Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 2 [3] 
600W (Box 120x120x200) - Klikni zde pro originální téma
Lubos555
Skvělí ? No, mě přijdou trochu žlutý.
Bojim se že z tý šestsedwatovky vyroste zas 250gramů sakra, to by mi nestačilo na celou zimu, dávám i kámošovy :p

Jo, zem je Canna Terra Professional Plus, zapoměl jsem to napsat. Hnojivo na růst prakticky nebylo potřeba.

Hele v Alga Bloomu je dost dusíku, nejvíc co jsem kdy viděl (to se jeví skoro jako hnojivo na růst) víc asi neseženu ne ?

Málo cal mag ? Já myslel že takhle se projevuje nedostatek dusíku. Koukám teď že jsou trochu spálený konečky listů a extra zelený taky nejsou. (Ice creamy mi přijdou ale v pohodě, těm nic nevadí zdá se)

5 Kytek mám proto, že jsem se jednou bavil s policajtem zkušenym a on řikal, že prej občas někomu ten homebox najdou, ale když je tam 5 kytek, dostane pokutu a nemusí nic řešil, ale pokud jich je 6 a víc, už se projede na stanici podat vysvětlení a může dostat i podmínku. (v historii ještě nikoho nezavřeli za pěstování bez distribuce)
Lubos555
Googlim a koukám že nedostatek magnesia by to mohl bejt ?! A jak ho mám přidat ?


Joo tohle by mohlo pomoct :teef:
http://www.growmania.cz/ghe-calcium...50l-p-5838.html
Pítr90
citace:
Původní příspěvek od Lubos555
Hele v Alga Bloomu je dost dusíku, nejvíc co jsem kdy viděl (to se jeví skoro jako hnojivo na růst) víc asi neseženu ne ?


Zdary, proč hledáš dusík v kvetových hnojivech. Jako samozřejmě tam vždy je, ale většina výrobců to má vymyšlený tak, že se ke květovýmu přidává i růstové 😉
Lubos555
Mě chlap v obchodě řekl, že dusík je jako jed, když maj kytky pořádný květy.
A Alga Bloom má tolik dusíku, že ho dávám někdy i na růst a funguje dobře.

Co jsem našel tak by to snad mělo bejt ale fakt magnesium, je to tak logický až by to mohla bejt pravda.

http://grower.cz/pestovani/marihuana/tema/t-3657.html
crazyben
skvělý... to byla reakce na broota a bio terra substrat

jo sou zluty... nediv se kdyz jim lejes hnoje jenom na kvet i v rustu.

proste maj toho dusiku malo, thats all... jasně že pomůže květový i v růstu když už nic jinýho nemaj, trochu dusíku tam taky je, ale rustový by pomohlo ještě víc. To samý ihned po přepnutí nasadí růstovej sprint na nějakej čas a to pořád potřebujou toho dusíku hodně když se květ ještě rozjíždí.

Chlapika z obchodu bez nakopat :D jsou pekny akorat svetly, to je dusik, zadnej vapnik ani horcik v tom nehledej


citace:
(v historii ještě nikoho nezavřeli za pěstování bez distribuce)

tomu never, neni to pravda
Lubos555
Tohle je ale přesný !

""Kraje listů se kroutí nahoru. Špičky mohou být překroucené. Listy žloutnou (mohou i zhnědnout) ale žilky v listech jsou zelenější = Nedostatek magnesia""

Nalil jsem tam pořádnou dávku Alga Bloomu (kde je dusíku požehnaně) a prd se zlepšilo... kdyby to bylo opravdu dusíkem, jsou o něco zelenější.

Sakumprdum to podle mě trefil.
crazyben
kdyz myslis.... vyvracet ti to nebudu ikdyz myslim ze je to blbost. Podle me je to typickej priklad nedostatku dusiku uz na prvni pohled

napriste si kup jeste alga grow, nebo terra vega. podle toho jestli canna nebo plagron... moc bych to nekombinoval zase. Uvidis pak sam. V alga bloomu je dusiku akorat aby to vydrzelo pres kvet... jenze tys je podvizivil tim zes jim ho daval malo uz na rustu a hline navic zadny rychly zlepseni necekej po jedny zalivce organikou... vsechno tam trva trochu dyl. I ten deficit je dusledek dlouhodobejsiho nedostatku dusiku... proste se vycerpalo co bylo v hline a jak to kvete tak uz je to malo kdyz si tam lil jen bloom... kde sice nejakej je, ale je ho malo.

BTW. kdyz uz hlinu tak je skoda neodjet to v organice... takze bych zvolil spis plagron ikdyz mam jiny oblibence
Lubos555
No, nejdřív asi koupim ten hořčík.
Já právě pořád řešim dusík, ale magnesium až od dneška co to tu někdo napsal.

Každopádně se zamyslim nad tim cos řekl a ještě si ověřim nějaký jiný názory.

Listy se ale prostě kroutěj nahoru a žilky jsou někde zelený (deficit dusíku mi přijde že spíš dělá plošný zežloutnutí)

V růstu to mělo dusíku dost (si myslim) a rostli fakt rychle.
crazyben
citace:
Původní příspěvek od Lubos555
No, nejdřív asi koupim ten hořčík.
Listy se ale prostě kroutěj nahoru a žilky jsou někde zelený (deficit dusíku mi přijde že spíš dělá plošný zežloutnutí)


ty lehce zvedlý pilky, to buď vklidu opravdu zkroucený listy vypadaj jinak. Zkus si to porovnat podle toho co je ve faq

podle mě uplně stejný,
http://grower.cz/photos/013683/0002.jpg
klidně by tam místo týhle mohla bejt ta tvoje fotka, prostě ukázkovej příklad za mě.

pak mrkni na to co dělá hořčík... to vypadá uplně jinak. Vápník tuplem.
Pítr90
Ahoj, trochu zvedlý pilky můžou být i větším teplem, nebo malou vlhkostí 😉 za mě to vypadá 100pro na nedostatek dusíku 😉
Lubos555
No třeba fakt jo. A to mám jako teda přidat půl hnojiva Canna Vega a bude to ok jo :p
Trochu se bojim...
Už to máte vyzkoušený ? :D
Půjdu googlit a zejtra se rozhodnu, v growshopu koupim hnojivo na růst a magnesium, ať mám nějakej arzenál.
crazyben
s terra vega to moc neprehanej, nakou kapku navic ok, ale pul flasky fakt ne. Mineralem to muzes jeste spalit... ale jestli koupis alga grow tak tam klidne dej vic (pul flasky ale taky ne :D).

Ja na tvym miste bych ted asi koupil jednoslozkovej canna mono nitrogen a pridaval ten dusik ke kvetovymu terra flores. Ikdyz vklidu bude stacit zahnojit poradne rustovym.

Uplne uz to asi v ty hline nespravis nez to zacne dojizdet... ale zlepsit by se to jeste mohlo. V ty hline vsechno trva dyl, tak hlavne necekej obrat o 180 stupnu po jedny zalivce.
Lubos555
Jak jsem googlil tak se mi zdá, že to bude opradvu dusíkem.
Přidám asi 25ml Canna Floor a 25ml Canna Vega na 10 litrů a uvidim.
Dneska jsem ve vodě rozpustil trochu magnesia v takový tý šumivý tabletě :D a do jedný ho nalil, to mi třeba něco řekne.
Lubos555
(jo ja ten příspěvek přečetl až potom)
Nebo míň ? 20ml Vega na 10l ? :D

podívám se na ten mono nitrogen co to je
crazyben
klidne dej 20 flores a vegy 40ml... proste trochu tam natlacit ten dusik

ten mono nitrogen je pouze dusik
Lubos555
OOk tak fajn, jdu natočit vodu na odstátí a zejtra teda nacpu 40ml CV a 20ml CF na 10l.
Řekl bych tak dík, ale to se uvidí teprve za pár dni :D sám bych si na to netroufl ale snad je to dobrej nápad.
crazyben
Hele ja myslim ze tim ted nemuzes nic zkazit...

jestli ti to prijde hodne tak hod 10 flores 30 vegy... ale ja myslim ze zvladnou i tu vyssi koncentraci.
Lubos555
Když už tak pořádně ! :--D
Takhle velký kytky nejsou z cukru...
Ok, tak uvidíme
Pítr90
citace:
Původní příspěvek od Lubos555
Když už tak pořádně ! :--D
Takhle velký kytky nejsou z cukru...
Ok, tak uvidíme


Promiň, ale právě tímto přístupem sis možná kytky dosral. Chce to cit a malinko nad tím přemýšlet. Nenapadlo by mě dávat květový hnojivo v růstu, atd...
Viděl jsi někdy tabulky pro hnojení přímo od výrobce??? 😉 Až osaháš hnojky a celkově pěstování, tak budeš hnojit podle oka, ale do té doby bych do těch tabulek kouknul 😉
crazyben
jj aspon orientacne by clovek tu tabulku mel brat

prvnich 14 dni po prepnuti porad jeste vega (to prave potrebujou dusiku nejvic)... zatimco tady naopak dostavali kvetovy uz na rustu.

U biobizzu se treba podle tabulek leje grow celou dobu jen se meni koncentrace podle faze ve ktery jsou kytky.
Lubos555
Jo, to mě googlit nenapadlo
https://www.higarden.cz/canna-davkovaci-tabulka/

Nojo, začátek květu pořád Vega.

Ok, tak teda dík moc, věřim že to trochu zachránim a příště nebudu dělat takový blbosti.
Lubos555
Ten chlap v obchodě měl ale fakt nějaký slabý zkušenosti.
Jako tvrdit mi, že růstový hnojivo se v žádnym případě na květ nedává ?
Nebo že pokud koupim kvalitní zeminu, neměl bych to minimálně první měsíc hnojit, jinak jim spíš ublížim ? Kytky si prej kdyžtak sami řeknou tim že zežloutnou !?!?!? To je ale sakra pozdě chlape...

Nj, já mu bezmezně věřil a pokazil si už několikátou sklizeň... každej teda neni dokonalej, ale od padesátníka v growshopu bych čekal něco víc :--(
pospa.m
citace:
Původní příspěvek od Lubos555
Ten chlap v obchodě měl ale fakt nějaký slabý zkušenosti.
Jako tvrdit mi, že růstový hnojivo se v žádnym případě na květ nedává ?
Nebo že pokud koupim kvalitní zeminu, neměl bych to minimálně první měsíc hnojit, jinak jim spíš ublížim ? Kytky si prej kdyžtak sami řeknou tim že zežloutnou !?!?!? To je ale sakra pozdě chlape...

Nj, já mu bezmezně věřil a pokazil si už několikátou sklizeň... každej teda neni dokonalej, ale od padesátníka v growshopu bych čekal něco víc :--(


Krom toho růstového hnojiva s tím co ti řekl musí každej zkušenej grower souhlasit. Rostliny nemají pořád stejnej odstín zelené a nejsou ze zdravé, syté zelené ze dne na den žluté. To se děje postupně. Ale jsou potřeba zkušenosti, aby si ty změny viděl už když jsou ty rozdíly odstínu malé. Ty to asi postřehneš až jsou hodně do žluta.
Lubos555
No ale někdo tu psal, že prej mám hnojit růstovkou už od začátku a předtim to žlutý určitě nebylo, i když by se nějakej ten dusík nejspíš hodil.
crazyben
no s tim substratem je to taky blbost... ja mam na podobny chytraky z obchodu normalne uz averzi... spis tipuju ze se potreboval neceho zbavit tak chudaka ukecal at veme druhy hnojivo na kvet misto rustovyho, ze tam je vlastne dusiku spousta :D lol (nebo se pletu?)

kvalitni neznamena nahnojeny... lightmix od biobizzu hnojim vzdy uz po dvou tejdnech a terra proffesional plus toho v sobe o moc vic nema.

Terra profi (bez plus) je dokonce light i v porovnani s lightmixem. A presto jsou to substraty kvalitni.
Lubos555
Jono.
On mi to vlastně radil přímo na Plagron royalmix (zemina kterou už nesnášim)
Ale i tu jsem měl podle mě pohnojit občas růstovkou a né se na to ze začátku vykašlat.
A pak se divim že vykvete míň než půlka toho co má.
crazyben
royal mix je nnahnojenej trosku vic, cca mezi lightmixem a allmixem

po trech tejdnech uz to chce ale taky prihnojovat
Lubos555
Jn, tak to neřikal zas takovou kravinu.
Ale prej že první měsíc se nemá hnojit určitě v royal mixu... to bych taky neřekl.
pospa.m
citace:
Původní příspěvek od crazyben
no s tim substratem je to taky blbost... ja mam na podobny chytraky z obchodu normalne uz averzi... spis tipuju ze se potreboval neceho zbavit tak chudaka ukecal at veme druhy hnojivo na kvet misto rustovyho, ze tam je vlastne dusiku spousta :D lol (nebo se pletu?)

kvalitni neznamena nahnojeny... lightmix od biobizzu hnojim vzdy uz po dvou tejdnech a terra proffesional plus toho v sobe o moc vic nema.

Terra profi (bez plus) je dokonce light i v porovnani s lightmixem. A presto jsou to substraty kvalitni.


To co si vyjmenoval kvalitní substráty nejsou. Kvalitní substrát je třeba od guanokalong. Stačí si přečíst složení a porovnat to s lightmixem a musí ti to být jasný. S guanokalongem se dá odjet kolo úplně bez přihnojování, takový ty indiky hotový do 60. dne uplně bez problémů.
crazyben
guankalong sem dosud nezkousel

ale koukam skoro 2x drazsi nez lightmix... za tu cenu s nim fakt nemam problem (zas das vic za hnoje). Terra profi PLUS taky neni nahnojena a je taky draha, ale substrat pecka... žadnej perlit i tak vydrzi vzdusnej mnohem dyl nez ten lightmix a krasne rovnomerne prosycha.

Nemam duvod Ti neverit ze je to pecka substrat (asi sam zkusim), ale ja kvalitu nerozlisuju jen podle toho jak je to nahnojeny. Kazdopadne typek co mu radil druhou kvetovou hnojku do royal mixu je vul... mozna kdyby mel jistotu ze za 14 dni prepne. To by snad ten bloom stacil, jenze nez naroste pet kytek v takovym boxu tak to chvili trva v hline.

pospa.m
citace:
Původní příspěvek od crazyben
guankalong sem dosud nezkousel

ale koukam skoro 2x drazsi nez lightmix... za tu cenu s nim fakt nemam problem (zas das vic za hnoje). Terra profi PLUS taky neni nahnojena a je taky draha, ale substrat pecka... žadnej perlit i tak vydrzi vzdusnej mnohem dyl nez ten lightmix a krasne rovnomerne prosycha.

Nemam duvod Ti neverit ze je to pecka substrat (asi sam zkusim), ale ja kvalitu nerozlisuju jen podle toho jak je to nahnojeny. Kazdopadne typek co mu radil druhou kvetovou hnojku do royal mixu je vul... mozna kdyby mel jistotu ze za 14 dni prepne. To by snad ten bloom stacil, jenze nez naroste pet kytek v takovym boxu tak to chvili trva v hline.



Gaunokalong používá kvalitnější rašelinu, díky které nehapruje ph a celkově je ten substrát prostě složenej tak že funguje jako úrodná půda. Canna profi taky není špatná. Guanokalong je ale něco na ten způsob jak si někteří groweři v zahraničí míchají svoji no-till hlínu. Ale jako je fakt předraženej, tak jak všechno pro pěstitele trávy.
Lubos555
Si tak řikám, že příště pro jistotu změřim pH na odtoku.

Hele koukám že Alga Bloom ukazuje víc % dusíku než Terra Vega ?! asi mi něco nedochází.

Každopádně je to už nakrmený jak jsem psal (40ml TV, 20ml TF na 10L)
Tak už se jen modlit.
crazyben
he :D tak teď si mě dostal... takhle sem to nikdy nekoumal... maximálně sem koukal na poměry živin NPK

ale napadaj mě dva důvody proč to tak je:
1. alga je organika... terra od canny minerální. Když to řeknu jak idiot... tak organika i menrální hnojivo funguje trochu jinak, minerál je kytka schopna okamžitě sežrat, v organice musí pracovat bakterie, takže se živiny uvolňují postupně a chvíli to trvá.
Kdyz si srovnam terra flores a bio flores, tak v bio rade je dusiku taky vic nez v mineralu a to jsme u stejnyho vyrobce.
2. maj to upravený na míru svejm substrátum

Nejlepší růstovka pokud jde o organiku je stejně levnej fishmix od biobizz, jen to trochu smrdí :D
pospa.m
Ono lít minerální hnojiva do hlíny je dneska už nesmysl, ale každej nějak začínal. Pokud chceš jet minerál tak využij jeho výhody a val hydro, pokud chceš jet hlínu tak budeš mít daleko větší úspěchy s organickým hnojivem. A za mně je teda nejlepší růstovka v organice kompost :)
crazyben
jj

kompost je nej... no ne kazdej ma tu moznost. Kdybych mohl kompostovat davno zkousim notill bez prihnojovani a hral bych si... :)
Lubos555
Ale bylo mi řečeno, že na Terra mix se používaj Terra hnojiva, což je logiký, organiku jako Alga Bloom už bych tam asi nedával.

Koukám že kytky už nežloutnou, snad budou i trochu víc zelenat.

Maximálně za 14 dní už to propláchnu.

Na to, že jim zbejvá ještě možná měsíc do sklizně to jsou slušný pálky.
Lubos555
Docela mi to přijde už dost nakvetlí.
Pravděpodobně to dneska naposled pohnojim (zase s trochou víc dusíkem).
A až to vyschne, provedu proplach, mám to rád hodně čistý :)
Zkuste mě zastavit... :D
(Dnes pošlu nějaký fotky)
Lubos555
(Kvetou víc než šest tejdnů)

Myslel jsem že je už zelenější, ale jak to porovnávám tak se mi to nezdá. Určitě to ale neni horší.

Už mi přijde že jsou dost nakvetlí, tak jsem to propláchnul.
Přidal síť ať se větve roztáhnou a posunul světlo co nejníž... stejně v tý zíme nic nepálí zdá se. (blíž než 25,30cm to ale určitě neni)
Lubos555
K+ dávám crazy benovy, protože mě ukecal na ten dusík, dík :--)
crazyben
:) jj ja to rikal

vypada to paradne, to bude pokoureni :D
Lubos555
To jsem si minule řikal taky a nakonec to já vůl nechal trochu shnít.
Ale jo, vypadá to slušně :D
Lubos555
Bude už osmej tejden květu.
Je to totálně žlutý a nezdaj se na sklizeň !
Asi jsem si tim brzkym výplachem ubral výnos.

Nj co se dá dělat. Ostříhám ty nejvíc žlutý listy a nechám to bejt.
Dokvete to vůbec ? Snad joo ne.

Pošlu pak nějaký foto.
200,300g aspoň snad bude... musí!
Lubos555
Na květu 54. den (bez záruky)
Fujtajblus
Vypada to dobre a zloutnout to ma na konci 🙂 jen flushuj dal
Lubos555
Dík, Jak na to koukám, taky se mi zdá, že to nevypadá vůbec špatně :--)
Lubos555
Tak nakonec je tam asi 300 gramů sušiny, to ujde.
Dobrman942
Pěkná práce


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma