Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 2 [3] 
Jak na miminka aneb selekce maminy :) - Klikni zde pro originální téma
L1st3r
detail Agent
odo
Velmi pekná práca! Akú máš aktuálne teplotu v tom podkroví? Nemáš problémy s klonmi?
L1st3r
Myslím si ze je u kytek do 30°C, ještě nevyuzivam klimu naplno. Klony mám v kuchyni, tam je teplota nižší, moc se s nima nemazlim, což me připomíná, ze bych se na ne mohl dneska juknout, od narezani jsem je neviděl a abych řekl pravdu ani nevím kdy jsem je rezal :) .
L1st3r
Abych to uvedl na pravou miru, nepamatuju si přesně den, ale bylo to minulej týden. ;)
L1st3r
Takže klony zijou a pomalu se začínají ukazovat kořínky. Klony MC jsou takový mrzacci, protože původne jsem chtěl hodit na květ kytky ze semen a zrovna michoacan jsem asi 14 dni před odebíráním klonu trochu oholil pac me prerustaly a výsledek byl ten, ze nebylo pořádně co uříznout. Snad je to moc neovlivní v kvetu. Trošku me na poslední chvíly neprijeme prekvapily opice, protože ze sedmi holek se vyklubali dva hermousi a u ještě jedne si nejsem úplně jistej, takže ji budu pečlivě hlídat v příštím kole. Ted už mi jen zbývá doufat, ze se ve zbylých 5ks, respektive 4, bude nějaké překvapení, samozřejmě přijemne.
Pomalu bych mel dat klíčit na další round selekce a to Old time moonshine x F13 a ECSD x cocoa kush .
elanius
s gg4xck je to docela smola ze bylo tak malo samic, ale hermousi ma prekvapili este viac. Co som ich jel tak to boli ciste samice a par ludi ich testovalo tiez bez problemov. GG4 klon umi zhermit ve vysokych teplotach a Blueberry je obecne nachylna, ale aj ked vyhodia nejaky ten banan, vacsinou je sterilny a nikdy som tam semena nenasiel, ani zarodky.
Su to banany alebo skutocny hermaci? Nemas foto?
Urcite by stalo za pokus ich otrhat a dat im sancu, treba sa stabilizuju...
L1st3r
Fotky nemám, tak nějak tomu focení moc nedavam. Ty dvě co jsem vyhodil toho na sobě měly celkem hodně a proto jsem moc neváhal, mám od nich ale klony, takže myslis, ze je mám zkusit odjet? Teploty jsou okolo třicítky, níž to asi nesrazim, to bych musel mít doma jak v ledničce.
elanius
urcite to skus, pokud mas moznost a chut
L1st3r
OK, při nejhorším je vyhodim později ;)
Zedy
Myslite si ze by toto tema melo byt zde v Sini Slavy?

Napiste co si o tom myslite.

Diky, Grower team.
BRooT
Ano...Už vím co je to za práci :D :)
M@gicWeeD
Za me ne, celkove nepovedena a nedotazena selekce.
Zedy
Co na to ostatni?
crazyben
ukazkova selekce, celkove mozna o fousek lepsi vlakno nez Brootovo, podle me urcite jo
Zedy
Další názory?
jufik
Ano
GrowPlace
Ano, jde vidět, že s tím bylo hodně práce a vše je téměř dokonale. Jako návod super.
Pítr90
Ano 😉
Christopher T.
Dost informací, dobře popsané. Za mě ano.
Zedy
L1sr3r mas zajem to tady nejak uzavrit a nechat tema zde.

Nebo budes v selekci pokracovat?
M@gicWeeD
citace:
Původní příspěvek od Zedy
L1sr3r mas zajem to tady nejak uzavrit a nechat tema zde.

Nebo budes v selekci pokracovat?


Cau, jak jsem jiz psal selekce se moc nepovedla a nemyslim si, ze by zde mela zustat, ale pokud ji zde chcete, budiz. Pokracovat ve vlakne nebudu, pokud bych se v budoucnu rozhodl pro nejakou dalsi, bude to pod timto uctem (M@gicWeeD).
Samozrejme si teto pocty vazim a vsem dekuji.
Zedy
Ok, presunuto zpet do galerky.

Napis kdyby si to tady chtel promazat.

Diky!


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma