Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor > Galerie Mikropěstování

Stránky: 1 [2] 3 
prvý mikro 125 cfl dual v skrini - Klikni zde pro originální téma
atletico
No co,nic nove?
JetiX
Fúúú.....
Rastie ako dívá, vlastne sa už prestala ťahať, ťakže očakávam poriadne obézne šišky, zajta pridám fotky, Od včera jej lejem už len bloom a green sensation.

Zatiaľ pridám aspoň foto klonov, jeden som daroval kamarátovi. Neviem čo mám robiť s ostatnými.
Browser
Power roots urcite davaj podla tabulky. Dolezity je korenovi system.ked to urobis dobre potoom bude spalovat.mne teraz liter zalievky spali za necele dva dni.
JetiX
Áno idem presne podľa tabuľky a píše,že štvrtý týždeň už iba bloom a green sensation :) Ja jej lejem dva litre vody každé dva dni a stihne to vyslopať.
JetiX
Ahojte,
JetiX
Zdravím Vás!

23. Ďeň kvetu

Od posledného updatu rástla každý deň vyše jeden centimeter, posledné dva dni sa to rapídne spomalilo, mám pocit že odkedy sa prestala naťahovať, tak nechlasce toľko.

Kvety rastú neni to bohviečo, ale je tam 21 palíc, keď budú na každej 3g sushiny, tak so 60g budem veľmi spokojý. Každopádne nieje ešte ani v polovici kvetu, spolieham sa na to, že kvety budú bobtnať.

Teplota večer min 18 cez deň max 28, je to asi malý priestor (45x35) na 250w, ale nevadí, ďalľí grow bude už stan, buď 60x60 alebo 80x80 s hydrom :crazy:
atletico
No ja myslim ze to bude viac ako 3g na jednej palici..ale uvidime,netreba mat hned velke ocakavania..inak mozes priblizit ako si v priebehu kombinoval hnojiva?daval si dohromady aj grow aj bloom?
JetiX
Od začiatku idem presne podľa tohoto :



Mám všetky tie produkty a riadim sa tým plánikom :)

Akurát prvý týždeň som zabudol dávať grow :D.

Čiže
- Rast alga roots a alga grow
- začiatok kvetu alga bloom a alga roots
- 4. týždeň kvetu alga bloom a green sensation

Vita race som si kúpil tesne pred kvetom, odvtedz postrek 1krát za týždeň. Roots a grow som nalial poslednýkrát, keď som prepínal na kvet.
atletico
Riadis sa tabulkou pre promix,ale ty to mas zasadene v niecom inom..tusim lightmix,alebo grow?teraz neviem uz :) mal si to tam niekde odfotene..mozno v tom rozdiel neni,neporovnaval so tie tabulky nikdy ci je v tom nejaky rozdiel
atletico
Snazim sa najst nieco take
JetiX
Do piči
JetiX
Mal som kúpiť ten promix to je jasné. Rozdiel medzi nimi je taký, že promix neobsahuje perlit, neni hnojený a je celý bio obsahuje červí trus a používajú sa do toho organické hnojivá rady alga (stimulujú rast mikroorganizmov - píše plagron),
lightmix je predhnojený na týždeň, ale okrem toho je to všetko, čiže sa má hnojiť a to radou terra.

Aspoň som si to konečne vďaka tebe vysvetlil :D
Browser
No ja mam light mix a je super.
atletico
Ale tak nevyzera to tak,ze by rastlinke ten plagron alga prekazal..vyzera dost pekne a to ma este dost casu pred sebou..inak zapach co?keby si napriklad odstavil odtah (samozrejme ze to neurobis) smrdela by moc?
JetiX
Takto keď otvorím skriňu, tak ju ani veľmi necítim, ale keď ju chytím :D za piču :D tak mi smrdí celá ruka.

A teraz vážne, toto sa mi deje s listami, sledujem to asi posledný týždeň (možno viac?), Ide iba o spodné listy/listy na ktoré nesvieti svetlo, ale nájdem aj taký, čo je osvetlený a vyzerá nedobre.

Chýba jej niečo? Môže to byť nejaká háveď?
atletico
No tak tuto ja teda koncim,snad sa ozve niekto skuseny..skus to porovnat s tymi problemami co su tu:http://grower.cz/pestovani/navody/z...-hnojeni/7.html
Inak ph atd meras?
JetiX
PH je vždy 6,5-6,8 meriam to tým drahým metrom, kalibrujem každý mesiac. Podľa toho plániku, čo idem píše, že od 4. týždňa mám znížiť bloom zo 4 ml/l na 3 ml/l a iba green sensation 1ml/l a ec mi ukazuje 1,4-1,5, predtým som zalieval ec 1,9. Jedna vec, že mi žltnú konce, ale druhá je to, že sú tam nejaké fľaky. Kurňa už som dosť ďaleko, bol by som nerád, keby mi to ku koncu žrali nejaké kurvy. A EC meter mám tak isto drahý a kalibrovaný.

Spolieham sa na skúsených growerov, že mi poradia!
Bouřekk
To jedeš plagron alga jo.?
JetiX
Áno išiel som roots, grow a vitarace. Teraz iba bloom a greensensagtion.
Bouřekk
Já jel jen jednou plagron ten Alga a to venku a vím že se tam toho muselo lít více než jen 4 ml na litr..jak je v tabulce..
JetiX
Takže myslíš, že jej dávam málo žrať? keby len bledli konce tak mi je jasné, že jej niečo chýba, ale tie bodky....
Bouřekk
Zkus jim dát více, mě se to stalo podobně i s Bubble gumem teď tak jsem jim dával EC 1,8 a prdnul jsem jim 2,4 a popojeli..
atletico
Ziadne nove fotecky palic?
JetiX
Zdravím Vás!

30. deň kvetu

Šišky bobtnajú, akurát tie listy sa zhoršujú.

Už sa mi začínaju robiť fľaky aj na vrchnejších listoch.

EDIT: Ak sa mi dnes podarí to stihnúť, tak mám pre Vás na večer prekvapenie :banana:
JetiX
Takže bol som nakupovať:

Stan dark room 60x60x170cm
Odťah Prima Klima PK100-2
Filter Prima Klima K2600 Mini, zatiaľ nieje zapojený
Nejaky reflektor
Easy rolls
7l kvetináče a blbosti

V stane sú už zasadené moje klony do 7l kvetináčov, pod 125w cfl dual, zatiaľ na 18/6. Podmienky sú báječné, teplota 24 stupňov a vlhkosť 60%. Zasadené do lightmixu a týždeň budem polievať iba čistou vodou upravenou na 6,5-6,8. Ten jeden klon bol robený neskôr a neni ani zastrihnutý ani trénovaný, je tam do počtu, možno na ňom niečo bude.

Na kvet chcem prepnúť tak do dvoch týždňou, keď seknem tú čo mám v skrini, tak pôjde sodík do stanu miesto cfl. Pôjdem podobným štýlom, ako som išiel v skrini so sieťou.
JetiX
Ešte fotky
atletico
Ty si neni vobec blazon :D :D mat tak tvoj rozpocet..inak tie popruhy so suchym zipsom si dostal k tomu filtru?asi nie..hladal som nieco take ale nezadarilo sa
atletico
Vlastne sa ti cudujem aj ze si nekupil vacsi box :) taky 120x60
JetiX
Jak rozpočet :D pre mňa to je tiež veľa peňazí nemysli si. Popruhy som dostal k filtru ale sú to také doťahovacie a nie na suchý zips. Ja som to totiž kúpil ako komplet set, akurát že som dal preč predradník, žiarovku a tieto chujoviny co už mám. Väčší stan už bol veľmi drahý a chcem to ajtak držať na čo "najMikro" úrovni, pre radosť a pre seba :)
JetiX
Pridávam up

toto je 33. deň kvetu , šišky bobtnajú, listy naďalej žltnú, skúsil som im dať zálievku s EC 2,25, možno to pomôže. Trichomy sa vytvárajú, kvetina začala celkom lušne byť cítiť (vystihol som keď zhaslo svetlo a vypol sa aj príťah aj ofuk).

Klonom sa podľa mňa darí výborne, nové listy majú krásne, stále ich trénujem, dostávajú zaťiaľ len čistú vodu upravenú na ph 6,5-6,8. od pondelka už dostanú žrať aj oni.

Fotky:
JetiX
Ešte klony:
JetiX
Bola to len otázka času, kedy to nevydržím. Inak čerstvé to vonia ako ľalie, ako keď vstúpiš do kvetinárstva, tak sladko.

OT: tak som sa včera spil, že som sa zobudil pred chvíľou na zemi v obývačke, neviem ako som prišiel domov, pes pri mne (zlatá) na zemi, mobil som ešte zatiaľ nenašiel. Ale nevadí mi to. Som rád, že to tu môžem napísať, nikto nevie kto som a každému to je aj tak jedno :D

Ďakujem Grower!
atletico
Ty sa teda nezdas :D ja som tiez nevedel ako sa volam ked som vstaval o pol 6tej do prace :P a ta ponozka co? :) ta siska mala kolko? 4g?
JetiX
V tej ponožke som si sušil. Čerstvá vážila 7g a suchá 1,44
vyTretHi
Hej, prídej im trochu dusiku do zálievky treba i po 2ml/1l vody , dej im to dva krát tydne , ak správne počítam do zberu máš pekný mesiac , ono sa to spamatuje iba to neprezen 2ml stačí . Pretože pak to zredne . A stým susenim kamo no , kvalitka je to až po 3 mesicich kludneho suseni . Stimhle si tak akurát , zadelavas na to že stoho nič moc . Inak ty klony paráda , a zapamatuj že menej strihaj viac ohybaj , strihanie sa robí Když má kytka silnejší vetve a ty slabý dou pryč prírode už nemajú žiaden potenciál a stejne by ku kvetu k nicemu nebyli . A taký stou vahou , neviem to presne a možná si toho niekdo všim kytky počas kvetu rednou a bopnaj máj na to sve týždne . Inak pekný preju ať roste....
atletico
Je nejake vhodne jednozlozkove hnojivo iba dusik?
JetiX
Pridávam up toto je 39. deň kvetu

Celé zle chlapi... celé zle. Skoro všetky listy zblednuté s fľakmi, Polievam podľa plániku stále. Mám podzrenie, že sa toto deje kvôli silnému svetlu, možno teplu, 250w na taký malý rozhmer je možno asi veľa. Neviem čo mám robiť, svetlo som zdvihol z 20 na 30 cm, dúfam, že nejako dojdem.

Ostatné fotky sú fotky mojich krásnych, zdravých, trénovaných, zaštipnutých, rozrastajúcich sa krížom-krážom klonov. :)

EDIT: posledná fotka - páči sa mi ten "podvozok"
Ja79
A jaký máš teploty a vlhkost? Světlo je na ten prostor ještě v pohodě. Jinak ten Plagron jsem ze začátku taky používal a VŽDY mě to taky žloutlo až to bylo k posrání. Nevím čím to je, ale jako by tam chyběla nějaká důležitá složka.
Můj skromný názor je, že je to z části hnojivem a z části vysokou teplotou-vlhkostí, ale uvidíme, co napíše někdo zkušenější.
JetiX
vlhkosť to bola minimum. Box mám nejakých 35x45 je tam 250w sóda a mal som ju 20 centi nad vrchmi. Teplota sa mi v poslednej dobe držala na tých 28/29. Teraz som zodvihol lampu na 30cm a teplota sa drží do 27. Nechce sa mi veriť, že by to bolo kvôli hnojivu. Najradšej by som to už sekol a dal tú sódu do stanu a venoval sa už jemu...
atletico
Ja myslim ze tych 20 cm je velmi malo..ta rastlina moze mat kludne sok z toho..tym padom bude vynos podstatne nizsi.. Co keby si to rozobral,dal do boxu a pokracoval tam?rozhodne tu rastlinu nerus..tie skusenosti budes potrebovat..fazu rastu urobi kazdy,ale toto je nieco ine
atletico
Inak myslim ze problem moze byt aj v tom svetle,aj v zivinach..pri tom staci tak malo,len treba vediet co nepatrne upravit :/
JetiX
V boxe mám tie klony, ktoré sú už o chvíľu tak, že na prepnutie. V nedeľu ich prepnem, budú zatiaľ pod tou 125w cfl dual, keď dokončím skriňu, tak preinštalujem sódu do stanu a skriňu zruším. Na leto chcem ajtak outdoor riešiť kvôli chladeniu.
Ja79
nj, já zapomněl, že je to z toho malýho boxu a ne stanu, tak v tom případě je to už asi moc na tak malej prostor. Ten Plagron ale za sebe opravdu ne. Používal jsem ho tenkrát asi rok a jediný východisko bylo, začít kupovat předhnojenej substrát + Plagron a pak to fungovalo.
BRooT
Plagron jsem jel v hlíně, jakékoli hlíně i ze supermaketu, jel od jakživa. Do hydra bych ho nikdy nelalil, ale v hlíně je plagron jedno z nejlepších hnojiv.

Jestli ti to zlobí, tak jen děláš něco špatně.

V tvým případě to je PH
Ja79
PH jsem měřil, ale je pravda, že jsem měl PH metr půjčený a prý nakalibrovaný byl. Taky to bylo v úplných začátcích a dělal jsem hodně věcí špatně. Rozhodně bych tady nerad šířil nějaký bludy, takže JE TO POUZE MÁ zkušenost. Mohlo to hnojivo být taky špatně skladovaný, nebo starý já fakt nevím, možností je dost. Tenkrát jsem se pro něho rozhod taky na základě dobrých recenzím takže,

beru zpět, že je to hnojivem Plagron, v příspěvku výše jsem naspal BLBOST.
JetiX
Zdravím milí kolegovia.
Bol som lenivý pridať up, ani sa mi nechcelo veľmi písať o neúspechu. Skončilo to tak, že som rastlinku sekol predčasne asi pred dvoma týždňami. Všetky listy boli žlté, zoschíňala, bál som sa. 5 dní sa paličky sušili v skrini, teraz sú v sklenenej nádobe. Bolo toho 31g, dosť som spotreboval počas pestovania a sušenia. Nejaká ilustrácia.
JetiX
ALE!!!

Mám aj dobré správy :)

V stane sa babám darí výborne. Teplota a vlhkosť sa tam udržujú absolútne krásne. V noci 18 cez deň do 24, vlhkosť cca 45%

Sú momentálne v 7. dni kvetu.

Už s začali naťahovať, rastie to neuveriteľnou rýchlosťou, každý deň ohýbam pod sieť, chcem skúsiť dať ešte jednu sieť za nejaký čas, keď prerastú túto.

Fénix povstal z popola!!!
atletico
Konecne :) uz som sa zlakol ze si hodil flintu do zita..inak mas aspon potuchy v com mohla mat ta predosla problem? Kvalita tych 30tich gramov je aka?aj si koštoval?
JetiX
Myslím si, že sa prejavili všetky moje chyby :D z procesu na konci. Hlavne si myslím, že somk ju prepállil teplom aj svetlom. Mohlo to byť preliate? V stane teraz držím lampu 30-35 cm nad vrchmi. a teplotu bez problémov držím max do 24 stupňov.

Kvalita nieje bohviečo, ratlina nebola preplachovaná vôbec. Škriabe to trochu, ale dosť sa to zlepšilo za ten čas, čo sú tie šišky v sklenici. Šišky voňajú totálne citrusovo, dym hovorím troška škriabe, keď si natiahnem poriadne, tak aj kuckám. Zhuluje to... treba si dať proste viac :D

To je jedno na prvýkrát som spokojný že sa mi podarilo aspň niečo. Chutí to lebo som si to vypestoval sám :) Ďakujem všetkým. ktorí prispievali a radili mi, ďakujem chlapci.
atletico
Nemyslim ze by to bolo preliate..listy vyzeraju inak.a myslim ze vies ako ich polivat..nemal si predsa v podmiske vytecene kvantum vody?ja zalievam postupne a koncim ked do podmisky vytecie par kvapiek
JetiX
Zdravím všetkých, ktorí sa sem pozrú :)

Po čase pridávam up. Toto je 21. deň od prepnutia.

Vyzerá to veľmi dobre, mám pocit, že sú rastlinky trochu pozadu oproti tej predošlej. Naťahovanie sa skončilo, teraz už budeme len sledovať bobtnanie :)

Včera som prvýkrát zalial green sensation-om, teploty od 18-26 vlhkosť 40-50%, vyzerá zdravo žiadne žlté listy, aj spodné sú uplne zdravé.

Tentokrát som žiadne spodné listy nestrihal, čiže je tam džungľa, ale nechám to tak (pozdravujem misantropetina (pardon že som ti skomolil meno)).

Musel som zapojiť pacháč, začínala cítiť. Inak všetko ide ako má, som veľmi spokojný :)
JetiX
Ako bonus pridávam fotky výbavičky :)

1 - Hnojky, meracia technika a ďalšie pomôcky

2 - objavil som čaro jointov a uhlíkových filtrov :D
Bufo35
čau..pekne ti to rastie
maksix
Pěkná džungle :D a pěkná výbavička :D Ať se daří :)
JetiX
24. deň

Niekoľko fotiek za tmy.
AkatronChronic
Pěkný pěkný !! Teďka budu připravovat 2× 125 cfl růst a květ osram hps 250w květ a už se nemůžu dočkat až to poběží :) tak ať to roste 👌👌
JetiX
Ahoj a díky moc.

30. deň od prepnutia, všetko ide zhruba ako má, objavujú sa nejaké bledšie fľaky na listoch. Polievam iba alga bloom a green sensation podľa tabuľky, ph 6,5 ec 2,20.
Fotky
atletico
To uz dotiahnes do konca..kolko im zostava? 38dni? Inak s casovacom si nemal ziadny problem?ako to mas vyskladane?
JetiX
Ahoj momentálne 37. deň kvetu a banka udáva 52 dní.

Fotky
Bufo35
pecka!!!!
JetiX
Napadá mi jedna vec,

Nakoľko som sa ešte nikdy v živote nedostal až sem, potrebujem Vašu radu, skúsení Pestitelia. Svoje otázky som zhruba zoradil:
1. Kedy treba prestať hnojiť, a teda začať flushovať?
Dvojka: používa sa iba čistá voda? sú nejaké prípravky na to? prečo?
3. Kedy treba prestať flushovať?
Štvorka:Ako zistím, že už treba seknúť rastlinu?
AkatronChronic
Odpověď (moje názory a zkušenosti)

1 : čím déle tím lépe běžné řešení je 10-14 dnu.. pořádný proplach a pak už jen voda
2: stačí čistá voda ale pokud chceš mít lepší pocit kup si flush (podle mě celkem zbytečný ale záleží na každém zvlášť )
3: když jedeš vodou je to jedno když né tak bych poslední dny dával určo jen vody bez flushe
4: ideální mít dětský mikroskop nebo velikou lupu.. když se trichomi vyčistí do průhledná je čas sekat :) když nemáš odhadnes podle seedbaky a svého dobrého úsudku :))))
.......
Jn můj osobní názor každopádně musíš si sám vyzkoušet jak ti to bude vyhovovat .. checkovat,poznavat a učit se stále nové věci :) jinak super pěst a ať ti to jedeee bejku .. :)
Bufo35
čau ja som včera objednal a dnes mi došiel balík..kupil som flawlles finish chcem to dávať posledných 10 dní..prestať by si mohol tak 2týždne pred.
a ja sekám ked sa blizny aspon na 80%hnede ale záleži podla mna aj od toho aký model a aká banka..mne sa do teraz vždy podarilo skoro na den presne ako píšu v banke.
L1st3r
Flush se odvíjí od použitého media. Pudni mix ideálně 14 dni ( já nechavam i tři týdny), kokos zhruba týden ( ideálně udělat předně pruplach ) a u hydra jsem četl, ze stačí jen tři dny ( osobně bych nechal též týden ). Na flush můžeš koupit různé přípravky kleanery, enzymy a příchutě, dle mého vyhozene peníze. Kdy sklidit záleží na strainu a na tom jaký jsou tvé požadavky na stav. Nejsem si ted jistej, ale mám pocit, ze dominant sativa by se mela kosit dřív než se začnou trichomy zabarvovat do jantarova, u indiky 50 : 50 jantarovy, mlecny. Jinak kolega výše to psal špatně. Trichomy jsou prvně čirý , kosi se az je aspoň polovina mlecne zabarvena, stav by mel byt spise energicky ( opět ovšem záleží na samotném strainu ), čím vice je trichomu mléčných, později jantarovych, tím sedativnejsi účinek konopí ma. Trochu hledání na googlu napoví, v jaké fázi tu danou odrůdu pokosit.
Kosa dle blizen je hodně nepřesná, orange odrůdy maji zbarveny chlupy mnohem dříve než by se měly seknout, směrodatné jsou trichomy.
Bufo35
Ja som do teraz isiel len vonku..indica domina ja som vzdy bol v tom ze ked su blizny pekne hnede,,ked je viac hnedych ako bielych pozri si co som pridal naposledy na tej šiši vidiet ze este je viac bielich ako hnedych to este vidiet ze je mlade.
JetiX
Ďakujem za odpovede chlapi, ešte ma zaujíma, že kedy treba začať flushovať? Počíta sa to akože 10-14 dní pred termínom, ktorý udáva banka ako koniec? Napr. moje sú teraz v 39. dni kvetu a banka vraví že dĺžka kvetu je 52 dní, takže už mám začať preplachovať?
Bufo35
moj deimos je celkovo od kličenia po cut 72dní.ja to idem robiť po dohode s bankou,,ako mi poradili,, posledných 10 dní pred..
tebe ked piše 52 tak 10 dní pred 52 začni s tym finishom či čo máš.

ps..otázka neobjednaval si aj ty v growlande teraz finish?
JetiX
Neobjednával som, použijem iba čistú vodu.

Mám takýto problém:

Je 41. deň kvetu ostáva mi ešte 11 dní do konca (podľa seed banky, ktorá udáva dobu kvetu 7,5 týždňa) a ja 4.04. to je o 11 dní odchádzam na dva týždne preč.

Môj plán je, že budem hnojiť ďalej až kým neodídem preč, s tým že kým budem preč tak mi bude chodiť preplachovať rastliny jedna kompetentná osoba. A keď sa vrátim, tak si to z chuti a krásne seknem a spracujem.

Je to možné takto spraviť? Alebo musím začať preplachovať už teraz a seknúť to presne vtedy, keď udáva seed banka?
Bufo35
jasne...aj ja by som to račej spravil tak...ako ju seknuť skôr:/ ak máš niekoho komu možeš veriť..tak to nechaj este.
JetiX
Čaute čautee,

42. deň kvetu, šišky priberajú jak prasce a poriadne tvrdnú, včera som im nechtiac dal dvojitú dávku green sensationu, hádam ich nespáli.

Pardon fotky sú oničom, ale akože brutka:
Browser
No stres green je v pohode ten ma male hodnoty pk.mas to pekne necht to dobre dojede.pekne pucky.na tvojom mieste by som to sekol podla trichomov.napr ja som sa drzal seed banky a vyslo to super.vsetky trich.mliecne ziadny jantar.
JetiX
Neviem neviem čo mám robiť potrebujem poradiť. ostáva ešte 9 dní, asi začnem preplachovať teraz a na 52. deň ich seknem a dam sušiť. Snažil som sa o nejaké fotky trichomov...

EDIT: Alebo budem ešte 9 dní normálne hnojiť a potom 2 týždne (kým budem preč) preplachovať čistou vodou?
JetiX
Ešte fotky
Bufo35
a to čo si písal že sa niekto postará?či nepôjde to tak?
atletico
Podla foto to neviem dobre posudit..kolko ich je zakalenych?mam pocit ze su este dost číre..nechaj nech sa polovica zakalí do mliecna
JetiX
Zajtra to skontrolujem znovu, ale už je to jedno, už som ich poriadne presprchoval, prvá voda išla s ec 2,9, keď som končil išla 0,9. Zajtra znovu prepláchnem, 02.04 zhasnem a 03.04. sekám. Kúpil som sieť na sušenie 5 poschodovú, štvorcovú 45x45cm s výškou 100cm, V tom to budem sušiť, perfektne sa mi vojde do stanu.

Inak listy začali žltnúť, čo je asi dobre. Sprchoval som ich riadne dúfam, že to niečo spraví, keďže preplachujem dokopy možno 8 dní. A som véééééľmi zvedavý, že koľko géčok sa nám urodí :)
AkatronChronic
Jsem velice zjedav na výsledek :)) vypadá to úžasně! Mám ten samý projekt v plenkách okolo 10 dnu od vyklíčení takže přeji moře gesss :)
JetiX
Ďakujem :)

Pridávam fotky trichómov, neni to bohviečo.
Vyzerá, že sa začínajú zakalovať, možno mi vychádza kosa presne na čas :)

EDIT: Každá fotka je inej rastliny.
JetiX
Plus pridávam nejaké fotky pred sprchou, dostali poriadny preplach. Čudoval som sa lebo zo sprchy mi tiekla voda s ec 0,7. Na koniec taká voda tiekla aj z kvetináčov. Možno ich ešte raz prepláchnem pred kosou.

A samozrejme som sa ulakomil na koštofku :D joj ako mi to pripomenulo trávu z prvého pestu, krásne niečo :) táto je však jemnejšia a tiež už dobre zhuluje, ale ajtak trochu škriabe a nemá chuť. Tieto dve veci si myslím, že ešte vieme pekne doladiť :)
Bufo35
peknéé
Browser
Presne ked zltnu tak v zemi nic neni a taha zvysky s listou.
sakumprdum
Super pekny:)
Bufo35
kedy kosíš?aj ty 4teho či kedy?
JetiX
Ja zhasnem druhého a kosím tretieho. Bude to menej, než som chcel, ale hádam to niečo urobí. Nemôžem sa dočkať, keď to budem už strihať a hrať sa s tým :D, a potom to húliť samozrejme.
Bufo35
ja tak isto...,kosa bude ale 4teho ale len jednu..
JetiX
Pridávam poslednú up pred kosou.

Toto je 49. deň kvetu, demontoval som práve svetlo a do utorka bude v tme, v utorok po robote idem kosiť. Nemôžem sa dočkať ľudia.

Fotky sú aké sú, kvety no.... výnos nebude žiadna sláva, ale niečo z toho bude. Zas som robil veľa chýb, najväčšia bola, že som skoro prepol a neohýbal som ich dostatočne dlho a podobne, o tom budem písať na záver.

Takže budú mať čistú tmu skoro dva dni, väčšina listov je zelených, preplach bude asi kratší, než by mal byť, ale aspoň niečo :)
Bufo35
servis..to sa ti podla mna ukáže na chuti málo preplachu..ja som dnes peplachoval 4krat..aj som uvažoval že uz dnes ju dám dole,no nespravil som.akurat som dal asi90%listošov preč..takze este pondelok utorok posledný preplach..niečo som dal dole aj ja na skušku,no som prekvapený po 4tom preplachu je chuť fajnová.necitim nič spatne a aj popol je pekne šedý a nie černý..pošlem ti do ss ako to vyzeralo dnes.
atletico
Fiha tusim sa ti zadarilo ;) pekny pohlad je na ne,musim povedat..ale tusim si tu predoslu rastlinu viac roztiahol do sirky ako tieto klony..alebo sa mi to len zda?aj ked palicky su celkom robustne..myslim ze si spokojny,ja by som urcite bol ;)
Madical-Strains
Finalni flushing pod sprchou s neodstatou chlorovanou vodou?
To jsem jeste neslysel. :)
Bufo35
dnes idem posledný krat preplachnuť moju a zajtra šup ju dole..
JetiX
ČauťEEEE!!! :)

Prichádzam so záverom po dovolenke. Vyzerá to dobre šišky sa sušili v stane na sušiaku fotky som bohužiaľ musel vymazať. Teplota bola okolo 20 stupňov a vlhkosť okolo 60%, taže super, a sušili sa 6 dní, potom išli do pohárov, každý druhý deň sú otvárané na nejakých 20 minút. Šišky sú tvrdé, voňajú ako pomaranče, aj tak chutia :D trochu škriabu, bude to nedostatočným preplachom, ale verím , že to ešte dozreje a chuť sa zjemní.

Posledná fotka sú zbytky na bubblehash :) dnes mi prišli mechy, takže v blízkej dobe sa pokúsim o svoj prvý hash. Samozrejme zdokumentujem.

Madical: ja mám vodu zo studne, takže chlór v nej určite nebol :)

A samozrejme ešte gramáž Vás zaujíma, máme 95g.... nieje to veľa, ale zase som sa naučil veľa vecí a budem pestovať ďalej :)
Teraz na leto chcem vysadiť von do kvetináčov tri automaty, rád si nechám poradiť nejaké dobré modely.
atletico
Takze gratulacia!!uzasny pohlad je na tie pohare ;) hned slintam..a kde si bol na dovolenke takto skoro?snad nie nejake trópy, ci jamajka :P
Bufo35
čau 95g si mal s kolkých s tých 4 klonov? ja som 4 teho dal dole jeden automat.. a dal mi rovných 80g.parádnej vzorky..kvety ako kamene...zajtra ide dole dalši automat a do juna tam zoane uz len ten ssk..
atletico
Fiha lubis sa sam pochvalit teda..neni ti to trapne? :D co keby si sa isiel porovnavat s green house seeds ked si taky profik
Bufo35
počuvaj ma sem..ja sa nelubim sam chvaliť..mam zakazane napisat nejaky komentar k jeho prispevku ale čo??ja sa nemám dovod chváliť..čim sa mám chválit?pravdov?ale čo..ja som to nemyslel v zlom,pekne som sa pytal lebo čo som sledoval jeho tvorbu tak som vedel o 4 klonoch..uz nebudte ako čuraci chlapci moji..velke reči tu máte poniektory..a po druhe..ak sa uz podla teba chválim..tak si myslim ze asi sa mám aj s čim pochváliť..vieš..os začiatku tu mate mudre reči na mna..akurat jetixx bol jeden s ktorym som si tu aj normalne vedel pisat..inak vseeetko mudry chlapci ako svet...počuvaj ma moj krasny..pochval sa ty aky automat si dal..kazdy tuhejtujete automat hento automat tamto...jeden automat mi dal 80g...podla mna sa mám čim pochváliť ked uz tak hejtuješ jak piča chlapec..
Bufo35
a po druhe moj porovnávala to sama banka odkál boly semená..a čudoval by si sa veru ..ale necháám tak od začiatku tu hejtujete ako čuráci tak veselo dalej
atletico
Ja som pochopil ako hejt tvoj prispevok,to preto.. Tak sa teda chval aj nadalej,hladkaj sa po hlavicke pred zrkadlom
atletico
Ja mam inak automaty rad..neni som obmedzeny len na jednu vec,jednu metodu a jeden druh svetla
Bufo35
tak po 1 mal si sa opýtať ako to myslim a až potom začať nakladať..to iste by si aj ty na mojom mieste spravil aj ty. za tvoju nevedomosť tu ja budem za čuráka čo sa potrebuje vychvalovať nie?ešte raz prestante si poniektorý honiť ego..a po dalsie nejdem ja len automaty..viš keby si prečitaš moje vlakno tak pochopiš.. toto bol moj prvy indoor.. ja som pred tym isiel vonku femky aj autá..v decembri som si nakupil semená..chybu som spravil tu,,,ze som dal vykličit 2auta a jednu femku..povedal som to tu ludom ze idem auto..(nakolko som si myslel ze aj auto pojde 18/6 a 12/12 ) ale potom som zisitil ze to auto pojde celu dobu 18hodin. a uz to islo automat je pičovina dat dnu abudeš mat s toho hovno a podobne. dalej z kazdej strany hejty ako vybava ala domáci kutil a nieviem ake sračky..chlapci mi tu vypisovali mudre reči o skrini a ventilaroch a tak..vieš ja nepotrebujem byt frajer a kupit si vybavu za 500e..niektorý tu maju vybavu ako veeeeelky profesionáli a nedali ani to čo ja v sračkovej výbave ala domáci kutil..vy ked máte penáz tak si kupujte vybavu akú stete..mne stačila stara skrina a primalex ;) vieš ja som tym kytkám dal sancu..kazdy jeden tu pičoval automat to nedaš a neviem čo..ja som komunikoval a komunikujem priamo s bankou.a keby ti prepošlem spravy či mi oni pisali tak by ste sa tu niektorý riadne čudovali ze ake sračky tu dávate..dalsia vec..ako vraviš sa veeelice vychvalujem a či mi to nieje trapne..no tebe by bolo trápne keby ti napise banka aby si im poslal detajlne fotky,ze by radi tie fotky upli na svoj web?no tak týmto sa ti teraz chválim a nie je mi to tápne kamoško
atletico
Si pokrytec v prvom rade..staci mi precitak prve dve vety..so zbytkom nebudem mrhat svoj cas ;) ty ides hovorit o honeni ega?a co si tu ty pisal?aky si frajer..a ja sa mam pytat ako si to myslel? :D to kazdy vidi ako si to myslel..primadona s modrou krvou


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma