Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 [2] 3 
Dalsi me organicke pesty.... - Klikni zde pro originální téma
fikus37
Tak jak u tebe ne. Měl jsem hnědé malé flíčky a pak listy začali hnednout. Nemůžu to srovnat, protože jsem měl padlí a to se taky výrazně podepsalo.
Pod disko světly to nedělalo a u hps jsem hnojil Plagronem a nikdy jsem deficit nemusel řešit. Až u hydro systému nft a přechod na JIDB
To co máš na listech ty nevypadá na vápník.
Každopádně na podzim se vracím k Plagronu hydro A, B.
Zpočátku jsme byl nadšený, ale Plagron jsem jel snad deset let a nikdy jsem problém s nedostatkem něčeho neměl :megafon:
Madical-Strains
Aha, Je to zacatek deficitu vapniku , teda nevim jesli to moje :) ale presne tak to vypada ....tvori se to na lsitech, zacina to presne takhle od kraju a pozdeji to prechazi na hnede nebo zrzave skvrny kdekoliv po celem liste.
Ale je fakt ze to muze byt i to prehnojeni , nebo jinej prvek.

Verim ze uz to bude ted dobry. :)
Madical-Strains
Fikusi- Uvidim to finale , jak budou ty kvety vypadat ale asi uz CH v boxu nepojedu.
Kazdy 5 -6 dni vyroste milion tenkych vetvicek na spodkach uz jsem je 6x musel odstranovat. A i ve strednich patrech se to az nesmyslne vetvi na miniivetvicky a ty zase na pidivetvicky. Cim vic se zbavuju tech tenkych vetvicek tim vic rostou .
Pravdepodobne sem ji asi nemel zastipovat vubec.
Ani ty vetve vubec nechteji silit.
Myslim ze to nebude stejna ta genetika jako si jel ty. Koukal jsem na to u tebe a ta stvaba kytky se mi zda trochu odlisna. CH vyzaduje 3x vic pece nez bezna indica.
Budu se pro priste uz drzet indicy tu staci 1-2x prorezat a je to.

Nechci na ni nadavat dokavad nevidim finale ale moc me ta sativa na pest nesedi.
:)
odo
Madi: na tej fotke v príspevku 97 to nie je deficit calmag - to je beton isté.
Skôr to je prepisknuté hnojením, prípadne nejakým postrekom.
Madical-Strains
Je to mozny ze je to prepaleny hnojivem , davam ale normalne lehce pod hodnotami co je v tabulkach Biobizz, normalne jsem tak hnojil jine odrudey a bylo to ok.
Je jasny ze kazda odruda ma jine naroky ale to prepaleni neni moc logicky Biobizzem.
Uznej sam.

Porovnej priznaky ....rekl bych ze je to jako pres kopirak.
Vsimni si krome hnedych okraju tez hnedych spicek listu.


1.-Muj list z boxu

2.- Zacatek deficit Vapniku .

Je to v polovine stranky.
http://growmart.cz/jak-na-hnojeni-rostlin/


Co na to rikas teda ted ???
Madical-Strains
A tady je to taky tak vyfocene ten vapnik . Druha fotka od shora.

http://www.ilovegrowingmarijuana.co...ciency-calcium/
Madical-Strains
20.Den 12/12

Takhle holky vypadaji ( bez prehaneni) po prorezani cca 60 spodnich vetvicek, na kazde bylo cca 5-8 novych za posledni tyden kdy jsem je naposledy odstranoval.
Trochu sem taky ty velke horni listy sestrihnul aby slo vice svetla na spodky.

No , musim priznat ze jsou vetve sice tenke a nemyslne moc se vetvi ale na rychlost nafukovani palicek si nemuzu zatim stezovat. Kazdy den je poznat ze jsou o neco nafouklejsi. :)
Pokud bych je kosil po 45 dnech kvetu tak by zbyvalo uz poslednich 25 dni.
A to se mi nezda ale bud samozrejme sledovat zase barvu trichomu a podle toho seknu.
Madical-Strains
20.Den 12/12

Takhle holky vypadaji ( bez prehaneni) po prorezani cca 60 spodnich vetvicek, na kazde bylo cca 5-8 novych za posledni tyden kdy jsem je naposledy odstranoval.
Trochu sem taky ty velke horni listy sestrihnul aby slo vice svetla na spodky.

No , musim priznat ze jsou vetve sice tenke a nemyslne moc se vetvi ale na rychlost nafukovani palicek si nemuzu zatim stezovat. Kazdy den je poznat ze jsou o neco nafouklejsi. :)
Pokud bych je kosil po 45 dnech kvetu tak by zbyvalo uz poslednich 25 dni.
A to se mi nezda ale bud samozrejme sledovat zase barvu trichomu a podle toho seknu.
odo
Madi: k príspevku 105....
Nie som si tým naozaj istý, každopádne tam dávaj menej tej RO vody a viac tej "tvrdej" z vodovodu.
Inak by som sa absolútne nevzrušoval, máš to parádne. Ten model je 95 percentná satívna a satívy celkom ľubia papať.
kukal som na DNA Genetics - tam uvádzajú kvet 8 týždňov, takže ak matkár uvádza 45 dní, tak to maš super selekciu - sám uvidíš -samozrejme je na Tebe, že v akom štádiu a pre aký efekt to chceš kosiť.
STriekaš na to tú melasu? - nemůže to mať tento vedľajší efekt??? Na tých nových fotkách nevidím nejaký masívny prejav deficitu na rastlinách.
Skôr mám obavy, že tam budeš mať množstvo pidipaličiek a sa s tým budeš v závere baviť do zblbnutia. Možno by tento model chcel menšie kvetináče a nezastrihovať.
Madical-Strains
Nedavam min RO ale davam uplne cistou kohoutkovou bez RO.
Ok, budu davat plny kotel od Biobizzu, kdyz sativy hodne papaj.

Davam trochu Melasy do zalivky proto jsem daval mene Biobizzu.

Jo tenhle model nezastrihovat to byla asi chyba.

Uvidime jaky budou palicky za 25 dni. :)
Madical-Strains
Vim ze to neni nejak zavaznej problem ,bylo to jen par listecku ale jelikoz ten problem jeste stale pretrvava a doplneni prvku kohoutkovou vodou nezabralo a byl jsem zvedavy tak jsem sel za znamym do botanicky zahrady a ten me rekl ze listy vypadaji na 90% spalene. Taky me botanik rikal at si kupuju kazdy pest novou Melasu ze kdy je otevrena dele jak 3 mesice ,tak se tam tvori nezaduci bakterie ktere muzou taky delat neplechu.

Tak jsem dnes koupil novou Melasu.
Podle rady Botanika to mam zalejt s RO +KH vodou bez hnojek se dvema pol. lzicemi melasy, klidne muzu 2x po sobe a pak pokracovat s Biobizzem ale o 1ml /1l mene a pridavat dve kavove lzicky Melasy do 5 l zalvky s Biobizzem.
Udajne , pokud se Melasa leje do substratu tak ta Melasa musi ty makro i mikroprvky co ji zchazi doplnit. Pry jich ma dostatek pro konopi.

Takze kdo z vas se domnival ze je to spalene tak mel asi pravdu. A zpudsobila to s nejvetsi pravdepodobnosti dlouho otevrena Melasa.
Madical-Strains
Tak dnesni podvecerni pohled do boxu me trochu znepokojil.
Uz se to zacalo rozlezat i na horni listy u palicek cca 8-10 listu.
Tohle proste vzdy nasere. :D

Domnival jsem se ze spaleni zivinami jsou jen hnede spicky a tech tam moc neni spalenych, spis po oktajich a ted uz i uprostred listu.

Pravdepodobne to bude asi teda spalene hnojivy, protoze posledni zalivku jsem jeste zvysil na popud ze sativy vyzaduji vice hnojiv , tak jsem dal plnou davku podle tabulek.
Bio-grw-3ml/1l , Bio-bloom 2ml/1l , top-max 1ml/1l.
Nic samozrejme nikomu nevycitam ! ! !

Takze zitra zalivka bez Biobizzu 2x po sobe bez hnojiv ,vychazi na na 6 dni a pak pomalu Biobizz v mensim mnozstvi. Ta Melasa by mela udajne zneutralizovat to prekrmeni.

Jeste jednou jsem meril to PH pro sicher ale je ok.
Z toho vyplyva , sevce drz se sveho kopyta,coz v prekladu znamena... Madi drz se sve oblibene BDS odrudy :D
odo
dramatizuješ zase!
Veľa vecí naraz zmenených. Voda z kohutika má cca Ec.0,4, k tomu melasa a zvýšené hnojenie s BB a pri tom máš ešte pociť, že máš deficit calmag!?
:-)
ˇŽe by bola stará melasa s namnoženými baktériami? No neviem aké by to boli baktérie, ktoré uškodia kytkám. Ja si dávam bežne za lyžicu melasy najprv do tlamy a potom kytkám a všetko ide ok.
Že by melasa neutralizovala?- no, nie som botanik, ale ak to povedal, tak to tak asi bude. Ja to až tak vedecky neriešim, Zalial by som čistou vodou. Bežne tak postupujem. Držať sa 1 modelu je predpojatosť - je to stále iba burina
Madical-Strains
Ano, Melasa udajne odsoluje substrat.
No myslel jsem to tak ze jako mohla byt uz zkazena .
Madical-Strains
23 Den-12/12

Fikusi- Prisel jsem na zvlastni fenomen u te Cannalope Hase!

Vis jak si psal ze uz opravdu ve 45 dnu byla hotova. Tak byla ale oni maji mlecne trichomy uz ve tretim tydnu takze zralost bych mozna podle toho moc neurcoval.
Ze zvedavosti jsem dnes kontroloval mikroskopem trichomy a zjistil jsem ze trichomy jsou uz davno vsechny mlecne , dokonce i u tech mensich palicek .
U te super-minipalicky co jsem utrhl ze spodku, byla to ta nejmensi palicka co jsem v boxu nasel ,na kterou nesvitilo vubec ani svetlo, abych to nafotil tam sice jeste nejsou sice uplne vsechny mlecne ale jak muzes videt na fotce tak i tam jich je minimalne vetsina mlecnych.
Nechtel jsem trhat vetsi kvet kvuli foceni, byla by to skoda.
U tech malinko vetsich a velkych jsou trichomy 100% vsechny mecne.

Takze myslim ze si to tam mohl jeste klidne tyden-dva nechat a mozna ucinky by byly jeste mozna silnejsi. Tim sem chtel rict ze kyby ses na to kouknul mikroskopem o 14 dni drive tak bys napsal ze to uz bylo vazne zrale v 31.dnu kvetu.
Co si o tom myslis?
Tohleto sem teda jeste nikdy nevidel a hledal jsem to na netu a nic podobneho jsem ani nenasel. Setkal se s tim nekdo , ze by trichomy byly mlecne uz skoro od zacatku kvetu ???
Madical-Strains
Nejrychlejsi odruda na svete -Cannalope Hase !!! 23 dnu 12/12
Kam se na ni serou automaty. :D
Dneska kosa !!! :D
odo
Mal by si nejaké paličky sundať skôr a sušiť v pohári na neskoršiu ochutnávku, prípadne porovnávanie účinkov.
Myslím to celkom vážne.
fikus37
Já se držel podle matkare a ve 45 dnů kosil. Mikroskop jsem použil až ve 40 dnů a pak každý den. Ve 45 se mi to zdálo tak akorát.
Madical-Strains
Odo- Odpoledne jsem pozval kamarada na malou ochutnavku, tak vecer maly update.
(pokud teda vubec prijde)
Uz pro nej rychlo-susim 5 malinkatych spodnich mini-palicek.

Fikus. - Jasne proc brat mikroskop driv, ja sem se koukal na ty fleky na listech tak kdyz uz sem mikroskop mel v ruce tak ze zvedavosti sem na ne kouknul. :)

Ja jim dam 51-55 dni pokud zustanou trichomy stale mlecne, pokud zacnou jantarovatet uz ve 45 dnu tak je asi seknu jako ty.
Madical-Strains
Takze ...vzorecek otestovan . :)
Chut sladka dost stiplava .Cisty dlouhy High, legracni smich, vubec to neslo do tela.
Energicky jak prase, soustredivy..
A pry to urcite nebude ta Cannalope Haze od Fikuse, dokonce i jinou chut to prej ma.
Zadna Melounova vune jak pise DNA-Geneics ale spis citrusova. Mel sem tu cest vyzkouset oboje.

Jediny minus ktery me dost mrzi je ze to kamose hrozne rozkaslavalo, snad pri kazdym sluku.
Ale doufam ze az to bude hotovy a po Flushi tak snad ten kasel to nebude uz vyvolavat. ...Doufejme.
Ale uz ted ve 23 dnu kvetu ho to zhulilo opravdu radne , takze to by korespondovalo i s temi mlecnymi trichomy. Parada!
BDS bylo udajne sice tak o 2 tridy vys ale nesmime zapomenout ze to je nedozrale, buh vi jak to bude pusobit za mesic dozrate.

Takze pravdepodobne jsem dostal uplne jiny geny z jiny matky nez jel Fikus.
fikus37
Tak to nevím. Stavbou rostliny to vypadá stejně. Nemůžeš porovnávat vzorek s 25 dne a s 45 dne. Bude chutnat jináč (aspoň si to myslím, nikdy jsem nehulil ganju ve 25 dní květu).
Uvidíme jak to dopadne.
Madical-Strains
Ok, je to mozny a ja i verim ze se to bude jeste samozrejme vyvijet ale moc se mi nezda ze z citrusove vune preskoci na melounovou. :) Ale jak pises asi to opravdu nelze porovnavat.
Madical-Strains
25 Den 12/12
odo
"Chut sladka dost stiplava .Cisty dlouhy High, legracni smich, vubec to neslo do tela"

kks docela zaujímavé veci tu píšete....škoda, že sa to nedá doložiť nejakým labo testom, to by ma fakt zaujímalo.
Presne takéto niečo by som prijal. PokiaĽ by to bolo prepláchnuté, tak by asi nekašlal, to by ale bolo na kvete hnojené fakticky iba cca 15 dni !?
to sa mi nezdá!
Inak štipať to môže aj tým, že to bolo narýchlo sušené. Nemôžeš z toho trochu normálne skosiť, strčiť do pohára a nechať na curringu?
Inak citrusová, alebo melonová chuť súvisí od množstva určitých terpénov. Zrejme terpén, ktorý spôsobuje melónovú chuť tam ešte nie je dozretý.
Máš síce dosť k+ ,posielam ďalšie, lebo si ma inšpiroval!
Madical-Strains
citace:
Původní příspěvek od odo

Zrejme terpén, ktorý spôsobuje melónovú chuť tam ešte nie je dozretý.


Tak to me nenapadlo, mozna je to tak , uvidime co se z toho vyvine. :)

Kazdopadne sem presvedcen ze nebudu mit tak brutalne velky salamy jako mel Fikus !
Uz sem tu nekolikrat videl nazor ze pocet watu nema vliv na velikost kvetu ale na velikost osvicene plochy ale ja se domnivam ze pocet watu urcite bezpochyby velikost palic ovlivnuje.. ..cim mene watu tim mensi paldy.
odo
JAsneee!
Daj tam ešte jeden panel a uvidíš tie bomby! :-)


fikus37
Já měl ve 25 dnů, taky takové hlavy.
Madical-Strains
To by se musely od ted mega-nafukovat aby to stihly. :) tak to by byla parada !

Hosi ...hosi...Tak prehnojeny ani spaleny to bohuzel taky nebylo ty puvodni deficity na listech , jak sem puvodne tipoval ten vapnik.
Jednou jsem je nepohnojil a uz se zacal projevovat na spodnich listech deficit dusiku viz foto..... a zezloutlo hned par spodnich listu a to udajne "spaleni" se jeste vice zhorsilo , takze to neni prebytek ale nedostatek tak jsem jim zase vcera vecer opet nalozil Biobizz a ted zkusim pridavat Melasu do kazde zalivky z Biobbizem ,2 cajove lzicky.

Takze i botanic z botanicky zahrady nakonec selhal !
Tvrdil me , je to prehnojene , klidne 2x vynechej Biobizz a uvidis sam ze spoky na tuty nezacnou zloutnout , tim se potvrdi to prehnojeni.
Takze nakonec to bude preci jen ten vapnik . Je videt ze uz se trosicku , malicko vyznam ...:D :D :D
M@gicWeeD
Je mě jasný, že mě hned zhejtuješ, ale to co máš na těch předešlých fotkách není deficit, ale opravdu přepálené. Deficit vápníku se projevuje tečkama různě po listech, prvně žluté, které postupně zhnědnou a kytka má křehké stonky, které i při sebeopatrnějším ohýbání praskají. Pár žlutých listů u květníku je během květu normálních i při zcela zdravých kytkách, samozřejmě dělej jak myslíš, ale jak to přestřelíš s dusíkem, můžeš si zprasit květ.
Madical-Strains
Nezhejtuju te :), kdyz jednas slusne a neurazis a snazis se pomoci.

Vypada to na spaleni ale taky to muze byt opravdu na zacatek deficitu vapniku, nevypada to tak ale vzdycky.
Uz jsem daval dva odkazy na zacatek deficitu vapniku, nekdy 1-2 stranky zpatky, podivej na ty odkazy a porovnej to.
Je to uplne stejny.
To co ty popisujes tak uz je castecne rozjetej deficit vapniku ale ne uplny zacatek.
Prosim podivej se na to.

Ale jak pises, zkusim si dat ale pozor na ten dusik. :)
Ale to spaleni je nepravdepodobny kdyz uberu dusik tak hned se objevi jeho deficit.
A nespali se predevsim napred spicky listu ? Vic jak vetsina jich je zelenejch..
M@gicWeeD
Já ti nevím, když koukneš na tu fotku z netu vypadají ty vady prostě jinak, to co tam máš ty, mám i já na pár kouscích co prostě neustály předhnojení. Špičky listu zežloutnou a poté jdou přes hnědej odstín do šeda, víc zasaženej list vypadá jako by měl plíseň. Ten vápník dělá stále stejné vady a to jakoby žlutá tečka co zhnědne a je jedno zda je to na prostředku listu a nebo na těch pilkách. Když se podívám na ten celek co máš focenej bez světla, je vidět, že mají kytky dusíku víc než dost. Seš v půlce květu a jak říkám, k tomu patří i zhazovaní spodních listů. Deficit se odstraňuje mnohem snáze než přebytek. V organice ti zareaguje kytka na dodání dusíku během pár dnů, ale z kytky ho nevyplavíš do konce květu. Nejsem žádnej odborník, ale osobně bych prostě dusíkatý hnojiva zatím nepoužíval.
fikus37
Máš už Cal-Mag nebo něco dáváš místo toho?
Madical-Strains
MagicWeed - Budu s Bio-grow opatrnej dam jen 1ml/1l vody, to je uplnej zaklad.

Fikus- Nemam Cal-Mag , budu od zitrka pridavat k Biobizzu tu Melasu 2 kavove lzicky na 5 l vody ale do hliny , uz ne jako postrik, uz jsou celkem na to velky kvety ,bal bych se strikat.
Madical-Strains
28.den 12/12

Nejdrive se mi zdalo ze se to cekkem rychle a slusne nafukuje ale ted se mi zda ze ty kvety jsou nejak male na mesic stare kyti.
Madical-Strains
:)
Madical-Strains
citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Ted sem prisel prave od vody.

Kaprik pres 59 cm , uz je v mrazaku vykostenej a nafiletovanej. :D
To mam radost. :)

Zitra to po sobe smazu.
fikus37
Jsem slyšel, že si chytl žraloka. Ty jsi tu fotku smazal? Jak ti valí cannalope.
Madical-Strains
Ahoj , :) Ted sem se vratil z chaty, takze maly Update Outdoorku.

Cannalope Haze 32.den zasazena na zahrade.
Vubec se ji venku nedari. Uz minule jsem psal ze ma derave listy.
Kamosovi se letos na zahrade vubec nicemu nedari okurky, dyne , rajcata, konopi vsechny listy vypadaji takhle. List je nafocen z rub i lic.
Na kytce neni jediny list zdravy.
Kamos tvrdi za to muzou kroupy, uz zchytla kroupy celkem 3x , me se to ale nejak nezda ze to je kroupama, protoze pres plot 15-20m ma moje mamka rajcata a ma je uplne nadherny , krasne zelene listy a ma je celou dobu taky venku.

Ze by Cannalope vubec venku nakvetla nebo dokoce dozrala tak s tim vubec nepocitam.
Je to malej mrzak s deravymi listy , vyska je 47 cm.
Podle me to delaji ty cerni broucci jak se fotil minule.
Madical-Strains
Dalsi kyticky na zahradce. :)

19.den, vsechno to je nejak hrozne malinkaty.

3x Auto Cinderella Jack, je zasazeny cca 3m dalesko od derave Cannalope Haze.
Maji zatim nejhezci listy na cele jeho zahradce ze vsech kyticek co mu tam rostou, pisu zatim ...protoze cekam ze za 14 dni az tam pojedu budou asi vypadat stejne jako CH.

A nvic ta prostredni ma jeste navic nejakej deficit na vrcholku , zloutnou listy.
Madical-Strains
19.den -2x Auto Cinderella Jack ve skleniku.

Tam je vse zatim naprosto v poradku, dokonce i jeho rajcata i okurky tam maji netknute krasne zelene listy.

Do skleniku kde je moc vlhko tak asi ty brouci nevlezou i kdyz je sklenik otevreny nonstop, dvere , okna i trochu pootevrena strecha.

Pristi update zahradky cca za dva tydny.
Skoda ze to druhe misto nevyslo, tam jsem to mival vzdycky hned u kompostu a nebyl zadny problem..listy krasne zelenoucke a konopi jako krovi. Bylo to na druhe strane vesnice cca 2 km od tohoto mista.
Kamos jezdil motokros a bohuzel se zabil na motorce.
Madical-Strains
citace:
Původní příspěvek od fikus37
Jsem slyšel, že si chytl žraloka. Ty jsi tu fotku smazal? Jak ti valí cannalope.


Jo, uz sem ji vymazal. Hned druhy den jsem chytil dalsiho. mensiho 52 cm.

Cannalope je v pohode , ty drobne deficity se zdaji ze se pravdepodobne zastavuji .
Co se ale tyce nafukovani palicek tak zadny zazrak .

Do 45 dne kvetu zbyva jen 14 dni tak uvidime jesli se to te doby jeste poradne prifoukne. :)
riskmc
Cau muj nazor ze se to uz moc nedofiukne rychli vzorky co nenaberou prvni mesic uz moc nenaberou takove golfove micky ale jinak krasa cn haze chci taky jet zdelus me jmeno matkare nebo nejoho kdo rezi ma diky at to dozrava
Madical-Strains
No doufam , ze se pletes. :D s tim NEnenafukovanim. :D

Bohuzel , rad bych te pomohl ,neznam jmeno matkare, neznam ho vubec osobne ani sem ho nikdy nevidel. Fakt, me cestne slovo.
A toho dobreho cloveka od ktereho jsem to mel , nemuzu uz znova obtezovat , furt po nem neco chci.
Madical-Strains
:)
Madical-Strains
M@gicWeeD -
Nic ve zlem , ubral jsem o 1 ml/1l vody ten dusik (Grow-slozku, jak si doporucoval) a presne po 8 dnech ubrani grow slozky , vlastne uplne naplno az dnes rano se projevil brutalni deficit dusiku !!! Kytky okamzite zacaly pozirat sami sebe , hlavne spodni listy. Takze ubirani grow-slozky byla vazne chyba , snad uz to tedka take uznas i ty.
A to jsem NASTESTI ubral "pouze" 1ml na 1 litr vody. (jeste ze ne vic)
Tedy tento tyden jsem hnojil 3ml misto ctyrech ml na litr a minuly tyden 2ml/1l misto 3ml n 1 litr.
Nejsem sice az zas takovy odbornik :) ale jak se projevuje nedostatek dusiku pri nedostatecnem hnojeni to uz znam velmi dobre ze svych prvnich kol , tak se me nekdo nesnazte uchlacholit jako ze zloutnuti spodnich listu je normalni. :D
Kyti maji zacit zloutnout az pri Flushi. To ze tedka kytickam zchazi dusik je vic nez jasne a poznal by to snad to i totalni zacatecnik , jelikoz se zmena projevila najednou expozivne po cca tydnu a u organiky to presne sedi.
Predtim jsem mel jen par nejakych defictu max na 6-8 listech jen na krajich listu ale ted me zacaly zloutnout listy skoro ve vsech patrech ve velkym mnozstvi.
Snad se tim zas az tak moc nezpomalilo nafukovani palicek.

Doufam ze se tady kvuli tomu nebudes ted certit ale je to proste fakt , tak sem ti to musel dat vedet. Neni to vubec tva chyba ale je to moje chyba ze jsem se nechal tak lehce presvedcit a netrval sem si na svem.
Nedavam vinu tobe ale sobe !!!
Abych byl ale zcela uprimny , mrzi me ze jsem se nechal od tebe presvedcit i kdyz se mi to nejak nezdalo , nejradeji bych si za to nafackoval. Nemel sem ubirat , nemel !

Takze ode dneska opet se vracim na plne davky Bio-grow .
Uz ne na 3ml/1l ale dam plnou davku Grow 4ml/1l.

M@gicWeeD
Hele já se certit nebudu, nemám důvod, nejsou to moje kytky. Byl to můj názor a jak pises tvá hloupost, zes na me dal. Nevím jak často hnojis a já reagoval na kytky, které byly zelené jak brcal, bohužel jsem tento strain neměl a tak netusim jestli to není jeho normální barva. Každopádně si úplně nemyslím, ze to bude ubranim grow složky, dle poslední fotky vypadá substrát celkem dost suchej, nemůže byt problém s půdním životem? Nenechavas to příliš preschnout? Protože 3ml/l během kvetu by měly byt podle me ok.
Madical-Strains
citace:
Původní příspěvek od M@gicWeeD
nejsou to moje kytky. Byl to můj názor a jak pises tvá hloupost, zes na me dal.

dle poslední fotky vypadá substrát celkem dost suchej, nemůže byt problém s půdním životem? Nenechavas to příliš preschnout?

Protože 3ml/l během kvetu by měly byt podle me ok.


1.- Jo , to je ta ma duverivost a tys byl tak moc presvedcivy. :)

2.- Ne substrat neni rozhodne suchej i kdyz to bylo foceno tesne pred zalivkou . Preschcnuti vylucuji absolutne , protoze susbtrat samozrejme nenechavam uplne vyschnout ale zalevam kdyz je jeste trosicku malilinko vlhky, tak akorat.

3.-3 ml/1l se zda byt sice ok ale na pocet litru v zalivce je o 10 ml grow-slozky mene nez bych daval pri plnem davkovani podle Biobizzu.
A 10 ml na kanystr je uz zrejme dost a evidentne jim to tam proste zchazi.

No nic, snad to nebude mit tak velke nasledky , dam tomu radeji o par tydnu vic aby to holky mohly dohnat , snad se doufejme az tak moc nestalo.
Madical-Strains
34. den 12/12

Takhle po tydnu vypadaji kyticky po "dobre rade nad zlato" :) ubrat grow-slozku .
Vzadu na prostredku je jedna kyti zluta dokonce ve vsech patrech, u ostatnich to postihlo nastesti jen spodni listy.
Nedalo se tomu ani zabranit jelikoz listy zezlouly prakticky pres noc ze vcerejska na dnesek, zadne postupne pomale zloutnuti.

Nejsem si jist zda ta zluta jeste vubec zezelena.
Ty spodni zlute listy necham samovolne odpadnout aby nezacaly zloutnout dalsi listy nez se poradne zase napapaj.

Rohodl jsem se ze ten tyden stradani jim urcite nahradim prodlouzenim kvetu.

Nedokazu sam posoudit jesli se nafukovani palicek trochu zpomalilo nebo zastavilo, jelikoz je vidim skoro kazdy den tak necham posouzeni na vas. :)

Snad to nakonec dobre dopadne.
Dnes hnojeno plna davka podle tabulek.
fikus37
Už to zdřejmě nezachráníš.Máš 11 dní do konce a kytka už se nedá dohromady.Není to nic strašného,ale na výnosu se to podepíše.
Nevím proč posloucháš něčí rady ,když už sám za ty roky bys měl poznat co kytkám chybí.
Madical-Strains
citace:
Původní příspěvek od fikus37
Už to zdřejmě nezachráníš.Máš 11 dní do konce a kytka už se nedá dohromady.Není to nic strašného,ale na výnosu se to podepíše.
Nevím proč posloucháš něčí rady ,když už sám za ty roky bys měl poznat co kytkám chybí.


citace:
Původní příspěvek od M@gicWeeD
Deficit se odstraňuje mnohem snáze než přebytek. V organice ti zareaguje kytka na dodání dusíku během pár dnů, ale z kytky ho nevyplavíš do konce květu.
osobně bych prostě dusíkatý hnojiva zatím nepoužíval.


Jo, byla to ode me hloupost ze se nechal od nej presvedcit , obzvlast kdyz se mi to s tim prehnojenim vubec nezdalo . Mohl sem mit celkem dobry kolo. :(
Mrzi me to silene !
Psal to vazne presvedcive a znelo to logicky. Krome toho tady celkem dost prispiva tak jsem nabyl dojmu ze vi o cem mluvi.

Z toho pro priste vylyva, vic verit sam sobe a neresit zbytecne par drobnych deficitu na par listeckach .

A diky za nazor.
Madical-Strains
Kosu jsem naplanoval priblizne na 31.7 ale budu cekat na prni jantarove trichomy.
:)
Madical-Strains
36.den 12/12

Kyti dostaly uz podruhe plnou davku hnojiv Biobizz.
Zlute listy z 90% uz opadaly asi 4 posledni listy jsem odstranil aby nekazily celkovy vizualni dojem. Zda se mi ze ta zluta by mohla nakonec jeste preci jen zezelenat.

Nafotil jsem par detailu palicek pro potechu oka. :)
Trichomy jsou brutalne uplne vsechny mlecne , ani jeden jantar , ani jeden ciry.

Ted uz kyticky nevypadaji tak zle jako predevcirem , jen ty palicky jsou trochu mensi.
Verim ze kdyz jim dam delsi cas na kvetu , tak by to mohly alespon castecne dohnat.

Ted uz se budu jen modlit aby se palicky jeste prifukovaly. :)
Madical-Strains
magicweed-

Jesli si myslis ze nevim kdo me dal prevcirem v noci dve anonymni negativni karmy za veci co si negativni karmu rozhodne nezaslouzi coz je...posledni prispevek v tomto vlakne a druhou negativni za celkove vlakno "Jak Nahradit V Organickem Pestovani Cal-mag"... tak si potom pekny hlupak . Priste az budes chtit davat nepravem nekomu tajne negativni anonymni karmu tak si nejdrive zkontroluj jesli nahodou nejses s tim clovekem zrovna online a jesli nahodou nejste online jen vy dva a nikdo jiny.

Domnival sem se ze negativni karma se dava treba za SPATNOU RADU , nebo prispevek ktery si negativni karmu opravdu zaslouzi.

Divim se ze za to nejsou trestne body , protoze negativni karma se da take zneuzivat jak si prave predvedl. Mel by ses nad sebou trochu zamyslet.
Verim ze se ti to jednou vrati od nekoho jineho !
Pamatuj, oko za oko , zub ......

Jen mezi nama ....
Predpokladam ze sis asi pravdepodobne nevsiml ze jsem ti poslal par dnu zpet K plus , kdyz me ted oplacis presne obracene. Jo, holt pro dobrotu na zebrotu. :D
Jinak si posluz, davej me negativni karmy za prispevky ketere si to vubec nezaslouzi jak se ti jen zlibi :)
Uz zacinam byt proti tomu pomalu odolnej a prestava me to uz rozcilovat , protoze rozcilovat se kvuli hlouposti jineho je take hloupe. :)



Anarchom
Nechtěl bych to tu nějak rozpitvavat, ale v nastaveni jde nastavit někde, jestli chceš aby šlo vidět, jestli jsi nebo nejsi online. ....mohlo byt přihlášených lidi 10 a šli vidět 2, přijde mi necestne někoho takhle veřejné špinit a vyhrožovat oko za oko zub za zub.....
Zamysli se
Madical-Strains
Tos to chlapce spatne pochopil.
Nikdo nevyhrozuje , vsechno zle se jednou kazdemu vrati. Tak to bylo samozrejme mysleno. A rozhodne ho nespinim verejne a si sahne do svedomi.
A nevim to jen na zaklede o ktery si zduraznil, ja to pproste vim.
Anarchom
Nebudu se tu s tebou hádat. ...
Ale zamysli se selským rozumem- je tu 35 930 registrovaných uživatelů a ty víš, že to byl ten koho si obvinil.....kdybych byl admin - rad bych ti napsal - obvinil jsi toho typka úplně neprávem, protože to byl někdo jiný, šance 1: 35930 ze to byl on....používáš telepatii nebo co, že někoho můžeš takhle obvinit....místo toho litovani se věcného doporučuju se spíše vzpamatovat.....
Madical-Strains
To s tim online mas sice pravdu ale mam tusaka ze pokud mas dotycneho v Buddy listu , tak je tebou i tak normalne viden.
Ja mam v Buddy listu vsechny kdo me kdy prispeli kdy do vlakna , takze vidim online uplne vsechny kdo by to mohl teoreticky byt.
A nikdo z tech groweru co se se mnou kdy preli v tu chvili online nikdo z nich nebyl.

Krome toho to neni jen tento duvod jak jsem to zjistil kdo to byl. Vim to na 99,9% .
Ok uz to nebudu rozmazavat. :)
Pokud by vsak MOD byl tak laskavy a overil to a nebyla-li by to pravda tak se mu rad omluvim , taky samozrejme verejne. Ale k tomu pravdepodobne nedojde protoze to byl skutecne on.

Jinak opet zbytecne zanaseni vlakna.
fikus37
Chtělo by to upravit, abychom viděli kdo dává negativ karmu. To jste takový borci že se neumíte přiznat?
Mě taky sem tam přiletí negativní karma a nevím proč. Jsem si všiml, že když neprezentujes svůj pěst, tak žádnou negativní karmu nedostávám. To jsou zde fakt takový hlupáci, co jen závidí druhým?
Madi nic si stoho nedělej " pro hlupáka, každý hlupák jest"
P. S místo, aby jste si vážili že tady člověk uveřejňuje své pěsty, tak za to mu dáváte negativ
Madical-Strains
Presne tak , jakakoliv karma at uz kladna ci zaporna by mela byt NE-anonymni alespon by clovek vedel od koho a za co ji dostal. :)
A nemohlo by se toho zneuzivat jen proto ze nekomu nekdo neni sympaticky nebo ma odlisne nazory.
Madical-Strains
citace:
Původní příspěvek od Loyd
musim se priznat ze sem to byl ja 2x po sobe , jelikoz me ma v ignorelistu tak ani nemohl videt ze sem online ,
Good luck.


EDIT:
Loyd- Ok, beru zpet. A u nebudu cist tve prispevky.
Ja se domnivam ze te donutila se priznat ta okolnost a take mozna pripadna ostuda z mozneho odhaleni MODem , pokud by to opravdu overoval.
Mels mit alespon dost odvahy na to ji dat NEanonyme a napsat za co si ji konkrene davas. Pak bych to prijmul s pokorou, pokud by to bylo ovsem pravem.
A jelikoz si me ji dal jen tak z Pleziru a nemel si zadny relevantni duvod tak je to od tebe proste nefer jednani , protoze za to za co si me ji dal me jini ocenili Kackem plus. To nebyla neg. karma za jiny nazor ale za skodolibost , nebo ja si nedovedu predstavit jiny duvod.


MagicWeed-

Ok, jeste jednou se ti hluboce a verejne omlouvam ze jsem te obvinil nepravem.
Fakt me to mrzi protoze jsem si byl temer 100% jisty.
Melo to ale alespon jisty efect....vsichni jsme se nakonec preci jen dozvedeli co za "dobreho cloveka" tady stale rozdava nepravem negativni karmy.

Doufam ze mou omluvu prijmes.
Promin mi to , prosim.
Ajtaktak
Ja nechcem zasierat vlakno ale.. na co je ta karma ?:)
Tiez ju dostavam davam potesim sa ked niekto pochvali.. ale na nieco asi musi sluzit ked sa tu ludia tak rozculuju z negativnej.
Mne keby celu karmu zrusili by mi to nevadilo :D

Medical ja by som nedal na rafu niekoho s dokopy 40timi prispevkamii.. mne ak niekto neodpovie do vlaknd tak vzdy radsrj napisem pmko niekomu skusenemu a zatial vzdy ok :)

Ale jak si uz napisal. Priznal si ze uz to biac neurobis :) takze si to sam aj uvedomujees. Dufam ze ti kolo dopadne dobre :) drzim palce.
Madical-Strains
citace:
Původní příspěvek od Ajtaktak

Mne keby celu karmu zrusili by mi to nevadilo :D

Dufam ze ti kolo dopadne dobre :) drzim palce.


Jo, to je dobrej napad , nemit zadnou karmu, take bych to privital.
Dekuji ze mi drzis palce. :)
Anarchom
Super že se vše vyjasnilo
fikus37
To není možné.Frajer radí jak by byl mistr světa a ještě k tomu uplně na pi.u a ještě se do mě bude navážet ve svém vlákně.
M@gicWeet jaké moje doměnky. Poslechl tvoje rady ,které stály za hovno,akorát si mu zadupal výnos a ještě se budeš otírat o mě?
Tak já píšu slušně do nikoho se nenavážím i když jeho rady jsou nesmysl a pak ještě bude psát že moje doměnky...
Už se proberte!!!!
Madical-Strains
39.den 12/12

1.foka -je ze dne 14.7 kdy jsem fotil jak to zezloutlo po ubrani Grow-slozky.
2.fotka -je aktualne z dneska po 5 dnech spravneho hnojeni.
( hnojil jsem uz 3x).
Je dobre videt jak ta zluta kyticka vzadu zacina uz opet trochu zelenetat, je to obrovsky rozdil oproti te prvni fotce.

Neni opravdu zadnych pochyb ze ubrani grow-slozky bylo velkou chybou a evidentne to ty kytky zarazilo , to je jasny. Kazdy to na te fotce muze videt tu zmenu k pozitivnimu takze se o tom ani neda pochybovat. Nerozumim proc to nechce uznat, vzdyt o nic nejde.
Kazdy se muze zmylit.

Mam ale dojem ze uz se opet trochu rozjizdi i nafukovani palicek. :)

I kdyz budou nakonec mozna palicky mensi tak tragedii bych to rozhodne nenazyval.
Madical-Strains
40 den 12/12

Dnes zahajen FLUSH .
Dnes a pristi zalivku jen s cistou Melasou aby se proces odsoleni uychlil , pak uz je cista RO.

:)
Madical-Strains
42.den 12/12

Dnes druha zalivka Flush jen 4 pol.lzice Melasy na 10l vody.

Vubec nedokazu rozpoznat jesli se palicky jeste stale vubec trochu nafukuji.
Pripada mi to opravdu uz 10 dni stale stejne.

Kosu planuji podle toho jesli se budou jeste vubec prifukovat , bud 25.7 nebo 1.8.:)
Madical-Strains
Jeste palicky v porovnani s PH-metrem.
Madical-Strains
Jo a zapomel jsem jeste na jedno pozitivum.
Jak sem to dnes fotil tak sem se omylem dotnul par palicek a lepi to jako prase.
Tak lepivy palice jsem jeste nikdy nemel.
Tak doufejme ze vysledek bude stat za to.
Tesim se az to Fikus ochutna , zhodnoti, porovna....s tim svym CH.

Kdyz uz tam toho nebudu mit tolik tak snad to bude stat alespon za to co se tyce kvality. :)
Madical-Strains
44.den 12/12
fikus37
Ahoj, to víš že vyzkouším. Jsem zvědav na rozdíl biobizz substrát a nft JIDB.
Uvidíme jestli někdo pozná rozdíl.
Madical-Strains
To jsem rad :)
odo
fikus37: "Ahoj, to víš že vyzkouším. Jsem zvědav na rozdíl biobizz substrát a nft JIDB.
Uvidíme jestli někdo pozná rozdíl."
Tak to som zvedavý aj ja. Dajte potom report!
Madical-Strains
Ja sem ted videl dokument kompletne o hnojeni, chemie versus/organika a tam tvrdily ze sklizen cehokoliv hnojene organikou moze byt az o 30% mensi nez hnojene mineralnim hnojivem.
To taky muze byt jeden z duvodu a k tomu samozrejme nizka wataz ze nemam tak velky paldy jak mel Fikus. :)
odo
MADI:
Hodnotenie by som nechal na čas, až to bude usušené, vycuringované a ohodnotené 2-3 ľuďmi v slepom teste tak, že nebudú vedieť ktorá vzorka je organicky a ktorá pestená v NFT. Máš tendenciu hodnotiť dopredu...je tam milión premenných. Písal si , že ani netušíš npr. že či máte s Fikusom klony z rovnakej matky.
Samozrejme prajem top kvalitu a veľa gramov!
Madical-Strains
Odo- Nic predem nehodnotim, jsou to jen pouhe uvahy.
To co sem jen psal , byla to take jen uvaha, ze me to tak pripada ze nemame s Fikusem stejnou mamku :D :D :D.
fikus37
Máme stejné klony od stejného matkare. Každou chvíli někdo dorazí s organickym pěstováním a vždy to je jen o tipování co je organika a co je "plagron, Ah nebo JIDB"
Muj názor je, že pokud uděláš dobrý pruplach a používáš kvalitní hnojiva, tak není možné poznat biobizz od JIDB.
Nejlepší hlášky jsou jak borec si dá sluka a řekne že cítí kamenitou půdu a přitom to je děláno v nft:biglaugh: :biglaugh:
HVR
jj souhlasim ..navic ja jsem ted nekde cetl,ze plagron neni 100% BIO ,nemaji na butelkach 100% Organic (Bio) ale jen 100% Natural..nedostali od nekoho certifikaci,tak ze zas asi takove Bio to nebude :-) Ja ted jedu poprve GH primo jen BioSevii ktera je sice na Hydro,ale leju to do pudy...
Podle tabulek je max 2ml/l ale ja jim davam k 1.8 EC a to je skoro 4ml/l a kytky v pohode..
Minuly kolo jsem jel Modrou radu od Plagronu a Predtim zelenou a rozdil jsem fakt nepoznal...navic muze tam byt mensi zkresleni,jelikoz ja dlouho curuju protoze hulim jen pres vap a to chce precizni usuzeni na curovani ,jelikoz ve vapu to pak poznas a je to mega rozdil...Pres vaporizer mam za 4 roky zkusenost,ze cim dele se to susi a curuje (ja treba i 4mesice) tim je to lepsi bomba
fikus37
Vapik je paráda, já jedu brčka nebo pokud chci poznat nějaký rozdíl, tak dávám sklo.
Sušení dělá fakt velký rozdíl. Já mám ještě cannalope haze a chuťově to bylo nejlepší, tak po 5 měsících.
Madical-Strains
47.den 12/12 - 7.den Flush

Podzim zivota.

Stonky ale hlavne vetve jsou docela tenke takze se dost prohybaji pod "tihou" palicek.
Palicky jsou mensi nez bych si pral. Nezavisly pozorovatel ale tvrdi ze jich je mnohem vic nez obvykle na pocet kytek.

Blizi se pomalu finale.

Mozna byla vetsi chyba Cannalope Haze zastipovat , nez ubrani Grow-slozky.
Madical-Strains
47.den 12/12 - 7.den Flush-Detaily a velikost pald. Druha cast prispevku.

Jak jsem si jiz zminil kvety jsou mensi a je jich celkem hodne , snad tu velikost nahradi castecne to mnozstvi palicek.

Kvety jsou fakt brutalne lepive , tak lepive jsem zadnou odrudu nikdy nemel.
Pokud se foto zvetsi lze to pozorovat i na fotkach.

1. 2. a 3. foto jsou nejvetsi palicky. 4.a 5. foto uz standartni , tech je nejvice.
Pak nejmensi spodky.

Prvni cast prispevku je na predesle strance.
Maxeaux
Moc pekne Madi, strelil by som ti aj kacko keby si mal nejaku karmu

edit - mas tam to kacko :)
AladinXXX
klidne mu K posli on to vidi,pekny,povedlo se,strihani bude asi pohodicka jak na to tak koukam.
fikus37
Mě to připadá dost malé.Jsem zvědav na chuť
Madical-Strains
Je to male , mas uplnou pravdu.
Uz jsem na to nekolikrat upozornoval ve svych vlakech.

Pokud jedu ze semen tak mam palice jako prase, o tom neni pochyb, pokud jedu s klonu , to uz se stalo 2x , jednou to byly vlastni klony BDS a pak sehnane klony Cannalope Haze tak jsou ty palicky proste vzdycky mensi.

Proste u klonu mam vzdycky mensi paldy. Proto jsem se uz nekolikrat zminoval o vyhodach seminek a malem me tu nekteri za muj nazor ukamenovali . :D

Proto moje vlastni zkusenost je.. NENI NAD SEMENA !!!
Samozrejme tim v zadnem pripade nepopiram nektere vyhody klonu.
fikus37
Hoj madi, jedu s klonů vlastně celý můj g.zivot a párkrát jsem vyzkoušel i semena a musím uznat že máš pravdu.
Ať si kamenujou koho chtějí, ale semena jsou na výnos lepší. Na podzim udělám report se semen, tak uvidíš sám.
riskmc
Hosi semena nebo rezy tot otazka
Ja jsem udelal g/w i se vsemi el spotrebici jen na rizkach semena ale jsou dobra preci jenom dobre prirovnani telo nebo ruka samozrejme telo cele je lepsi
Seminka jsou podstatne drazzi nez rezy trvaji dele nez rez jsou ruznoroda phena vykyvy ve vynosu ale kdyz muzes udelat selekci dobre narostlich semen a vybrat nej semena pro pokochani neni nic lepsiho
Madical-Strains
Vsechno ma svoje a kazdemu vyhovuje neco jineho. :)
Je to jako se vsim.
AladinXXX
jestli muzu i ja rict svoji praxi,tak to je tak ze vzdycky kdyz jsem objednal semena na in tak to bylo velke zklamani.myslim 3/3
dobrej matkar a klony,je pro me lepsi.

-tento vas poznatek o velikosti palicek semena/klony jsem vubec neregistroval.ale dava to smysl,ze seminko bude lepsi na vynos.jako logicky.mi to sedi.
Madical-Strains
Jak rikam, kazdymu vyhovuje neco jineho. :)
Madical-Strains
49 DEN = 7 TYDNU= DNES KOSA !!!

Od cvrtka vecer do dnesniho rana probehla tma.
Posledni fotka zivych kyticek z dnesniho rana.
Az otrimmuji listi vlozim foto k tipovacce.

Timto vyhlasuji tipovacku. :)

1.misto- 3 karmy
2.misto-2 karmy
3.misto-1 karma
Madical-Strains
Tak a je hotovo a uz susime :).

Cas Trimmovani byl cca 4 h s pauzami na kafco a cigarko :) ,
Jsem moc rad ze odlisteni mam uz za sebou.

Bylo tam tak o polovinu mene listu nez sem zvykly s indic , takze nic hroznyho.

Takze , kdo chce , tipovacka muze zacit. :)
Jen pro upresneni , je to 8 ks kyticek.
odo
Ako obyčajne netipujem, ale prajem maximum a samozrejme TOP kvalitu. Uži si to na skvelé zdravie!
GrowPlace
159g, ale přeji víc :)
AladinXXX
tipuju 135gsnad bude aspon 180g.
Maxeaux
151g
domicius
240g
sakumprdum
zdravimte 199:)g
Madical-Strains
Maly UPdate zahradky.

Cannalope Haze klon , fotky z ruznych uhlu.
Jak je videt tak derave listy co mela na zacatku uplne zmizely a vystridaly je krasne zelenoucke stavnate listecky.
Zacina pomalinku nakvetat.

Jaky na to mate nazor....staci venku dozrat ???

Posledni fotka detail radoby nakvetu. :)
Madical-Strains
3x Auto Cinderella Jack venku. Maji jen 30-40 cm.

Udelal jsem takovy maly testik a ty slepicince granule jsem u te jedne v pravo rozmlatil kladivem a je videt jak krasne kvete oproti ostatnim ktere mely granulovane slepicince v celku tak jak byly koupeny.
Tak ze je to dobre hnojivo ale chce to napriste rozmlatit najakou palici na prach a na mensni castecky aby se lepe a rychleji rozpoustely a dodavaly kytickam papani.


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma