Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 2 [3] 
Cob-Led 242w, BDS- II , Organic. - Klikni zde pro originální téma
Madical-Strains
citace:
Původní příspěvek od luubaan
Medi a jaký tam máš ty čočky teď?Kde si je sehnal?


Omlouvam se , ja nechci psat do vlakna ve kterych obchodech nakupuju.
Pak si tam "nekdo" na me pocka a .... :D
Diky za pochopeni. :)
fikus37
Madi, ty máš někdy hlody jak prase.:D
Madical-Strains
Jsem paranoik , no. :)
ivanski123
Kamo mas to super..... Nemas nahodou jeste nejaky extra seminka tohodle? Rad bych je zkusil kdyztak PM.Obdivuji tvoji vydrz a vuli pres vsechny ty prihody to vypada opravdu skvele.
Madical-Strains
Diky za pochvalu. :)
Ja mam jeste poslednich 5 seminek BDS ale z tech chci prave "vyselektovat" jednou v budoucnu matku , protoze nova seminka uz asi od toho amika nedostanu. Pokud budu mit jednou to stesti to zase rozjet tak budu tu matku potrebovat.. Tu matku co jsem mel v matkarne tak tu jsem uz davno vyhodil, mel sem spatny svetlo v matkarne a ji se vubec pod nim nedarilo.
Promin.
Sezam
Ty jo Madi, to je nádhera. Když ti na to koukám, mám chuť se do nich zakousnout :D moc hezký :)
Madical-Strains
Diky, diky, diky.

Ted vypadaj sice k zakousnuti ale jeste me ceka suseni v susarne ve ktere jsem nikdy nesusil po oddelenych odvetvenych a odlistenych palickach z Trimmeru.
Vzdy jsem pred tim susil cele kytky vzhuru nohama i se vsemi vetvemi v boxu yakze pozvolne suseni bylo garantovano hlavne tim ze kvety byly jeste na kytce ale ted ,kvuli tomu ze me berou krece pri trimovani s nuzkama , jsem byl nucen si zapujcit Trimmer.
Obavam se ze to poseru, kdyz to nemam vychytany.

Po suseni uz tak moc k zakousnuti mozna nebudou. :D

Ale dostal jsem docela presny navod od zkuseneho growera ktery s tim susi, tak snad se zadari a nepresusim to. Doufejme.
Madical-Strains
58.den 12/12- Podzim zivota :)

Na vrskach to zatim moc nezloutne ale ve strednich castech uz se najde sem tam zluty, nejvice je zlutych listu je logicky naspodku.
Madical-Strains
Jeste chci doplnit takovou podstatnou informaci.
Jak se mnou vcera kamos stehoval tu susarnu ke kamaradce tak rikal ze na fotkach na Groweru ty palicky vypadaji mnohem vetsi a mohutnejsi nez jsou ve skutecnosti.
Tak to moc neprechvalujte. :D Neni to takove jjako to vypada. :D

Budu rad kdyz dosahnu na hranici 220-240g. Spis ale ne.
fikus37
Tak to tam budeš mít víc. Podívej se na ostatní fotky, jake paldy a mají kluci napsáno 400 g. Je to těžké podle fotky tipovat.
Madical-Strains
Urcite by me to mile potesilo pokud to bude tak jak rikas. :)
Madical-Strains
24.h tmy a dnes rano KOSA !

Prace me trvala celkove 7h.
Obavam se ze vic jak 150 g az to uschne tam nebude, skoda ze jsem zapomel zvazit za syrova ty palicky uz ted bych priblizne vedel kolik toho bude. Skoda.
Jedno plato ma rozmery 38x75 cm..
Jsou to 3 plna plata vrsku a sotva ctvrtka plata je spodku a palicky na vsech platech jsou trochu od sebe.

Ten Trimmer je dobrej v tom ze usnadni tu praci ale tech odrezku, odpadu kvetu co propadavaji mrizkou vazi za syrova 90 g , takze az to uschne tak z toho
bude cca 20g . Ty odrezky pujdou na caj samozrejme.

Tenhle posledni pest, jsem opravdu myslel ze tentokrat udelam svuj nejlepsi rekord na vahu ale opet pravdepodobne nedosahnu ani na ten G/W

V kazdem plate jsem si oddelil do rohu 10G a budu pri suseni kontrolovat vazenim .
Ted to jede nonostop pri 60% vlhkosti.
Nevim jesli je to tak spravne ale az to ztrati polovinu vahy tak tam pridam spinacky a uberu vykon odtahu a zvysim vlhkost na 65-70% aby se to susilo pomaleji..
Po dalsim suseni , az to ztrati cca 70% sve puvodni vahy tak uz to dam do sklenic a zacnu uz Curring.
Je to ak priblizne spravne s touhle taktikou ???
Protoze kdyz jsem mel minula kola pri suseni palicky na vetvich a stonkach tak ususeni jsem poznal na vetvich kdyz sem je zlomil, praskaly.


Zaver , ta poloprazdna susarna me teda moc neuchvatila.
Pocitam kdyz bude z toho 150 g tak to bude moc.

Foto 1.-Tri plata vrsku
Foto 2.-Plato spodku
Foto 3.-Vaha odrezku
Foto 4.-Odrezku z blizka
Foto 5.-Odrezky na plate
Madical-Strains
Potreboval bych slyset nazor jesli je to me suseni dobra taktika hlidat tu vahu a jesli to priblizne souhlasi kdyz ztrati 70% vlhkosti tak jesli muzou uz do sklenic ???
Madical-Strains
TIPOVACKA.
Jelikoz je to me posledni kolo tak samozrejme kdo chce tipovat , muze tipovat.

Vitez bude odmenen...
1.-K+ K+ K+
2.-K+ K+
3- K+

LinChi
ahoj tipuju krásných 210 G suchého ...
Btw . jelikož je to tvuj poslední pěst ever... měl bych zájem o tvé vybavení tzn. hlavně světlo a odtahový ventilátor... budu rozšiřovat zahradu a tak by nebylo naškodu ušetřit pár peněz a koupit od tebe.. věřím že panel je v dobrém stavu a je krásně zajetý :)
napiš mi PM co všechno bys mi mohl nabídnout... ! Každopádně krásne kolo ..
gantis
Můj tip zní 194,7g hulka :))
GrowPlace
Já tipuji....228,3g, ale přeji aspoň 399,9g :-)
crazyn
177 g
Lomidrevo
245g K+
borecshot
260g
ENYCE
187g
Madical-Strains
Nejsem si vubec jisty , jak bude vysledny produkt po Curingu chutnat , pri tak kratkem suseni a jake bude mit ucinky. Po vyndani ze susarny je susina bohuzel bez vune ale nastesti ani nesmrdi po senu a to je hlavni !

Po 14 h. suseni v susarne - Spodni palicky jsou jiz ususeny zvyva na nich jen 25% puvodni vahy, takze ztratily za par hodin 75% a to pri maximalni vlhkosti jakou zvlhcovac dokazal pusteny non-stop ,
65-67%.
Ty dalsi dve patra nad tim jsou vrcholovky rozdelane na drobno, ty byly na 30% po 20 hodinach suseni , uz jsou ted take ve sklenici .
Zbyva jeste dosusit to horni plato vrcholovek. Ten vzorek bokem 10g syroveho ted vazi aktualne 4,77g takze zatim jsou vyschle jen 53 ,3 %.
Pocitam ze nekdy vecer nebo nejpozdeji v noci to bude dosusene.

Jeste stesti ze kamaradka ma vic pokoju , to by se ji asi moc dobre nespalo. :D
Ze strachu z presuseni jsem byl 3x v noci u ni kontrolovat susinu.

Nevim jak to bude ve finale chutnat ale alespon sem si pohlidal aby se to nepresusilo.
Jelikoz jsem , jak jiste vite , velice pozitivni clovek :D tak doufam ze vysledek nakonec bude tim Curringem casem dobrej. :)

Dnes ma prijit kamarad na ochutnavku spodni palicky tak jsem zvedav co rekne.
Madical-Strains
Ted jsem kontroloval susinu ve sklenicich v lednici a trochu uz chyta svou klasickou vuni.
Trochu ale ty palicky zase zmekly , pred tim byly uz na povrchu tvrde a ted zmekly ,takze jsem usoudil ze potrebuji jeste trochu dosusit. Tak jsem je vratil na hodinu dve zpet do susarny.
Pokud se tato situace bude jeste parkrat opakovat tak se tim alespon prodlouzi doba suseni co je velke plus, vzhledem k rychlemu suseni.

Pak dam vedet o kolik procent presne rostlina vyschne do toho spravneho stupne ususeni.

Samozrejme ze jeste stale muzete tipovat.
Madical-Strains
Na tech palickach to ususeni jde vazne hrozne spatne poznat . Clovek si mysli ze kdyz je to na omak na povrchu tvrdy a suchy tak ze uz to je ususeny a jakmile to dam do sklenic do lednice tak to zas zmekne.
Zpomalil jsem suseni tim ze jede odtah kazdych 5 h na 20 min.
Mozna ze to nakonec tech 5 dni bude trvat, to se ukaze.
Kazdopadne je to hrozna piplacka to hlidat aby se to nepresusilo a zaroven nechytlo plisen. Kdybych vedel co to obnasi takove suseni tak bych si ten Trimmer ani nepujcoval a extra susarnu neporizoval a dal bych susil uz overenou metodou cele rostliny v boxu.

Muj nazor je je lepsi odmakat Trimovani nuzkama a susit v boxu cele kyticky , byla to zbytecna investice navic a zbytecne jsem si to tim i zkomplikoval.
Tak jako vzdycky vsechno. :D

Abych nebyl tak uplne kritickej a negativni tak na druhou stranu Susarna i Trimmer maji svuj duvod a musim uznat ze az se to suseni v tom vychyta po dvouch trech kolech , tak pak to bude urcit super , protoze to pak usetri i cas , pokud clovek jede kolo za kolem.

Takhle se to scvrkava :D
Tipovacka stale jeste jede !
Madical-Strains
Chtel jsem pro vas nafotit nejake detaily palicek ale nemohl jsem prijit na to jak na mobilu nastavit na fotaku makro fotky, takze bohuzel jen takhle.
fikus37
Madi, u tebe udělám výjimku a tipnu 333 g. Víš že netipuji, protože se to nedá podle fotek poznat. Doufám, že budeš jeden s těch poctivich.
Madical-Strains
Jsem vzdy poctivy , co se tyka vahy .
Madical-Strains
Je ususeno a ted zacina prave Curing , tam pocitam ze jeste udajne 5-10g ubyde.

Urodilo se poctivych 251 ,12 g .

A toho odpadu co zustalo v Trimmeru je cistych 29,4 g .
Veskere listy jsem odstranoval abych zbytecne netupil ostri noze Trimmeru, zbyly na tom jen palickove male listecky takze 95% kvetu. Takze teoreticky bych to mohl i zapocitat do celkove vahy.
Cela sklizen je na jedne fotce. (ne a dvouch)

Vubec to nechapu , v te susicce to vypadala maximalne na 120 g.
Jsem hodne , hodne moooooc spokojen . :D

Zatim jeste neznam vubec ucinky, jelikoz kamos na kostnuti dnes vubec nedorazil.

Dekuji za sledovani. :)



Prosim dejte vedet jesli to mam secist a podle toho odmenit vyherce tipovacky,nebo mam nechat tech 251. Ja bych to logicky pricetl, protoze kdybych to delal rucne nuzkama tak by ta vaha na tom zustala abych byl objektivni a vazne je to samy kvet.

EDIT: Panu Linchimu nesaham ani po kotniky , pod tim samym panelem dela kolem 300g. :D Ale i tak jsem velmi spokojen.
LinChi
Ahoj madi mas to krasne a vubec nesrovnavej ... je to i odrudou a vubec celkove myslim ze na g/w ses dostal coz je nadhera ja jsem magor a vynos sem hecoval tim ze na rustu jsem holky drzel docela dlouho a hooodne rozvětvoval :) povedeny kolo

Hodne stesti pane snad se nekdy sejdeme abych mohl ochutnat vzorek :)
fikus37
Pěkné kolo. Jak se dívám na ty sklenice, tak mám slinu. Idu ubalit špeka.
Sezam
Madi, krásný výsledek, dobrá práce :) Fikus: Zahajme tedy oslavu Madiho úspěšné dokončení pěstu (viz foto).
fikus37
Profesionální práce Sezam.:drools: :smash:
Madical-Strains
Dekuji Vam vsem trem groweru zde na G. ze sdilite se mnou mou nezdolnou radost. :)
Tady a ted je poznat kdo drzel uprimne palce. :D
fikus37
Madi, takže jestli jsem to dobře pochopil, tak to je tvůj poslední report? Tak zase někdy, čudlík. Tvoje reporty a příběhy byly až k neuvereni co se ti všechno zadupalo.
Madical-Strains
Ano, tohle byl na tuty muj posledni report.
Jo zadupalo ale bojoval sem a dobre to dopadlo. :)
krobak
citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Ano, tohle byl na tuty muj posledni report.
Jo zadupalo ale bojoval sem a dobre to dopadlo. :)


Nikdy nehovor nikdy :D

Pesty super, kontroverzné situácie, neuveriteľné príbehy... Bola by tu bez toho nuda. :) Verím, že sa vrátiš ak to situácia dovolí. Nech sa Ti darí.
Madical-Strains
Doufejme :) Kez bys mel pravdu.
Madical-Strains
Uplunulo 14 dni Curingu , prvni tyden jsem otviral sklenice kazdy den a druhy tyden uz jen 3x tydne. Dnes jsem to opet oteviral a zjistil jsem ze to voni cim dal mene, proste to vonelo uplne jinak kdyz byly cele kyti ususene v boxu.
Na omak jsou palicky celkem slusne ususene ,tvrde a suche nejsou ale vubec preschle, nechapu to, jakoby se spis ta vune vytracela.
Pocital jsem s tim ze Curingem to nabere jeste silnejsi vuni.

Uz jsem toho spoustu zdelal a mam uz jen sotva 1/3 ale sere me ze to nevoni. Ucinky neznam protoze u me jeste nebyl od te doby nikdo kdo by to prubnul.
Jsem zklaman kvuli te vuni. :(

Chtel jsem vysledek jeste zdokonalit susarnou a nakonec to bylo zcela kontraproduktivni.
Vubec bych se nedivil kdyby to nemelo ty ucinky co to melo minule kolo.
Bylo to v te susarne proste prilis rychle ususeno 3,5 dne a nedalo se to v mych podminkach to suseni nijak prodlouzit .
atletico
Uzasne!!klobuk dole.. ;) chcel som typnut 218 g ale zaspal som dobu :D nrvadii..aj tak si frajer
Madical-Strains
Atletico , jo diky, :) ted si me pripomel ze jsem jeste nerozdal Kacka za tipovacku, ja sem ale sklerotik. :)
Hned to jdu napravit !

Takze ... jesli jsem to popletl dejte vedet. 251g

Lomidrevo 1
Borecshot-2
Grow-place-3


Jo a, abych nezapomel , dneska si k susine cichala kamaradka a rikala ze to voni hezky, tak ted fakt nevim. Mozna sem uz ztratil i cich. :)
Budu muset pockat na vyjadreni nekoho kdo to uz brzy ochutna , kdo tomu rozumi , abych se konecne dozvedel jesli to je kvalitka ci nikoliv.
fikus37
Konečně se mi dostal do ruky tvůj vzorek.
Musím konstatovat, že takový strain jsem neměl dlouho v papuli. Dnes dopoledne jsme dali jedno brčko ve 3 lidech a od 12 hod mě to pořád dobíjí.
Na pohled to není žádná sláva a i vůně je taková slabší. To co to ztratilo na vůní, tak to nahrazuje na chuti.
Chuť fakt pecka bez škrábanců v krku. Jemný dým. Účinky jsou monstrózní. 7 hodin v kuse jsem se nezastavil a pořád něco kutim a k tomu záchvaty smíchu.
Madi, moc díky za vzorek. Ten strain si měl zamatkovat. Dlouho jsem neměl takto kvalitní materiál v hubě. Už ficim přes 7 hodin a pořád záchvaty.
Madical-Strains
:)

Kdybych mohl , dam milerad ochutnat vsem dobrym lidem tady z Groweru.
fikus37
Dobrých lidi je jako šafránu. Všude vládne nenávist a zlost.
odo
Celkom Ti Fikus závidím, škoda, že som tam nebol!
Aj Madi to už testol?? Madi - ak by si obetovať 20 g a spravil z toho tinktúru do Alpy, tam by si to mohol opatrne po 2-3 kvapkách testnúť
cvrca
Zdravím Gratulce Madi k povedenemu pestu.Posilak k+....
Jak pise Fikus lidi jsou svine a ti spravni lidi velmi poskromnu...
Kdyby z vas nekdo mel zajem daruji ZDARMA 12 as 15 semen regular co se mi urodili...klicivost odzkousena... 1- Obi wan og kush F2 2- Shock Og Kush (sok) nebudu mit ted moznost pestit ale rad bych vydel co za prestrel kytky by z toho byly. 😊 Tak kdyby mel nekdo zajem pm.Mej te se zahradnici
Madical-Strains
Fikus- No, tak to si me Fikusi moc a moc potesil :) , necekal jsem ze ucinky budou stejne jako v minulem kole.
Jeste ma jedna malinkata ochutnavka dorazit k jednomu zdejsimu growerovi , tak doufam ze nakonec preci jen k nemu dorazi i pres soucasne mensi technicke problemy a ze mu bude take chutnat tak jako tobe.

Jo, vzhled nic-moc :) kdokoliv to v minulem kole ochutnal tak podle vzhledu ocekaval spise podprumer, :)
to rikali vsichni dojednoho kdo to v minulem kole ochutnal .
S vuni jsem to tentokrat moc nevychytal ani s pomoci Curringu , kvuli super-rychlymu suseni v susarne za 3,5 dny. Bylo to prilis rychly.
Myslim ze to je ten hlavni duvod ale myslim ze to nebyla ma chyba, nemel jsem totiz zadne zkusenosti se susenim po rozebranych palickach v susarne, vzdy sem predtim susil cele rostliny, tak se to susilo nejak tak automaticky dele, tudiz lepe, kvalitnejs.
Chut a ucinky se nastesti asi ani nedaly negativne ovlivnit mym pestem. :) , takze jsem asi nemohl nic podelat. ... :)

No, kdyby tuhle odrudu vypestoval nejaky " Grower" s velkym G tak jsem si naprosto jisty ze by to byla tady v CR absolutne neprekonatelna bezkonkurencni pecka !!!
Prave to je ten rozdil mezi evropskymi komercnimi modely ktere tu jsou bezne k dostani od strainu od slechtitele z USA, ktery klony a seminka neprodava, distribuje jen susinu do lekaren v LA a LV.
Hlavni zasluhu ze je to takova kvalita ma samozrejme amik Michael, a ne ja , jak jsem to vypestoval !!!
Skoda jen ze tahle odruda ma super-kvalitu na ukor vynosu. (jen stredni vynosnost)

Mam jeste 5 seminek tehle odrudy BDS , tak zamatkovat muzu prakticky kdykoliv, teoreticky....

Odo- Ano , uz jsem z toho otestoval caj a Hepiky.
Happy Pils me bohuzel zhuluji i kdyz jsem susinu nekarboxyloval , tak zustavam radeji u caje a konopneho kokosoveho oleje.

:)
Loyd
Kamo ty nemas vubec predstavu o kvalite.
Tvoje tvrzeni ze by to bylo neprekonatelny je hodne naivni.
U nas je mraky kvalitnich genetik , jen nejsou tady na G. Staci hledat.
Netvrdim ze je to shit , nemel sem to , ale zcela jiste to nebude lepsi nez vetsina genetik z usa co uz davno sou u nas k dostani.
misanthropetino
citace:
Původní příspěvek od Loyd
Kamo ty nemas vubec predstavu o kvalite.
Tvoje tvrzeni ze by to bylo neprekonatelny je hodne naivni.
U nas je mraky kvalitnich genetik , jen nejsou tady na G. Staci hledat.
Netvrdim ze je to shit , nemel sem to , ale zcela jiste to nebude lepsi nez vetsina genetik z usa co uz davno sou u nas k dostani.


Mohol by si sa s nami o tu genetiku z USA podelit? V akej forme sa tu ta genetika nachadza? Poznas nejakeho matkara? Kde su ak nie na G?
Madical-Strains
citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains

Prave to je ten rozdil mezi evropskymi komercnimi modely ktere tu jsou bezne k dostani od strainu od slechtitele z USA
:)


Loyde , vsichni krome tebe to pravdepodobne pochopili ze veta "No, kdyby tuhle odrudu vypestoval nejaky " Grower" s velkym G tak jsem si naprosto jisty ze by to byla tady v CR absolutne neprekonatelna bezkonkurencni pecka !!!" byla myslena s nadsazkou. :) a ze se tykala vyhradne evropske genetiky ze zdejsich eshopu.

Nic takovyho sem netvrdil ze u nas nejsou kvalitni US genetiky.
Viz.ICMAG-Dogon a dalsi...

Loyde , a pro ty mene chapajici rad vysetlim ...:D
Mysleno ...evropske geny konopi ze zdejsich eshopu nesahaji us genetice ani pokotniky, zkracene a strucne receno.

Ale to bys nebyl ani ty aby si tu zase s nejakyma picovinama neopruzoval, to uz proste patri k tve povaze. A dobre vis ze tvuj nazor je mi uplne ukradenej.

A abych si uchranil sve zdravi a nemusel cist tady ty tve kidy tak jsem te zabanoval , tak doufam ze se sem nevetres a neprijdes opruzovat pod jinym Nickem a v jine podobe. :D
Muzes posilat K-minus .
fikus37
To že jsou USA v tomto odvětí na vrcholu piramidy, asi nikoho nemusíme přesvědčovat. Je to tím, že tam mají obrovské možnosti a hlavně je to v některých státech legální. Už kdysi indiáni na americkém kontinentu si pěkně pokurovali.
To, že jsi narazil na super genetiku, jsi měl štěstí. Ještě bych chtěl dodat, že kluci co měli tvůj první model se semen, tak mi říkali, že byl o chlup lepši.
Škoda, že jsem nevyzkousel ten první vzorek. Tohle bylo opravdu velmi luxusní pokourenicko, které jsem měl tak 5x-6x v životě.
Mám ještě na jedno brčko a to si jdu vychutnat za hodku. Přijdou kámoši, tak na zahradě něco ugrilujeme a dáme k tomu pivko.
HVR
citace:
Původní příspěvek od fikus37
To že jsou USA v tomto odvětí na vrcholu piramidy, asi nikoho nemusíme přesvědčovat. Je to tím, že tam mají obrovské možnosti a hlavně je to v některých státech legální. Už kdysi indiáni na americkém kontinentu si pěkně pokurovali.
To, že jsi narazil na super genetiku, jsi měl štěstí. Ještě bych chtěl dodat, že kluci co měli tvůj první model se semen, tak mi říkali, že byl o chlup lepši.
Škoda, že jsem nevyzkousel ten první vzorek. Tohle bylo opravdu velmi luxusní pokourenicko, které jsem měl tak 5x-6x v životě.
Mám ještě na jedno brčko a to si jdu vychutnat za hodku. Přijdou kámoši, tak na zahradě něco ugrilujeme a dáme k tomu pivko.


Tohle jsi napsal hezky ''Je to tím, že tam mají obrovské možnosti a hlavně je to v některých státech legální '' a hlavni duvod je opravdu to,ze to je legalni uz dlouho a vyzkum probiha desetileti na nejvyssi urovni a s podporou a ne strachem ze nekdo neco dela ilegalne... ;-)
HVR
citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Fikus- No, tak to si me Fikusi moc a moc potesil :) , necekal jsem ze ucinky budou stejne jako v minulem kole.
Jeste ma jedna malinkata ochutnavka dorazit k jednomu zdejsimu growerovi , tak doufam ze nakonec preci jen k nemu dorazi i pres soucasne mensi technicke problemy a ze mu bude take chutnat tak jako tobe.

Jo, vzhled nic-moc :) kdokoliv to v minulem kole ochutnal tak podle vzhledu ocekaval spise podprumer, :)
to rikali vsichni dojednoho kdo to v minulem kole ochutnal .
S vuni jsem to tentokrat moc nevychytal ani s pomoci Curringu , kvuli super-rychlymu suseni v susarne za 3,5 dny. Bylo to prilis rychly.
Myslim ze to je ten hlavni duvod ale myslim ze to nebyla ma chyba, nemel jsem totiz zadne zkusenosti se susenim po rozebranych palickach v susarne, vzdy sem predtim susil cele rostliny, tak se to susilo nejak tak automaticky dele, tudiz lepe, kvalitnejs.
Chut a ucinky se nastesti asi ani nedaly negativne ovlivnit mym pestem. :) , takze jsem asi nemohl nic podelat. ... :)

No, kdyby tuhle odrudu vypestoval nejaky " Grower" s velkym G tak jsem si naprosto jisty ze by to byla tady v CR absolutne neprekonatelna bezkonkurencni pecka !!!
Prave to je ten rozdil mezi evropskymi komercnimi modely ktere tu jsou bezne k dostani od strainu od slechtitele z USA, ktery klony a seminka neprodava, distribuje jen susinu do lekaren v LA a LV.
Hlavni zasluhu ze je to takova kvalita ma samozrejme amik Michael, a ne ja , jak jsem to vypestoval !!!
Skoda jen ze tahle odruda ma super-kvalitu na ukor vynosu. (jen stredni vynosnost)

Mam jeste 5 seminek tehle odrudy BDS , tak zamatkovat muzu prakticky kdykoliv, teoreticky....

Odo- Ano , uz jsem z toho otestoval caj a Hepiky.
Happy Pils me bohuzel zhuluji i kdyz jsem susinu nekarboxyloval , tak zustavam radeji u caje a konopneho kokosoveho oleje.

:)


U vetsiny prvotridnich strainu to je na ukor vynosu...ale my tu jedem na kvalitu a ne na vynos ne.. ;-)
Madical-Strains
Jo, u tech prvotridnich US strainu to tak je a nejvice to pry potvrzuje OG kush, co jsem cetl.
Nejvice potesi predevsim kvalita ale ta vaha taky neni rozhodne na skodu :) kdyz se teda povede.
odo
myslím, že tu riešite blbosti a sorry Madi, ale ako môžeš tvrdiť, že v USA to je naj a ako môže niekto tvrdiť, že tunajšie banky sú shiť?????
Skús odpestovať viac modelov od tunajších bank, skús účinok a sám uvidíš. Osobne materiál, čo mi nevyhovuje stavovo môže byť hocijak hypersuper hodnotený v USA, alebo EU - pre mňa je bezcenný...a je mi naozaj k ničomu pokiaľ mi nedáva to, čo od toho očakávam.
Ideálne je ochutnať produkt a potom si ho odpestiť z jeho pôvodnej genetiky. Divil by si sa, možno by Ti totálne vyhovovalo niečo, čo nemá ani meno a rastie to nejakej babke roky na komposte.
Fakt sa nedá riadiť ani len oceneniami, jednoducho treba pestiť a skúšať a vhodné modely si zachovať pre seba., prípadne dať skúsiť iným a posunúť ďalej.
Čo to je NAJ model??? Jednoducho pokiaľ niekto hulí dookola stále to isté, prípadne modifikácie toho istého, tak keď sa dostane k niečomu mimo toho, tak mu to bude akože naj.
Okrem toho tie banky rôzne kooperujú a presúvajú si medzi sebou genetiky, semená atď...hodnotiť to takto je naozaj scestné a out.
Dostal som naposledy gratis semeno vysokocenenej White Widow od RQS. Nechuti mi to a celý vynos ide do mazania. Známy to koštol a bol z toho na vetvy...
hold, čím to asi bude? Zlý model???
fikus37
odo, nikdo nenapsal, že evropské banky jsou špatné. Nebo to aspoň nikde nevidím. Každý nový model má něco do sebe, ale to co měl (nebo ještě má) madi, tak to je dobrý mazec. Za svůj život jsem vyzkoušel ranec modelu a tento radim mezi 5 nejlepších co jsem kdy hulil. Taky jsme byl v tom skeptik a nevěřil jsem, že mu pošle nějaký amik dobrý gen, ale měním názor.
Je to můj názor a každému může chutnat něco jiného. Milion lidí = milion chuti.
Madical-Strains
No ja uz jel v indooru Tangerine dream od Barney's Farm a Super-skunk od Sensi a ted tenhle model od amika.
A kamos hulil ode me uplne vsechno a tvrdi me ze tohle se proste ani neda porovnavat s tim SS a TD. Ze to BDS je proste uplne jina liga.
A pri tom SS od Sensi je dost dobry huleni.

Takze ja to sam posoudit nemuzu, protoze nehulim takze nasloucham hodnoceni svych znamych hulicu. :) On to vzal na festival a daval ochutnat i kamosum ktery ja neznam a vsichni z toho byly hotovy. Jeden dokonce tvrdil ze kdyz si to zahulil tak jako by hulil uplne poprvy v zivote.

Takze ja vychazim ne z vlastni zkusenosti :)

Ja uz mam vyzkouseno ze me pravdepodobne pomaha na tu bolest snad kazda odruda, zatim vsechny co jsem mel pomohly.
Ale v caji to proste ten rozdil kvality nepoznam.
Huleni je proste huleni :D

Jinak uz sem narazil na spoustu diskusi na tema Evr.gen. VS us genetika
a vsude vsichni tvrdili ze ani Holanska ani spanelska se te us nevyrovna.
A je to tim ,coz uz nekdo psal vyse ze maji ohromny casovy naskok pred Evropou.

Takze ja tomu verim ze us.genetika je best.
odo
No tak to beriem spať, ak sa to niekoho dotklo, ale skutočne netuším, že aké máte kritéria na kvalitu a čo od toho čakáte. Ja som relatívne neskúsený konzument a ani nehulím, takže mám tendenciu veriť vám, ak napíšete na nejaký model, že to je zázrak. Obecne si
modely vyberám podľa recenzií a štatistík na Leafly atď. Inú možnosť nemám,
Som na tom tak, asi ako Madi. Som THC citlivý, "svoj" model stále hľadám, no musím podotknúť, že na bolesť zaberá naozaj všetko, čo som doteraz vypestil a ak to hodnotíte podľa sily - teda obsahu THC, tak mám obavy, že by som asi mal opačný názor, lebo mňa by to asi odrovnalo. Takže súhlasím s Fikusom - každému vyhovuje niečo iné a snáď mi Madi umožní niekedy aspoň pričuchnúť k tejto genetike.
Madical-Strains
citace:
Původní příspěvek od odo
No tak to beriem spať, ak sa to niekoho dotklo, ale skutočne netuším, že aké máte kritéria na kvalitu a čo od toho čakáte. Ja som relatívne neskúsený konzument a ani nehulím, takže mám tendenciu veriť vám, ak napíšete na nejaký model, že to je zázrak. Obecne si
modely vyberám podľa recenzií a štatistík na Leafly atď. Inú možnosť nemám,
Som na tom tak, asi ako Madi. Som THC citlivý, "svoj" model stále hľadám, no musím podotknúť, že na bolesť zaberá naozaj všetko, čo som doteraz vypestil a ak to hodnotíte podľa sily - teda obsahu THC, tak mám obavy, že by som asi mal opačný názor, lebo mňa by to asi odrovnalo. Takže súhlasím s Fikusom - každému vyhovuje niečo iné a snáď mi Madi umožní niekedy aspoň pričuchnúť k tejto genetike.


Samozrejme ze te dam privonet , jesli te to bude stacit. . :D
(legrace)
fikus37
Právě, že ta vůně nic moc. Takové jak by zatuchle. Takže odo by s vůně nic neměl. Kdyby ochutnal, tak si myslím, že by mu chutilo.
Madical-Strains
citace:
Původní příspěvek od fikus37
Právě, že ta vůně nic moc. Takové jak by zatuchle. Takže odo by s vůně nic neměl. Kdyby ochutnal, tak si myslím, že by mu chutilo.


Jeste to stale je ve fazi Curingu tudiz ne ulne zcela vysusene k uskladneni.
Pripravil jsem to pro tebe den dopredu do nepropustne folie aby ta slabsi vune jeste vice nevycichla , bohuzel za to ze se to dostalo k tobe az po 8 dalsich dnech opravdu nemohu tudiz se to v tom nepropustnem igelitu pravdepodobne zaparilo a zatuchlo kdyz to nemohlo dychat.
Ten zbytecek co jeste mam neni tak hrozny jak pises , zadna zatuchlina , voni to taky , ale ne tak slne jako v minulem kole ale preci jen voni.

Na 100% za to muze to ze to v tom igelitu bylo 8 dni.
Pravda ,mohl jsem to vyndat kdyz jsem zjistil ze to druhy den k tobe nedorazi ale vubec me to nenapadlo.

Tak sorry , tu slabsi vuni jsem jeste vice domrdal tim dlouhodobym vakuovym uzavrenim.
fikus37
Madi v pohodě.Jsem rád ,že jsem mohl ochutnat.Ještě jednou Dík.
Já jsem to napsal ,tak jak jsem to cítil.
Všichni moji kámoši co ochutnali,tak pějí na to jen samou chválu.A to jsou někteří muloši ,kteří jen hulí vybrané modely a hrají si na degustatory.
Madical-Strains
Nemate nekdo tuseni jesli 14 dni Cannalope Haze klony , zasazeny prave tento vikdend ven , stihnou dozrat v nasem podnebi ? Nebo uz je na to pozde ?
Mel jste je nekdo z vas Out?
Pod lampou dozravaji za 45 dni.
Diky za nazor.
Madical-Strains
Diky, diky za hodne odpovedi. :D
Zedy
Zdar, tydle geny sem nejel. 45 dní květu se tváří jako poctivá indika, snad nic co by u nás nemělo dozrát. Za mě sázet až do zblbnutí :teef: všechno! :D

Pro jistotu bych je nechal v pořádných květináčích pro případný zatmívání, nebo dojetí někde ve skleníku.

Nezáleží ani tak kdy je kytka vysazená jako na té zmíněné dýlce květu, je to přece fotoperiodická rostlina. Tak by ti to snad mělo dojet.

Založ trýd, ať se na to mrknem, good luck :beer:
Madical-Strains
citace:
Původní příspěvek od Zedy
Zdar, tydle geny sem nejel. 45 dní květu se tváří jako poctivá indika, snad nic co by u nás nemělo dozrát. Za mě sázet až do zblbnutí :teef: všechno! :D

Pro jistotu bych je nechal v pořádných květináčích pro případný zatmívání, nebo dojetí někde ve skleníku.

Nezáleží ani tak kdy je kytka vysazená jako na té zmíněné dýlce květu, je to přece fotoperiodická rostlina. Tak by ti to snad mělo dojet.

Založ trýd, ať se na to mrknem, good luck :beer:



Diky Zedy.

No udajne to by to mel byt sativa hybrid od DNA Genetics ale spise, co se tyce ucinku, tvarici se jako indica.
Nasel sem na netu ze lepsi ji nechat alespon tech 50-55 dni ze to pak stoji o to vic za to, i kdyz 45 dni udajne k dozrani fakt staci.

Ok, zkusim.
Uvazuji o tom pokud najdu misto, bezpecny-indoor tak bych jich dal 8 pod lampu a jednu ven, pokud nenajdu misto na indoor ale spis nenajdu , tak bych je dal vsechny ven na dve ruzna mista u kamsou na zahrade. Sleniky jsou bohuzel obsazeny zeleninou.

Bohuzel jsem tu nekolikrat napsal ze tohle je me posledni vlako, tak si nechci delat z huby kanal. Ale zajem me samozrejme moc tesi a vazim si toho ,obzvlast od tebe ! :)
Zedy
Hybrid to bude určitě, tak jako většina toho co trh nabízí a podle doby zrání tam bude drtivá většina indiky....

Nedělej uraženýho a zakládej :D Grower support :beer:
Madical-Strains
Fakt nedelam urazenyho.
Mluju Grower a tenhle konicek nade vse a moc rad bych pokracoval ve vlaknech.
Ale vadi me tu proste par lidi co tu jsou , ze behem pestu me tu vzdycky nekdo zvedne nekokrat tlak , nebo me rozcili a to me vazne nedela dobre. :)
Krome toho tim znici a znehodnoti uplne to vlakno a to zcela beztrestne. Takze me nebavi stale hazet hrach na zed, jesli mi rozumis.

Ja nejsem bohuzel jeden z tech nejklidnejsich povah. :D
Zedy
OffTopic:

Jo a takle to máme každej, pořád lepší za klávesnicí, než za dveřma baráku - nebudu tě tady přemlouvat.

Za mě postuj a jestli chceš trochu promáznout trýd, tak dej vědět.

Jen nescházej z toho co tě baví....ať se vede!

Pak to po sobě smáznu..
Madical-Strains
citace:
Původní příspěvek od Zedy
OffTopic:

Jo a takle to máme každej, pořád lepší za klávesnicí, než za dveřma baráku - nebudu tě tady přemlouvat.

Za mě postuj a jestli chceš trochu promáznout trýd, tak dej vědět.

Jen nezcházej z toho co tě baví....ať se vede!

Pak to po sobě smáznu..



Ok, moc dik.

Tak to je pravda , ze je to lepsi od klavesnice nez za dverma bytu. :D

Aha , ty jsi admin, tak to jsem vazne netusil .
Nemusis nic mazat , tys vlakno nijak neznehodnotil , pises k veci .

Urcite zustanu u sveho konicku , uz jen z duvodu nutnosti lecby .
HVR
citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains



Ok, moc dik.

Tak to je pravda , ze je to lepsi od klavesnice nez za dverma bytu. :D

Aha , ty jsi admin, tak to jsem vazne netusil .
Nemusis nic mazat , tys vlakno nijak neznehodnotil , pises k veci .

Urcite zustanu u sveho konicku , uz jen z duvodu nutnosti lecby .


Jak te muze nekdo vytocit?Vzdyt jsi uspesny v tom co delas,bavi te to nadevse a to je preci zaklad...kdybych se ja nechal vitacet blbcama se kteryma jsem denne v kontaktu tak uz jsem davno mrtvej clovek..ale protoze si uzivam zivot a mam je na parku a proto,ze mi neni 20,30 ani 40 tak jsem tezce v pohode a nad veci :-D
At ti to roste chlape!
sakumprdum
Takých lidi je denně střetávám stovky co me serou ,jet si svoje a mej jich v paži:)at se daři
Madical-Strains
Ja prave moc takovy lidi v zivote moc nepotkavam, nastesti. :)
Ale mate pravdu v tom ze je dobry se obrnit hrosi kuzi .
fikus37
Madi, musíš být pozitivně naladěn. Nemá cenu se s nikým hádat i když máš pravdu. Pak se člověk jen vytoči.
odo
Presne, človek je často rozhodený a znechutený ostatnými, ale treba si ísť za svojim...
krobak
citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Ja prave moc takovy lidi v zivote moc nepotkavam, nastesti. :)
Ale mate pravdu v tom ze je dobry se obrnit hrosi kuzi .


Ak ťa to baví: Zasaď, založ vlákno, chce to kľud a žiaden plač... :) Držím palec.


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma