Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 [2] 3 
Cob-Led 242w, BDS- II , Organic. - Klikni zde pro originální téma
Madical-Strains
Tu kamosku chapu , u ni to bohuzel nejde protoze k ni chodi na navstevy dcera s jejim pritelem .
Ten Kamos me tim opravdu prekvapil , chce vyuzit toho ze nemam jinou moznost.
Nikdy pred tim se takto nechoval , spis v tom bude mit prsty ten majitel bytu jak s nim bydli a zaroven je to i jeho sef v praci takze ho musi asi poslouchat. Na druhou stranu jsem rad ze ho vubec mam protoze me taky pomaha treba s necim jinym.
Treba se mnou chodi na houby :) , nebo na ryby , takze nemusim chodit sam.

Asi me nezbyde nic jineho nez na chalupe zasadit na zahradce u jineho kamose par kyticek . Ten ale taky bude chtit pulku , to by me ale nevadilo protoze by me elektrika nic nestala a u outdooru je toho celkem hodne , te susiny.

Akorat ze me bude schazet ten konicek , sem na nem uplny zavislak.
Pokud bych mel dobryho pravnika , a vim ze jsem v pravu , tak bych mohl v klidu pestovat. Ale pravnici zdarma moc nepomohou, uz jsem prave na tenhle problem pravnika mel pred 7 roky a moc me tenkrat nepomohl.
L1st3r
Vůbec nechapu co ti v pěstování může bránit, ale jestli je to to, ze o tom někdo ví a chce te vydírat v právu stejně nejsi a právník ti nepomůže. Tvého kamaráda, at se to zda divné chápu, přece jen by brali na sebe veškerá rizika. Ovšem v tomto případě bych trval na tom, ze když na třetiny materiál, tak samozřejmě i náklady. Já osobně bych do toho nešel asi ani za těchto podmínek, protoze se dnes nedá věřit nikomu, bohužel ani nej kamaradum. Držím palce snad se ti podaří něco vymyslet, GL.
Madical-Strains
Ne , o tom to neni , doufam ze o tom nikdo nevi , co ja vim a zatim me nastesti nikdo nevydira :) , tyka se to uplne neceho jineho.
Nechci to tady rozebirat je to opravdu az prilis osobni ale od pravnika vim ze v pravu opravdu jsem.
A vyhrat to u soudu je celkem udajne jednoduche ale jen s dobry a protrelym pravnikem.

Co se tyce nakladu za elektriku tak na tom se podilet prave ani jeden z nich necheji.
A jake riziko oni podstupuji ? Kdyz je ten byt ve vlastnictvi to spolubydliciho se kterym kamos bydli a ten jeho sef je dokonce hulic.
Ale ja bych to u nej nechtel za takovych podminek , ja bych jen platil a staral se a oni by jen zadarmo hulili. :) Udelal bych 200 G a mych by bylo jen 66 G?
To by me ten pest ani netesil.
L1st3r
Njn to chápu, bohužel nejsem právník a osobně ani žádného neznám a snad ani nebudu v dohledné době žádného potřebovat. Každopádně musím konstatovat, že jsem snad nezažil nikoho, kdo by měl podobnej pech jako ty. Držím palce, třeba se zadaří a situaci vyřešíš.
Madical-Strains
Jo, ja sem proste smolnik uz od malicka .
Tohle vlakno snad jeste diky kamaradce dojedu dokonce a snad se mi podari najit nekde v blizkosti k pronajmu nejakou levnou garaz.

A dik ze me nekteri z vas drzi palce. :)
fikus37
Taky držím i na nohách. " teď se dívám a musím si zajít na manikúru":winner: :rasta:
Bart325
Hlavně to doject v pohodě... A najít klidnej prostor
..preju ať ti to vyjde všechno
Madical-Strains
Jo, dekuju vam vsem.
Ted uz se nemuze snad nic hroznyho stat , ledaze by kamaradce vyhorel byt.
Abych na ni neprenesl svoji smulu :D kdyz to mam ted u ni. :D

Docela verim ze je to i mozny.
fikus37
Nehazej flintu do žita. To štěstí určitě jednou přijde. Slyšel jsem že ten Black Dead je fakt pecka. Škoda, že mi nedali ochutnat. Byla by škoda přijít o dalšího growera co píše pravdu. Za chvilku tady zbydou jen mitomani co nehoraznym spusobem lžou!!!
Madical-Strains
citace:
Původní příspěvek od fikus37
Nehazej flintu do žita. To štěstí určitě jednou přijde. Slyšel jsem že ten Black Dead je fakt pecka. Škoda, že mi nedali ochutnat. Byla by škoda přijít o dalšího growera co píše pravdu. Za chvilku tady zbydou jen mitomani co nehoraznym spusobem lžou!!!


Jo , je to vazne pecka ! A je to vazne sila !
Pral bych kazdemu aby to mel moznost ochutnat , hlavne ti pochybovaci kdo me tu obvinovali z "pohadky o seminkach z USA" :) Mozna by zmenili nazor. :)
Madical-Strains
34.den 12/12

U kamaradky je to super misto ! Mam to blizko a vcera mi dala jeste k tomu klic od bytu abych ji pry doma neprekazel az prijde unavena z prace. . Skoda ze to u ni nejde nastalo.
Teda musim rict ze ji zavidim ten jeji bakon orientovany na jih , to by se pestovalo :)

Dnes rano dostali holky krmeni.
PH drzi jako zelezo-beton 6,5.
Nikde zadny deficit ani moc spalene spicky, vse je krasne zelene.
Mozna jsou trosicku prekrmene ale to je mozna tim ze uz pridavam 1ml Melasy do kazde zalivky a zamerne jsem neubral Biobizz. Ted zkosuim Melasu trochu jinym zpusobem.
Porovnaval jsem foto z 34 dnu v minulem pestu a palicky jsou o malinko mensi
Ale je mozny ze to je hlavne zpusobeno tim ze abych osvitil cele 4 rady kyticek ,cely prostor tak mam panel zvedly na cca 60-65 cm nad vrcholky.
Kdyby bylo svetlo niz tak jedna krajni rada by byla uplne ve stinu.

Ted se ukaze jesli mel Frynk s tou vyskou taky pravdu.
Pral bych si ve svem zajmu aby byly obje varianty realne.
Abych byl zcela objektivni tak velikost palicek tez muze byt ovlivnena tim ze mam v kazdem 11l kvetinaci jen cca 6 l substratu.
odo
Myslím, že melasu tam dávať súbežne so zložkou BB Grow je zbytočné, nakoľko BB Grow sa tam leje až do konca hnojacieho obdobia a melasa je jeho základnou zložkou.
Madical-Strains
Jen maly a neskodny experiment :)
Madaros
Super pěst, pořídil jsem si z Ledideal taky Ledkovy panel cca 400 w a v nejblizsi dobe budu zacinat v boxu 120 x 90 cm. Tak jsem zvedavy, at se dari a co nejmene problemu.
LinChi
myslím že v mojem boxu je to optimálně osvícené :)
Madical-Strains
38.den 12/12
fikus37
No vidíš Madi,už se něco děje.Počítám ,že budeš spokojen.
Madical-Strains
Jo , jede to zcela bez problemu , je videt ze pokud se drzi predem urceneho a overeneho Grow-planu tak je vse perfektni. Doufam ze by tam mohlo byt ve finale tak kolem 300G a budu skutecne velmi spokojen.

Akorat ze jsem vcera vecer zjistil kdyz jsem byl zkontrolovat kyticky ze me vcera kamaradka trochu prelila kytky odstatou vodou a bez hnojiv a bez RO , nechapu proc se do toho pestu vsichni hned snazi zasahovat. ( jako kdyz to jeste bylo u kamose )
V kvetinacich zustala stat voda a nektere listy byly svesene. Vlastne to zalivala hned druhy den po me zalivce.
Nedokazala pochopit ze se hnoji kazdou zalivku a ze substrat potrebuje alespon castecne vyschnout a hadala se se mnou ze kyti se maji zalevat kazdy den a bez hnojiv.
Pry jeste nikdy neslysela o tom ze se hnoji kazdou zalivku :)

Nemohl jsem ji ani vynadat , ona je takova sama ostra tak bych asi narazil :D jen jsem ji radeji prosil aby si toho pestu vubec nevsimala.
Vse sem ji ukazal jak jsou svesene listy , vse jsem ji vysvetlil v klidu s trpelivosti pitbulla a tak doufam ze uz nic delat do konce pestu nebude a uz nic dalsiho se nestane.
Madical-Strains
Maly up-date velikosti palicek , prirovnani s PH metrem.

Takze se maji jeste 25 dni cas nafukovat. :)
Lomidrevo
nazdar.čo to maš za strain?
Madical-Strains
Tady je obsahla odpoved... Prispevek c. 1.

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=79777

Sila je dabelska :D , chut , vune vyjimecna , THC v mych podminkach poctivych 24 % bez par desetin. Mereno v laborce v praci u kamosovi pritelkyne.
Tohle kolo jsou uz klony ale bez selekce , matku uz bohuzel nemam tu jsem zlikvidoval kvuli spatnemu svetlu v matkarne a nedomrdlemu vzreni, proste vypadala bidne.

Zbylo mi jeste 5 seminek , z tech udelam casem novou matku az budu mit lepsi a silnejsi svetlo do matkarny. (pokud to situace dovoli ale spis to vypada ze uz indoor pravdepodobne nepojedu)

Uz mam dohodnuty male policko , cca 2m ctverecni u kamose na zahrade za sklenikem.
fikus37
Madi, to musím ochutnat. Zrovna jak to měli ve špeku ,tak jsem chyběl na pátečním pivku. Šesti hodinový stav.Pořád tomu nemůžu uvěřit.
Madical-Strains
:) Ja vim. Neboj ochutnas brzy a pak tu do vlakna muzes napsat smoke-report.
Protoze ja nehulim tak ho nemuzu objektivne udelat.

Jen hodinovy stav stesti ? Kamos me prisaha ze nejmene 3.hodinovy a pak po pul hodine klidu nastoupila jeste nejmene dalsi hodina a to je hulic jako prase.
Na huleni je to ale skoro skoda :D

Kdyz jsem tohle jeste pestoval ze semen minule kolo a jeste jsem nevedel o cem to je a jaky to je , tak jsem stale hledal nejaky brutalni vyjimecny strain us.geneticy k pestovani a pritom sem to mel uz davno doma v boxu u nosu . :D

Pochybuji ze bych nekdy sehnal neco lepsiho :)
Mike_Wazowski
citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains

Jen hodinovy stav stesti ? Kamos me prisaha ze nejmene 3.hodinovy a pak po pul hodine klidu nastoupila jeste nejmene dalsi hodina a to je hulic jako prase.
Tvl,teď jsi mě pobavil. Pestujes ty vůbec konopí?😂
Madical-Strains
No, snad to konopi jeste je . :)
Pral bych kazdymu ochunavku ale jak oba vime tak to neni mozny.

Kamos me napsal smoke-report emailem, uvazoval jsem tenkrat ze ho sem prekopiruju ale pak sem si to rozmyslel protoze samochvala smrdi .
Tak jsem ho nakonec z emailu bohuzel vymazal .
Na kazdeho to muze ale pusobit trochu odlisne , me by asi jedno brko odrovnalo totalne :D
fikus37
Ještě jsem to nezkusil,ale co jsem slyšel od kámošu co to vyzkoušeli ,tak je to docela síla.A to jsou kluci co ráno vstávají a mají špeka u huby.
Žádný dojeb,spíš energetický Redbul se záchvatem smíchu.
Madical-Strains
No uvidis sam, nech se prekvapit. :)
Madical-Strains
43. den 12/12 ... Dalsi tyden ubehl.

Kyti chodim kontrolovat vetsinou uz jen kdyz je zalevam , ted kdyz je nevidam kazdy den tak teprve ted vidim jak se celkem rychle nafukuji.
Chodim tam co nejmene protoze kamaradaka je prehnane blazniva do cistoty a uklidu a naposledy jsem
nechtene upustil na zem listecek a zbyla po me nejaka zaschla kapicka na zemi ,nevsiml jsem si toho a neuklidil to po sobe a byl hned ohen na strese. :D
JO, doma je doma. :)

Aktualni hnojeni je 4ml -Bio-grow, Bio-bloom a Top-maxu na 1L vody, a Melasy 1ml/1l .
Pro sicher a abych nevysel ze cviku jsem zmeril PH vytoku...samozrejme ze nadhernych 6,5.

Cekoval jsem tez mikroskopem trichomy a cca 50% jich je uz mlecnych a zbytek jeste cirych.

Blizi se Flushing a ja si kladu otazku jesli ho mam zahajit uz ted , na 21 dni , jako v minulem kole , nebo hnojit az do 18.teho a na poslednich 10 dni zahajit Flush .
V tom pripade bych vyzkousel brutalni proliti pod sprchou a posledni pruplach kazdeho kvetinace bych udelal upravenou RO vodou na PH 6,5 .

Otazka totiz je , jesli o 7-10 dni delsi hnojeni pomuze nejak palickam k jeste vetsimu nafouknuti.
Sezam
Madi,
já zírám. Na to, že jsme oba ve 43. dnu, tak tví broučci vypadají minimálně o týden vyzrálejší, úplně se mi spustily sliny, když na ně koukám :D pěkná práce.
Sezam
Madical-Strains
Diky moc za pochvalu :)
Jsem ale ve skutecnosti jsou kyti tyden pozadu o proti BDS ze semen , kdyz se podivas do meho predesleho vlakna tak uz byly ve 43 dnu salamky mnohem delsi a taky tlusci.

Je to dane hlavne genetikou ale domnivam se ze kdybys mel silnejsi svetlo alepson tech 240w a cob-led panel tak bys to mel stejne ne-li jeste lepsi. :)
Bart325
Musím říct máš pěkný salamky na to že jsi měl tolik věcí okolo naho... Pěkný!!😁
Sezam
Tak toho se asi nedočkáme, i když už jsem měl takový ambice, jako zvýšit výkon, nebo přejít na LED, tak já od svý milovaný sedmdesátky jen tak neodstoupim :D moc držím palce, vymáčkni z holek co to půjde :)
Madical-Strains
citace:
Původní příspěvek od Bart325
Musím říct máš pěkný salamky na to že jsi měl tolik věcí okolo naho... Pěkný!!😁


Jo je to vazne odolna genetika.
Jsem moc rad ze se vam salamky libi , snad budou za par tydnu jeste krasnejsi a baculatejsi :)
Madical-Strains
.
Madical-Strains
Maly up-date - 46-den 12/12

Koukal jsem se na trichomy a zatim jich je jeste spoustu cirych a cast uz mlecnych.
V sobotu zahajim Flushing a pokud jim dam o tyden dele nez v predeslem kole tak zbyvaji uz jen posledni dva kalendarni tydny.
Trochu se obavam vzhledem k zabarveni trichomu , jesli se staci do tech dvou tydnu vubec vytvorit nejake jantarove trichomy. (tedy dozrat)
Vypada to ze z klonu to bude zrat o trochu dele nez ze semen , pritom by to melo byt obracene.

Napadlo me, mozna to ale mohla zpusobit ta vetsi vzdalenost svetla od vrcholku 65 cm.
30cm jsem mel v predeslem kole.
Mozna mam zbytecne obavy , uvidime jak bodou trichomy vypadat za 7-10 dni behem flushingu.
Madical-Strains
citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Maly up-date - 46-den 12/12

Koukal jsem se na trichomy a zatim jich je jeste spoustu cirych a cast uz mlecnych.


Beru zpet !!!

Ted jsem mel kyticky vsechny venku na dennim svetle a kazdou zvlast jsem kontroloval mikroskopem , nejak jsem se vcera spatne dival.
Jantar uz tam sem tam je, cca 3% , mleckych je cca 87% a cirych jeste cca 10%.
Jedna kyti je sativova bez jantaru a jeji vrcholovky tam necham o tyden dele se temi spodky.

Takze vrcholovky seknu 22.4 a spodky necham o tyden dele zrat do 28.4.
Uvidim podle trichomu, jak rychly budou.

Kamaradka uz se tesi az si box konecne odnesu , ma strach ze nekdo prijde na navstevu , to jeste netusi ze u ni v mrazaku budu uchovavat susinu . :D
odo
MADi:"Jedna kyti je sativova bez jantaru a jeji vrcholovky tam necham o tyden dele se temi spodky"
....to ako myslíš, že je sativová?? Sú to predsa klony z 1 matky - nie? Nemalo by to byť všetko úplne rovnaké???
Madical-Strains
Ne , prave ze to nejsou klony z jedne matky.
Uz jsem zminoval ze to bylo bez selekce , jsou to vlastne klony ze vsech kytek ze seminek z tech klonu co byly pripraveny na tu selekci.
Proto se ta jedna sativa tam vloudila :)
Nakonec na tu selekci ani nedoslo z duvodu nedostatecneho svetla v matkarne.
Madical-Strains
47.den 12/12 - FLUSHING ! Blizime se s holkama pomalu do finale!

Nakonec jsem udelal poradny pruplach uz dnes , planoval jsem ho sice az na zitra ale at to mam jiz za sebou.
Pak jsem jeste nechal poradne vykapat substrat od prebytecne vody.
Pocitam ze takovych minimalne 5 dnu bude substrat ted prosychat a pak uz budu kyti jen "zalevat" cistou RO vodou s PH 6,5.
Prima-klimu jsem pustil na vyssi vykon aby to rychleji tedka prosychalo..
Kyti jsem prohazel pod panelem , ty krajni jsem dal uz na prostredek a jsou nafocene uz po Flushingu.

Planovana kosa.
24-25 dubna Kosa vrcholovek
29-30 dubna kosa spodku

Muj dojem dva tydny pred kosou ???....nic moc.... palicky jsou o hodne mensi nez ze semen v minulem kole.
Pocitam ze 200 tam snad ale bude.

Zase me to presvedcuje ze semena jsou na vahu proste lepsi , to uz mi nikdo nevymluvi i kdyz s tim vetsina nesouhlasi.
Jasne , usetri se cas , sila a ucinky jsou u vsech stejne.
Loyd
U tebe to treba bude lepsi ze semen , pokud vis jak pestovat z rezu , tak si zvysujes sanci dosahnout lepsiho vysledku.
Pravda ale je ze ze semen sou kytky o chlup vitalnejsi nez z rezu.
Ted al staci radne predpestovat a nevidis rozdil.
Madical-Strains
Vzdyt jsem je predpestovaval radne , v matkarne jsem mel klony 2 meisce nez sem je presadil a dal do boxu.
Nebo jak teda pestovat z rezu? V cem je rozdil?
Rad se necemu priucim . :)

EDIT:
Ted sem studoval na netu a pece o ne je uplne stejna jako ze semen.
Jediny rozdil je ze klony maji mit vice vlhkosti na rustu.
Tak zas z toho nedelej alchymii. :D
Pítr90
Ahoj, za mě stručně: jsi odpůrce řezů, protože se ti to z nich prostě jen zdá!!! horší 😉 až se musím usmívat nad tvými soustavnými narážkami na řezy 😀 nezlob se na mě, ale tvých pár kol ti zatím celkem nic neřeklo, co kolo to problémy. Až si vychytáš svůj styl pěstování, tak třeba oceníš i řezy 😉
Madical-Strains
citace:
Původní příspěvek od Pítr90
Ahoj, za mě stručně: jsi odpůrce řezů, protože se ti to z nich prostě jen zdá!!! horší 😉 až se musím usmívat nad tvými soustavnými narážkami na řezy 😀 nezlob se na mě, ale tvých pár kol ti zatím celkem nic neřeklo, co kolo to problémy. Až si vychytáš svůj styl pěstování, tak třeba oceníš i řezy 😉


No, pockej , pockej Pitr , jaky sem mel problemy s kytkama tohle kolo ?
To by me fakt teda zajimalo. Asi sis trochu popletl vlakno.
Jen kvuli tomu ze jsem si dovolil vyjadrit svuj nazor ohledne klonu tak sem hned spatnej ? :D
Co kolo, to problem s kytkama ?

A jaky jsem mel tak velky problemy v minulem kole ? Krome toho ze jsem poslechl jednoho growera ktery me presvedcil abych sel do kokosu a pak sem me tak zvedlo ph ze jsem musel rozdelavat korenovy bal a presazovat do Biobizzu light-mix, pak uz vse take probihalo az do kosy absolutne v poradku.

A tohle aktualni kolo , naopak presto ze jsem musel dvakrat stehovat kyti s boxem tak sem zadny problemy s kykama s pestem jako takovym vubec nemel .Tenhle pest jsem naopak odjel primo perfektne , zadny chyby , zadny deficity ani na zacatku ani v kvetu. Ani jeden nazloutly nebo nahnedy list zpusobeny nespravnym pestovanim , proste nic .
Co vic by si kdo mohl prat ? Alespon ja jsem sam se sebou posledni dve kola velmi spokojen. Tohle kolo , sem kamo zadny problemy nemel !

Spis se mi zda ze kdyz nekdo nesdili stejny nazor jak vy , tak hned hodite nejakou kritiku. Jako ze, co kolo to problem atd.
Je to muj nazor , to s temi klony , me se proste ze semen pestuje lip nez z klonu a nejsem sam ! Nevidim v klonech zadne vyhody krome usereni casu a zachovani genetiky.
Nikoho nenutim pestovat ze semen a sam klony rozhodne neodsuzuji.
Jen jsem prezentoval svuj nazor ze semen je to proste pro me lepsi.

Tak se z toho hned vsichni nepodelejte , co sem si to dovolil napsat o klonech.
Nikomu nic nenutim, jen jsem vyjadril svuj nazor.

Jeste ze je tohle moje posledni vlakno a muj posledni indoor.
Clovek si tu ve vlastim vlakne ani nemuze napsat svuj nazor !
fikus37
Pěkně si to rozepsal. Každý má jiný názor na semena a tak to má být. Tisíc lidí, tisíc názoru. Pokud se ti dobře pěstuje se semen, tak přece nebudeš kvůli jinému názoru měnit svůj názor a styl pěstování.
Madi, ukazujes tady dost a zasloužíš uznání jen za to, že to tady postujes.
Hodně lidí má plnou hubu keců a neukazou tady nic.
Já jsem měl dobre i špatné výsledky jak se semen, tak i s klonů.
Pítr90
Dobře, dobře. Nehádám se a nikomu nenutím svůj názor.
Madi, prosím tě, o co jiného, než o zachování genu a ušetření času by mělo jít? Chceš mi říct, že tě baví nevědět co z toho vyleze a nevědět, jak to bude působit?
Proč tedy nějaké selekce, že? Vždyť si můžu koupit milionjedna semen a každý kolo čekat, co z toho bude 😉
Loyd
citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Vzdyt jsem je predpestovaval radne , v matkarne jsem mel klony 2 meisce nez sem je presadil a dal do boxu.
Nebo jak teda pestovat z rezu? V cem je rozdil?
Rad se necemu priucim . :)

EDIT:
Ted sem studoval na netu a pece o ne je uplne stejna jako ze semen.
Jediny rozdil je ze klony maji mit vice vlhkosti na rustu.
Tak zas z toho nedelej alchymii. :D


Asi si je predpestoval spatne , pac 2 mesice na rustu by mi roztrhlo box.
Tyden v malym 1 l kvetinaci.
2 az 3 tydny rust podle odrudy a prepnout s minimem stressu.
Dostatek korenaku a z klonu to musi byt lepsi jak ze semen.
Tim myslim vic materialu na tom.
Ty porovnavas jabko s hruskou. Kazdy kolo jedes nejak jinak a pak si udelas svuj zaver.
Zisti si za jakych podminek to u tebe jede nejlip , toho se drz a pak teda porovnavej co je lepsi. :)

Edit.
Slovo perfektne bych tak trochu zvazil , i kdyz kytka nema deficit na listech neznamena ze jsi to odjel perfektne.
Podle fotek jim neco chybi.
Madical-Strains
citace:
Zase me to presvedcuje ze semena jsou na vahu proste lepsi , to uz mi nikdo nevymluvi i kdyz s tim vetsina nesouhlasi.
Jasne , usetri se cas , sila a ucinky jsou u vsech stejne.


[/B]



Precti si Pitre jeste jednou pozorne tu vetu.
A nasel sem na netu ze to tak opravdu je.
Krome toho jsem na klony vubec nenadaval .
V puvodnim prispevku jsem napsal jen tuhle vetu. Nic vic a nic min.

Tak me hned nemusis pripominat jak spatny jsem grower ... (co kolo to problemy)
To fakt na nalade rozhodne neprida. :D


Loyd

Prave ze jedu posledni dve kola uplne stejne , presne podle grow-planu kery se mi osvedcil minule.
Krome toho jsou ruzne zdroje jak v cestine tak v anglictine ktere potvrzuji ze ze semen je obecne vice susiny na Gramy - lepsi , silnejsi korenovy system...
Pítr90
citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains



Precti si Pitre jeste jednou pozorne tu vetu.
A nasel sem na netu ze to tak opravdu je.
Krome toho jsem na klony vubec nenadaval .


Hele naposledy, už ti psát nebudu, protože tvé ego roste astronomicky 😁 jen si projdi své příspěvky, chválil jsi někde klony? Ne, ne a ne. Hledáš na tom samá negativa. No nic, co řeknu, platí.... Až si ti to zas nepůjde, tak se raď s někým jiným
crazyn
Už zase , Ordinace v zelené zahradě? :D
Loyd
No comment.
fikus37
Loyd, tak to by mě zajímalo podle čeho usuzujes, že kytkám něco chybí?
Pokud vím, tak indikátorem dobrého pěstu jsou listy a vitalita rostliny a jeho holky vypadají super. To že na to svítí 240 watt světlem co je určen do prostoru max 60x90, tak je to velká paráda.
Madi, je tady jeden s mála groweru co si necucaji gramy s prstů a hlavně nelže!!!
Patří asi do skupiny 50+ tak jako já a je borec, že na staré roky riskuje kriminal, jen proto aby jste se trochu přiučit.
V těch letech už se hodně zapomíná (alespoň u mě, když palim přes 30 let), tak proto mu vždy rád poradím a fandím mu, protože je to v těch letech makacka.
Neberte to zase, že někoho urážím, prostě je to můj názor!
Loyd
Jasny no a vsichni ostatni tady lzou .
Pochop ze kdyz neco nedokazes ty , tak to neznamena ze to nedokaze nekdo jinej :D.
Kazdopadne nerikam ze to ma spatny , ale nerikam ze to nema ani dokonaly jak se prezentuje.
K dokonalosti tomu chybi hodne panove.
Ano , mozna za to muze slaby svetlo , tezko rict. Ale dokonalosti bych to nenazyval ani nahodou.
Dokonaly to ma kcb a kvakos.
Pripada ti to v tomhle porovnani s kvakosem jeste dokonaly ?
Me ne.
At uz uvedl gramaz pravduvou nebo ne , pravdou je ze to mel pekny a povedeny.
LinChi
víte že grower je moje nejvíce aktivní uzemí na internetu . lezu tady časteji jak na youtube nebo fb... :D chápu vás starší to asi nepřekvapí ale mezi mladeží to je obdivuhodné :D zas tak mladej táhne mě na 23 .. :D

a víte proč.,. ? protože přesně tohle počteníčko je mnohem zajímavější... férově bych o madiho vláknech točil seriál... :D
L1st3r
Co tvrdí Madi je a není pravda. Ze semen jsou kytky vitalnejsi a může na nich byt větší výnos, ale je třeba si uvědomit par věci. Semínko než se dostane k fázi kvetu, uběhne minimálně měsíc, to je poměrně dlouhá doba na vytvoření velmi kvalitního kořenového systému, klon na to ma sotva polovinu času, většinou ani to ne. U semen nás čeká hned několik problémů, u regularu vyřazení samců, nikdy nevíme kolik zůstane holek, u femek riziko hermace, který může znehodnotit výsledný produkt a v neposlední řadě rozdílnost kytek, záleží na stabilitě genu.
U kvalitních klonu odpadaji všechny tyto starosti, pokud je zbytečně nestresujeme. Můžeme přepnout kdykoliv, protože jsou prcci pohlavně dospělí a máme jistotu, ze nám budou růst stejný kyticky, stejně dozraji a dodají totožný materiál. Výsledný rozdíl ve výnosu bude podle me minimální, ovšem kvalitativně bude urcite pěst z klonu lepší.
fikus37
Loyd,kdyby měl světlo ,které má na tento prostor mít a genetiku co mají kluci odzkoušenou,tak by se podle mě vyrovnal každému.
Zkouší nějaké semena od frajera co ho ani nezná,takže nemůže říct kolik gramů na m2 to dělá,ale co jsem slyšel ,tak je to taková síla ,že borci co hulí denně 2 g ,tak si s toho sedli na prdel.
Pokud tam bude přes 250 g (což vypadá že tam bude víc),tak tenhle pěst je úspěšný.Ještě donedávna kdo udělal gram na watt,tak byl bůch.
A pokud jsem viděl pěsty od kluků pod kvalitníma led,tak přibližně všichni dělali g na watt.
Jde o to,že každý kdo tady uveřejňuje své pěsty a nevěší nám buliky na nos,tak si zaslouží trochu respektu.
Něco jiného je,že je tady hodně lufošu co si vyloženě dělají s nás prdel a myslí si ,že jim to všichni polykají i s navijákem.Toť vše co jsem chtěl napsat.Nebudu mu to tady zasírat ,když jsem dnes pařil s bongem.
Madical-Strains
citace:
Původní příspěvek od Loyd
Jasny no a vsichni ostatni tady lzou .
Pochop ze kdyz neco nedokazes ty , tak to neznamena ze to nedokaze nekdo jinej :D.
Kazdopadne nerikam ze to ma spatny , ale nerikam ze to nema ani dokonaly jak se prezentuje.
K dokonalosti tomu chybi hodne panove.
Ano , mozna za to muze slaby svetlo , tezko rict. Ale dokonalosti bych to nenazyval ani nahodou.
Dokonaly to ma kcb a kvakos.
Pripada ti to v tomhle porovnani s kvakosem jeste dokonaly ?
Me ne.
At uz uvedl gramaz pravduvou nebo ne , pravdou je ze to mel pekny a povedeny.


Loyde nebo Bitire ? Ted nevim jak te spravne oslovovat :D
Mluvis a vyjadrujes se a pouzivas stejne formulace a vyrazy presne jako on.
Byla by fakt nahoda kdybys ses pod tim Nickem neskryval prave ty. :D

Nastesti Vas tu uz nebudu unavovat.
Tohle bylo moje posledni vlakno a muj posledni pest vubec , jelikoz me stale doma nahani (samozrejme nepravem) imbecilni exekutor a doma nic mit nemuzu , jen stary predpotopni pc ktery sem si narychlo sehnal abych mohl pokracovat ve vlakne.

A presne takovi jako ty "Loyde" a par dalsich me dokazete uplne Grower znechutit.
Kazdy moje vlakno se do me nekdo zkousi navazet, uz toho mam plny zuby.

Chtel jsem puvodne vyhlasit za tyden tipovacku s tim ze prvni tri co budou nejblize tak dostanou ode me ochutnavku .
Ale co , srat na to. :D
Takze se loucim , panove.
A neni to proto ze bych se nejak urazil ale proto ze uz jsem z tech ataku na mou osobu vazne zhnusenej.
Loyd
Hura.
Ajtaktak
Ty vole.. ako zeny :D..
Treba to dat do siene smiechu :D
fikus37
Madi, mě to tady znechutilo taky dost prudicu. Dívej se na to jaký má Loyd s toho radost, že tady končíš. To jim chceš opravdu udělat takovou radost a přiznat, že oni vyhráli?
Prosim tě, nedělej jim tu radost!!!!
Dojed to tady i s fotkami a nenech se odradit. Já už jsem chtěl tady taky zkoncit, ale neudělám jim radost a budu dál bojovat za pravdu, protože tady je dost chuju co si vymysli a můžou mi udělovat negativní karmy až do aleluja.
Nebud srab a bojuj!!!
Víš jaké budou mít nervy, že ostatní sleduji tvé vlákno a oni jsou jen prudici.
Pokud to ukončís, tak mě pěkně naseres.
luubaan
Souhlas
Browser
Madi treba vsetko brat s rezervou.kazdy ma pravo povedat svoj nazor a my inteligenti to vieme prijat.bola by skoda keby si skoncil bo mas to brutalne.podla mna je dolezite ,,byt sam so sebou spokojny".mne je jedno kto si tu co hovori.mozes byt na seba hrdy,dal si to pekne. No stres only smoke weed.nie je nic lepsie ako fajcit svoje.
GrowPlace
Tohle má být komunita, která má držet pospolu. Pocit anonymity je zvláštní, někteří pod její rouškou dokážou šířit negativní energii. Pokud se nechceme dočkat doby, kdy místo fotogalerie a dokumentace zde budou jen negativní komentáře a hejty, tak je na každém jedinci, aby zvážil, zda-li jeho příspěvek bude mít nějakou hodnotu.

Jen něco k zamyšlení.
Loyd
citace:
Původní příspěvek od fikus37
Madi, mě to tady znechutilo taky dost prudicu. Dívej se na to jaký má Loyd s toho radost, že tady končíš. To jim chceš opravdu udělat takovou radost a přiznat, že oni vyhráli?
Prosim tě, nedělej jim tu radost!!!!
Dojed to tady i s fotkami a nenech se odradit. Já už jsem chtěl tady taky zkoncit, ale neudělám jim radost a budu dál bojovat za pravdu, protože tady je dost chuju co si vymysli a můžou mi udělovat negativní karmy až do aleluja.
Nebud srab a bojuj!!!
Víš jaké budou mít nervy, že ostatní sleduji tvé vlákno a oni jsou jen prudici.
Pokud to ukončís, tak mě pěkně naseres.

Jakou radost ?
Rika vam neco volba nazoru nebo rozhodnuti ?

Tys neco napsal a uz tady dva roky tlapes o tom jak kazdej lze a siri nepravdy. Ja ti na to reagoval a madical kvuli tomu chce odejit ?
Nekdo mu jednou nepochvali pest a madical chce odejit ?
Kdyz se mi neco nelibi tak to nebudu prece chvalit.
Ty i madical a par dalsich ste strasne vstahovacni, myslis si ze madical nekoho zajima kvuli konopi? Madical je nervozni kdyz mu nikdo nepise nebo na nej reaguje. Protireci se a kdyz na nej rekne nekdo negativum tak chce odchazet zejo.
Jeste 3 kola z5 zadal o ubohy rady kolik ma namichat bio grow a ted si hraje na dokonalost wtf ? Muzete si podat ruce odbornici.
Edit.
Hele nevim co tady povidas o povysovani ? Rekl sem svuj nazor se kterym vy dva nymandi nasouhlasite a je z toho divadlo ?
Vysvetli mi proc fikus v kazdym prispevku zminuje mistni growery jak si vymysli a takovyho trageda jako ty podporuje ?
A ja vlastne vim , protoze ste oba tuleni kteri neberou nazor ostatnich a oba mate ego postaveny na vysi urovni nez Remo.
Ten si to ale muze dovolit
:help: :help:
Madical-Strains
Ty dva tydny , uz teda dojedu , uz kvuli tem slusnym growerum kterych je tady samozrejme vic nez tech NÍMANDU kteri se tu skovavaji za nove prezdivky a dela jim radost kdyz se mohou vyvysovat nad ostatni :D
Mike_Wazowski
citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Ty dva tydny , uz teda dojedu , uz kvuli tem slusnym growerum kterych je tady samozrejme vic nez tech NÍMANDU kteri se tu skovavaji za nove prezdivky a dela jim radost kdyz se mohou vyvysovat nad ostatni :D
Hele, máš na to nějakej důkaz nebo obviňuješ podle domněnek? Akorát tím vytváříš dusno.
Fikusi, i kdyby tu někdo lhal a podváděl, tak to bohužel nijak nedokážeš, takže nechápu, co neustále sleduješ tvýma příspěvkama, že tu každej lže a podvádí. Mě se taky nechce věřit, kolik si naposled udělal a taky nepíšu, že lžeš. Vem si něco z toho, co píše GrowPlace.
fikus37
Wazovski, já nepíšu každý!!!!!
Potrefená husa se vždy ozve. Neprekrucuj moje věty jak se tobě hodí.
Psal jsem tady převážně pozitivní komentáře dobrým lidem co si nevymisli. Vím že mě nemáji tady někteří lidé rádi, protože reaguji na každý nesmysl co tady někteří lidi píšou. Je mi to u prdele co si o mě myslíš ty, Bitir a ostatní lidé co tady lžou a prekrucuji fakty. Mám dost let praxe za sebou abych poznal kdo si vymysli a kdo píše pravdu.
Neříkám, že nejsem neomylny. I když už palim přes 30 let a začal jsem pěstovat po převratu, tak pořád se mi ty základy s hlavy nevykourily.
Budu i dále bojovat proti nesmyslům ať se to někomu líbí nebo ne!!!
Tak samo jsem to dělal v reálném životě a budu to dělat dokud nechcipnu. Takže počítám tak 10-12 let.
luubaan
Tady se jedou bomby a spíš by se měl řešit pest:)
Jed dal medi sleduji:)
Mike_Wazowski
citace:
Původní příspěvek od fikus37
Wazovski, já nepíšu každý!!!!!
Potrefená husa se vždy ozve. Neprekrucuj moje věty jak se tobě hodí.
Psal jsem tady převážně pozitivní komentáře dobrým lidem co si nevymisli. Vím že mě nemáji tady někteří lidé rádi, protože reaguji na každý nesmysl co tady někteří lidi píšou. Je mi to u prdele co si o mě myslíš ty, Bitir a ostatní lidé co tady lžou a prekrucuji fakty. Mám dost let praxe za sebou abych poznal kdo si vymysli a kdo píše pravdu.
Neříkám, že nejsem neomylny. I když už palim přes 30 let a začal jsem pěstovat po převratu, tak pořád se mi ty základy s hlavy nevykourily.
Budu i dále bojovat proti nesmyslům ať se to někomu líbí nebo ne!!!
Tak samo jsem to dělal v reálném životě a budu to dělat dokud nechcipnu. Takže počítám tak 10-12 let.
Je mi tě líto kluku.
Loyd
Fikusi , ty si podle me s necim v zivote nespokojenej , nevim jestli je to osobni nebo kvuli neuspechu z pestovani , zmenot muzes veci vzdy , nikdy neni pozde.
Tohle kolo jsi mel gutt , na to nerikam pul slova , ale zase si se zminil vetou typu.
Ja mam takovy velky a hezky kytky a udelal sem 50 g.
Nechapu jak nekdo lze a vymysli si nepravdy.
Tvoje plocha je 2 m2.
Plocha nekterych lidi je prez 2m2 a maji tam 9 kytek. Kdezto tys mel tusim 18. ?
Kdokoli uvede udaj ze pod hps udelal g/w tak si ho beres do huby , rekni mi proc ?
fikus37
Nebudeme to tady zasirat madimu. Pojďte do kanálu.
Loyd, jediný kdo tady ukázal "reálných" g na watt pod hps byl kvakos a nikdy jsem proti němu neměl ani půl slova.
Ještě kdysi tady bylo pár pěstu "na steroidech".
Ten kdo tvrdí, že pokaždé pod 660 watt hps udělá gram na watt, tak lže!!
Loyd
:D.
Ok. Nebudu se hadat.
Jen k tomu reknu jedno , jak ty to muzes vedet ze lze ?
Neni nic slozityho udelat pod 660w 600g a vic.
Edit. Krobak.
I kdyby bylo prehledny tak madicalovi dedukce a zisteni zajimaji jen growery na urovni “jak zalivat kytky” nic vic se nepriucis.
krobak
Krútený kabát kolegovia. Vlákno sledujem a posledné dve strany príspevkov mi viac pripomínajú babky na trhu ako babku samú vo svojej záhradke (kde si môže "babka" robiť čo chce, veď je vo svojom vlákne nie? :) ). Bolo by dobré založiť špeciálnu tému o meraní veľkosti prirodzenia v ktorej by si tí ktorí budú mať potrebu prezentovať svoje nadľudské rozmery, mohli tak urobiť, nech sa páči :). Inak sa stáva toto vlákno síce zábavným, ale pomerne neprehľadným. Pestu zdar.
Madical-Strains
50.den - 12/12

3.den po Flushi zacinaji nektere listy uz pomalinku na spodkach zloutnout.
Od zacatku Flushe se zacaly paldy fakt neskutecne nafukovat , primo pred ocima.

Jedine co by me mohl snad nekdo vytknout a jedina vada na krase ktera trochu kazi vzhled kyticek jsou spalene spicky , to je proto ze jsem pridaval v kvetu k Biobizzu jeste navic Melasu a zamerne jsem neubiral Biobizz , takze jsem s tim pocital dopredu.. Hlasil sem predem ze to udelam.

Domnivam se ze vzhledem k memu set-upu v pomeru plocha/osvetleni
( a ted me negativni pochybovaci odpusti ) je vic nez prefektni vysledek a jeste neni konec , zbyvaji jeste stale dva tydny !
Madical-Strains
Panel mam presne nad tremi poslednimi radami kvetinacu.
Ta prvni řada kyticek , ctvrta u vchodu , tam kde je nejmene svetla , maji samozrejme kyti nejmensi salamky ale i tak to stalo za to tam tu řadu pod ten panel ktery je urcen jen na plochu 60x90 pridat.

Fotky nejmensich salamku v boxu , v prvni řade.
odo
máš to pekné!
Špičky sú podľa mňa spálené od zvyškov zo skoncentrovaných postrekov.
Nemyslím, že to je spálené melasou. Môžem sa ale mýliť.
Tú čistú melasu počas flushu nedávaš?
Skús si okolo toho niečo preštudovať na zahraničných weboch, prípadne sa spýtaj toho growera v USA, že čo si o tom myslí.
Madical-Strains
Odo- diky za tve nestranne pozitivni hodnoceni :) a vubec i vsem ostatnim komu se kyti libi , moc dekuji .

Cistou Melasu uz po cas Flushe nedavam. Chtel jsem zkusit zmenu.
Pridaval jsem Melasu do kadeho hnojeni v kvetu az do Flushe + kazdy tyden postrik Melasou od rustu az do prvnich 4.tydnech kvetu.

Ten amik me tu Melasu prave doporucil , proto jsem o te Melase hodne for procetl abych si overil amikovo tvrzeni , jelikoz jsem o Melase nic nevedel. Ale to uz bylo na zacatku predesleho kola.
Postrik Melasou , udajne zcela nahradi Phytamin s Cropmax a navic pomaha i jako prevence proti skudcum.

Taky me upozornil , ze by se teoreticky mel ubrat Biobizz o 1 ml/l pokud se pridava Melasa .
Ale podoknul ze to neni zas az tak nutne ubirat ale ze pravdepodobne budu mit spalene spicky ale to nicemu nevadi , je to pry takova mala dan za ten vysledek.

Ano , mas pravdu , muze to byt i z tech postriku Melasou , nebo kombinaci obojiho.
Cpal sem tam Melasu horem dolem. :D
Kazimír
fakt se ti pekne nafoukly, moc pekny :)
fikus37
Madi, jsem ti to psal, že to bude dobrý. Ty jsi vždy pesimista. Musíš být optimista i kdyby mars hydra s nebe padali.:crazy:
Madical-Strains
Jo , jsem trosicku netrpelivy pesimista :D si me teda prokoukl. :D
Rad vidim vysledky nejpozdeji vcera. :)

Ale uz to vidim realne optimisticky !
odo
Madi - presne tú biomelasu mám aj ja. Dávam si ráno po prebudení za 1/2 k. lyžice aj s trochou sucheho DanceWorldu. Celkom ten deň potom dobre začína a je ďaleko prívetivejší...
https://www.royalqueenseeds.cz/leka...ance-world.html

Neviem, či má melasa preventívne účinky na škodcov, nikdy som to nestriekal na listy. Nie sú tie listy potom moc lepkavé? Možno sa škodcovia na listy prilepia :-), inak neviem čo by v tom bolo, čo ich odpudzuje. V akej koncentrácii si to striekal na listy?

Osobne by som doporučil na skúšku 1 kvetináč flušhovať vodou s pridanou melasou. Mne tá chuť pripadala po takomto zásahu výraznejšia, ale nedokážem to objektívne posúdiť. Skús si to nahľadať na zahraničných weboch.

Sledujem naďalej a držím palce!
Madical-Strains
Me ta melasa vubec nechutna, je to hnus a kdyz to das do caje ,zkazi to uplne chut caje.
Fuj ! Ale je to zdravy jak svine.

Melasa postrik 1,5ml / 1l
Ano vypadalo to docela lepkave, listy jsou do ted jako voskove. Proto by se nemelo strikat kdyz uz jsou vetsi palicky.

Ja nevim, Flushovat s melasou znamena hnojit, Melasa je hnojivo, a pak by to nebyl asi Flush ??? Co myslis ?
Ja to asi zkouset nebudu , na caji ten rozdil nepoznam.

EDIT: Tady je o Melase snad uplne vsechno.
Melasa je prirodni Insekticid.

https://www.zamnesia.com/blog-molas...next-level-n352
fikus37
Tak tu kuknu a vidím 10.000 shlédnutí. Dobrý
odo
diky za odkaz, kuknem
hnojivo to v klasickom slovazmysle nie je - je to zmes organických látok, vitamínov, mineralov atd. Kytky by v samotnej melase ako hnojivu asi nevyžili, Tie organické látky sú rozkladané pôdnymi baktériami žijúcimi v tom substráte. Tie ich rozkladajú na minerály prístupné koreňmi, ktoré prijímajú rastliny ...+++

...mechanizmus vplyvu molesse na výslednú -"lepšiu" chuť produktu nepoznám.
------------------------------------------------------------------------------------------
Samotná melasa mne chutí. Dávam to bez zriedenia. Trochu mi to prípomína komunistickú Kofolu. A vraj to je super pre organizmus
:-)

edit: +++ v podstate to píšu aj v tom postnutom článku
Loyd
Anych jen neprudil tak prispeju.
Mam pocit ze melasa na sebe vaze bordel co je v substratu a “urychluje “ proces rozkladu pac je tvorena z cukru a ten pojidaji bakterie.
Takze ciste teoreticky pokud jim ke konci nehnojis , ale zalivas jen melasou , tak si kytka spotrebuje zbytek zivin v substratu diky tomu ze ty bakterie krmis.
Az pak muzes zahajit flush kvuli zbaveni prebytecnych latek “prevazne drasliku “ kterej kazi chut spolecne s dusikem “ kterej by mel byt uz spotrebovanej kytkou “.
Vysledek by mel byt ze nebude vycistenej jen substrat , ale kytka samotna.
Kazdopadne s melsou opatrne , pac kdyz budes mit v substratu moc zivin tak ji zcela jiste prehnojis aktivitou bakterii.
Je to celkem slozitej program hnojeni se spravnym nacasovanim , obecne vzato pokud ti kytky budou chtit zelenat tak to tam urcite nelej.
fikus37
Madi, taky jsi od Bitira dostal negativní karmu? To je k smíchu jak lufosi si myslí, že tím něco změní.
Ti co rozdávají negativní karmy, tak by měli tady v první řadě přestat psát lži a nesmysly.
Četl jsem, že už tady končíš. Je to pravda?
Loyd
citace:
Původní příspěvek od fikus37
Madi, taky jsi od Bitira dostal negativní karmu? To je k smíchu jak lufosi si myslí, že tím něco změní.
Ti co rozdávají negativní karmy, tak by měli tady v první řadě přestat psát lži a nesmysly.
Četl jsem, že už tady končíš. Je to pravda?

Sklidni se a bez se lecit , tady zadnej bitir neni.
Byl to puvodne jeho profil ale dal mi udaje k prihlaseni a uz sem nechodi.
Hosi meli by ste prestat podezirat ostatni , ja zadny lzi nepisu a ani bitir si nic nevymyslel.
Fikusy, prestan uz ze sebe delat chudaka a psat v kazdym prispevku neco o lzich a nepravdach jak ty to nazyvas.
Je to k smichu a akorat ponizujes sam sebe tim ze to porad roztrubujes jak male decko.
Z tohoto profilu jeste zadna karma nebyla odeslana a to ani pozitivni tak si prestan myslet ze si stredem pozornosti a bez soupat nohama nekam do kouta , mozna se necemu priucis.
Edit , negativni karmu dostanes ted , ale to ti muze byt jedno pac ti to moc neubere na krase.
Posldni vec , hosi , jestli tady resite karmu a madical kvuli tomu v minulosti vyvadel jak smrad , neverim ze vam je prez padesat let , nebo ste potom lejce trefeni.
Celkem se smeju ze mel bitir pravdu ze nema cenu vam neco psat ohledne pestovani. Takze si pestuj svoje kyticky a dal never tomu ze nekdo dela 80g na kytku kdyz ty delas jen 50 tak to prece nejde ty osle ze ?
Lol.
fikus37
Loyd, co se ozivas? Teď ses dobře upalil. A ty urážky si nech pro svoje soukmenovce. Nezasirej tady madimu vlákno. :flick:
Loyd
Ty si mimo.
Resilo se to tu verejne tak sem si to asi mihl taky precist nemyslis ?
Navic ste vy tri tady byli horky tema.
Takze na tebe mam docela blbej mazor uz nejakej ten mesic , jen me rozesmalo ze si myslis jak mu lezis v zaludku :D.
Vzpamatuj se.
To s vynosem jsi psal verejne.
Madical se vztekal verejne.
Na grower sem chodil zevlit i s bitirem tak se nevim ze si o tobe myslim co si myslim.
Uz na me nereaguj cus.
Edit. Cucim ze sem nepodepsanou karmu dostal tak mozna od tebe :D.
Klidne mi posli dalsi , ja na to nehraju , nejsem male dite.
Ozivat se pise s tvrdym Y.
Posledni edit na tebe fikus. Vyhrotis to tady nesmyslem a pak ze sebe delas spasitele. Nikoho prudit nebudu , prudis ty. Nevyjadruj se ke me , nemluv a nepis o me , necti si co pisu.
Cus.
fikus37
Madi, nech si to promazat, protože ten bezcenny člověk tady bude pořád prudit.
krobak
citace:
Původní příspěvek od krobak
Krútený kabát kolegovia. Vlákno sledujem a posledné dve strany príspevkov mi viac pripomínajú babky na trhu ako babku samú vo svojej záhradke (kde si môže "babka" robiť čo chce, veď je vo svojom vlákne nie? :) ). Bolo by dobré založiť špeciálnu tému o meraní veľkosti prirodzenia v ktorej by si tí ktorí budú mať potrebu prezentovať svoje nadľudské rozmery, mohli tak urobiť, nech sa páči :). Inak sa stáva toto vlákno síce zábavným, ale pomerne neprehľadným. Pestu zdar.


UP!!! dpc

Toto vlákno = Clickbait :injured::injured::injured:
Madical-Strains
53.den 12/12 ....Zbyva 12-14 dni do finalni kosy.

Salamky se brutalne prifukuji kazdym dnem !
Palda vedle paldy , musel jsem je dratkem pridelavat k tem tyckam aby se paldy nedotykaly.

I ta prvni rada , tam kde je nejmene svetla stoji urcite za to !
Verim, ze tohle by mohl byt absolutne osobni rekord. :) Mozna.

Akorat me trochu prekvapilo ze po tak brutanim Flushi s pouzitim sprchy a pak proliti samozrejme upravenou PH 6,5 RO ty listy kupodivu zatim moc nezloutnou.
Nasel jsem jen cca 4 nazloutle listy a jeste spadle na zemi.
Ocekaval bych ze pri tak dukladnem flushi to bude zloutnout vic a ze zustanou na kytce dokavad je uplne nevysaje.
Je to ted 7.den od zahajeni Flusche.
odo
kks,
šokujete ma tými útokmi, myslím, že zachovať základnú slušnosť by ste mohli. Všetci tu nosíme tie isté topánky....
pri tej prestrelke slov Vám možno ujdú podstatné a rozumne znejúce veci, čo napísal LOYD v príspevku 184.........
LOYD : "Kazdopadne s melsou opatrne , pac kdyz budes mit v substratu moc zivin tak ji zcela jiste prehnojis aktivitou bakterii. " je možne prehnojiť aktivitou baktérii ????

"obecne vzato pokud ti kytky budou chtit zelenat tak to tam urcite nelej." - čo to znamená? Môžeš to nejak vysvetliť??

MADI - máš to parádne a teším sa s Tebou, že to je model, čo Ti pomáha - mňa by to asi zabilo! :-)
g/W nerieš , budeš tam mať toho na osobnú spotrebu až-až dosť aj keď občas pohostíš kamošov. Kašlite už na to! G/W je fakt iba údaj z technického hľadiska množstva čo vyprodukujete a neverím, že vačšina aspoň trochu skúsených growerov, čo tu dopestuje to dokáže spotrebovať na osobnú spotrebu.
L1st3r
Bakteriemi samozřejmě neprehnojis, ale díky jejich přemnožení se začnou uvolňovat větší dávky živin a ty to popalej, je třeba držet rovnováhu mezi bakteriemi a houbami. Jakakoliv nerovnováha se podepíše na pH substrátu a následných deficitech. Pokud jsou kytky zdravé zelené, je logické nic nelit i melasa může v tu chvili spise uškodit. At už je Loyd Bitir nebo ne, rady nemá špatný a útoky od Fikuse jsou zcela zbytecne (stejně tak na Browsera) a jen tu dělají dusno. Fikusy i toto vlákno je zajebany hlavne díky tobě, laskave se sklidni a nebo smaz ucet. Nemyslím si, ze je někdo zvedavej po tobě stále uklízet bordel.
Madical-Strains
Uz toho prosim nechte vsichni .
Muj dnesni foto-UP-DATE uz asi nikdo nenajde , je totiz v nenavratnu propadlisti dejin. :D
fikus37
L1st3r, kdo začal útočit byl nějaký Loyd, tak proč to píšeš mě? Žádné útoky nedělám, tak si přečti kdo tady útočí a kdo hned uráží s nadává. Toto vlákno je zajebano díky mě? Umíš číst? Tady prudite do madiho a je to díky mě? Moje názory jsou takové jaké jsou, pokud je nechceš číst, tak si mě dej do ignore.
To že tady poslední dobou jsou borci co pod mars hydrem mají palice jako pod 600 watt hps, na to jsem musel reagovat a napsat svůj názor, protože pod tím světlem je to nesmysl. Kdo má trochu zkušenosti s těmito světly, tak to ví.
Nikdy jsem nikoho nezačal urážet. Browser mi tady začal hned nadávat a nějaký Loyd co tady přišel jen prudit.
A URČITĚ SI NEBUDU KVŮLI TOBĚ MAZAT ÚČET!!!!
Opět tady zajebavas madimu vlákno ty, tak se uklidni a smaž si účet.
Madical-Strains
Ja si vazim , veskerych prispevku ohledne pestu jak od Listra tak od Fikuse a dalsich.
Fikus byl uplne prvni grower ktery me dobre poradil oholedne led-panelu pri mem prechodu s HPS na Led. Jinak bych byval objednal nejakou cinu z alibaba.com.
A vzdy me Fikus dobre poradil pokud jsem o to pozadal stejne jako Listr a par dalsich.

Fakt se mi ale nelibi ataky,provokace nebo urazky ktere miri na me nebo na nekoho kdo mi tu prispiva konstruktivne.
Takze ted chlapi , prosim uz jen k pestu.
Dekuji za vasi projevenou inteligenci predem !!!


Kdo to od ted porusi tak je u me fakt uz uplnej trapacek !
Nechte me prosim alespon uz doject tohle vlakno v klidu.
Madical-Strains
57. den 12/12
odo
Vyzerá to dobre! Ako to voní?

sorry, ako vysoko máš panel od rastlín? Máš tam tie objektívy, alebo si ich dal preč? Už sa mi to tu zle hľadá v tých hádkach.

Vyčisti si prosím objektív na foťáku! Náš ho zachytaný. Budeš mať tie fotky o triedu ostrejšie! :-)
diky!
Madical-Strains
citace:
Původní příspěvek od odo
Vyzerá to dobre! Ako to voní?

sorry, ako vysoko máš panel od rastlín? Máš tam tie objektívy, alebo si ich dal preč? Už sa mi to tu zle hľadá v tých hádkach.

Vyčisti si prosím objektív na foťáku! Náš ho zachytaný. Budeš mať tie fotky o triedu ostrejšie! :-)
diky!


1.-Voni to az tak silene , ze kamaradka na na me uz 2x nelehala abych to uz konecne seknul, ze pry se boji ze na ni nejaky soused zavola .... Musel jsem ji nekolikrat presvedcovat aby jeste trochu malinko vydrela ,ze uz to brzy bude. Rikal jsem ji aby box neotevirala.

Dnes jsme k ni s kamosem stehovali susarnu tak az pride dnes z prace domu , bude asi zase trochu v soku. Ale ja ji pomaham stale tak jednou muze taky neco udelat pro me.

2.-Od tech nejvyssich vrcholku je panel 65-70 cm.

3.-Nejdrive jsem ty krajni rustove cocky sundal ale tyden po prepnuti jsem dostal uplne novou optiku na rustove cocky ktera osviti fakt z vysky 65-70 vsechny kraje.
To je jina !

4.-Vycistim cocku na fotaku mobilu , pokud to bude spinave.
luubaan
Medi a jaký tam máš ty čočky teď?Kde si je sehnal?


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma