Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 [2] 
Recepty v obrazech :) - Klikni zde pro originální téma
vrrn
zdarec:) tak muzu poreferovat, ze par lidi ma po zavinu, mliku a buchtickach okno....ale vsichni stravnici byli nadmiru spokojeni, fakt
mnamka, k+ srooga:slizoun:
koles
no jistě se všichni nemůžeme dočkat dalšího mistrovského receptu,...
vrrn
rea: :rejp:
PiosOne
rea: ty si nedáš pokoj co? :)
mintor
hmmm hned jsem dostal chut....
jumpp
hej srooga ses mastic hochu cumim jak breberka na velice chutne hovnasko :D k+ tohle musim takz zkusit a pak dam ochutnat celicke me rodince a to by bylo kdyby je to neskolilo:D hih
gona
viac viac viac viac viac receptov dufam,ze si sa neprehalucinovalhaluciogenymi jedlami mal som kolače kde bolo použite 10gečiek dobrého grassu a uplne mi stačili 3 kusky keď som začal splyvať zu Zemou,tak si nechcem predstaviť tie tvoje veci...
Helter
Damn,najs shiat
raza_odiada
nemám sice podrobné fotky postupu při pečení jen mohou říct že to bylo pracný jak svin..tak 13hodin ve třech lidech lale výsledek stal za to
mužete ocgutnat jen ocima


Dobrou chuť-----chuťově výborné i když mohl být lepší účinek nepředstavitelný
#77
ey Srooga: ses master taky du na wareni drz palce..úac to co widim na poslednim obrazku.. sem po obede ale to se neda neyist hh
raza_odiada
dekuji za pochvalu:)))
mam takový dotaz: mám špatnou zkušenost z vyrobou masla (nevim jak vi ale já používám jen sádlo) je to stašnej shit to přecedit!!!
Nemáte nejakou vychytavku nebo dobrou radu!!jak na to......DIK
mimoza
mnaaaam toto forum mi chutiii
Pinky
Opožděně ale přece,k+,tak takovýdle žrádýlka sem vživotě neviděl,až sem dostal žravku,já zvvládnu tak bramboráky.
bounty_killer
K+ chlape, možná pozdě, ale přece, dej sem víc receptů, plosímmmm
FlickerBird
téda jo, k++ :wink: jen tak dál, jak mě baví vaření tak asi taky něco sakra rychle spáchám..
btw zkoušeli ste někdo palačinky? místo obyč mlíka použijete ganja mlíko a jede se, akorát se toho člověk asi musí přežrat
gyzm0
sem ze svk,ale budu se snazit psat po cesky-doufam ze to ocenite:)
urcite kazdy kurak rad ji a proto tady neco poresim...co tak magic cake?jedna se o klasicky piskotovy testo,prida se tam hodne rumu a nejaky orechy,fantazii se meze nakladou:punk: no a samozrejme hlavni ingredience 80g outdoor nizsi tridy.neveslo se to vsechno do testa a tak mne napadlo to dat do masla s mlikem a rumem a nachat povarit,potom precedit a nechat v tom rozpustit cokoladu no a na konec...:bravo:
W3n3K
kua uz aby byla sklizen!!!! nikdy sem nic z brka nevaril ale letos urcite neco poresim.. jak dlouhy sou po tom stavy???
jaman
som rád , že nie len ja sám lubim variť
gyzm0
tak kolacik stacil pre 20 ludi a stavy tak 4-5hodin,z toho tak 2hodinky uplne f prdke
mcsow
u jídla se high nedostaví hned ale asi po cca 30-60 minutá
kotg
Vypadá to nadmíru lákavě, fakt bych si kousek dal!!!Chutnalo to dobře, cejtil si v tom hlavní materiál???
Dubinek
mcsow: Správná připomínka... Hlavně člověk nesmí za 10 minutt žrát zas něco dalšího, s tim, že mu to nenajelo :)
Mě teda jídlo nenajelo nikdy (asi špatnej postup) a to jsem dělal čokoládu a pak jsme dělali mlíko... Je pravda, že to bylo dycky jen z listů a nikdy tam nebyla žádná palička...

gyzm0: Skutečně jsem ocenil tvojí češtinu, milý, že ses snažil a ještě lepší, že tam nemáš prakticky žádnou chybu, super :)
gyzm0
jo,diky...samozrejmne to trva(cca 60min) a fakt se to neda odhadnout pro to je to vetsinou zazitek s nazvem HIGH!material byl cejtit medzi zubama,ale ne zas moc,ten 'lekvar' s cokoladou to prekryli a taky orisky a krupky,ale treba dodat ze je to plytvani nebot se to peklo na 120 stupnech a THC se uvolnuje pri 200 stupnech myslim,tak sme to resili rumem protoze v alkohole se to lepe uvolni do prostredi
rici
muzu tam dat palice palice ganji?
FlickerBird
hlavně potom nikdy nenechávejte cukroví ve skříni :frog: (i když pochybuju že nějaké zůstrane) už bylo pár případů lidí co to našly, netucha zrady sežrali a poleželi si v komatu :D :punk:
buba.sparxxx
ty jo vypadá to bombasticky ,, hned du do teho ...
Pepan
Moc supr kdyby byli ještě nějaký recepturky byl bych moc rád...
FlickerBird
já přemýšlím na konopných listech v čokoládě (konopné)... myslím že tak 4 a člověk by byl totálně nahadrovaný
FlickerBird
sobotní spanilá jízda: koláčky, na každém rohu brko, občas proložit burčákem :punk:
setup: gram šišek nadrtit v moždíři, rozpustit v másle (přepálil sem to sakra, bylo to v chuti dost poznat), přidat čokoládu, oříšky, hafo piškotů, koření (skořice kardamom)
kdyby se máslo nechytlo tak je to lahoda, koláčky zůstaly u kámoše a doufám že je ještě uvidím, ale zlí jazykové tvrdili že týpek nebyl schopnej slova tak nevím :p:
raza_odiada
ČuSKA...kuchticí
nějak jsem si to dal konečně dohromady a obohatil jsem par fotkama
náš HEMPDORT......doufám, že se budou líbit:)) Je to na předchozí stránce (č.84).

Docela mně dostal ohlas....určitě pošlu ještě nějaké akční fotky z našeho pečení...

DOTAZ:Už jste někdy zkoušely dělat ganju z masem....nebo tak něco prostě maso....ZATIm SKA
raza_odiada
ČuSka.............
Tak co nakoupené dárečky? A máte už upečeno.
Já ano a už se těšim na tu prasárnu štědrého večera.
Frutexx
Huhu cuss
Ja budu pect asi vanilkove rohlicky :) v nejblizssi dobe . . . . .
MAm nejake listy ktery sem otrhal z meho indooru je toho cca 40G + prevazne ususeneho listi (neco malo cerstveho tam taky bylo pri vazeni) . . . .
Taze udelam si hezky maslicko :) a pak supky na rohlicky :)
ALe chtel sem zeptat - nebude to neucinny kdyz ty listy jsou trhany uz od mladi? . . takovyty co stinii atakdale - posledni varka listu je ted z 15 dne kveteni .
Tak jesli muzete poradte nekdo . . .
vlček
2 frutexx: ne nebude kytka wobsahuje thc furt wod doby gdy wyklici akorat pred kwetem min gdysi tady negdo psal ze chytly nakyho jeho kamose co pestowal a mel kytky jen we wegetacni fazi a benga jim namerili ctyry procenta
Pan Ker
to Frutexx a vlček:Tady to je i s grafem...ale platí to spíš pro venkofky...
Frutexx
to vlcek:
Dik to sem potreboval vedet . . . bylo by blbe se srat treba 6 hodin s maslem pak jeste peceni cukrovi a vono by to pitchu delalo :D . .
NAvic sem jeste vyskub ted samce - tak to snad jeste prida grady :) takze jenom cekam az mi trochu proschne a muzu se smele pustit do dila :) . . . .
Jinak kolik lidi myslite ze to muze zrajtovat? . .tech 40-50G (ted ten samec navic)? . samozrejme kdyz dodrzim postup :)
Jo a jeste neco - kolik tech masel asi tak budu cca potrebovat na tolik listi? . myslite ze by mohlo zbyt nejake do zasoby? . . na dalsi pochutinu? . . .
vlček
podle mystra sroogy je treba pet masel na cca ctyry litry wolne sypanych listu ja osobne dawam wic listu
raza_odiada
jj souhlasim to maslo nemis podcenit čím víc matroše tím lepší

já osobně dávám 2 kg maslo z toho na ghí zůstane neco 1,5 kg. a dávam dost listi či palic takovou mensi igelitku uplne narvanou tak 6-8 litrů nebál bych se víc

jj posílám naše vánoční cukroví.

vše komplet ganjove mimi piškotového těsta


brou chuť
raza_odiada
no foto nebude bohužel překračuji uploud.....jde to nejak vyřešit?????:crazy:
Frutexx
HAa zrovna sem prisel z vyroby polotovaru :) . .
Maslo nam krasne tuhne na okne a ja sem jak cip . . .
Varil sem z nejakeho toho listi dvou a pul kostek masla a varil sem nasledovne:
Nejprve sem listi nekolikrat (cca7x) sparil pak sem pridal dve masla zbavene syrovatky a bordelu a za obcasneho promichani a pravidelneho dolivani vody sem varil od 16:00h do 22:30 - tedy 6,5H . . Pak sem vse scedil do rendliku a nevymackany "spenat" sem hodil povarit jeste na 3/4 hodiny s mlekem - scedil - nakonec pridal trochu cukru a malinko predem rozmichaneho vanilkoveho pudinku vse jeste trochu povaril a nakonec lahodne pozil . . . A reknu vam opravdu to funguje naprosto v pohode :) . . .
Uz se tesim co vymslim zitra s tim maslem :) . . . Musim vymyslet neco cim bych mohl ovlivnit soupere s kterymi budu vecer hrat turnaj ve fotbalku :) . .
Mejte se fajn a dobrou chut :)
Galen Aldaron
Osobně davam na jedno máslo cca 50-70g suchého listí. Vařim dohromady máslo, listí s nadbytkem vody cca hodinu. Na jednoho člověka pak stačí ekvivalent 0,5g listí (resp. na některý lidi až 1g listí). Většinou to odpovídá cca 1g (resp. 2g másla). Buchet, karamel, bábovek či čehokoliv z toho jde napéct opravdu mnoho :)

Darisss
4 raza_odiada

Zdarak! Osvedcil se mi jeden receptik s masem.

KURECI TIKKA-MASALLA (nebo tak nejak se to pise ;) )
dve kureci prsicka nakrajis na nudlicky, osolis, k tomu najemno ze dve vetsi cibule a dva strouzky cesneku - nakrajis na platky.
Zacnes tim, ze na marihuanovem maslicku osmahnes cibuli s cesnekem, pridas nakrajene maso a smazis...smazis.......muzes dat prda......smazis, az je masicko krasne dozlatova "prosmazene" :)
Potom pridas kari koreni, a na konec zalejes smetanou ( ke slehani).
Kdyz budes chtit hustejsi omacku, staci pridat trosku skrobove moucky rozmichane v trose vody. Priloha jsou hranolky, nebo ryze.
Je to hodne jednoduchy a dobry zradylko. Neuvadim mnozstvi ingredienci, protoze se vzdy ridim tim - co jak komu chutna, at tam toho navali "primerene" :D
Takze "DoBRoU ChUt !!!"
hulitko258
maš to fakt moc chutny taky to skusim
raza_odiada
cuska

zasilam foto toho vanocniho cukrovi....podle me neni nutne recept, protoze
se jedna o linecke testo a cokoladu....
...ta velka vec je SLONI SLZA .......recept:

Ingredience
— těsto: 6 vajec, 6 lžic mouky, 6 lžic moučkového cukru, dvě lžičky kakaa (není nutné, chcete-li světlou verzi)

Ingredience - náplň
: máslo, ořechy, cukr, troška rumu, 3 větší a rovnější banány


Upečeme piškot — utřeme žloutky s cukrem, ušleháme sníh a na střídačku po lžících vmícháme do žloutků s cukrem mouku a sníh (mícháme lehce, aby nám sníh mícháním neklesl). Upečený piškot přehneme na polovinu (tak, aby v ohybu nepraskl!) delšími stranami k sobě a do místa ohybu vložíme tyčku zhruba o průměru běžného banánu. Já používám kartonové ruličky, na nichž bývá navinut pečící papír, alobal či kuchyňská fólie. Dají se také použít kovové formičky na kremrole, v nouzi třeba i násada od koštěte — je-li hygienicky čistá a zcela prostá bakterií.

"Je to pekna sracka delat ten piskot..teprve jsem to delal poprve a prilepil se mi na papir na peceni...tak bacha "


Takto ohnutý piškot necháme zcela vychladnout.

Z másla, mletých oříšků, cukru a trochy rumu umícháme tužší náplň. Je možné dělat náplně různé — někomu více chutná máslovější krém jen s trochou oříšků nebol "výživnou" variantu jen s oříšků a cukru, zcela bez másla. Ale to nezmasti.... Oříšky mohou být lískové i vlašské.

Do ohybu vychladlého piškotu vložíme (jako jakousi osu) banány (špičky jim seřízneme a banány položíme těsně vedle sebe) a zbytek plochy pomažeme krémem tak, že u banánů mažeme tak vysokou vrstvu, jako je ten banán, a směrem k opačnému konci vrstvu snižujeme až do ztracena. Poté na namazanou plochu přiklopíme vrchní díl piškotu. Výsledkem je moučník s kapkovitým tvarem řezu. Moučník ještě můžeme polít čokoládovou polevou a posypat barevnou cukrovou rýží. Krájíme asi na 3 cm silné plátky.



jde jen o maslo
sajlem
cau , vsem , nektere recepty vypadaji vazne zajimave , zajímalo by mne ale kolik je treba davka travy pro jednu osobu aby to k necemu bylo ! tak pokud nekdo budete psát recept tak prosím k ním připisujte kolik je treba sníst aby to za to stálo!
dobrou chut!

http://video.google.com/videoplay?d...2&q=THC&pl=true
LosTaZ
Praxer: Zajímavé, Chtělo by to přeložit, zkusit, nafotit a dát sem:

http://grower.cz/forum/showthread.p...6617#post366617

(galerie\recepty v obrazech)

Anglicky sem tam něco rozumím, ale na překlad si netroufnu (ještě kuchařinu :) ) a taky bych rád věděl přesněji jak to vyrábí, ale jinak díky za inspiraci vypadá to super...
ok, tedka jdu spat, zitra přeložim / požadam o přemstění
Stoned_r41d3r
Dneska me po ranu chytla chut se nejak zbavit poskliznovyho srotu.

Co jsem pouzil:

Asi 350 G poskliznoveho srotu od jakosti I. (palice) pres II. (okvetni listky) az po III. (velke listy lonskeho outu).
300g masla
3 vajicka (ptaci chripka compliant :D)
cukr, med, mouku

cokoladu na vareni, kakaovej prasek (granko styl), cokoladu
orisky(pouzij jsem 50g liskovych)
guaranu v tabletach nadrcenou, ta to neni tak sedativni :D

1/ Postavil jsem hrnec na sporak, nalil do nej vodu, pridal konopi, nekolikrat provaril--- vylouceni chlorofylu
2/Zacal jsem varit maslo, v prubehu varu jsem sbiral tu bilou penu na okrajich. Az bylo konopi vyvarene, hodil jsem ho do masla 2 hodiny varit.
3/Rozmychal jsem vajicka s cukrem a moukou, aby mely jakouz-takouz konzistenci, pridal orechy, kakaovej prasek a dal jsem si brko, aby mi lip ubehl cas extrakce THC do tuku.
4/V mensim hrnci jsem rozpustil cokoladu.
5/ Ubral jsem plamen pod konopim a THCmaslo prelil do nadoby s testem. Palice jsem zalil mlekem a nechal rychle a intenzivne povarit (spis slo o to, aby se z nich vymylo to maslo, co uvizlo na konopi).
6/Z konopi jsme pres sito dostal poledni kapku drahoceneho tuku a konopi zahodil.
7/ Cokoladu jsem jeste lehce povaril s mlekem a pridal do testa.
8/Postupnym pridavanim mouky a cukru jsem vytvoril jakz takz kompaktni smes, kterou jsem vlil na pecicim papirem upraveny pekac a pichl do trouby na 200 stupnu asi na pul hodiny.
9/Vyjmul jsem z trouby, narezal a umistil do mrazaku.
10/ Snedl jsem asi 1/4 kolacku a je to docela siiiiila :D
FlickerBird
setup::
1 větší potentní samec
2 hermáči a jeden samec z pole
obojí z mrazničky :)
+ pytlík čerstvých listů z kvetoucích kýblovek (potomci GWS, AK47)


dvě másla z lidlu, 82% tuku

kuchtění::
máslo připraveno standartním postupem, materiál 10-12× vyvařen ne vodě, pak 3 a půl hodiny bublal na plotně.. nakonec ho zbyl jeden hrnek => dvě várky a tři pixle koláčků

recept jsem převzal z http://smokingwithstyle.com/cripplingchip.htm


1/2 hrnku (orig. "cup", je to hrnek nebo šálek?) konopného másla, odměřoval jsem ho tekuté
1 + 1/3 hrnku mouky (1 šálek byla hladká, 1/3 polohrubá)
1/2 lžičky soli
1/2 lžičky sody na pečení
1/2 hrnku hnědého cukru (obyč krupicový)
1/4 hrnku granulovaného cukru (moučka... co si ti američani nevymyslí)
1 vejce

uprgade: trochu skořice, nesolené pražené buráky podle chuti a tabulka čokolády nasekaná na kousky

postup::

psychoaktivní máslo, vajíčka a cukr ručně smícháme v míse. v druhé smícháme sůl, sodu a mouku a prosejeme do máslové směsi, propatláme (jde to samo, těsto je měkké) a na plech s pečícím papírem klademe kuličky 1 palec velké (2.54 cm :p: ) dost daleko od sebe, naběhnou
pečeme snad ani ne 10 minut dokud cookies nenaběhnou a nezačnou od spodu hnědnout a vonět, pak je vyndáme z trouby a v klidu necháme vychládnout, za horka jsou měkké


Pinky
Zdravim všechny kuchaře.Jelikož je tohle moje velmi oblíbené téma,a v poslední době sem ten net pořádně flákal,tak vám sem frknu muj poslední,a řekl bych nejpovedenější pekařskej úlet a to sou Kouzelné Domažlické Koláče.Recept je na stránkách Český telky,v pořadu Kluci v akci,dá se to i online skouknout.Jediná zvláštnost-výkoné máslíčko,ale čisté,žádnej brčál.Taky sem nešetřil rumem.Celkově sem vytvořil 7 kousků,velikosti talíře,a po půlce koláče u kávy byl pořádnej rachot.Bohužel fotky mam z mobilu,takže strašná kvalita.Je stim dost práce,ale úspěch maximální.
Pinky
A ještě sem hodim zahradu,aby ste si páni kuchtíci představili,že máslíčko nebylo žádný máslíčko.
Artonoror
Čau groweři no na vánoce sem pak mufiny.. fotky nejsou ale hodim sem recept..

Co potřebujem..:
Polohrubá mouka
Cukr
Prášek do pečiva
Čokoládu, rozinky nebo oříšky..
Máslo (konopné)
Vajíčko
Mlíko
Papíroví košíčky nebo náký formičky taky to de rozlejt na vymazanej vysypanej plech a upíct jako náká buchta..
A hrnek dle libosti na dávkování..

Jak na to..:
1. Smícháme 1hrnek mouky 1/2 hrnku cukru pr. do .peč... nasekanou čokoládu rozinky oříšky dle libosti...je potřeba to pořádně promíchat kvůli prášku do pečiva...( jestli máte zelený máslo tak tam můžete dám trochu kakaa na obarvení...)
2. máslo se dává 1/2 osminy (počítá se ti z kg másla takže cca 60g másla ale když vemete velkej hrnek tak klidně víc..) rozpustit a nechat vychladnot! když nebude dost studený tak prášek do pečiva nebude fungovat. vajíčko do hrnku a dolejt do 1/2 hrnku mlíkem
3. dát do košíčků a píct v předehřáté troubě tak dlouho než to bude pečený na poloviční výkon cca 150-200stupňů.
4. A je to...

Dva mafiny sou cejtit, ale taky každej má jinak velký košíčky a jiný máslo časem sem hodim fotky až budu zase píct..
farda
tak sme se jednou takhle zhulili a ze budem taky neco varit.. teda pict :punk:

maslo sme vyrabeli klasickym zpusobem..
2.foto: tohle zbylo z tri masel.. nas material X
3.foto: babovka. nevidim duvod psat recept jelikoz se nachazi v kazde kucharce. jen dodam ze sme do ni dali pulku masla co nam vznikla

je to jen takovej report.... : vareni zvlaste pesteni zdar..
HorrigEn
sqvele fotky lidi!! ja zatim jen klasicke konopne mliko

http://www.imagehosting.com/out.php/i324272_hrnec.jpg
http://www.imagehosting.com/out.php/i324276_absolutmliko.jpg

peace :crazy:
zofka
cez weekend som robil puding ;)
to --> zofka
si tam miesal neaky BIOHAZZARD? :D
zofka
2 rammian: tak trochu mozno ;) oblecek bol just 4 fun..
Hulda22
Jako stěch fotek mam na košiky chut auš aby my vyrostly moje kytky a ja si mohl dat košiky nebo naky pečivo z thc:bounce: :crazy: :afro:
tojekrasnypocit
Krémeš z BB keksov

Potrebujeme: 2 l mlieka (najlepšie je plnotučné), 2 bal. Zlatého klasu, 2 bal. vanilkového cukru, 20 dkg cukru akéhokoľvek, 2 lyž. hladkej múky, 6 vajec, 3 bal. práškovej šľahačky, 2 stužovače šľahačky, 3 bal. BB keksov, čokoládovú polevu

Ako na to:
Najprv si uvaríme mliečko...presne 2 litre (asi pol litra sa vyparí) a keď sa uvarí, pol litra odložíme a necháme vychladiť. Zo zvyšku uvaríme puding + 2 bal. Zlatého klasu, 2 bal. vanilkového cukru, 20 dkg cukru, 2 lyž. hladkej múky. Pridáme doň 6 žĺtkov (keď ich budeme pridávať je dobré ich vymiešať s práškovým cukrom) a neskôr sneh zo 6 bielkov. Občas krém premiešame, aby nechytil silnú kôrku. Pripravíme si pol litra mlieka uvareného a vychladnutého, v ktorom vymiešame 3 bal. práškovej šľahačky a 2 stužovače šľahačky. Treba vymiešať na pevno a šlahať šlahať šlahať !!!! Trvá to hodne dlho :o) Na plech poukladáme BB keksy, na ne vrstvu pudingu, potom šľahačku, potom opäť BB keksy a nakoniec polejeme čokoládovou polevou. Budeme potrebovať asi 3 bal. BB keksov. Uskladníme v chlade. Po určitom čase BB keksy zmäknú. Dobrú chuť... Mňam :D

Tento koláč sme ozdobili piškótami, lentilkami, bolo málo čokolády, tak sme roztopili, akú sme našli :o) aaa je tovenované kamarátovi ako darček k narodeninám ! Dúfam, že bude chutiť, ham ham ! ;P
MiMi
jummy jummy taky bycvh si dal asi to skusím...:) co takle bramboráky??? už jste dělaly????
macabo
konopná bonboniéra:
ingrediencie:

pol krabice od bot sušeného konopného lístia ( foto je len ilustračné, množstvo si určí každý sám)
375g masla
1 čokoláda na varenie
1 mliečna čokoláda
1 biela čokoláda
1 študentská zmes ( oriešky, hrozienka....)
množstvá si môže každý upraviť podľa seba ako aj druh čokolády a ozdôb.













najprv dáme rozpustiť máslo, vložíme do neho nadrtené listy a necháme asi 10 minút bublať na slabom ohni.











postupne začneme prilievať vodu (postupne aby nám to naraz moc nevychladlo, vždy asi 2 deci a počkat až to zas začne vrieť) až tam vlejeme asi 1 - 1,5 litra vody.varíme asi hodinu a dáme von vychladiť ( teplotu asi takú aby nás to nepopálilo keď s tým budeme ďaľej robiť).








ubalíme špeka a popri miešaní sa zhulíme (môžeme použiť aj kýbel od vodného bonga na urýchlenie chladenia)










poriadne sa zhúlime











celú zmes precedíme cez silonovú pančuchu











poriadne vymačkáme do poslednej kvapky












dáme do mrazáku stuhnúť










asi po 3/4 hodine je máslo ztuhnuté na hladine, urobíme do neho dieru a vylejeme hnedú vodu









macabo
pokračovanie:

máslo rozpustíme na miernom ohni









pridáme mliečnu čokoládu a čokoládu na varenie a neháme rozpustiť










medzitým si pripravíme plást od bonboniéry a naukladáme si do neho podľa chuti oriešky, hrozienka a bielu čokoládu.










rozpustenú čokoládu ochladíme na normálnu teplotu ( aby nepálila ale bola ešte tekutá) a vlejeme do pripravenej formy.










necháme asi hodinu v mrazáku stuhnúť.










vylupneme hotové bonbóny a konzumujeme podľa chuti a sily ( mne stačili 3 na to aby som mal celý večer o zábavu postarané)










odporúčam držat v chlade.
DOBRÚ CHUŤ :chef:
dik moc za K+
ONko
tak to seš dobrej blázen,dát horký do mrazáku!vždyť to nemůžeš!!přepejšlej trochu,mrazák není tolik výkonnej,vždyť se ti ohřeje maso :( zeptej se starej,však ona ti pěkně vypráší kožich!tenhle recept znám,je ok ;) dyš vaříš z konopí,musíéš vědět,že thc se ukládá v tucích a alkoholu...
macabo
citace:
Původní příspěvek od ONko
tak to seš dobrej blázen,dát horký do mrazáku!vždyť to nemůžeš!!přepejšlej trochu,mrazák není tolik výkonnej,vždyť se ti ohřeje maso :( zeptej se starej,však ona ti pěkně vypráší kožich!tenhle recept znám,je ok ;) dyš vaříš z konopí,musíéš vědět,že thc se ukládá v tucích a alkoholu...



hehe, nabuduce si to prosim ta najprv precitaj cele a potom tu kritizuj, ked si vsimnes tak piaty obrazok je chladenie celej zmesi
(mam to v kybli so studenou vodou a miesam dokial to nema normalnu teplotu). to ze thc sa uklada v tukoch a alkohole neviem naco mi tu vypravas pretoze to dnes vedia uz aj deti a uci sa to asi aj na zakladnych skolach :).takze cely tvoj prispevok je vlastne total od veci bo si mi tu piskoval pre nic a povedal si nam nieco co vsetci vieme. Akurat si zasral thread zbytocnym prispevkom, zasluzil by si K- (ale nedam ti ho, staci ze si zo seba urobil debila). seeya


edit1:pri stvrtom obrazku je jasne napisane - varíme asi hodinu a dáme von vychladiť - neviem naco by som to daval von chladit keby to bolo aj potom horuce, ze ano?takze bud si tento prispevok az tak dobre neprecital alebo nechapes ze ked sa da nieco vychladit tak to potom neni horuce :rejp:
ONko
ja zásadně čtu vždy celej příšpěvek a něgdy aj thread od začátku tak nepovidej a jenom řikám,že bys neměl dávat horký do mrazáku,tak se z toho nepo...však i dyš to bylo v kýblu,může to bejt horký.jo a já třeba oubec nečekám,aby to máslo ztuhlo,vždy tak 15 min to mám v tom kýblu a pak to máslo seberu ze shora.malinký stráty tam jsou,ale to je nic.je to totiž stráta času a energie,pač zase to rozpustíš...a snad nemůžu něco zopakovat??sem to tam jenom hodil no...co jako?však základ je mlíko a máslo,z toho snad umíte vařit ne?nedávno sem dělal perník a celkem se to povedlo,jen sem musel ořezat kraje.
xbartik
co je třeba:

1. Listí (použil jsem 6l hrnec, plný)
2. Hodně vroucí vody - asi 20l
3. Mléko 2,5l (může být i polotuk, jelikož..
4. Smetana 12% 0,5l
5. ingredience dle chuti (med - 4 lžíce, kakao - 3-4 lžíce, chilli - 2 kávové lžičky vrchovaté)

postup:

list přelijeme 4 litry vroucí vody ve velkém hrnci, a vaříme cca 10 minut, vodu slijeme a tento proces opakujeme minimálně ještě 4x, ale nemusíme již dodržovat první dlouhý var, voda, kterou budete vylévat, by neměla mít zelenou, ba ani nazelenalou barvu, měla by být nazlátlá, až (světle) hnědá

vyvařený list zbavíme vody - vymačkáme v cedníku, nebo doporučuji odstředivou mrchu na sušení salátu - vhodíme do hrnce s mlékem a smetanou a vaříme s občasným, ale razantním mýcháním minimálně 45 minut.

po uvaření doporučuji nechat mléko vychladnout na pokojovou teplotu, přidat chilli a opět zahřívat a přidávat med a kakao.
nedoporučuji ho již ale převařovat, pokud ho chcete skladovat v lednici nebo v mrazáku

skladování:

14 dní vám tento produkt vydrží v lednici, před konzumací je třeba obsah láhve protřepat (nebo promýchat: ), jelikož smetana a chilli vytvoří při povrchu silnější totálně nasycenou vrstvu, a kakao se usadí na dně

prakticky neomezeně dlouho vám mléko vydrží v mrazáku, kam ho však doporučuji dát ve "vyfouklé" plastové láhvy (vzduch po nalití vytlačit a uzavřít: ), avšak po rozmrazení doporučuji převařit, jinak má mléko vodnatou chuť

proč chilli?:

pokud do mléka přidáte chilli, má zajímavější chuť a potlačuje i zbytek hořkosti ze zelených rostlinných barviv, které se bohužel při vaření nikdy nepodaří úplně odstranit

dávkování:

normálně si dávám 1 panáka (při 2 schíííza a nedobrovolné odplivnutí veškerého obsahu žaludku: )
pro extra blázny doporučuji sebrat z láhve z lednice jen již zmiňovanou smetanu a konzumovat s ovocem (jahody, meruňky...)
mléko se dá použít i do kávy místo smetany
Wevi
ta bonboniéra vypadá velice pěkně...jednoduše, efektivně..akorát ten strávený čas u sporáku je zničující...jak já dělal máslo, tak 6 hodin a více..To člověka položí na zadek..:)ale výsledky omračující...HorrigEn ví:-) a nedávno jsme papkal rumové(konopné) kuličky..Výtečné...Tohle vánoční cukroví doporučuji...
BůCzeG
Tady něco pro milovníky slaný kuchyně, vše dělaný ze zbytkovýho listí (chaluha), při vaření mlíka..........cannabátky & secanná
kurda92
Super recepty,... ale ty cannabátky & secanná to vypadá dost hard... spis jak maková bábovka!!!!
..radost se skrývá v tofiffé--

250g cukru krupice rozpustíme na karamel přidáme 250g drcených nebo rozmixovaných ořechů, poté jednu plechovku salka (tatra mlíko slazené) a konečně hlavní a nejdůležitější přísadu a tou je 250g hulomáslíčka..no povaříme asi 8-10minut, hmota krapet zhoustne no a nakidáme jí do připravených korpusů na ovocné košíčky..necháme chvilku odstát a zatim si připravíme polevu..stačí ohřát sáček ve vodě a je hotovo, pokydáme, rozpatláme a přidáme půlky ořechů na vrch....
toť vše dobrou chuť...

..dva jsou cejtit, jeden nic moc neudělá....ale záleží na kvalitě másla..my jsme spodní paličky třikrát vyprali ve vodě a pak asi 2,5hoďky povařili s máslem..
hej-rup
Čus taky něco přidám. Vánoce se blíží tak jsem dneska dělal sušenky z 200g konopnýho másla. Jsou naprosto lahodné.
FatJoe
nazdarek,
skusal som tie kolačky sú perfektné. Lepsi recept som este neobjavil. Pritom som si uvaril mliecko.
vecer som zjedol ani neviem koľko koláčov vypil pohar mlieka a viac neviem. Rano som sa zobudil na gauči...hahaha
nokla
Cookies čokoladove - skvele čokoládové pečivo

300g masla (ja som robil podla tohto http://grower.cz/forum/showthread.p...hlight=%2Bmaslo )
1 hrnček cukru
1 hrnček tmavého cukru
2 vajcia
3 hrnčeky mletých ovsených vločiek
2 hrnčeky polohrubej múky
1 lyžička soli
1 lyžička sódy bikarbóny
prášok do pečiva
300g posekanej čokolády

Vyšľaháme maslo, pridáme cukor, potom vajcia a nakoniec vločky.
Počkáme 10- 15 min.
Následne primiešame múku, prášok do pečiva, sódu, soľ a čokoládu.
Pečieme 10 - 12 min. pri teplote 150°C alebo 7 min. pri teplote 200°C.
Ja odporúčam tych 150°C
nokla
Cookies čokoladove - skvele čokoládové pečivo

Ja som ich piekol na papieri na pečenie a treba nechať nech vychladnú lebo kým sú teple tak sa mrvia. Sú veľmi dobre na chuť a s konopným maslom sú spojením chuti a zábavy. Všetkým čo to budú skúšať prajem dobrú chuť;) a v prípade akýchkoľvek otázok som tu pre vás:)
Fabian
čus můžu hodit prave sklizene listy atd. do hrnce a varit nebo musi prvne proschnout?
citace:
Původní příspěvek od Srooga
Nazdar Mlsouni :popcorn: !

*******
Budete potřebovat:

• 1 šálek rozpuštěného konopného másla
• 1/2 šálku medu (cukru), med je ale lepčí
• 3 šálky mouky (doporučuju hladká/polohrubá napůl)
• 1 vejce
• 1 lžička PRDOPEČ (kypřící prášek :))
• 2 vanilkové cukry
• mandle (nebocokolivámchutná)

******* :punk:

Díky moc za recept, místo oříšků jsem koupil konopný semínka ze zdravý výživy a rozpatlal v medu.
Jinak když je dobře zmáklý trávo-máslo tak to nemá chybu
mahad
Nový recept z Borůvek:Suroviny:Piškoty,2 zakysané smetany,1šlehačka ke šlehání31%,2vanilkové cukry a zavařené borůvky.Příprava:Rosprostřu do misky půl sáčku piškotu,zakapu borůvkovou šťavou,naliju na to hmotu z kysané smetany a šlehačky na to naskládám pár borůvek pak opět piškoty jako druhá vrstva,postup stejný jako při první vrstvě,dám do ledničky naležet asi tak dvě hodinky a pak už jen dobrou chuť.;) :D
Zelená Revoluce
Pěst práci, řekl bych že po sklizni jsou lepší, naposled mi to půlilo tělo :-)
Zedy
Tady je další klenot založenej před lety Sroogou, Gí-Kuchařem :chef: :D

Dohledal sem další poztrácený recepty tady na fóru a pospojoval to dohromady.

Na většinu stejně odkazuje tento list kulinářských témat tady na G s kterým si dal tu práci Hlavoun :bravo:

Přidávejte svoje recepty a kdyby jste našli další zatoulanej tady na fóru, dejte mi vědět, ať ho připojím ke zbytku :beer:


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma