Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 2 [3] 
Tutankhamon//NFT// JIDB// VERO 29 242W - Klikni zde pro originální téma
LinChi
Tak o vikendu to ostrihame svetlo uz vyndavame at jsou chvili po tme
sakumprdum
Ahoj na ten postřik co2 se da piužit klasicky sifon?a to střikaš jen na listy nebo aj zalivaš kytky diky maš to pěkny .
LinChi
Ja to nedelam to se zeptej autora prispevku jinak rekl bych ze koreny d tim nesm jic spolecnyho ale jen listy :)
zahradník1
cvrca: Jenom se chci zeptat, jestli tě ještě nenavštívila plíseň? Když kytky stříkáš do konce květu.
cvrca
Ahoj chci se ti LinChi omluvit že ted kvůli mě ti tady zasírame vlákno.
Prosím místní střelce aby když mají otázky napsali mi PM.
Plíseň mě nenavštívila jěště nikdy...
LinChi
mě navštívila plíseň jednou když jsem sušil paličky... naštěstí mám bystré očko a tak jsem ztratil jen pár grámků co sem otrhal a zbytek doschl hezky zdravý :)
V@ly
jakej prostor tím osvicuješ?
LinChi
120cm šířka 60cm hloubka.. Když si pořádně projedeš grower.. a muj podpis s 5ti odkazy na moje pěsty a moji skřín.. myslím že tenhle dotaz nenapíšeš :)
LinChi
Grand-Final !!! Horni sit ma ted bezmala 900 g + nezvazeny bordel a spodni male palicky dole na extrakt...
Chtel Bych z toho aspon 10 g vytezit tak uvidime :) extrakty a.k.a. DAB kourim moc moc rad

A tak rozjizdim opet tipovacku s tim ze vitez ziska k+ plus moznost tento model ochtnat v pripade zajmu...

16 hodin sklizeni a ty koreny nakonec masakr ... posudte sami :) diky ze jste semnou az dokonce vydrzeli :)
fikus37
Máš pěkné palice. Sleduji tě od začátku co tady jsi a nehorázně ses zlepšil.
Netipuji, protože to nejde. Sám už asi víš, že fotky klamou a rozdíl může být i jednou tolik pokud jsou palice tvrdé a těžké.
Madical-Strains
Ahoj, fakt parada , rychle se ucis .


Paldy i s temi spodky a s tim listim tipuji na 230 g.
Preju ale mnohem vic !
LinChi
Ahoj diky za pochvalu ...kazdopadne vsichni vime ze at vyberu model jaky chci a st zvolim metodu pesteni jako chci ... medium nebo hnojiva porad se budu pohybovat okolo 300 g kvuli vykonu světla ... uz jsem jel advanced nutrients uz jsem jel biocannu a jel sem ted i jidb .. u hnojiv a zvoleneho media poznavam rozdil spis v chuti ( biocanna vyhrala u me ) nejdulezitejsi pro me co se tyce konstalace boxu je udrzet kytky mensi at muzu mit panel tech 60-70 cm s optikou od vrsku .. to mi pak chocolope udelala nadherny salamky a temer nula spodků ( nedomrdků) ... velikost boxu taky ovlivni vynos ale spis negativne kdyz mas box maly ... kdyz je box
Moc velky tak kde nedosvitis tam to hold moc neroste .... myslim ze ted mam optimalni setup a nebudu měnit :) ta tipovacka je spis takova loterie pro nekoho kdo by chtel to k+ za cislo v kometari a nahodou jestli by chtel zkusit pokourit tento model jsem ochotny nechat mu nekde v krabice kousek na brcko a schovat nekde na domluveně miste ( napr. Jako v geocashingu) souradnice a tajná schovka :) at je trochu sranda :)
LinChi
Detail palicky susime pri 19-22 stupnich vlhkost v boxu je aktualne 53%
odo
Caf!
Ty si už porovnával chuť vypestovaného materiálu, že vyhlasujes, Biocannu ako BEST hnojivo???

Na výslednú chuť má vplyv aj dozrievanie po sušení a spůsob sušenia...taktiež spůsob pestovania....Pestovanie v systéme bez substrátu dáva "iné" výsledky, než pest v hlinenom substráte. Nemyslíš?
Inak paráda!
Presne si predviedol, že ako to ide, pokiaľ sa pestuje podľa všeobecných pravidiel a doporučení.
Dávam +
kanapee
ahoj, zkusim 288gr aka loterie
crazyben
odo, oproti tem mineralnim (AH) a biomineralnim (jidb) co zkousel, verim ze chutove to pod biocannou bude o fousek lepsi... The best netvrdil, jen ze u nej vyhrala. Biocanna je spicka pokud jde o organiku, pod to se taky podepisuju.

jinak spravny suseni nejlip s curingem je zaklad k ty spravny chuti.
kilopaprik
215 gramofonu
LinChi
Ano presne tak pro me osobne zatim nejlepsi co sem hoolil bylo z hliny + biocanna a taky obecne hydro vs hlina pro me je hlin lepsi vic mi to chutná ... ale neni to objektivni protoze pokazdy experimentuju s jinym modelem... hlavne u te canny staci dodrzet vstupni ph a davkovani dle tabulek +/- :) u hydra se resi vic veci jako ec ph vymenovani roztoku priprava noveho ... teplota vody ... brzy postavim svou prvni matkarnu a budu hledat idealni maminu a nejradeji bych si ji vybral od nejakyho matkare jako klon at me mine ten slozity proces selekce jestli mi rozumite :)
Balon
já si myslím, že tam je 290g, ale já vim hovno:)))
Gargamel0
220 přeji více :)
ivanski123
Ahoj vypada to super muj odhad je 260g
sakumprdum
Ahoj tak typuji krasnych vonavych 219.gggg
Bouřekk
Tak já tipuji 309 kusů 😉
Mike_Wazowski
267g
zahradník1
Ahoj, tipuju 275g, ale přeju samozřejmě víc!
Anarchom
363 g :-) ;-)
borecshot
330 g
LinChi
vlhkost v boxu klesá na 35% a zůstává stát zde už nějakých 24 hodin.. nevadí že mám tak malou vlhkost v boxu na sušení ? teploty okolo 20 stupnů
Kazo
303g
Váchy 55
Vidim tam 222g, ale preju víc ;-)
FLVEK
tak vlhkost by měla být první 2-3 dny, pak když trochu klesne tak nevadí, spíš bych ještě snížil teplotu na nějakých 18 stupňů :) ať to sušíš aspon těch 7-9 dní
Madical-Strains
citace:
Původní příspěvek od LinChi
vlhkost v boxu klesá na 35% a zůstává stát zde už nějakých 24 hodin.. nevadí že mám tak malou vlhkost v boxu na sušení ? teploty okolo 20 stupnů


Jesli k tomu muzu neco rict tak...

Suseni je hodne dulezity.
Prvni tri dni se doporucuje susit konopi pri teplote cca 20-22C s vlhkosti 50%.
Dalsi dny teplota 18C a vlhkost by mela byt zvysena na 60%.
5-8 dni je ususeno a palicky jsou krasne vonave a tvrde a takove vlacne mjakoby gumove.

Vytahni zvlhcovacku ,me ted jela po celou dobu suseni , az dosahnes pozadovane vlhkosti v pokoji tak ji vypni a mej zavrena okna i dvere at to neutika pryc.
Zvlhcovacku nemam pri suseni v boxu ale v mistnosti kde je box.
Mohlo by se stat ze to presusis kdyz mas tak nizkou vlhkost.

Drzim palce. :)
skerCORE
Linchi nieze to stihnes sfajcit skor nez to zvazis :D prajem ti 333 tvrdych a sladuckych paliček
Pítr90
Zdary, mám malý dotaz, jaké máš zkušenosti se susenim takhle na síti? Nejsou pak paldy "placaté"? Přemýšlím, jak se takhle usuší třeba 10g palička? Nedrží se v tom pak dyl vlhkost?

Jo a tip 😉 242,5g
LinChi
tak pánové .. Spodní patro boxu v novinách ( listy Lístky Spodky... ) téměř 100G bordelu
( paliček tam bylo asi 35G) zbytek listky a prostě co se ostříhalo... Extrakt už je hotový kamarád to zvládnl v den kdy jsem mu to odevzdal... tedka za mnou putuje... tak brzy nahodím fotku jak vypadá .. extraktu bylo dohromady krásných 11,15G Takže brzy bude report... paličky o víkendu stěhuju do sklenic a denně je budeme větrat... možná místo sklenic dám TightVac a budem denně větrat... :) už to vypadá krásně... uvidíme kolik zvážíme těch palic na vrchu ale ty ještě potřebují sušit.. :) stonečky už trošku Křupou :)
LinChi
Tak tady fotka 5.5 g extraktu samotny otevreny voni zajimavě ale kdyz se vune line z pokoje je dost dost pronikava silna no smrad jak hovadous :D

Extrakt při kouření chutná tak jak je popisovaný zemitý silný aromatický a hoodně smradlavý ... Jsem zkouřenej jak uhelná elektrárna :D uzemní ale nepošle uplně do outu .. užívvám stavík přitom je dost intenzivní .. ale da se ustát krásně :) sem moc psokojený :frog:
LinChi
Dneska uz to vypada jinak :) zkusime jak se to bude chovat v lednici :)
LinChi
Mam po tom strasny hulihlad :D mocne chálky :D
kanapee
:biglaugh: :biglaugh: :biglaugh:
kilopaprik
jak to dopadlo s gramazi ?
LinChi
Ták zváženo sečteno 140 g velikých krásných
90g středních paliček
55g malých paliček .. :)
sečteno nějakých 285Grámků celkově :)

Nejlepší Tip měl Kanapee ...

byl to jeden z jednoduších pěstů s menším výnosem než sem zvyklý pod 300 sem nečekal .. ale nadruhou stranu hodně listí a bordela šlo do medíku a hodně spodečků sem do toho nastříhal a to už sem nevážil do výnosu ..

K+ pro kanapee-ho napiš mi zprávu zdali chceš okusit vzoreček :) jak sem slíbil
LinChi
Foto uzraleho modelku :) Tutankhamon pyramid seeds
Kástroj
👌👏🏾👍


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma