Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie pod Sluncem

Stránky: 1 2 [3] 
Mix odrůd 5ks na 5 metrech aneb zatemňování 2016 - Klikni zde pro originální téma
anon383596
-prapodivné pheno v třetí generaci vetřelce z tahoe
-gg4
-gg4 x (ecsd x chd)
-ojsdkb f2 taky nejsem spokojen s mým výběrem fenotipu
anon383596
Celkovka stejný pořadí
anon383596
Další semena pro zachování genetiky nijak se o ně nestaram jen ostriham občas aby to zůstalo malý
Ojsdkb
Ojsdkb
Ojsdkb
Gg4
Gg4
anon383596
Chd x the purps - toho jsem měl flaknout místo ty zgefy aliena
Tahoe alien úplně jiná kytka nebo tohohle
anon383596
Ještě přidám jedno pheno gg4 dle prvního pohledu největší nátěr akorát ta bestie nechce korenit
Vykopal jsem ho, seřezal kořeny na velikost do hydrokosiku, vymachal kořeny ve vodě s 0,3%ní koncentrací peroxidu cca hodinu a narval jsem jí do otočeného 10l maltovniku s dvouma tryskama na hadickach misto vika cloneru -přidám foto
Svitim na to těma dvouma verama4k v d binu na 2100mA tudíž kolem 160W a kolem 25k lumenu
-týden to chcipalo a už se to zberchává ,pulka listí sla do kopru ale s tim jsem počítal tak uvidíme co z toho dopadne, odtah dodám až nebude třeba outdoor
Mimochodem nejvíc mě zklamal homebox jednou rozlozen na paletu do sklepa a mám ho jako fak dva roky asi ani ne no vyfotim smela kurva co to ma být
Foto doplnim večer
Co třeba naky komentáře nebo tak kurna ať si to tu nepisu pro sebe?
Edit tak nepridam nedaří se mi srazit teplotu vody v cloneru na únosnou mez bez odtahu kytka začala chradnout tak sem se na to vykvak a mrsk ji do kvetniku ven jesi to rozdejcha je dobrá
Časlove
Osobně se mi nejvíc líbí ta GSC bag seed. přidávám foto její sestry. Jinak matka GSC Forum cut je obvykle hotová okolo 65. dne. V light depu bych odhadl zralost tak na 60. - 63. den. Co terpeny, zajmavý?
Co se týče Tahoe aliena, tak to vypadá na Alien kush pheno. Tyhle semena jsou o hledání kytky s orosenim aliena a terpeny OG kushe. Nebude to asi uplně jednoduchý. Matka odkaz: http://grower.cz/forum/image.php?at...22268&size=full
Ojsdkb řikáš, že nejsi moc spokojen? Tady v těhle semench bych se hlavně zaměřim na vůni a chut. Je v tom obsažena OGKB, což je jeden z nej Cookies cutů, Sourdubb, která je označována za jednu z nejlíp smrdutejch a chutnajících rostlin a Ornge juce male, kterej bude přenášet citrusový terpeny. Nečekal bych od toho nějakej přehnanej výnos, ale zajmavou chut a vůni. Osobně jsem tyhle semena nejel, byl to dárek.
anon383596
Super děkuji, nejsem spokojenej s výběrem semene který jsem použil u toho ojsdkb, prostě ty ostatní mi připadají zajímavější ,jeden phenotip vypadá nejvíc sativoidne ze všech těch semen
A zrovna to který kvete moc nevoní ,nejmíň ze všech ,zato ostatní je to slušná serenáda ,smrdí to sto metrů jak když stojis vedle,zrovna tu mám dlouholetého kamaráda a slušně slintal nad gsc ja teda taky ,vyvíjí se to zajímavě krásná kytka ,moc dobře to nekoreni ale zachovalý to mám
Gsc a ten kros gg4 jsou fakt supr toho si fakt cením kor když jsem si už zahulil před 14 dny fiklej největší spodek toho gg4xecsdxchd ,nejmladší pidisajrajt a chutnalo to fakt supr
Je to 48dní na květu a zítra už zacnu sklízet prvni větve toho mixu a ojsdkb ,je to hodně brzo ale podle mě to už je viz foto hned dodám
Časlove
Tý GSC bych si pak možná vzal větev na test, vypadá hodně dobře. Našel jsem v palicích Forum cutu asi 12 semen. Zatim vyklíčila ta moje a ta tvoje a obě holky vypadaj uplně skvěle. By mě zajmalo co byl zdroj pylu :D. Doufám, že ti bude házet nějaký barvy před kosou.
Kvetl si ty zbejvající ojsdkb phena? Tam bych čekal zajmavý věci právě.
V semench gg4xecsdxchd bych hledal Sour D pheno, to je jen rodič v tomhle krosu.
Na fota se těšim jako malej.
anon383596
Zatím nekvetl mistře uvidíme jak se to bude tvarit venku a pak neco podniknu dál ,nejsou kapacity ...
Krásný to tvý gsc super
anon383596
A další a smrdí to vic než to vypadá hrozná rychta
S tou větví jasná páka jak to bude možný dám vědět respektive nějaký klon udělám a poslu nebo se sejdem nebo tak na kostovacku třebas
anon383596
Gsc čuju ještě tak dva týdny
První kosa proběhne teda dneska a to kontinuálně po větvích do výšky kam se mi to bude líbit zbytek nechám moc toho nezůstane a to jak jsem psal oj s tim kriskrosakem
Váchy 55
Zdravim te. Máš to moc pěkný. Drzim palce at je plisne co nejmene ;-) Kazdopadne vsiml jsem si v prispevku č.209 na prvni fotce semen z břízy :-D ty mrchy mám v palicich skoro vzdycky a verim ze jsem jich uz i hodne vyhulil :-D at jich tam mas co nejmene ;-) good luck
anon383596
Taky tě zdravím, mě ti nejak nevadí vsadím boty že už jsem vyhulil vic chlupů ze psů a koček ,semínka odpadají chlupy drží jak židovská víra
Foto aktuální gsc + gorilla glue a nestraš plíseň se zatím nekoná a doufám ani nebude☔
anon383596
Tak prdlajz už je to tu svinstvo, peroxidovy lázně na pořadu dne.
Vůbec se mi do toho nechce ale asi ji ukvajznu ať se to zbytečně nešíří.
To je teda léto to by se jeden zesral.....
anon383596
Prorval jsem ty velký listy žlutý kvůli vzdusnosti ,zchlejstal sem to potřetí tim peroxidem a drbu si hlavu ,že jsem nedodržel akční plan stříkat to jednou týdně.
Jsem přesvědčen ,že by ta plíseň tam nebyla kurva to jsem to chtěl udělat o víkendu ,no nic jsem to zas podělal, ale jak jsem trhal to listí kurňa to rychtoidní puch jak když se někdo zesral ,vyloženě takový ty hovna dost podobný vdově.
Nějak nemám srdce tu palku uklohnout,

A co třeba nějaká diskuze ,názory ?
Dodám večerní foto ,houby vidět ale blejska se to

Fotoedit:
Gsc
Tahoe
Gg4
marko48952
To leto je úplne k h... Už dva nedozreté automaty som musel seknúť inak by bolo po nich, ostatok striekam tým peroxidom ako si mi poradil, zohnal som nakoniec 35% tak som to zriedil 50ml peroxidu na 580ml vody bude to dobre?
anon383596
Od oka asi jo ,ja prsknu panáka do postrikovace 0,5l a doleju vodou to zas nejak nehrotit presnou koncentraci, jak vidíš i mě to tam už vlitlo. Co neděláme a teď přijdou tropy trochu pozdě....
anon383596
Kecy prdy beďary sere mě neuvěřitelně ta plíseň....
Šla dolů ta omladina nedá se jinak...
marko48952
Tak chcela ešte chvíľu ale osypana je good, isto to bude mňamka. Bojuj :-P ako často môžem striekať tým peroxidom aby som im neublizil?
anon383596
Netuším ,znáš to nic se nemá přehánět, já bych i bojoval nebejt v práci od nevidím do nevidím
chtělo by to ještě tak dva týdny snad počas a ten nahoře mi to dopreje aspoň doufám
dawed
Zdarec, jak pokračuješ?Uż je sklizeno? Jinak plachta funguje dobře...tady GG4 x Amnesia haze na ukázku, jak to začíná kvést
anon383596
citace:
Původní příspěvek od dawed
Zdarec, jak pokračuješ?Uż je sklizeno? Jinak plachta funguje dobře...tady GG4 x Amnesia haze na ukázku, jak to začíná kvést

Zdar no vida už nebudeš muset dlouho plasit s plachtou dny se krátí, jo jasný já už vesele vypaluju ,gsc muselo jít dřív než jsem chtěl ,ale žádná tragédie
blazini
GSC vyzera paradne,skoda ze muselo ist zavcasu mne sa kedysi v boxe ku koncu pekne vyfarbilo.
cvrca
Ahoj moc pěkný celý pěst a GSC suchý vypadá moc good at chutná...K+
NORM
Tak jak to dopadlo??:) už je vše sklizeno?
Já sám jsem v 7. a 5. týdnu, už teda pár dní nezatmívám, ale problémy se začínají hromadit, jako padlí, plíseň a červíci v palicích.. Chce to ještě pěkné září..
anon383596
Zdarec, jo dávno gsc šla poslední s alienem a gg4 ,vzal jsem to nadvakrát toho mixera s oj prvně a v druhý vlně zbytek ,v gg4 mám semena nějaký ale to mě moc nesere
Já jsem spokojen , je to dobrý a mám co hulit a o to šlo a diky vám ať se daří a přeje počas
j0hNy:h0ll4nD
to gsc je mordor !!
nikolajmorozov
cau! od roku 16 tenhle thread vyzdvyhuju jako masterpiece co se muze pod slucem udelat(slunce lampou nenahradis).. a pristi rok chci taky rozjet light dep(od konce cervence do konce srpna, pak to necham na slunci nebo mozna full light dep) a chci se zeptat.. co sem vycetl tak si na 100% nedodrzoval 12/12h, byl to nejakej viditelnej zasah? resp. kdybych odplachtoval napr. v 5rano-17:00 vecer zaplachtoval, za dva tejdny bych to delal o hodinu dyl(6:00-18:00) a pak zas jak predtim.. byl by to velkej zasah nebo sok?? samo ze bych se snazil dodrzovat na 100% tech 12 svetla coz je si myslim dulezitejsi nez tma ktera by v horsich dnech mohla byt treba i 11-10h?! a pak jeste teplota, kdybych plachtoval v 5-6 vecet to bude pod plachtou(ikdyz bude bilou stranou ven) vedro jak krava ne?! dekuju za odpvedi a doufam ze pristi(nebo letosni) tvuj pocin uvidime! :)) dekuju a mej se!

edit: omlouvam se za ot, odpovedet muzes do sz


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma