum extract ?
Ted sem fakt z toho jelen !!!


Dokavad si se mnou pres Skype jen psal tak bylo vse ok, vse jsem si prelozil googlem , cemu jsem nerozumel a nic me neuniklo.
odo
cvrca - jj, nemohol by si sa podeliŤ o svoje liečitelské skúsenosti?
Myslím, že ako dlhoročný člen by si nám určite mal čo povedať.
Diky!
Madical-Strains
Ano, taky bych byl moc rad , prosim ale ne sem ale do tohoto vlakna kde se to aktualne rozebira. Diky

http://grower.cz/forum/showthread....16&pagenumber=5
atletico
Zdravim ta ;) ako hodnotis teda ten autoflowerovy počin? Pise sa tu vela veci ako s tym maju ludia zle skusenosti :) podla mna ma s tym zle skusenosti len zly pestovatel..tie tvoje kusky su ale celkom pekne ;) ked da clovek pozor na prehnojenie a dodrzi NIEKTORE zakladne pravidla tak to je jednoduche :) podla mna je to jasna volba na diskretne partizanske pestovanie..mne tento rok srnec odkusol na zaciatku kvetu hlavnu vetvu a aj tak nakoniec dal 33g
Madical-Strains
Ja to zatim jeste nemam co se tyce kvality a sily otestovano , moc casto kamarada nevidam , tak me to nemel jeste kdo otestovat.
Ale co se tyce vynosu tak jsem mile prekvapen.
Vsechno slo do masti a tinktur. Tinkturu jsem delal poprve :)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma