Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 [2] 3 
Tutankhamon//NFT// JIDB// VERO 29 242W - Klikni zde pro originální téma
Kástroj
Za 10 dnů by to mělo být podle mě
Jedu vetsinoubz řezu a nechávám je 10 - 14 dni
Záleží no

Nejhůř přepnes déle no
LinChi
Maly up dneska dam posledni roztok na rust a pak prepinacka :) momentalne jsme tady :)

Od dnesniho dne svitime vero 29 rust rezim :)
26 teplo
55-65 vlhko
5.9 ph
1.0 ec
LinChi
Dobrý den ...

Update boxu ... Síť Seecret Jardin 120x120 převázána do meho boxu ..
roztok na růst :) poslední dávka pak přepínačka :) doufám že se vytáhnou :)
pooslední týden růstu :)

Chudáci jak vypadali na začátku bídně.. tak se konečně rozjely holky moje !
Kástroj
Myslím ze po prvních deseti dnech v květu bude plno🤩 úplně v klidu
LinChi
Voda vyměněna... čerpadýlka vyčištěna :) je to prácička ale baví mě..

EC 1,2 ( přidal jsem krapítek složky A )
Ph 5,9 Krásně už sem to vychytal
při přípravě odpojím čerpadlo ke kořenům necham to jen míchat druhým čepadlem dole naliju hnoje naměřím doupravím ph.. a zapnu ... krásná práce... holky od posledně vycucli 16 litrů vody za nějaké dva týdny ani néé... zbylých 8 šlo pryč
nft nijak nečistím nevypadá že by potřebovalo vše šlape jak švýcarské hodinky...
TTčko slaví už rok provozu .. pacháč s životností 10 měsícu sem po 12ti vyměnil :D
je to krása jak ten rok větru v pokoji utekl.. tohle jsou životní vzpomínky.. :D díky komunito.. ! tak zachvíli to přepneme :)
LinChi
Krása pohlednout :)
spachal
Ano, tohle je uz vyrazneji zdravejsi stav, nez byval :]. Osobne bych si predstavoval trochu lepsi zaplneni prostoru, ale to se muze rychle zlepsit. A ja bych se na sit obecne vyprdnul, z meho pohledu to prinasi vice starosti nez uzitku, ale to si holt musi kazdy odzkouset sam :) .. At se dari i nadale! :]
LinChi
Ja bych pomoci site prave chtel zaplnit prostor... v dobe kdy se to zacne tahnout to zaplniˇ tak ze budu vest vetvicky po siti do vsech stran :) je to boj ale caajk :)
LinChi
Dneska poslední trening v Růstu... nazval bych to Hardcore training.. jelikož je to plevel co přežije vše nebojím se.. stříhám mučím ohýbám kolínkama.. dělám chyby lámu stonky kde nechci.... :D prostě koníček u kterého je třeba trenovat skillz celý život.. ! Upravy a tunning zahrady pěstební metody trening kytek a vůbec všechnoooo :)
tak dáme poslední týden a jdeme na kvetení . ! 7 dní na zpamatovaní by jim mělo stačit :) není kam spěchat :)
vhisky
Cau, vypada to hezky. Ja ulomeny větve vždy přidelal zpet mokrym papirovym kapesnikem a obalil igelitovym sačkem a držel tak tyden mokry a vždy se mi větev chytla :D
LinChi
Tak sem dneska přikoupil poslední lahvičku do sady JIDB x :) jen maličkou budu tam toho lít jen trošku takže to postačí snad to bude o něco lepšejší :) už brzy květ :)

těším se jak se vytáhnou po přepnutí zatím sou to takový malý stromečky :) chci Jungle in da box jako je napsano na hnojivech :)
Kástroj
:) :D
LinChi
Dnes prepiname na 12/12 rozhodl sem se ze uz je nebudeme dale mucit na rustu uz je to dost dlouho snad se to aspon vytahne nad sit :) zbavil sem se vetvi co uz nemaj danci zazarit a kveteme :) tak snad to bude ok ted :)

Na urodu to bude asi slabsi kolo ale o kvantitu preci nejde :)

Ph 5.8
Ec 1.5 ( zatim rustovy pomer )
Teplota 26-27
Vlhkost 57-60%
Madical-Strains
Pres sit se to urcite vytahne ale nechal bych to ten tyden odpocinout po zastipovani, muze to pry snizit vynos kdyz prepinas ve stresu a 6-7 dni trva nez odezni stres po zastipnuti. Neudelej stejnou chybu jako ja v minulem kole, prepnuti ve stresu.
Jeste to poradne promysli.
Bitir
Ty kraso , ta jedna je teda peknej stromek. Sem zvedavej jak to porovnas oproti ostatnim.
Aspon ses poucil pro priste. ;) a zkusennosti neni nikdy dost.
LinChi
Prvnich 14 dni to budu hold šikanovat pod sit :D drzte palce :) bude to sranda :D
Hugito
hodně úspěchu
Kástroj
Myslím ze když to budeš strkat pořad pod síť tak to bude Ok

Jinak s tím prepinanim ve stresu po záštípnuti mám taky zkusenost
LinChi
Spatnou zkusenost ?? Uz to menit nebudu stejne uz meli prvnich 12 h tmy a uz na ne palim full silu svetla takze to by byl asi dalsi zbytecny stress :)
Ja kytky prostrihaval i v květu a nijak se to na vynosu neprojevilo :)
Kástroj
Jj Northern light to úplně rad neměl
Zastihl jsem a tříd my potom jsem přeplul
Skoro o polovinu méně než jsem zvyklej ovšem kvalita byla
Madical-Strains
Tak drzime moc palce at to dobre dopadne a nesnizi se tim vynos ! ;)
Ja radeji, jen pro jistotu, ted ten tyden po rezani klonu jeste pro sicher s prepnutim pockam. Me se to vymstilo.
LinChi
Vali to jak blazen ec zvednuto na 1.2 ph 5.9
Bitir
Ta zasuvka tam neni moc dobra , kdyz sem jel box a nekdy vyletely pojistky aniz bych o tom vedel , tak vylozene po celym boxu vcetne te listy se zasuvkama chcala voda jak to bylo oroseny, bacha na to :).
Si tak vzpominam ze sem to taky tak mel , ale uz bych to znova nedelal, box na rezy a matkarnu mam napajenej zvenci.
fikus37
Pěkná džungle. Jsem zvědav jak ti to vystřelí po přepnutí.
LinChi
se zásuvkou zatím nemám špatnou zkušenost.. od počátku co jedu je mam všechny vždy uvnitř a bez problemu :) ale časem až to budu zase upgradovat.. chtěl bych na skříni udělat sidepanel a ovšechno ovládat z venku boxu .. ( vč. regulace odtahu atp... )
přepnuto už dva dny... a roste to jako blázen.. budu doufat že se všechny kytičky dostanou nad síť ty krajní sou celkem maličký :D ale snad... do dvou týdnu uvidím pěkně nad sítí džungli :) držte pěsti :)
odo
dúfam, že tam už chystáš naválať 1: 2: 3
keď to tak letí
Bitir
Jak rikam , me to par let taky nevadilo dokud mi nezacla haprovat elektrika , vypaleny zasuvky , spalenej kabel atd atd. A to nechces.
Nejspis to bylo spatne roztahany a navic na starych hlinikovych rozvodech.
Jen sem upozornoval , ted mam vse venku pac nechci vyhoret. At se dari :).
LinChi
Ahoj odo jasne o vikendu uz bude roztok na kvet a nakonec budu davat i to x-ko :) tak doufam te to bude cajk :)

Bitire v pohode vim ze zasuvky a elektrina by byla lepsi z boxu a casem to tak chci ale zatim jw to tak jak to je a funguje :) casem to bude zase vylepseny tak budu dal premyslet co a jak :)
LinChi
7 dní 12/12 tzn. začíná druhý týden květu :)
trening kolínkama stále držíme pod sítí ... ta největší už to trochu zvedá ... ale ty ostatní pěkně dotahují :) Spokojenost :)

2. týndek květu valíme už aj s environem tzn. JIDB X
do 42L vody sem dal 20ml A 40ml M 60ml B 25ml X
Ph 5,7 (mám nový Ph- celou nadrž sem stáhl z 6,6 na5,7 jen 4 ml ph- )
EC 1,2
Dnes nalito a namícháno.. vodu dávám výhradně odstátou z kohoutku :)

Dále bych podotknul že kořínky si už pijou vodu z nádrže takže se topí ve vodě.. naštěstí bez problému.. voda po nic stéká dolů a nekape

provoz NFT teměř nepoznáš dokud ti neklesne voda pod čerpadýlko co mícha vodu v kalfasu :D pak ti někdo doma 24/7 čůrá v pokoji :D

Optimalizace světla 70 cm nad sítí :)
Odtah na plný výkon tzn. stupeň 2 187m3/hod :)
cirkulační ventilátor na stupeň 3 Plný vítr
čerpadla na plný výkon vzduchovací pumpa na 60%
Mamboo
Koreny jak provazy, nadhera.
LinChi
Lezem ven ze site :) otazka do vetru ... strihat spodni oisty nebo nestrihat ???
zajonc
jeste bych klidne počkal chvili.. ja osobně bych po prepnuti cca 2 tydny nekdy i driv podle stavu zacal ojebavat ty male vetvicky a vse co by ti potencionalne zacalo spomalovat vrchy
LinChi
Rano sem aplikoval dalsi kolinka abych srovnal vrchy :) stale bez květu tak je to v klidu :)
fikus37
Ten stonek = super
Kástroj
Pod síti strihat vše listy nesmyslný větvičky a tak
Nakonec se tam přes masu zelené stejně nedostane světlo a tím pádem to opadá ale zbytečný bordel a čekání nejlépe setnout na stonky pro lepší cirkulaci vzduchu pod sítí než náhodí květy (stres) můj názor
Dělám to tak sám
LinChi
Dobra v nedeli udelam prvni kadernicky zakrok a ostriham nemilosrdne vsecko co je bez sance a naroku dotahnout sit a listy od spodků :)
Kástroj
Četl jsem ti na víc místech.
Určitě to ma smysl
Madical-Strains
Jeee, ten Linchi me neveril . :mutant:
Witcher
Měl bych dotaz pánové, právě jsem ve stejné fázi, ovšem druhá pulka boxu je vyplněna menšími kytičkami, které budou rust o nejakých 14 dnu déle. Ted k dotazu, pokud spodky pod sítí neostříhám, nechám růst a po sklizení nechám jen tu spodní část, pokvete a bude to ještě nabývat, nebo má prostě kytka svých x dnů za sebou a umírá, čili se dole už nic nenafoukne??? Nikdy jsem to nezkoušel, tak nevím... předem dík
Pítr90
Witcher: pod sítí ti toho 3/4 uschne, zajde, nevím jak to přesně nazvat. Je to kvůli tomu, že se tam nedostane světlo 😉
Kástroj
Witcher V každém případě funguje
Je nevím jestli přesně jak si myslíš
Například já sklizim tohle kolo na dvakrát tzn prvně všechny vršky a spodky nechám o 7 dni déle pod síti nic
Jen co zakrývají vrchy
Oni ještě dojedou vždy to děla celkem znatelný rozdíl v číslech na váze
Funguje to
LinChi
14 dní 12/12

Update... Už to nakvétá pomalu a jistě.. tzn. už nepočítam že se to bude dále táhnout do výšky... budu upřímný... jen ten jkediný strom mi zaplnil 60% prostoru zbytek bych mohl dát pryč a neřešit.. :D příště dám 4 kytky max.. a bude to ideál s mojím stylem větvení :D no nevadí

ph 5,6
ec 1,3
teplota 26 den 23 noc
vlhost 60% ale pomalu klesá dolů :)

za týden vysosali 30 litrů vody
dnes vyměněno za nových 45 litrů... systém nijak nečistím.. jen čerpadýlka rozeberu přečistím a cajk ':)
jinak sem přidal 25ml A 45ml M 65ml B 25ml X 3ml ph- z 6,2 na 5,6 no +dávat znovu nebudu :D

fotky jsou předtím než jsem oholil spodky :) takže dole to vypadá krapet líp ... prostříhaně.. co nebylo u sítě šlo pryč.. problém je že bxy to tak mohlo být s 3ma celýma kytkama.. takže sem nechal i největší z těch pod sítí :D aby to mělo smysl mít ty kořínky z kytky v systému :)
LinChi
světlo 50-70 cm nad kytičkami s optikou :)

teplota 26-27 den 22-23 noc

ph 5,7
ec 1,3

vlhkost už klesá na krásných 50% ( což je s nadrží uvnitř paráda)

kytičky mají lehounce připalený špičky vrcholků... ale jednou perfektně.. růst už považuji za dokončený ... už to kvete a začíná vonět :)

Vítr fouká až se to třepotá spodky prostříhané .. kolo to nebnude dobré na výnos protože se mi nepodařilo správně rozvětvit a rozložit kytkám prostor.. tudíž jedna to fakt zaplnila a ty ostatní tak tak bojují o kus místa na světle :) každopádně se to dá a líbí se mi kterým směrem to jde :)
Mike_Wazowski
Čau, jaký účel má ta síť?
LinChi
Kdyz kytka kvete nabyva na vaze sit drzi kyticky aby se nebulaly nepadaly a nelámaly se :)... navic se pod ni zahybalo takze fungovala jako metr na srovnani vysek kytek .... ja viˇ sem amater teprv se ucim :D jet ze semen v hydru neni legrace :) a moc se mi to nepovedlo jak sem si predstavoval :)
Kástroj
Podle mého jsou plusy sítě v hodně směrech
Kontrola výšky
Stabilita květin
Využití světla
Zaplněný prostoru
Možnost větších výnosu v menších prostorech při menším počtu kytek
Atd
Má to spoustu vyhod

Jako největší nevýhodu bych zatím z vlastní zkušenosti napsal pouze vytahování stonku pri sklizni
Jinak jsem s tím 100% spokojený
A budu užívat dále



Jinak s hláškou ze pěstovat v hydru ze semen je obtížnější než z řezu souhlasím
Taky mi to tak přijde...
LinChi
18 dní 12/12
LinChi
Holky jsou dnes samy doma tak doufam ze nejste na tom stejne jako ony :) prejeme plno urody hodne odjetych kol a co nejmene policajtu v baraku zabavujicich květinky a vybaveni :) drzte palce milujte se a množte se :) pís
Kástroj
I tobě ! 😃
Malysvelkym
Mne zajímá ten tutanchamon jak ti jde
LinChi
Tak nam to trosku prerostlo :)
LinChi
Vzhledem k tomu že mě to zas kurník přerostlo ... tak musím sundát boční otiku a mít světlo v co nejvyší poloze na Easyrolls... ted mám vrchy tak 30 cm pod světlem .. -.- jedu to jak ten pán madical... Shit a to jsem přesně nechtěl ... fakt.. to vyhodím asi ... !
Kástroj
Řešení je použit druhou síť
Bouřekk
To nalámej ty vršky :)
Kástroj
Když jsem jel blueberry automat od fair
Tak přerostl strašně takže jsem jel dvě sítě dvojí propletani
A nakonec se spalilo jen par kusů
Psali myslím 60-90cm a já je měl myslím přes 160 😃
Nicméně když už jsem byl v prdeli pomohla ta druhá síť a nic jsem nelamal jako natvrdo jen ohybal sem tam hodně ale ...
Kástroj
Ono pěstovat ze semen není úplně jednoduché
Rizky jsou jednodušší pokud je klonař dobrý určitě bude vědět jak to roste a kdy přepnout atd
Ze semena jsem měl vždycky pruser nakonec Ok ale nevyzpytatelné no
LinChi
Podařilo se mi zvýšit komponenty skříně... převázat drátky a šňůrky nyní je světlo 37 cm od nejvyššího vrcholku :) takže průměrně tak 45-50cm nad vrcholky květů :) celkem to vypadá obstojhně jak sem si myslel že to nezaplním tak to bude fajné :)
LinChi
Mam chut sem prestat chodit ... prestat prispivat a prestat vubec tady na groweru byt aktivni

Kazdopadne ec 1.4 ph 5.8
Vlhkost padla na krasnych 40%

Naposledy sem dal kolinka a trochu to srovnal ted sledujte ten jungle in da box svetlo 40 cm nad vrcholky kytky neco pred metr vysoky :( hold moc vysoko
Kástroj
Vypadá to dobře
Ten protrhany spodek


Mockrát jsem do toho Koukal jako do nějakýho lesa dlouho a dlouho :)
LinChi
Tak sem pridal snurku k vrcholkum a polamane vetve podeprel o ni aby vrcholy nespadly uplne dolu o 180stupnu :) nyni to vypada asi takhle :)
kilopaprik
moc pekne krovi
LinChi
27 dni 12/12
LinChi
Celkovy pohled do zahrady stoji za to 30 dni 12/12
fikus37
Ještě měsíc před tebou a máš to nabusene. Počítám že ti to roztrha box.:afro: :chef:
skerCORE
Tak toto kaamo je doslovne jungle in da box , aspon si konecne vyplnil ten prostor hold palicky budu asi mensie ale spokojnost na konec aj tak bude to sa bat nemusis :P
LinChi
Nová nádrž včera napuštěná :) ph 5,7 ec1,4 víc nedávám kytičky už začínají vykazovat nějaký maličký deficity.. ale to chápu když dochází voda ec stoupá někam k 19-2,1 a než naředím tak se trošku spálí .. ale už je to zas v cajku víc to ohlídáme :) každým dnem jde vidět jak paličky nabývají svůj objem.. bude to spousta malých kamínků :) žádné salámy :)
DrGrinspoon
PH 5.7 v 30 dni kvetu? Trochu málo na to aby to zvládalo spotrebovať všetok dostupný fosfor... inak všimol som si, že pod led človek môže ísť kľudne o 0,2-0,4 pH nižšie ako pri hps, inak rastliny vykazujú príznaky deficitu síry. Niekto s podobnou skúsenosťou ?
fikus37
Však máš ještě měsíc před sebou. U JIDB mi v 90 L kalfasu EC vyskočí až je voda na dně. Vzniká tam takový povlak, tak nádrž vždy důkladně umyj. Bez umiti mi čistá voda kterou mám EC 0,2 vylitne v kalfasu na 0,6-0,8. Vždy jak dávám nové hnojky nechám kolovat tak 3-4 hodiny upravenou čistou vodu pH - 6. U všech hnojiv co jsem zatím jel v hydru, tak se tvořil povlak v kalfasu.
Pak jsou problémy s prehnojenim nebo nedostatkem.
Bitir
citace:
Původní příspěvek od DrGrinspoon
PH 5.7 v 30 dni kvetu? Trochu málo na to aby to zvládalo spotrebovať všetok dostupný fosfor... inak všimol som si, že pod led človek môže ísť kľudne o 0,2-0,4 pH nižšie ako pri hps, inak rastliny vykazujú príznaky deficitu síry. Niekto s podobnou skúsenosťou ?


Cau, jak se ti projevuje deficit siry na ukor ph ? Ten deficit se objevuje celkem zridka a je spis na ukor ze ji neni dostatek. Nepletes si to s deficitem FE. ? To by pak odpovidalo co popisujes.

Jinak druhou polovinu kvetu v nft se mi nejvic osvedcilo drzet ph kolem 6.1 ne vic jak 6.3.
Respektive si to kytky vzdy tak nejak ustalily samy a delalo to min skody nez kdyz sem ph mermomoci srazel.
Pokud vse probihalo v poradku tak sem ph ani moc resit nemusel. To ph sem drzel vyssi kvuli vapniku kdyz sem mel destovou vodu.
Ja mel za to ze fosfor v hydroponii je nejlip vstrebatelnej spis na nizsim ph, ale slysel sem nejaky nazory ze to udajne vali dobre pri vyssim ph. Nevim nikdy sem nezkousel.
LinChi
mno po zkušenosti vím že ph po výměně vody tak den dva ještě stoupne tzn.. když dám 5,7 tak dneska už je 5,9 a zítra 6,0 a tak to nechávám a dále neupravuju .. :).. žádnej povlak ani jinej problém nevidím.. vodu vždy všechnu odčerpám... a naleju novou :)
deficity teměř žádné nepozoruju až na pár detailů... :) spalený špičky listů 0,2% a občas nějaký flíček :)
fikus37
Právě jak vycistis kalfas pořádně hadrou a vymijes třeba jarem, pak pořádně vyplachnes, tak ti pH stoupat nebude. Aspoň u JIDB. Nepoužívám x-ko, tak nevím co to dělá v květu.
LinChi
zastaví se to na 6,0-6,1 myslím že je to v pohodě právě :)
navíc jak to mam celý plný kořenů nevím jak bych to cele rozebral a umyl :D vždycky jednou po kole a před tím než to znova zapnu .. ale během pěstu nic :D a v pohodě si myslím zatím všechno :jumper:
Bitir
Fikus mel jinej system, v tomhle je dobry 1x za 14 dnu max. To prohnat na den cistou vodou s upravenym ph a emzimy.
Vyplachnes bordel od korenu , hlavne sul. Kytka se pak krasne znova rozeslope a zacne zrat hnojky.
Jinak nic cistit nemusis , pokud se ti dela sliz na stenach mas spatnou vodu jak ja.
Kdyz byla kohoutkova , zadnej sliz se nekonal.
Jinak od jiste doby a rady zdejsiho clena ted pokazde dezinfikuju vodu savem a no problem. Zadnej sliz behem 10 dnu.
Kdyz zapomenu a dopustim vodu bez dezinfekce , sliz mam behem 3 dnu vsude.
LinChi
žádný sliz se nekoná a vodu i hnojky slopou stále stejně výborně.. v průběhu měřím a ec je stále na správné hodnotě a někdy maličko klesne než klesne hladina vody na minimum pak ec zase stoupá :) nemám enzimy takže čistou vodou jedině :) ale žádnej bordel není čerpadýlko jede žádný sajrajt mi filtry nezasírá tak jsem v pohodě :)
fikus37
Sory, jsem si nevšiml, že kořeny máš v kalfasu. Já jedu nft a kořeny mám na vaně v netkané textilií.
LinChi
Ja taky ale kdyz to jede tak to nemam moc jak rozebrat :)
panpanvicka
Už se těším na pokračování ;), dobrá práce.
LinChi
Maly update fotky v noci :)
LinChi
test
j0hNy:h0ll4nD
hezky se ti to rozbehlo. jsem zvedavy na vysledni gramaz.
LinChi
Bude to veliké :) uz to kyne jak knedle :D

36 dní 12/12

zbýva 24 dní

ph dokonale drží svou hodnotu 5,9-6,1
Ec držím okolo 1,4-1,5
vodu měním pruměrně co 7-9 dní podle toho jak stíhám a jak klesá hladina.. :)
všecko v cajku .. tutankhamon pěkně smrdí .. je to zatím asi nejsmradlavější co mám.. Pacháč nový funguje fakt že dobře libově ! nic necítím spokojenost nejvíc.. :) těším se .. zatím je to takový ten čerstvý štiplavý pronikavý uplně nebezpečný smrad :D fakt spokojenst.. každý den se kytky nafukujou :) je to pecka :)

jinak mam v boxu 3 ruzné phena bych řekl.. jedna hodně silná ( většina boxu vyplněna jedním semínkem .. ) pak tam mám jednu která dělá malý mrzácký květy... Uplný šmejd.. a zbytek hodně listnatí a zakrývá paličky.. takže bych řezy a klony dělal jen z té přední největší mršky co to celé přerostla :) díky bohu za ní !

Odspodu utrhávbám co už ztrácí život ...
ale kupodivu to vero celkem prosvítí i takové křoví .. takže se toho děcka vůbec nebojte... :) paličky i ve stínu ai ve spodnějších patrech pěkně osypané .. bude to kvantum :)
Kástroj
Pěkné pěkné
LinChi
38 dní 12/12
ph 5,9
ec1,2
dnes opět namíchán nový roztok.. odjíždím pryč a tak jsem připravil ženský manuál pro přítelkyni... Která se mimochodem rozhodla naučit hydroponiii a rozjedeme si pod lampou jahody.. :D na to sem zvědavý :D
nějaký foto pro pokochání se :)
Anarchom
Jidb dobře drží pH, stačilo by to nechat někde v kýblu a jen by to dolila, třeba je mladá šikovná, ale z vlastní zkušenosti vím, že to smrdí problémem, ony holky k tomu nemaj moc vztah, pokud taky nepálí a pak si říkají ježíš pH je jen o tři desetiny menší/větší to určitě nevadí, pro jednou je to nezabije, atd. ....
Držím palce,mas to opravdu hezké
LinChi
žena pálí a je ujetá a puntičkářská ještě víc než já.. přesně pravý opak... naopak má ráda když je všechno přesně tip ťop.. :) dík za sledování ph to drží krásně proto se nebojím že by to dojela špatně navíc má na každé lahvičce přesně napsané kolik čeho má dát a vůbec celé si to dnes sama vyzkoušela a seznámila se s problematikou.... :) návod má krásně sepsaný takže cajk :)
Anarchom
V tom případě tě chválím, dobře sis ji vychoval 😉😁
LinChi
Tak poprvý po 40ti dnech kvetení se nestydím k paličkám dát clipper k porovnání velikosti :)
LinChi
45 dni 12/12 uz se to blizi :)
LinChi
poslední týden na hnojivech edjedu s ec 0,8-0,9 ph 5,9
a poslední tejden květu odjedu už jen na čisté vodě kterou se pokusím 3x vyměniit něž sklidím.. je to krásne a skandální !
LinChi
12 dní do sklizně ! těším se moc moc !
Kástroj
Nakonec hezky ...
tváři se to slušně jako
LinChi
51 dní 12/12
zbývá devět dni.. ph +/- 6,0 ec snižujeme 0,8
příští týden už jen voda aspon 3x vyměnit na pořádný průplach..
na to že už bude konec květu tak holky pijou jak zblázněné.. :D nechápu hooodně vody pijou pijou ! a nafukujou se pořád :)
cvrca
Zdravím pěkně ses stím vším popral škrín, nft a vše celkově.Tvůj Tutankhamon se mi líbí. K+
Jediné co bych ti doporučil je stříkat kytky sodovkou moc jse jim to líbí a rychlejí zrají. :whisperer
fikus37
cvrca, to jako myslíš kysličník uhličitý + voda, nebo u nás se říká sodovka (malinová příchuť):rasta:
cvrca
Ano CO2+voda...sodovka,sifon,perlivá voda... atd už Bohuž říkal dva sifony :D
Jde o to že se tim postřikem dostane fakt to CO2 k listum ze všech stran a kytkám se to líbí.Já kytky stríkám sodovkou pořád až do konce květu+mužeš přidat i hnojiva určená list.
LinChi
6 dni do kosy :) krasne to je :)
Madical-Strains
Budes delat prosim te smoke-report ? Vzhledem k tem 25-30% THC.
LinChi
citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Budes delat prosim te smoke-report ? Vzhledem k tem 25-30% THC.

'
ahoj pane.. Jistě že budu .. u každého svého vlákna jedu až do konce.. včetně smoke reportu .. moc se na to těším :) voní to fakt pronikavě a vypadá to božsky.. bude to škoda kouřit.. ale je to učel .. :) poslední zásoby došly.. takže už je třeba to sklidit at nemusím do ulic pro pytlíček štěstí :D

doufám že to nebude takovej sestřelovák .. čekám od toho 50-50 sativa indica s 10% převahou sativy :) takže učínek relaxující povznášející uvolnujicí ale rohodně ne smrťák nebo uplny gaučing.. ! spíš takový na pokuřovaní přes den k hraní her na pc s přááteli nebo na trening jako doping na kreativitu a cítění hudby. :)

moje představa .. uvidíme jaký bude vysledek.. sám se těším...

rozhodně zase nechám udělat extrakt ... butanovou metodou kamarád už se těší až si dáme medík :) takže tohle bude rozhodující v poznání modelu .. protože u extraktu poznáš 100% chuti i učinku ... fakt dělíčko věc !
kanapee
hezky,pěkně !! na report Faraona se těšim, uděláš i medový dojem ? :D
LinChi
kanapee anooo udělam i medový dojem .. :) udělám všechno co se týče kouření tehle bylinky ! protože miluju svou přítelkyni a miluju svou skříň ... :D napsal bych to anopak ale ona si to tady ráda čte tak ji dám na první místo :)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma