Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 [2] 3 
//3x Jack 47 // 242W COB-LED // Biocanna // Hlína // - Klikni zde pro originální téma
LinChi
Světlo je bez boční optiky ( růstové čipy..) a prostřední Dva květové optika zůstala... Výška panelu je 60CM od vrcholů.. :) doufám že výška je idealní ! :)
fikus37
Pokud jsi sundal optiku, tak to dej níže. Já měl i 20 cm od vrchu. Každým cm se síla světla zmenšuje.
LinChi
svělo je 30-35 ccm od vrchů a příjde mi že střed je víc přesvícený než ty kraje... ale tak dám na tebe fíkusi :) posledně sem měl taky vrchy pár desítek cm od panelu ale příjde mi efektivnější ho mít trochu výš a nevalit to zas moc nízko.. :)
podotýkam krajní optika světlo usměrňuje do středu kdežto ty prostřední zase rozptylujou do prostoru .. proto sem nechal prostřední optiku a krajní sundal :) kytičky na krajích jsou maličko víc vytáhnuté než ta v prostředku .. :) už se to krásně zasypává cukrem a paličky už ukazujou na co se mužu těšit :) Huuu :)
Bitir
Ja tohle odjel ve vysce 60 az 70cm nad kytkama , 8 cipu ,vse bez optiky , tech vasich 20cm mi prijde zbytecne nizko.
Jedinej duvod proc bych sel tak nizko je ,kdybych mel nejakych 30w na cio , tam se to svetlo pak trati ,ale pokud mas nejakych 60w na cip , na panelu o rozmeru snad 20x40cm a das to 20cm ,tak to asi nebude moc rovnomerny osvetleni.
Sorry za fotku ,ja jen abys videl ze si to netaham z prdele.
LinChi
Tak jak to s těma ledkama je ... Mám 4 čipy vedle sebe v řadě.. :) dva kranjní růst dva prostřední květ +10 osram oslon červená ':) opravdu upřímě bych byl i já pro to dát ten panel někde kolem 50cm nad vrcholky.. už jen z toho že očima vidím že střed je přesvícený .... myslím že když toho světla bude zase hodně moc.. tak to taky neudělá te kytí moc dobře :)

sleduju Kauzu Led světla dlouho a tady se pořád diskutuje nad tím jestli ho dát výš níž optika nebo neoptika.. :)

asi se budu muset přiklonit k příspěvku pana Bitira :)
Bitir
Pokud mas kam jit , tak nasad i tu krajni optiku a zvedni to na 60cm. Pri tehle výšce dela docela velky 2 kruhy ta krajova kruhova optika a na tvuj box je to nejlepsi reseni.
Ja mam v podstate to samy ,jen tu 350w verzi a stred mam presvicenej jak prase i kdyz sou jeste po krajich 4 dalsi cipy.
Jde o to ze ta optika ti soustredi svetlo do urcityho bodu, takze vyska svetla pri 20cm je blbost ,to ti pak bude delat malej kruh a intenzita bude na minimalni plose.
V podstate je mi jedno jak to kdo jede, jen pisu svou zkusenost s tim panelem.
Navic se podivej na dirtyho, ten ma 2 na 2x vetsi plose a nevidis ze by je daval 20cm. Bezne to jede kolem 70cm tusim.
fikus37
Měl jsem to taky jedno kolo kolem 60 cm a už bych tak vysoko nešel. Pokud si koupíš Lux metr, tak uvidíš jak každý cm od lampy se mění intenzita světla. To samé platí i u hps, jenže hps hřeje jak svina, tak proto to nemůžeš dát níže.
Dirty, kdybys to dal níže (sundat optiku boční jak LinChi), tak bys viděl.
Hoši, já jsem to zkoušel a radim vyzkoušet taky. Na chuja je veškerá optika i když je kvalitní, tak vždy budete mít nějaké ztráty.
No, každý jak uzná za vhodné. Já už jsem ti napsal svoje a budu jen sledovat jak si vedes.
LinChi
tak sem si stáhl appku do Iphonu SE luxmeter ... třetí applikace vážně ukazovala hodnoty správně takže sem se pustil do testování ... :) S optikou 60cm od vrcholů nějakýh 8500lux bez optiky 30 cm nějakých 10500 lux... když jsem pak s telefonem u obou variant pohyboval s telefonem po boxu .. zjistil jsem že je opravdu výhodnější mít světlo níž a bez optiky... není to sice přesné měření s takovým telefonem že ano... ale Orientačně to něco ukázalo a výsledek jasně hovoří ve prospěch kratší vzádlenosti bez optiky.. :D takže vážně ted uzavírám moje rozhodování ...

BEZ OPTIKY 30-40 CM od vrcholků aneb co nejníže to jde tak abych usvítil i kraje boxu .. :)
poslední Otázka je zdali to má nějaký vliv na květinu .. :D

EDIT :
Bitirre neee.. :D prováděl jsem další testy další a další páč pan Dirty mi napsal s Optikou 60-70cm . jeho výsledky jsou paradní.... Uzavřel jsem to zbytečně předčasně.,.. :D sem zhulenej jak drak a někdy zbytečně vymýšlím blbosti ... opravdu výš a s optikou :) dokonce i měření sem provedl po druhé a tady jsou výsledky ...
Těsně pod čipem je teměř 100 000lux ... když dám panel 70 cm nad vrcholky a telefon dám do urovně vrcholků pohybuju se někde okolo 8500-9500 lux... když sem se dostal do kraje boxu nejdál od světla nejníž to mám 7800lux.. ale když jsem telefon naklonil k odrazové folii /diamantovka/ tak hodnoty střílely opět k 10 000lux.... což mě přivedlo k zamyšlení ... poté co jsem sundal optiku a dal ten panel nízko tak jsou strašně veliké rozdíly už jen pár centimetrů mimo panel .. natož na kraji boxu .. kde to padalo i 4000lux ... ( záverem tedy opravdu officiálně ) S optikou a vysoko .. :) box vypadá celkově krásně nasvícený nic přesvícené nic nedosvícené ... :) prostě se to tváří lépe celkově zdravěji :)
Bitir
Edit, nevsiml sem si ze jsi to uzavrel."smazano"
beowulf666
Dovolim si tu vlozit obrazek ktery tu uz drive nekde jine postoval Frynk ...

https://www.autoflower.net/forums/attachments/ppfdvs-growth-png.591596/
LinChi
Já bych se dovolil zeptat zdali by jsi mi mohl obrázek nějak stručně vysvětlit ... protože ja nevím co to znamená to PPFD to by mi asi pomohlo nejvíc... a zdali by jsi k tomu přidal nějaký příklad v praxi :D to by nám mladým vzdělávajícím pěstitelům mohlo pomoct :)
beowulf666
Omlouvam se ale nechci se do toho zamotat :))) jesli to chces takle detailne doufam ze napr Frynk to tu osvetli v kostce. Ten graf ukazuje jednoduse receno vztah mezi mnozstvim vyuzitelneho svetla a fotosyntezou.
jasse
Jestli se nepletu, (a Sam Hawkins se nikdy nemýlí ;o) PPFD je hustota toku fotonů.
Víc toho ,ale nevím ;o)
LinChi
to je fšechno strašně fajn . už ted o tom vím o něco málo víc.. ale stále to nechápu .. nejelpší by bylo kdyby se vyjádřil někdo kdo tomu rozumí :D
beowulf666
U vyssich hodnot PPFD vidis v tom grafu ze kdyz zvedas mnozsvi svetla tak uz fotosynteza roste neumerne malo k tomu mnozstvi ... jinymi slovy se priklanim k nazoru bitira ... snizenim panelu na 20 cm toho moc neziskas ale ztratis tu rovnomernost zcela urcite
LinChi
Co to muze byt ??

28dní 12/12
fikus37
Hoši vyserte se na chujoviny ppfd a dejte na selský rozum. LinChi, uvidíš sám kdo měl pravdu. Nechystas se umřít, tak buď teď nebo příští kolo drž světlo jináč a sám uvidíš.
Takové sračky umol, ppfd a ostatní ať si nechají výrobci pro lufose.
Já měl panel Chloroba C2 kde výrobce uváděl nezkutecne hodnoty a nakonec palice jak švestka.
Pod tím tvým světlem to je jiné kafe.
Pítr90
citace:
Původní příspěvek od LinChi
Co to muze byt ??

pH nebo nedokrmený, jinak to být nemůže. Ale podle tý voskový barvy listů bych tipnu​l pH
Bitir
citace:
Původní příspěvek od fikus37
Hoši vyserte se na chujoviny ppfd a dejte na selský rozum. LinChi, uvidíš sám kdo měl pravdu. Nechystas se umřít, tak buď teď nebo příští kolo drž světlo jináč a sám uvidíš.
Takové sračky umol, ppfd a ostatní ať si nechají výrobci pro lufose.
Já měl panel Chloroba C2 kde výrobce uváděl nezkutecne hodnoty a nakonec palice jak švestka.
Pod tím tvým světlem to je jiné kafe.


Tady nejde o hodnoty vyrobce , ale tyhle cisla ti ukazou efektivitu fotosyntezy a rovnomerne osvicenou plochu . Podle toho volis vysku panelu.
Jako poroste to pod cem chces , mluvim o cob. Ale k cemu ti je snizit panel na 20cm kde budes mit velky ppfd na malym prostoru a zbytek bude podprumernej , jde o to mit rozumny ppfd na cele plose stejny abys vytezil maximum.
Ta tvoje volba da rozum kdyz budu mit vic cipu pustenych na 35w on ma 4 cipy v rade pustenych na 60w .
Ty vsude fikusy pises dej to na 20cm , sniz to , to sou pak palice jak hrom , ale znas detaily jeho prostoru, podminek , atd atd. ?
U tohodne je spousta promennych . Ale reknu ti jedno, pokud ti rostly palice jak hrom pri 20cm i v rohu ve stinu, gak ver tomu ze to nebylo tim zes snizil panel na 20cm.
Sorry nebudu ti to tu uz zasirat , nehadam se ,ale selskej rozum je jedna vec a vyuzit vyhodu led a merit stejnomernost a efektivitu vec druha.
LinChi
citace:
Původní příspěvek od Pítr90

pH nebo nedokrmený, jinak to být nemůže. Ale podle tý voskový barvy listů bych tipnu​l pH


Ph si hlídám to mám jasných 6,5 ale posledníí dvě zálivky jsem nedal krmení protože to bylo přehnojený ( viz. spalený špičky ) ty listy mohou být tím že sem je před fotkou porosil cannaCure sice to uschlo ale muže to nechat ten lesklý film :)

navíc mi došel BioBoost :D ted už je doma :) z rána je nakrmím a uvidíme jak se bude chovat.. :)
LinChi
29 dní kvetení krmení podle tabulek na netu canna-cz.com
fikus37
Má sundanou optiku, takže to v pohodě osvětlí celý prostor i 20 cm nad vrcholkama. Píšu jen svoji zkušenost. Byl kurevsky rozdíl když jsem měl světlo vysoko.
Hele, LinChi píšu jen moje zkušenosti a sám to můžeš ověřit.
LinChi
Optiku mam nasazenou :)

rostlinky mají 50-60cm
krásně to roste :) jsem spokojený s tím co se v boxu děje...
světlo 70 cm od vrcholků :) teploty jsou Ideálních 27 :) v noci 22 :)
LinChi
Dnes Zálévám takhle kytky a napadlo mě že i když jsem zvyklý že moje odstátá voda má ph 6,9 a po přídaní hnojiv tam vždy nějakých 6,4 +/- bylo .... tak sem zkontroloval a nechápu jak je to možné ale moje namíchaná odstátá voda s hnojema má ph 5,5 takže používám od General Hydroponics.. PH+ ( který mám už dlouho k hydru)

a Ph mám zase na 6,5 +/- akorát nevadí že do organických hnojiv leju v podstatě uhličitan draselný a hydroxid draselný zdali pak mi to s tím roztokem nedělá divy... ?
mno a u holek s deficity na listy (nažloutlé kraje listů má momentálně Výtok z květníku Ph 6,1 což je docela málo ale není to tak hrozné :) nštěstí sem problem podchytil celkem včas.. Ponaučení .. Pužívat Ph a eC metr pokaždé co zalévám.. :)
nechápu jak je možné že mám jiné Ph vody než když jsem jel své první kolo před rokem stejný set hnojiv stejná voda stejné bydliště.... :D a Ph uplně o jedno číslo jinde.. :D nechápu . ale ok !
blazini
Voda sa meni,aj ked neviem v suvislosti od coho. pred nedavnom som mal ec 0,6 a daval som 2ml kyseliny na 10l. Naposledy som dal 2ml a ph ukazalo 4,odmeral som ec a tieklo 0,25.Zmena v priebehu 1 tyzdna.
LinChi
to je šílený... no EC mám ted lepší... máme ec jen 0,2 ale Ph mi nějak kleslo... :) snad nějakých jen 6,1-6,2
LinChi
Maly update z konce prvniho mesice kveteni :) zatim to vypada bidně ale verim ze jeste budu cumet jak se to vsecko nafoukne :)
jako
strach bych neměl ještě se to určitě rozjede.pěstu zdar.
LinChi
Tak už to začíná... nejake foto za tmy :) chocolope 1 Měsíc Květu za námi

Ph Výtoku už je opět na požadované hodnotě 6,5 (mezi 2-4 Týdnem Zálevka S hnojivy příliš nízké ph 5,5 na jednom květináči se projevily deficity ostatní to ustály )


ph odstáte vody 7,5 (po namíchaní hnoje BioCanna Ph5,5)
Uprava probíhá dvě víčka AdvancedHydroponics PH+
no není to Bio ale rychle to funguje a správně :)

Dnes opět Hnojeno do 8 Litrů nadrže s vodou dávam 30ml BioBoost 25ml BioFlores 5ml BioRhizotonic.. (podle návodu)

přes den 29 přes noc 22
60% Vlhkost vzduchu den po zaltí pak klesá postupně k 50%

Každý den Obírám spodní Listy které už jsou bez života... většinou jdou od větve odloučit pouhým dotykem .. nic netrhám co drží :) pouze co jde obrat lehce :)

LinChi
Uz mam celkem aj co fotit zacina to vYpadat na druhy podareny pěst :)

Polovina 5tého týdne květu :)
FLVEK
Hezky se to spravilo, vypadá to fajn :) Těším se na harvest.
hafánek
škoda že sa tu neobjavil aj vysledok :) tento pest ma strašne pohltil
ak by tu autor pestu zavítal mohol by pridat par fotiek
fikus37
Pěkné to máš. První 3 týdny 12/24 jsou palice miniaturní, teprve pak začíná ten mazec.
LinChi
Díky Pánové ..

Hafánek pěst stále pokračuje.. sleduješ to doslova Online.. :D pokud tě cokoliv zajímá ptej se :)

Děkuju fíkusi ... První 4 tejdny byly zlo i pro květinky.. dával jsem jim nekontrolvané Ph v zálivce v domění že ph nelíta když se nestěhuju a voda teče pořád stejna.... Takže MYTH BUSTED ! :D Ph a EC se mění v potrubí neteče stále stejná voda.. Normy Dovolují nějaký rozmezí :D momentálně odstátá voda EC 0,2 ph 7,0

co mě ale zaráží je že po namíchaní hnojiv Dohromady BIO-( Boost Rhizotonic flores )
mi padne Ph až na 5,5 rhizotonic by měl ph zvýšit takže where is the problem :D
TvoRCorp
KRÁSA ... stou vodou je to fakt mazec ,bydlím v paneláku a myslel sem ,ze voda je stejna (potrubi)..přitom voda v kuchyni s kohoutku je jiná než voda s kohoutku v koupelně. (ph)ne moc ale je. neuvěřitelný...nechce se mi věřit ,ze by na to měla vliv špína v potrubí... musí do toho dávat větší sracky než je jen chloOr..
LinChi
Aj to ec lita. 0.2-0.4
alfonzito
Aj u mna v panelaku lieta voda z vodovodu ec 0.2-0.4 a ph 7-8 pomaly. Aj ked u ec som si neni isty hodnotami lebo mam podozrenie ze merak keca ale rozptyl tam je
LinChi
Mame tady maly rewiew :
1x kvetinac 6.5 litr Aurora Indica 60cm 8 hlavnich palic
3x kvetinac 11 litr Chocolope 50-60cm kazda minimalne 16 hlavnich palic (+ na kazde 4-8 druhopatrovych palic )

celkem sem napocital neco kolem 60 dobre naslapnutych salamu
Ze vsech mych pestu je toto kolo nejpodarenejsi a jsem z nej nejvic nadseny ... dnes opet zalito vodou s hnojivy podle tabulky 5ml rhizotonic 32ml bioboost a 28ml bioflores v nadobe namichane ph 6.4 vse ok vsecky palice jakz takz stejne velke :) upravene jen maloktera vystupuje z davu svou velikosti :)
LinChi
Měl jsem strach ze vitr ktery mam v boxu je malo protoze sem mel polamane lopatky a tak jsem je homemade zlepsil a vysledek je 4x silnejsi vitr v boxu :D. Pálky a listy se krasne trepotaji a pohupuji :). Konecne vitr jak ma byt :) myslim ze i teplota klesne o dva stupinly dolu coz bude luxus :) nam ti zavěšený na šnurce. Takze 0 vibrace na skrini :) paradicka musim se pochlubit jaky punk si jedu :D

TAK JDU DO OBCHODU PRO NOVÝ ! :D
fikus37
Ten ventilátor,to je masakr:death: :D :D
LinChi
Postupně jsem to Punkoval až jsem jel do elektra pro nový :D
Postnu jak vypadal těsně před rozpadem na kousíčky a nakonec i fotka nového :)

nový člen do boxu ala větro-bůh Tornádo borec ventilátor 50W průměr 40cm :) paradní vítr trošku to stíní ale nic hroznýho :D
cervenakarkulka
Ten větrák je fakt punk. :D Jinak větru v boxu není nikdy dost. Ať se daří. :)
cervenakarkulka
PS: takto zavěšený větrák mi skoro vždycky exnul už během jednoho kola. Doporučuju mít jeden do rezervy.
LinChi
citace:
Původní příspěvek od cervenakarkulka
PS: takto zavěšený větrák mi skoro vždycky exnul už během jednoho kola. Doporučuju mít jeden do rezervy.


docela by mě zajímalo proč ten větrák vzhuru nohama odejde dřív než ten co stojí normálně na zemi :D

uvažuju že bych to pro jeho Zdraví udělal klidně tak že bude stát někde v rohu :D
no ale až od dalšího Pěstu jinak vít v boxu je paradní :) konečně to dělá co jsem chtěl :D
crazyben
neodejde dřív... mě šlape opačně zavěšenej skoro dva roky (akorát nebyl stojanovej ale stolní, nohu sem odstranil a přepínače umístil na něj)... to nemluvim o třech letech ofukování v obejváku. Co jim vadí víc je vlhkost... Jednou za půl roku stříknu kapku WD-čka na hřídel a hned "omládne". Klipsňák taky můžeš chytit jak chceš :D
cervenakarkulka
Jo to WDčko mě teda nenapadlo. :D Máš pravdu udělám to. :) Jinak k tomu větráku asi středeční model. :D Mě odcházeli pořád. :(
LinChi
nevadí kytkám když je občas proházím ? v boxu.. ? dneska jsem trošku naklaněl květinky a zase nalomil stoneček .. achjo zase amaterské chyby :D achjo.. !

WDčko máme koukám všichni :D
LinChi
Tak zase nejaky updatw s detailem :)
BerryBlu€
citace:
Původní příspěvek od Bitir
Zakorenuju rezy pod svetlem 24/7 takze na klid, nez je presazuju, tak sou po vyhozeni korenu jeste tak tyden v prckarne . Takze urcite nevadi.


Zdar neprozradil bys mi proč 24/7


Linchi; prohazovani kytek je dobrý,nebo otáčení tak svítí do palic ze všech stran a ne stále jen z jedné

Hmm Chocolope dobra,chystám se na nějakou matku z ni.Neříkal ti matkar jak dlouho má kvést tohle feno co mas?
Bitir
No jelikoz to mam na punk pod stolem misto skrinky, tak kdyz svitim 24/7 se zarovkou z tesca 21 w ,hovno to zere a na oplatku mam stabilni podminky. Cerstve narezanych rezu se mi nejak nelibi aby kolisala teplota ,takze proto.
Ale nejsem zadnej odbornik ,jen se mi to zda lepsi nez aby prez den bylo 26 a v noci 18.
Navim mi to nejdeiv zakorenilo v rw bez jakéhokoliv strikani ,hlidani vlhkosti a jinych srancu behem 5 dnu . Takze menit to asi nebudu.
crazyben
Bitir: 24 hodin sedum dni v tejdnu... chapu to dobre? Kolaga asi myslel 24 svetlo 7 tma... proto se ptal :D

BerryBlue Na jednu stranu osvítíš kytku i z jinýho úhlu... na druhou musí kytky investovat energii aby otočila listy zpátky za světlem. Hodně častý přesouvání bude spíš kontraproduktivní
LinChi
Ahoj zdravim matkar urcite rikal jak dlouho to ma kvest :) kazdopadne nejsem si jistej :) davam na mikroskop a trichomy podle toho se ridim ja :)
BerryBlu€
Bitir a crazybean: ahaa jasně už chápu ,vážně jsem myslel 24 h světlo 7tma😊. při svícení nonstop zakorenují rychleji no

Crazybean; hmm ....myslíš ze bys kvůli otáčení mohl mít menší sisky/výnos? To se mi moc nezdá ,myslím ze ta kytka na to vydá energie asi tolik jako já když si prdnu😂.Častokrát jsem četl takhle na fórech ze v tom nemít kytky fixovany v sítích apod. je velká výhoda právě kvůli možnosti otáčení

Teoreticky bys to ani neměl potřebovat když se světlo odráží od stěn.Často se mi ale zdá že strana salámu kera byla ke zdi není tak hezká jako strana ke světlu.
Sám to nedělám protože mam koberec z vrchu vždy (nebo spis se o to snazim) a tím si ho vždycky rozhodim
crazyben
nevim, já si nikdy nevšiml že by šišky byly z každý strany jinak. Každopádně sem si všiml že i pod širym nebem kde se zdroj světla pomalu a plynule posouvá, když jednu kytku nechám na místě a druhou neustále stěhuju, tak první roste o fous rychleji.

Nemít kytky fixovaný je výhoda ani tak ne kvuli otáčení ale celkový manipulaci... jedna může zhermit a v síti jí těžko vytáhneš, při napadení škůdcem si je vytaháš abys je mohl prohlídnout a vystříkat pěkně ze všech úhlů, můžeš sklízet postupně jak budou dozrávat (při rozdílnejch modelech)... takže výhod to má spoustu, možnost otáčení vůči světlu bych viděl až jako tu poslední, kromě toho že ve finále to žádná výhoda bejt nemusí... někdo to tu i zkoušel na prckách za oknem a taky se mu zdálo že kytky který neotáčel rostly lépe a byly silnější.
viz. Točení kytek za sluncem
fikus37
Kytka si hledá nejlepší sklon pro příjem energie(respektive listy kytky) a vynaklada na otočení listů energii, takže určitě nechat kytku tam kde je ať nemusí pořád naklanet listy za světlem. Bavím se o indoor.
LinChi
6tý tyden 12/12'

EDIT špatně vypočítano tento týden je 6tý týden kvetení .. :)

Přesně 40tý den :)
LinChi
Máme tady První Fotky macro...
musím uznat že jsem mile překvapený.. trichomy pěkně nahusto :)
LinChi
part Dva :D

60Dní 12/12

za chvíli začíná Flushing :) Zbývají asi 3 týdny :)

Dnes Opět zalito vodou s hnojivy podle tabulek +25% :)

:banana: :banana: těším se až to bude hotové :banana: :banana:
Fénix
Ahoj,

prolouskal jsem teď celé tvé vlákno a skvělá práce ;-) místy jsem se i bavil :) jen tak dál....už to máš za pár.

Od zítřka začínám klíčit semena Dutch Dragon, Ice Cool a Jack Herer pro svůj druhý indoor, tak jsem nabral trochu inspirace...

Jinak jestli to myslíš do budoucna vážně s tou tvorbou stránek z domova, tak už skoro rok mám v hlavě zajímavý projekt a potřebuji někoho na tvorbu stránek....možná bychom to mohli probrat, kdyby si měl zájem ;-)
LinChi
Dnes zalito podle tabulek +25% ph 6.8 ...
palice se nafukuji a jen spicky listku jsou popalene ( mirne prehnojeni + kolisave ph)
Par fotek z dnesniho 63 dne od ted budeme uz valit jen cistou vodu :)

Tak co udelam tentokrat aspon 250g ?? Prijde mi ze je mam fakt o tejden az dva pozadu jak sem jim lil to spatny ph tak to asi dost zabolí ma vynosu :(
blazini
Preco hnojis podla tabuliek +25%? Ja ked vidim znamky prehnojenia tak hnojiv skor uberiem.
cervenakarkulka
S tím hnojením bych ti doporučil začít používat EC metr... Se správným zacházením = větší efektivita. + Samozřejmě tabulky na láhvích jsou pouze orientační.
LinChi
Neni prehnojeny bylo spatny ph :). Proto deficity na listech ... pridavam hnojiva protoze vim ze si to mohu dovolit .. z poslednichv kol vim ze zbladnou i dvojnasobek hnojiv :) ... no a nakonec :) ec v organickych hnojivech nemerime protoze to nic nezmeri :) ec se meti u mineralniho hnojiva do hydroponie napriklad :) pokud se mylim opravte me :)
crazyn
Mě se to líbí, to co nebude v kvantitě, bude zas v kvalitě, bude to dobrý kouř :)
odo
blaziny - "Preco hnojis podla tabuliek +25%? Ja, ked vidim znamky prehnojenia tak hnojiv skor uberiem."

- pravdepodobne mu to pod Led systémom slabo presýcha, mal deficit, tak pridal.


Linchi - inak už ku koncu by som Ec nepridával, skôr začal uberať a pomaly prešiel na čistú vodu. V tej hline zostane aj tak mnoho živín



mcrazyn - súhlasím! Tiež ma viac teší dobrá, fajnová kvalita, než kvantita. :-)
LinChi
Jednalo se o posledni zalivku s hnojenim.... nyni necham kyticky jen na ciste vode... jak rikate v hline ziviny jeste zustanou tak si je kvetinky spapaji a pak uz jen vodu :) snad to bude stacit :) mozna dam jeste jednu zalivku s polovicni davoou hnojek a pak az cistou vodu aspon dva tydny at jsou na vode :) takze od konce tydne uz pojedeme flushing :)
LinChi
:) a nafukuje a nafukuje se :)
123 chocolope. 4 aurora indica
LinChi
Máme tady maličkej Problém... a to sice takový že palice maj už takovou váhu.. že kytka je téměř polámaná do všech stran.. jsem z toho až v šoku toto sem nečekal.. nejhorší je že každá větev je Hala bala a nemá to žádný řád a smysl... sice mám 20 palic na kytce.. ale není to rovnoměrný :/

ponaučení / k tomuto problemu stačí nechat sít .. :D
příští kolo chci jet od semínka.. zaštip a ohyb dělat tak aby větve byly rovnoměrně.. aby se kytka pak váhou nenakláněla na nějakou stranu .. nebo huř se mi nepolámala :D
Prostě psycho.. :) už ted vím že to bude moc dobrý kouř.. :D větev která je hubená a dostala hodně prostoru na světle ted má palici jako blázen a celé se to bambelá .. občas totiž kytky vytáhnu z boxu box uklidím zametu a umyju.. aby bylo prostřetí 100% čisté .. zalevám už jen čistou odstátou vodou .. :)
LinChi
https://www.youtube.com/watch?v=QJCcnIgFpO0 něco kvalitního !
fikus37
Jsi jeden s mala groweru co má objektivní a nezkresleny pěst. Za mě k+, doufám, že mě za můj názor nebude nikdo kamenovat.
FLVEK
LinChi : Wu Tang vydal nové album :) Taky dobrý odvar.
LinChi
Uz ho mam dvakrat cele zasebou poradny to je mam rad klassu!!! Wu!!!!
LinChi
50 dní 12/12

Tak jsem se zase dal do práce protože je ta neděle .. box zametený uklizený kytky přerovnané přeskládané přivázáne takaby se mi dále nelamaly .. pod vahou mi praskl jeden stonek :D ale pohoda kytky to přezijou v cajku ... :D vzal jsem co jsem našel staré klíčenky a provázky a kytky pěkně urovnal aby držely :) myslím že ted je to nejlíp udělaný od doby co se to nafouklo :)

dále bych rád poukázal na fakt že palice je ze strany ze které na ní svítí přímé světlo je více nafouknutá než ze strany kde na ní světlo nesvítí .. jedná se však pouze o palice v krajích boxu

myslím že už mužu začít vážně lít jen čistou vodu
LinChi
No a tady nějaký ten detailík :)

Linčova HitParáda :D Vidím tam minimálně 250G protože kytka se mi pod váhou palic ještě nezlomila :D jen tak sama od sebe :D musím říct vydařený modelík :D těším se na to :D

Už to jen povalím na čisté vodě a budeme to kosit.. ! :) :jumper: :leaf:
Browser
Fu maas to brutalne.mnamky
LinChi
myslím že to jde dobrám směrem Macro Je brutusální !
LinChi
Květinky :)
LinChi
Doporučíte mi světlo do matkárny.. od dalšího kola totiž jednu chci postavit.. ? rozhoduji se mezi CFL nebo LED nebo Usporky .. Vlastně ani nevím na co se zaměřit.. Doufal bych v co nejlevnější a nejúspodnější řešení co se týče pořizovací ceny i provozu .. :)
Ledideal
60W 5000K objímka E40.
Na aliexpresu cena 109 USD
Ještě odkaz:
https://www.aliexpress.com/item/Hig...-09021d5373d3-0
LinChi
smazanice
LinChi
Flushing dobry listy zacinaji zloutnout :) posledni tyden predemnou :)
LinChi
:)
LinChi
V nedeli zdokumentuji kosu :) flushing ukazal pekne zlute listy :) paradni to jee
LinChi
Vsechny vypadaji nejak takhle :D aneb směna začala :D
LinChi
Tak kolik toho bude zahradníci ???
Madical-Strains
Ja tipovat neumim ,nikdy jsem se u nikoho netrefil ani u sebe, takze tipovat ani nebudu ale preju ti maximum co jde.:)
BerryBlu€
Me by zajímalo kolik dní od přepnutí do kosy?a jak voní?

mam v matkarne kombinaci LEDek a zářivek a ty led jsou prostě lepší i když je to blbej mazar
Mike_Wazowski
222g
Pítr90
Taky bych to viděl něco kolem 200, takže můj tip 202g 😉
LinChi
od přepnutí do kosy bylo přesně 9 týdnů a jeden den :)
u aurory je doba květu 7-9 týdnů
u chocolope 56-70 dní :)

kvetení probíhalo 64-65 dní ..

lepí to dost solidně
vůně chocolope : sladká nijak pronikavá taková jemná
vůně aurory : pálivá ostrá taková agresivní štiplavá :D

voní to tak pěkně přírodně :D sem nadšený .... těžko to popisovat čerstvé ... voní to ještě takovou to zelení :D



mám rád když přivoním k čerstvě zlomené paličce :)
TvoRCorp
229 ... pěkný,) Vypadá to na dobrotu
FLVEK
270 g :-P
kewin
Čus, přes 200 určitě, tak zkusím 219 g.

Ať se daří.
crazyn
183
Bouřekk
Tipuji 264 g :)
Gargamel0
225
Bitir
300,5 g :D
borecshot
170 g
LinChi
Bitir je podle. Meho nazoru nejbliz pravde :D tak snad doufam a modlim se :D
Bitir
Nenavadej je, ja sem chtel vyhrat :D


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma