Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 [2] 
The Palmar od TrikomaSeeds/NFT/JIDB/VERO29 242W - Klikni zde pro originální téma
LinChi
ako tomu pomoctt ?

polámal sem větve tak aby byly aspon 35cm od světla.. :) ted už by to mohlo začít růst lépe :)
skerCORE
ak sa ti to kámo poriadne nafúkne tak to budú riadne rakety...ja by som skusil zvysit EC..ale moze to byt aj tym svetlom ako hovoria chaloši..alebo proste Trikomaseeds ma geny na ...
fikus37
Nechci prudit,ale trochu přečíst s fotosyntézy rostlin by neškodilo.
Přesvícení rostlin je fáma jak BRNO.List rostliny si vezme jen tolik kolik potřebuje,pak buď odkloní list rostliny,aby světlo padalo pod jiným úhlem,nebo se začne kroutit do sebe.
Prodejce Mars hydro mi to taky říkal,že jsem měl přesvícene kytky,tak proto jsem měl malý výnos.
LinChi
:D aj tak se je odklonil od světla :) EC Sem zvýšil už pred 4dni teraz majů okolo 1,7 a nevypadajů že by si stěžovaly :D
cvrca
Ahoj na 90 %si myslim ze je to zpusobene velkou vlchkosti v noci a pres den...tak ta kytka proste reaguje....zkontroluj za ti jede odtach nonstop..i vetraky....a pokus se nejak zmensit tu vlchkost....uz jsem to nekde videl tady na foru....muzu se samozrejme mylit..hodne zdaru a at hezky nakynou....
fikus37
Souhlasím s cvrca
LinChi
Vlhkost tam mam okolo 70% odtah koupim silnejsi a novy az dalsi kolo :) kazdopadne muzu udelat silnejsi vitr uvnitr a casteji to vetrat :)
HVR
citace:
Původní příspěvek od fikus37
Nechci prudit,ale trochu přečíst s fotosyntézy rostlin by neškodilo.
Přesvícení rostlin je fáma jak BRNO.List rostliny si vezme jen tolik kolik potřebuje,pak buď odkloní list rostliny,aby světlo padalo pod jiným úhlem,nebo se začne kroutit do sebe.
Prodejce Mars hydro mi to taky říkal,že jsem měl přesvícene kytky,tak proto jsem měl malý výnos.


Urcite neprudis :-) Z fysiologickeho hlediska u rostlin existuje presviceni a pokud to mas za famu jak BRNO tak v pohode ;-) Presvedcovat te o tom urcite nehodlam.Kdyz dopadne energie ze svetla na list tak samotny list absorbuje 70-85% teto energie 10-15% se odrazi a 0,5-3,5% z absorbce je fotosynteza ;-) To ze se list vykrouti nebo udela kalich se sice brani,ale kdyz budes tu kytku tomuto stavu vystavovat delsi dobu,chtel bych videt jake budes mit vysledky v porovnani s ozarenim kde se listy nekrouti ;-) Urcite neprudis,ale ja jsem videl na ruznych rostlinach ne jen marihuany presvetleni,ktere melo vliv na vynos ;-)
Hlavni myslenka je ale ta,ze pokud budes na tu kytku palit treba 1400 μmol m-2 s-1 v prumeru na m-2 tak ti urcite poroste pomaleji nez kdyz tam budes mit prumernou energiii 750..a to neni fama jako Brno ale vysledek testovani ;-)
fikus37
Hvr, to si vyčetl v enigme?
LinChi mu se kroutí nějaké listy? Nekrouti. A přečti si seriózní výzkumy rostlin. Presviceni neexistuje. Listy jsou spálené od teploty a ne od toku fotonů. V cool tubě můžeš mít 1000 watt hps ku klidně i 20 cm nad rostlinou a nic se neděje. 1000 watt = 125.000 lux
Taky tě nehodlám přesvědčovat o tom že můžeš kytku spálit tokem fotonů. Jsou tady i lepší hlášky.
Druhá varianta může nastat, že by jsi držel list násilím v jednom úhlu, pak by mohlo nastat "presviceni". LinChi má světlo tak 40 cm nad kytkou, takže žádné presviceni nehrozí. Já měl listy 18 cm pod Verem a listy byly krásně zelené.
Pokud chceš důkaz, stačí zavolat na přírodovědeckou fakultu do Ostravy. Je tam jedna hodná paní p. Horká a ta ti to ráda vysvětlí. :rasta:
HVR
citace:
Původní příspěvek od fikus37
Hvr, to si vyčetl v enigme?
LinChi mu se kroutí nějaké listy? Nekrouti. A přečti si seriózní výzkumy rostlin. Presviceni neexistuje. Listy jsou spálené od teploty a ne od toku fotonů. V cool tubě můžeš mít 1000 watt hps ku klidně i 20 cm nad rostlinou a nic se neděje. 1000 watt = 125.000 lux
Taky tě nehodlám přesvědčovat o tom že můžeš kytku spálit tokem fotonů. Jsou tady i lepší hlášky.
Druhá varianta může nastat, že by jsi držel list násilím v jednom úhlu, pak by mohlo nastat "presviceni". LinChi má světlo tak 40 cm nad kytkou, takže žádné presviceni nehrozí. Já měl listy 18 cm pod Verem a listy byly krásně zelené.
Pokud chceš důkaz, stačí zavolat na přírodovědeckou fakultu do Ostravy. Je tam jedna hodná paní p. Horká a ta ti to ráda vysvětlí. :rasta:


V pohode...:-) Ja to zase mam z priro.fakulty univerzity Palackeho...
tak evidentne se na kazde fakulte probira neco jineho :-D
Neres,ja ma zkusenosti jine nebylo to z tepla tutove:-)
LinChi
Tak se bojim ze kolo nedojedu ... u kořenů stále bojuji s plísní ... nic se nedaří ... kytky nevypadají že by jim to nějak vadilo každopádně mě to vadí :D na valkoně už mi roste blueberry :D takže z něj po sklizni nadělám řezivo a pojedeme pořádný indoor z řezů :)
LinChi
Tak se bojim ze kolo nedojedu ... u kořenů stále bojuji s plísní ... nic se nedaří ... kytky nevypadají že by jim to nějak vadilo každopádně mě to vadí :D na valkoně už mi roste blueberry :D takže z něj po sklizni nadělám řezivo a pojedeme pořádný indoor z řezů :)
LinChi
Zahájil jsem krutou ale ucinou léčbu H2o2 12% aneb oxyplus od essentials do 6 ti litrů vody jsem nalil asi 200ml onoho roztoku a rozprasovaci pistolí s kanystrem (tlakovy) sem polamicku kropil houbou proleznutý kořenový systém ... houvy doslova vyšuměla a z hnědo zeleno žlutého prostředí se stalo opět lehce bíle nažloutlyˇ kořenový systém .. za dva dny by se mělo h2o2 vypařit a rozložit do te doby to bude ted citkulovat systémem s celkem 45litry vody ... ano určiťe je to pro kytku šok jako blázen otázka je uvidíme co to udělá :)

Fotky pro jejich vulgární obsah nechci ani zveřejnit je to ostuda :D nyní to vypadá velice dobře :)
Darkhater
Tohle jsem taky zkoušel a plíseň se stejně vrátila. Kdyby se ti to vrátilo, kup si Piranhu od AN, nebo jiné kultury bakterii do hydra. Nejlepší by byl Botanicare Hydroguard, ale tady nesehnatelný :/
Ta piranha reaguje téměř okamžitě. Za dva dny jsem vůbec nevěděl, že tam někdy plíseň byla a vyrazilo mi spoustu nový kořínků.
LinChi
Diky za tip ta piranha by mozna nebyla na skodu :)
LinChi
Tento thread ukončuji.. přesouvám se na OVERGROW.COM

Důvody : kvalita fora , kvalita fotek, větší komunita, více informací a lepší podmínky !
BYE BYE !
LinChi
Skilzeno
fikus37
Škoda, měj se.
larwa
Ahoj, necetl jsem celej tred a tak se omlouvsm jestli to jste to tu uz probrali. Ale jedu nft uz nejakej cas a ze zacatku po prstovsni v kokosu jsem jim chtel dopret a pridaval jsem prirodni doplnky. Dnesks uz vim ze kazda bio srajda zacne pocase plesnivet a stim jdou i koreny do haje. Takze me to donutilo jet uz jen mineraly. 3 slozky od GH uplne staci. Jestli jim pridat neco bio, tak jedine postrikem ns list. Vsechno oststni je kontraproduktivni.


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma