Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 2 [3] 
2x1200W MH+HPS drip, 36x Critical + 36x Eagle Bill - Klikni zde pro originální téma
Ajtaktak
A je tu bill :)
Po 24 hod. Svetle.
Nasleduje prva tma :)
Ph5.5 ec 0.8.
Ajtaktak
A takto sa dari criticalu :)
O den dva prepinam.
Ajtaktak
Dnes ma critical prvy krat tmu. 12 hod
Ec rohozi po preplachu 1.0. Na zaciatku preplachu 1.6.
Pritom tam lejem max 1.0.
Mam taky pocit ze voda z ro zmiesana s normalnou na zaklad ec 0.2 a nasledne pridane hnojky na 1.0 je ako keby iba v normalnej vode s hnojkami 1.5 -6.
Pri tak nizkom ec ako je 0.9 su krasne zelene a rastu... vobec ziadny deficit.
Mam problem s PH. na vytoku na zaciatku preplachu 7.0. Teraz po 200 litroch vody snizeny vytok iba na 6.7 :-O
Ale inak sa im dari :) uvidime co bude daleeej :)
odo
Ajtak...:
"Mam taky pocit ze voda z ro zmiesana s normalnou na zaklad ec 0.2 a nasledne pridane hnojky na 1.0 je ako keby iba v normalnej vode s hnojkami 1.5 -6. "
bingo! Konečne to tu niekto pochopil!
takže - pokiaľ má niekto na vstupe 0,5 a namieša na 0,9 - tak tam ma živiny de-facto 0,4 a môže mať deficit. Pokiaľ sa pridá viac živín do takejto vody, aby nebol deficit - tak to zvýšené EC už môže kytky spáliť. Na druhej strane, ak z 0,2 na vstupe namiešaš 0,9 - tak tam bude 0,7 EC "čistých živín" de-facto a spálenie nehrozí, taktiež ani deficit - pokiaľ je hnojka koncipovaná na takúto vodu.
kilopaprik
nebyla by nejaka blizsi fotka zespod abych videl kolik ma vetvi atd?
Ajtaktak
Spravim ti nazelanie foto. Dnes zajtra :). Bez zastrihu sa mi fakt tvori dost vrcholkov :) vetvi sa samo pekne :)
Odo - skoda ze mi to chvilku trvalo na to prist :D dava to logiku
Ajtaktak
Neviem ci tam uvidis co potrebujes ale snazil som sa :D
Ajtaktak
2
Ajtaktak
3.
Ajtaktak
4.
Ajtaktak
Inak probox neodporucam. Ohybaju sa plastove konstrukcne spojky kovovych tyci. Dnes som na to prisiel. Jedna sa o stredove piliere. Vyrovnal som ich /zviazal.
Taktiez neodporucam greencube bol mi odporuceny ako fajn nahrada za probox. Ale uplne nezmyselne umiestnene otvory na kable/ventilaciu a nie je pristup z bocnej strany !! To berem ako najvacsie minus.
kilopaprik
slusne zohybane, takze vubec nezastrihujes ?? za chvili muzes prepinet si myslim, nechavas rašící bocni vetve(budouci palicky) na hlavnich vetvich nebo je holis a jedes jen na topy ? ja mel problem ze po zastrihnu z hlavnich central vystrelili bocni vetvicky bylo jich jak sracek a ubiralo to silu centrale a byli ve stinu tak se ptam
Ajtaktak
Toto kolo som vobec nezastrihol :)
A priestor je pekne vyplneny :).
A keby citas par prispevkov spat prepnute uz je.. akurat maju druhy den tmu. Necham vetvicky ktore pocas prepnutia a ukazania pohlavia dosiahnu dostatocne vysoko aby boli zarovno a minule kolo som nechal aj tie co nedociahli uplne hore ale efektivita svetla (600w sa mi zda je meter) je dostacujuca aby na neho dosvietila :)
A nelutujem.. odrazilo sa to na gramazi :) ale to neber ze to tak je a treba podla toho napisat ucebnicu :D to si len myslim :))
Ajtaktak
Kocky pripravene tak ako pri criticale ale bill ukazuje deficity. Nieco sa mu nepaci. Jediny rozdiel je v hnojkach.
Ajtaktak
2
Ajtaktak
3
odo
Ten Bill ideš na JIDB ( pokiaľ sa dobre pamatám)??
Nie som si istý, či to je deficit - môže to byť postriekané živným roztokom, prípadne niečim iným?? Nemohlo sa to prípadne dotknúť tých nacucacných RW kociek?
Ajtaktak
Myslis ze by sa to dotklo niecoho mokreho a nasledne spalilo ? :)
Alebo ako to myslis ?
Zivnym roztokom to urcite nie je nastriekane, ale z prvych dni ked bola vysoka vlhkost na to mohlo niečo šprcnúť :D
A ano bill je na JIDB.
Ajtaktak
Foto. Uz to konecne fici automaticky :)
kilopaprik
ta plastova vana pod rohozema je v rovine nebo sklonena a ma vyvod zespod do rezervoaru ?
Ajtaktak
jednu som musel podlozit aby odtekalo, druhu, kde je ciritical, som nemusel podkladat.. neviem preco. a odteka to cisto do odpadnej nadoby. nejdem cirkulacny drip
kilopaprik
jj rozumim, k tem vetvim procital jsem web a ten zpusob jak pestis je prunning-scrog, nahodis sit oholis vetve a zbydou ti jen vrcholky, nadhera
odo
jj presne tak som to myslel, že sa na tie listy dostal živný roztok a ten to spálil. Dúfam, že sa nemýlim a že to pofičí bez problémov.
kilopaprik
kolik dni byl na rustu ten critical ??
Ajtaktak
Dufam aj ja :) ale myslim ze to bude vsetko ok !:)
Ten critical vychadza okolo 16 dni rast :)
kilopaprik
kolinka nasazujes cca kolikatej den ?? nechapu ze ta vetev nepraskne a jen se ohne pekne
Ajtaktak
Kilopaprik ty uz si mal niekedy rastlinku .? Ja zas nechapem ako moze niekomu prasknut :-O.
Pre mna cim su mladsie. Tym menej drevnate a tym menej sa lamu :)
kilopaprik
jasne ze jo ale kolinka sem nezkousel nevedel sem ze existujou, je to skvela vec, pac kdyz nekdo jede hydro tak se spatne kytky tvarujou a rostou jak chtej, s kolinkama to jde vsechno dokonale vyrovnat
Ajtaktak
1. Foto critical
2. Bill
Ajtaktak
Bill
Ajtaktak
Pani. Vyjadrim tu svoj nazor.. tak kto chce nech si ho precita :D
Mozno to niekomu pomoze.

Pise sa ze pri dripe v rohoziavh ma vzdy pri zalievke nieco vytiect. Tiez tu na fore su navody na drip a taktiez zalievka na rastlinku co sa vo vrcholovej faze rastlinky doporucuje ak si dobre pametam okolo 250 ml na den.
Pri rohoziach neexistuje aby pri zalievke 250 ml na rastlinku nieco z rohoze vytieklo aj ked ma v sebe 4ri rastlinky. Cize dokopy dostane liter zalievky denne.
Uz idem 4te kolo v rohoziach a neexist aby z rohozi nieco vytekalo pri tychto mnozstvach zalievky, cize liter za den na rohoz.

Tym chcem len povedat ze nerozumiem tymto navodom, spisanych v casoch minulych, ze ako ma pri kazdej zalievke nieco vytiect.

Vytok meriam zakazdym tak ze musim napumpovat rohoz dodatocnou zalievkou (pustene cerpadlo kym nezacne vytekat).

Mozno tento postreh niekomu pomoze a nebude riesit kde robi chybu. Minule kolo mi nic nevytekalo a pest prebehol nad ocakavania :). Mozno nieco ja robim zle. Tak prosim opravte ma :) peaceee
odo
"Vytok meriam zakazdym tak ze musim napumpovat rohoz dodatocnou zalievkou (pustene cerpadlo kym nezacne vytekat"

-správne! 250ml je teoretický návod, Tvoj postup je správny. Tým, že to necháš pretiecť zabezpečíš rohož proti zasoleniu.

"Mozno tento postreh niekomu pomoze a nebude riesit kde robi chybu. Minule kolo mi nic nevytekalo a pest prebehol nad ocakavania . Mozno nieco ja robim zle. Tak prosim opravte ma peaceee"

Tým občasným preplachom, čo si robil si zabezpečil rohože proti zasoleniu, okrem toho Ti to pri tom preplachu nemalo kedy preschnúť nad neželanú úroveň. Osobne si myslím, že je lepšie to nechať vždy pretiecť, nenechávať vyschnúť a občas prepláchnuť čistou vodou, prípadne použiť enzymy/nie všetci výrobcovia hnojok ale enzymy doporučujú/. Zabezpečí sa tým vyplavenie zvyškov hnojív a ako si sám určite zistil, zvýši sa následne vitalita rastlín.
K úspechu treba pripočítať aj to, že nemáš recyrkulačný drip a rastliny v Tvojom prípade dostávajú v podstate stále ideálne živiny.

Robíš to dobre - výsledky sú tomu adekvátne.
Ajtaktak
Komu sa neleni.. tomu sa zeleni:D
kilopaprik
byli by zas nejaky blizsi fotky na stavbu rostliny ? dik
Ajtaktak
Jo boli :)
Ale najskor par foto k ventilacii :)
Foto pridavam po jednej. Asi kvoli ich velkosti mi to inac nejde.
Inak na koho sa obratit pre zmenenie nazvu topicu ? Je to mozne ?

Dnes vymenene mh za hps a preplach.
Nasadzujem hnojky na kvet.
Ajtaktak
2
Ajtaktak
No neni to nadhera ??
kilopaprik
sit nahazujes az kdyz prestane rust do vysky ?
Ajtaktak
tesne pred ..tie trosku vyssie schovam nizsie a tie nizsie ich dorastu :)
Ajtaktak
Pre kilopaprik.
kilopaprik
nemas tu lampu nejak moc vysoko od vrcholku ?
Ajtaktak
Kym rastu som chcel nech sa povytiahnu..

Po preplachu a namiesani hnojiv na kvet po 4roch dnoch 2.8 ec vytok.
Zalievka ec 0.8.
Napada niekoho ze co ?? Ph sedi..
kilopaprik
ne, jak frci ten bill ?
ssmokyy
Proplachuješ jednou týdně enzimy ? ja když jel drip tak každou neděli jsem prolil 100l vody s enzimy.
Ajtaktak
Bill sa uz prepina. Budu foto.:)

Preplachujem ale asi kazdy druhy tyzden.
Asi ak nevyteka tak sa to zasoli. Nic ine za tym hladatnebudem. Proste to preplachnem a hotovo. Darit sa mu dari :))

Coskoro foto..
kilopaprik
tak jak to vypada ?? chtel sem se zeptat jak vetvis kolinkem hlavni stonky, kdyz nejsou mekky ?
matko291
Nie je to čepadlo hlučné? Či v tom byte nebyvas?
kilopaprik
ten uz ma palice jako hrom akorat se nechce pochlubit :D
Ajtaktak
Byvam.. a hlucne bolo.. piskalo. Ale bolo vymenene za metabo cerpadlo. Presny typ ti nepoviem :)
matko291
citace:
Původní příspěvek od Ajtaktak
Byvam.. a hlucne bolo.. piskalo. Ale bolo vymenene za metabo cerpadlo. Presny typ ti nepoviem :)


neporadil by si z dripom? ako ho dat do kopy a vyladit? laka ma to do teraz som siel vzdy len hlinu
Ajtaktak
Jasan. Napis co presnejsie potrebujes vediet
Ajtaktak
Poviem iba jedno.. teplo je svina.. a velka.
Kolko tam toho vidite ? :)
kilopaprik
vidim tam pekne prehnojeny palice, tipoval bych zas g/w
Ajtaktak
Podla coho urcujes ze su palice prehnojene ? Nehovorim ze to tao nie je. Len chcem vediet priznaky :)
kilopaprik
propaleny listy, tohle ti udela 40 stupnu coz si myslim ze nemas tipoval bych na hnojky
Ajtaktak
Nene. Praveze 40 stupnov. Nechal som ich bez dozoru cca 3 dni a potom som zistil ze sa odpojil combiflex z ventilacie. Som rad ze vobec prezili.. v stane bolo 40 - 45 stupnov.
kilopaprik
kratkodoba sahara jim neuskodi si myslim :D
Ajtaktak
Si predstav ze im davas vsetko. Svoj cas a lasku. A zrazu prides a uvidis ich v kome.. cele zle.. ale asi to dobre dopadne nakoniec :)
kilopaprik
zdar jak si dopadl ? prekonal si predchozi vynos ?
Ajtaktak
Caute. Prosim o radu. Vsetko je ok. Vynos a pod. Jedine s cim niesom spokojny je ocukrovanie palic, mini krystaliky.. cim to moze byt ? Pomoze nejaky pripravok ?
Doteraz som pouzil iba jungle x.
kilopaprik
pry pomaha 2 dny pred kosou nechat tmu, nekdo narezava stonek ziletkou, pripravek na krystaly asi nepomuze xD
Anarchom
citace:
Původní příspěvek od Ajtaktak
Caute. Prosim o radu. Vsetko je ok. Vynos a pod. Jedine s cim niesom spokojny je ocukrovanie palic, mini krystaliky.. cim to moze byt ? Pomoze nejaky pripravok ?
Doteraz som pouzil iba jungle x.


Jediné model výměn, já jak jsem zkoušel jungle x tak jsem byl maximálně spokojenej,teda az na cenu litr okolo 1699kc
tedka mam na další kolo připraveny bud ignitor a big bud od advanced nutrients -vyzkusam a uvidim....
Ajtaktak
Dal som tmu 1 den.
Je to podla vas v pohode ?
Pridavam 1 foto.
Ajtaktak
2
Ajtaktak
----
Ajtaktak
Na foto je EB.
Chalani mi to okomentovali ze ci to je sklenik, nakolko to je malo obsypane krystalmi.
Chcem vediet ci to naozaj vyzera zle alebo ci maju chalani iba skresleny nazor na i-cko.
jablickar
Palice krásné velká ale přijde mi ze v mojem prvním pestu pod Čínou byly palice af více ocukrovane...ale třeba jen vážně model
Anarchom
citace:
Původní příspěvek od Ajtaktak
Na foto je EB.
Chalani mi to okomentovali ze ci to je sklenik, nakolko to je malo obsypane krystalmi.
Chcem vediet ci to naozaj vyzera zle alebo ci maju chalani iba skresleny nazor na i-cko.


Neskubal si v květu velké či větší listy???
Koukal jsi na ec??? Na vrcholu kvetu někdy okolo 30-40 by ses měl dostat k ec 2,0 celkové, to ještě záleží na to čím svitis.....
Můj kámoš lil ec do kokosu okolo 0,9 pak jsem mu půjčil ec metr a poradil místo 2ml/l aby dával 4ml/l a tedka jsem se na něj byl podívat co zmastil a kytky krásné obsypane a ulepene. ...
Šišky mas pěkné, ale vidím tam spoustu listecku malych a tak bych tipl žes oskubal listy, nějak se mi to nechce celé číst - sorry

Možná ten model no....zítra to tu proctu, je to tedka ten aktuální pěst, jo???na co se ptas? ??
Ajtaktak
Na konci kvetu cca posledne 2 tyzdne sli dole nejake listy. Ec som siel max do 1.3, ale riadill som sa znakmi prehnojenia. Musim ale dodat ze voda je zaklad 0.2 ec. Ro+vodovod. A moc sa to toho o tomto peste nedocitas, nerobil som reporty. Len vysledok super, sisky krasne velke, len tie krystaliky.. uvidim este jak to bude chutit :)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma