Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie pod Sluncem

Stránky: 1 [2] 3 
Mix odrůd 5ks na 5 metrech aneb zatemňování 2016 - Klikni zde pro originální téma
anon383596
asi jo no, pomalu steluju dve pir cidla se sirenou krizem takze se k tomu bez syreny nikdo nedostane to mam uz odskouseny, vsechno kvete krom desfranu takze funkcnost poslepovance je jasna
k vynosu ,pokud bych to bral podle loni coz nejde ,bylo to samy cnko, tak dle vymery by z toho melo vypadnout cca 3kg susiny ,cekam min.
a s tim sluncem mas recht to soda ani nic jinyho nenahradi
anon383596
1/ao
2/cn
3/ssh
4/ohr
5/cm
anon383596
6/sat
7/sh
8/ah
9/desf
10/skorocelek by stafle
anon383596
...
anon383596
Ze včera
koles
Kua, to je dycky podívaná! Příští rok musím zkusit něco podobnýho :D

Dáváš hnojky s každou zálivkou?
anon383596
Nee zahnojil jsem zatim třikrát, ještě jednou a nemam čím takže finito. Zalivam pouze když je hic jinak vůbec.
suares
Pecka.. furt premejslim nad polykarbonatovym foliaku kde by se dalo udela automaticky zatmivani.. odfuk+ ofuk atd.. :) jinak pekny doufam ze das ke konci naky makro.. a smoke report :) k+
anon383596
Foťák pořádnej to bude chtít a dík. O smoke report se pokusím až bude s čím, ale že bych uměl dobře popisovat vůně a tak dost pochybuju.
Zajimavej smradek z toho mixu valí:baby:

Ještě prihodim par fotek+ sestava klasika od ao po desfran
Malá obětní gsc pro bong
Cn
Ao
Gsc
anon383596
...
Ao
Cn
Ssh
Ohr
Cm
anon383596
...
Sat
Sh
Ah
Desf
marie
Jářku.. vypadají dobře.
Jsem dost zvědavej, jak se to bude vyvíjet. Je tam toho dost. Přál bych ti taky aspoň těch 50 dní (jako jsem dal já), ale radši samozřejmě víc. Bojuj. Nechť ti počasí přeje. ;)
anon383596
Dikec, tak není to co loni, to jsem kvet pomalu dva měsíce v tropech. 50 dní je málo to bude sotva cn haze, takovej desfran bude potřebovat sakra vic a ne jen ten. Dnes vymenim větrák za větší a budu doufat v 60+ , víc s tim nevymyslím.
anon383596
Předvčírem by štafle
alpine
Mohl by jsi z tech krasnych fotek udelat pohlednice a reklamu na grow...nadherne.
anon383596
dik nato jakou šmuckou mobilem to fotim to jde
Párkrát do toho naprselo a toho se bojim.
Dnes či zítra poslední hnojení a foto od agenta po desfran.
anon383596
Plíseň na sebe nenechala dlouho čekat , mam fakt radost teda, teď babo raď nejakej 34.den
AllSeeingEye
Ahoj Vemenex.

Třeba je to blbost ale napadlo mne, jestli by se vlhkost u kytek nedala eliminovat třeba nějakým pískem nebo rýží v miskách u kytek.. a jak by bylo víc vlhko tak by se to vyměnilo.. jen mne to napadlo. Ale účinky by šly vidět asi spíš v uzavřených prostorách a ne venku. Je to asi kravina ale jen mne to napadlo bo v praci je nuda :-D

Peace & GL
crazyben
no nevim, to už by asi líp fungovaly sáčky se silca gelem... a stejně si myslim že rozdíl by byl neznatelnej
Basteleeeero
Ahoj, necital som uplne podrobne cely thread, vacsinou len cumim na slecny :D, tak snad ti tu nebudem vykladat nieco, co uz davno praktikujes :-).

Aky maju kytky harmonogram, teda kedy maju den? Nestalo by za skusku po zotmeni dat plachtu opat prec? Problem vsak bude skory vychod slnka a bude treba kytky pred rozjasnenim opat zakryt tak, aby to vychadzalo na 12 hodin. Su to dalsie 2 zakryvania/odkryvania denne, ale tych par tyzdnov to vydrzis a aspon budes fit :teef:
koles
Basteleeeero na to asi kápnul.. minimalizovat dobu zatemnění.. jestli to už teda neděláš
anon383596
Dikec za ohlasy, rád bych kluci ,jenže jsem rád když to vůbec zakryju, kolikrát toho mam v 8 vecir plný kecky a nechce se mi ani do toho. Ráno už jsem v 8 dávno v práci, takže mi to povětšinou odkreje žena, není to s tim jednoduchý. Stejně jsem linej a zakreju to většinou až kolem 9.
Průser je to letošní počasí ,dost prší ,samo už to taky něco schytalo a v tom bude jádro pudla.
Pridal jsem větrák nebudu zalivat vůbec a modlit se. Zajímá mě jestli má smysl nejakej ten bud rot stop, mate s nim zkušenosti ? Ještě mě napad citro vital, ale to uz bude spis takovy placebo.
naturalista
ahoj, používám již dlouho na prevenci i léčbu plísně peroxid vodíku....koupíš ten 30ti procentní a pak už jen ředíš velkej panák na 3/4litru je to zaručený bez rezidui nastříkej to na postižený místo a nebo jednou týdně nebo po dešti preventivně .hodně štěstí. ps: rot stop je akorát předraženost jinak taky zatemnuju, a tet už to nepřikrejvám už pokvetou sami pic
anon383596
Dikec mám, že mě to nenapadlo, chcije a chcije.
Na neprikrejvani se zatim necejtim moc dlouhej den a déšť. K+
anon383596
Jdu to nafotit ,hodim povobedovou nedelni chrupku a vrhnu se na peroxidovy striky
Klasika 1.ao
2.cn
3.super silver
4.o'haze
5.critical
6.satorie
7.seriozni prvoplisnak
8.amnesie
9.děsnej frnta
+ ňaky ty celky a oranže s gsc
Váchy 55
Co se týče Bud rot stopu, tak já s nim mám celkem dobré zkušenosti. Funguje jak na prevenci, tak na zastavení rozšiřování plísně. Akorát zapříčiní zhnědnutí blizen a lajk si pak může myslet, že to rychle dozrálo :-) Jinak jak říká naturalista, je to hodně drahý. Asi bych taky volil už nějakou levnější alternativu. Prý je dobré i mléko, akorát musí být odtučněné, jinak jsou pak kytky celý od tuku :-D Odzkoušeno ale nemám.
anon383596
Zkusim ten peroxid, včera nepřestalo pršet do večera tak jsem se k tomu nedostal ani k focení

De se na to zlato "sestava clasica" v pořadí viz výše
neba mě to opisovat
anon383596
Vzal jsem to tim peroxidem, ložiska vsude krom desfrana mi jebne ...
anon383596
...
anon383596
Neco ze včera , plíseň mi těžce pije krev
koles
Už bych se na to zatemňování vysral a nechal to dojet. Teď už se to zpátky nepřepne, hej?

Jaký jsou škody? Z fotek to není patrný..
anon383596
Skoro každá větev něco, peroxid sice asi trochu zabral, ale moc dobře to nevypadá. Zdá se mi že kde jsem to striknul jakoby ji to umrtvilo barva není sedohneda spis zlutohneda, koupil jsem další půllitr tak znova aspoň deci na litr, evidentně jim to neublíží i když je vidět jak to šumí na listech a tak.
Btw už to nezakryvam jen před deštěm od začátku plísně, každopádně pokud peroxid nezabere bude po par tydnech po prdeli a celková snaha přijde vniveč.
Mard
To dnešní hnusně mokrý počasí tomu taky nejspíš moc nepomůže :-( Mám takovou kontrolní otázku - dal jsi tomu na začátku Polyversum? Pokud jo, tak nechápu, proč máš tolik moc plísně. Kolegovi to na skleník dobře pomáhá. A taky to stříká nějakým mlíkem. Jinak plíseň je bohužel hodně svinstvo, to abys usušené raději někomu daroval :-(
Když na jaře meterologové hlásili že letos bude horké a velmi suché léto, tak jsem tušil, že by mohly být povodně :-(
crazyben
je to škoda, fakt je to pokoukání jedna radost, ale na přírodu sme holt malý páni...

tak mě napadlo sem tam utrhnout nějakej list (žádnej extrém). Nic to nevyřeší, ale snad se nebude šířit tak rychle, když to bude vzdušnější.
anon383596
Oni ty listy už zacinaj odcházet pomalu samy, ja to prostě netrham a nerek bych ze to neprofoukne. Dnes to opět striknu a uvidím.
K tomu polyverzu nestrikal a nenapadlo mě to, vzhledem k předpovědím jak pises, horky léto a vono prej prdlajz
No nic co nedělám tomu se říká pozdě bycha honiti
Vemu si ponauceni, koupim pořádnou plachtu , střešní late třebas a zboucham dalsi variantu větších rozměrů s krytou střechou ale to už 2017
Kdyby měl nekdo nejakej rozumnej navrh konstrukce ci tip byl bych vděčný

Par foto...
vv2
Já jdu úplně opačným směrem než ty.Také jsem poctivě zatemňoval foliovník,také jsem tam měl ventilátor a letos jsem to obojí odboural.Nabyl jsem dojmu,že ventilátor je spíš na škodu.Jakmile se mě ukázala plíseň,větrák jakoby ty spory plísně roznesl na všechny ostatní kytky.A zatemňování,sice šikovná věc na předčasnou sklizeň,ale uzavřeš tím úplně prostor v době,kdy je uvnitř kvanta zeleného materiálu,tím se ta vlhkost přes noc nemá jak dostat ven a tím podle mě vzniká příznivé prostředí na vznik plísně.Takže foliovník mám zkraje sezony,v červenci sundám boční folii a nechávám ji jen na stropě.Sice bude sklizeň až v říjnu,ale myslím,že mám větší naději na menší problémy s plísní než v době,kdy bylo ve foliovníku jen malé okénko na každé straně a uvnitř ventilátor.Nicméně,přeji ti,ať to dobře dopadne,dal sis s tím hafo práce a odměnu si zasloužíš:-).
anon383596
To sice jo, ale je tam odtah, spíš je nedostatecnej prostor kolem a nachcalo do toho , v tom je problém+ počasí. Příště to vidim tak na 4x6 kombinace laťí + ppr +pořádný plachty a musi to byt v cajku pokud budou mit dostatek prostoru ,stalou strechu atd. A vejde se tam toho hafo ,už to vidim v barvách. Skoda už se nedá nic vic moc dělat, vemu si ponaučení, když to dobře vyjde bude příští rok velmi zajímací.
crazyben
citace:
Původní příspěvek od vv2
Já jdu úplně opačným směrem než ty.Také jsem poctivě zatemňoval foliovník,také jsem tam měl ventilátor a letos jsem to obojí odboural.Nabyl jsem dojmu,že ventilátor je spíš na škodu.Jakmile se mě ukázala plíseň,větrák jakoby ty spory plísně roznesl na všechny ostatní kytky.A zatemňování,sice šikovná věc na předčasnou sklizeň,ale uzavřeš tím úplně prostor v době,kdy je uvnitř kvanta zeleného materiálu,tím se ta vlhkost přes noc nemá jak dostat ven a tím podle mě vzniká příznivé prostředí na vznik plísně.Takže foliovník mám zkraje sezony,v červenci sundám boční folii a nechávám ji jen na stropě.Sice bude sklizeň až v říjnu,ale myslím,že mám větší naději na menší problémy s plísní než v době,kdy bylo ve foliovníku jen malé okénko na každé straně a uvnitř ventilátor.Nicméně,přeji ti,ať to dobře dopadne,dal sis s tím hafo práce a odměnu si zasloužíš:-).


Tak větrák má fungovat hlavně jako prevence aby se spory neměly šanci uchytit... jestli už tam plíseň je tak je jasný že to akorát rozfouká. Ale už mam vyzkoušený že s dobrou vzduchotechniko se dá i kvést při relativně vysoký vlhkosti. Pokud se vzduch pořádně hejbe uplně všude, plíseň nemá moc šancí i za vlhka.

Jestli si pomůžeš nevim, to je na delší polemiku... sucho neni ani teď a v říjnu nebude už vůbec. K tomu už nebude tak pěkně aby to pořádně prosychalo aspoň přes den a když pomyslim jaký byly loni mlhy poránu už od září... nejvíc ale záleží jak náchylnej je samotnej model.
naturalista
zdar,tak ja mam prave tu konstrukci udelanou ze stresnich latí cca 120cm na 3metry výška cca 170cm omotanou potravinářskou folií a pro neprostupnost očím ještě vrstvu bílé netkanky a jak kvetiny postupně sly nahoru,bylo potřeba to zvedat na cihly. tím mi vznikla dole díra kterou to myslím i cirkuluje, zatemnoval sem to od 15.7. do cca 2.8 možná mín,kvete to krásně a plísen zatím žádná tuk tuk. posléze zkusím přidat nějaký foto pro inspiraci. zatim pic ps bacha na tu koncentraci peroxidu když to přeženeš spálí to listy a kytky pujdou pomalu do háje,budou požahaný!!!
anon383596
Zdarec 3% s tim nic neudělá, zlil jsem to tim dvakrát ,zejtra plánuju další.
Vypadá že to tu plíseň fakt likviduje, respektive nezdá se že by se to šířilo.
Mimochodem ten desfran, boha jeho to je vůně jak směs lesního ovoce nádhera top a to je suverénně nejmladší
Mard
Kolego, asi to nebude skleníkem, mě včera také jedna holka zaplesnivěla asi na 4 místech najednou a byla volně v zahradě. Šlo o early SAD strain, takže už to bylo silně obalené a vítr tím moc neprofukoval. A tenhle poslední týden to dorazil a pár palic to chytlo :-( A to měly jako malý holky polyversum, ale zřejmě to nestačilo. Jinak žádnou prevenci jsem nedělal, takovéhle počasí jsem v srpnu nečekal. Je to dlouhodobě nejsušší měsíc v roce.
FenixStorm
Ještě že jsem ty "své" tento víkend stříkl polyversem. Jak tu to vidím, v srpnu zima a vlhko je také vražedná kombinace :(
anon383596
"Je to dlouhodobě nejsušší měsíc v roce." Letos prej nasrat hlasili ze shora, zlobili jsme dostenem misto huleni bahno a plísně.
anon383596
...
anon383596
....
Váchy 55
Držim palce, ať toho plíseň sežere co nejméně. Tenhle rok je to fakt na prd..čekal jsem stejný léto, jako minulej rok a místo léta máme vlhkej podzim. Za chvíli bez odtahů a ofuků nic nesklidíme :-( já teď doufám v dobré září!!!
fikus37
Je to krása pohledět. Držím palce ať ti to ta plíseň nezničí.
anon383596
Zdar a sílu, chystam se na kosu cnka a možná ještě něco uvidí se, ňákej den by to ještě sneslo jenže plíseň neni cas atd. Ještě foto před a hurá na to, sekat to budu po větvích kvuli síti.
Nebýt peroxidu neni co sklízet ještě jednou dík
anon383596
Tak dostal jsem se k tomu až včera večer ,nic moc čas na sekec no co se dá dělat. Setnul jsem cn, critical mass a amnesii ,další v pořadí o'haze+ super silver, nejdyl tam bude asi satori(mrkvak) s desfranem, nějak mezi vidím ao a serious happines
Nějaký fota prihodim včera na to už byla tma


Děkuju za karmice a ne jen za ně ,koukam že mi přibyla kostka

...cn+cm
anon383596
Prořídlé řady
anon383596
..zbytek a jabka ty dávají největší mordy letos
anon383596
Zbyťouři
Ao
Ssh
Ohr
Sat
Sh
anon383596
...
Desf
Sh
Haze
anon383596
Zdravím ,dnes setnu ty dvě zbylý haze
Pozoruju dva errory a to občasný semena bez bananu v pozdní fázi května takže mě bombarduje někdo pylem ,je to teda minimálně nestojí vpodstatě za řeč
A druhej horší a to degradace některých květů u satori a ao kterou dávám za vinu neprikryvani a dlouhý periode atd. aspoň vidim že se mam příště spolehnout na svý zkušenosti a nelaborovat ,je hezký kdyz nejakej “franta" napíše že to už znova růst nezačne ale to ještě neznamená že to tak bude
Každej henten strain je jinak citlivej atak že áno
Jinak ja být spokojená už jsem z toho i něco uhuloval a zdá se být vše ok krom ty plísně kterou teda fakt zrychtuje do late peroxid za pár šušní

-pár foto včetně toho co se mi nelíbí
anon383596
......
fikus37
Ještě že ses zbavil tě plísně. Jináč super příspěvek a rady čeho se vyvarovat při zatemnění out. Určitě využiju příští rok. Mel bych stihnout dvě kola za léto, ne? Když v dubnu zasadim a začátkem května začnu zatemnovat, tak začátkem července bych mohl sklízet, ne?
anon383596
asi jo jenze ja to delam proto abych vyuzil nejpotentnejsiho slunce ,coz letos zrovna nic moc
btw sory za neaktivitu neni cas furt neco kdyz ne prace tak nemocna zver atd mam toho obcas plny brejle
uz zbyl jen desfran satori a agent kterej brzo taky pude pod kudlu
silver s red sli dolu predevcirem
co zatim muzu zhodnotit voni to chutna to nahuluje to jak hovado nemam krom ty obcasny plisne co prudit supr a jako bonus je toho celkem ranec, vazit to nebudu ale ty dvě kila toho budou určitě
mimochodem indor mix techto strainu co je zhruba v pulce taky masakr potence serious hapines a amnesie je obdivuhodna serious dela strasny stangle a amnesie roste jak kreten in jinak to pojmenovat neumim
at se dari pestu zdar a dik koles za genetiky prijed na kost jesi budes chtit nekdy o vikendu zatim je furt hezky da se chlentat grilovat a nahulovat pod sirym nebem
nakej agent foto atd.:winner:
anon383596
...
anon383596
Zdar a sílu, agent s desfranem to maj spočítaný, příští týden serious plisnak a co s tou mrkví nemam tucha
Děsné franta docela nic moc bambule na průměr ,ale vo to lip to voní, těším se.
Hapinnes vemu ještě peroxidem si s tou plísní nedá pokoj tam to bude tak pul na pul do kamen.
Ať se daří pestu zdar
A co na to jelen?
anon383596
Atd.atd.atd.
anon383596
Jelen poudal že mám přihodit ještě neco do mlýna
Večerní orgie
+ amnesie s hapinesem in pro porovnání a celkovka mixu
fikus37
Krása, jdu příští rok taky do zatemnovacky. Mám zahradu osamocenou, ale před x lety mě tam vybraly v září cigosi.
koles
citace:
Původní příspěvek od Vemenex
at se dari pestu zdar a dik koles za genetiky prijed na kost jesi budes chtit nekdy o vikendu zatim je furt hezky da se chlentat grilovat a nahulovat pod sirym nebem
nakej agent foto atd. :winner:


Hola dík za pozvání.. nejbližší okýnko v kalendáři mám až někdy v říjnu, tak to musim nějak vymyslet, aby byla cesta kolem :bandit:

Pěkná práce, chlape
anon383596
Vono ja se teď taky nezastavim furt něco , že bych hodil nohy nahoru a den se válel a odpocival o tom si můžu nechat zdát každopádně dej kdyžtak vědět nejak dopředu
Na indoor totálně picham normálně k tomu lezu jednou za tejden takže o nejakejch super podminkach a starani nemůže být řeč dneska na to mrknu
Furt mam venku hapinness se satorkou znova to obrostlo vyhonkama a znova kvete celkem hnus ani to fotit nechci co z toho vypadne jsem zvědav.
Btw včera jsem si dal prvniho bonžimíra z desfranu krásně to voní akorát to bongo uz stojí za pendrek
Prihodim foto jak je na tom gsc na periode pestu zdar zahradníci
A vsem moc dik za kostky reakce pochvaly kritiky či diskuzi a rady
Nejvíc mi pomohla rada s peroxidem za kterou děkuju nastokrat ta by si zasloužila vejsluzku
naturalista
Achoo, to jsem moc rád,že rada s peroxidem byla užitečná. U mne už je taky vše pod střechou ale plísen též řádně potrápila. At se vše daří i letech následujících,přeje naturalista Ps: kdybys mel cestu kolem prahy-říčan,rád se setkám. peace
anon383596
Tak nejak pred vánoci dřív se do tého praglu nechystam dam kdyžtak vědět pm
crazyben
Jak pred vanoci... v listopadu je cannafest!! Tam nikdo nesmi chybet! :D

co sem koukal, tak letos to bude nejvetsi akce za ty roky. A ty lidi co tam budou... zacinam si opet procvicovat anglictinu, treba takovymu shantibabovi bych rad podal ruku ;)

Ne a ted k tematu... mas to fakt pekny, cekal sem ze s tou plisni budes mit vic problemu, ale bojoval si statecne. A nakonec si myslim ze s indoorem by i tak bylo min prace nez to denne zatemnovat... ja tam mrknu za tejden 2x (max. 3x) a holkam se dari... jo v cocosu nebo naky hydrosce bych musel casteji, ale hlina je v klidu.
Vofce
Nojo jenže vemeno neni línej a tak nemusí platit za elektriku model má mnohem lepší než z nějakýho čtyřkila a za tři měsíce "práce" vypěstuje to co kdejakej dloubal ve skříni za dva roky. Nehledě na to že to musí bejt ..exkluzive kouř. ;)
crazyben
Asi mi unikla pointa...

Ne každej kdo neudělá kilo na zahradě je línej, ale taky ne každej má tu možnost. Mít pořád pěknou zahradu kam neni moc vidět tak sem nikdy lampu ani nekoupil ;)

Ja to nepsal jakoze indoor lepsi... jen v souvislosti ze o prispevek vejs psal ze by se mu o indoor nechtelo starat. Ja jen napsal ze ta zatemnovacka musela bejt podle me narocnejsi na peci nez by byl indoor.
Vofce
:) ja jen reagoval na větu ž o tom že je z indoorem mín práce..nemělo to znít nějak útočně, ale když to ted po sobě čtu tak asi zní :D Jen mi příde mín práce se o to intezivně starat tři měsíce a mít ve výsledku víc než když tu práci rozmělníš do celého roku.
anon383596
Já sem definice lenosti))
canafest mě netankuje mimochodem po tejdnu v práci je potřeba makat na baráku a na to sem taky linej jak ves takže jsem rád když aspoň pohnu s drivim atd natož se tahnout do prahy ještě
Já jsem tak linej že sem tu dva měsíce nebyl a pěkně jsem to groweni flakal az mi zhebla matka cn haze z čehož moc radosti na starem belidle nepanuje a budu muset shánět snicle
anon383596
Letošní zatemnovacka: 5ks 5odrůd
Semena od mr Časlove za což mu vřele dekuji
-gsc
-tahoe alien
-gorilla glue4 by dogon
-gg4xsdxchd
-ojsdkb
Foto v tomto pořadí už kveteme respektive plachtujeme silazni plachtou a ne tím smukem z gshopu
Foceno 7.6.2017
Medium-hlina z rozpadle travni hmoty
Hnojeno jednou slepicaky primichan v hlíně krapet cereritu
Časlove
Ahoj,
jak dlouho už zatmíváš? Snad se to zaplní ještě! Pohlaví máš otestovaný?
Jinak uvedu odrudy na pravou míru:
GSC (Forum cut) x ?
Tahoe Alien F3
Gorilla Glue #4 S1
GG #4 x (ECSD x ChemD ibl)
ojsdkb F2

Jsem hodně zvědav a přeji hodně štěstí at tam najdeš nějaký svinský pheno :D
anon383596
Díky ti dobrá vílo, zaplní se o to bych strach neměl ,pár dní a už to zase vypadá jinak. Viděl bych to na cca 60-65%zaplnění ,nechci tu loňskou jungle kdy dvě kytky minimálně po půl kile letěli rovnou do kompostu a stejně to nebylo chtěný ,zapříčinila to ta smukoidni folie.
Je 12.ho takže cca týden, teď ti nevím ,není to pro mě zas tak podstatné, myslím minulej víkend sobota večer prvně plachta.
Per tam flowers na světě už u všech.
Pohnojeno vyčištěnou vodou z čov ,ta je nejlepší a za daco, pěkně pár konví vlastní výroby dělá divy a ty aromata horská louka hadr

Dík za doplnění informací ohledně genetiky, snad to dopadne
Jo a pohlaví vim jistě z 27ks 10 samcu a dva hermelini 15koček
anon383596
Nic moc teda to počasí

zleva do prava:
1, gg4xecsdxchd
2, gsc
3, tahoe alien f3 ,gg4
4, gg4xecsdxchd ,ojsdkb f2
5, celek směrem od oj
fikus37
Co se týče počasí ,tak to má být nadprůměrně teplo. Nejhorší je ,že díky oteplování budou častěji přívalové bouřky a to je to nejhorší.Když nejsi doma a přijdou ti kroupy,tak jsou kytky v řiti.
U mě se to stávalo dost často,ale vesměs to pak holky znovu rozdýchaly.
anon383596
Poslední dva dny je to na šišky turisťáku, kéž by to vydrželo ,zahradě se to moc teda nelíbí ,tim myslím spíš trávník, mě teda taky moc ne ,nejsem a jsem vypalovací tip ,jak se to veme, ale kytkam se to evidentně zamlouvá.
...kvete vše až na pomalejší najezd tahoe, kterej je nejmenší a moc se mu nechce, zato gg x ecsd x chd už je férově okrystalovanej a voní ,šel nejrychleji do květu i růstu ,slušná potence zatím se uvidí... zdar ať vám to valí
Gsc
Ta
Gg4
Gg4xecsdxchd
Ojsdkb
anon383596
Stejné pořadí
anon383596
V sobotu proběhlo první stříknutí půllitrem 3% peroxidu a tak každej víkend než přijde zubejda - krycí název patogenwar2K17®
-GG4 x ECSD x CHD
sakumprdum
ahoj z jakeho duvodu stříkáš peroxidem kvůli plisni nebo k cemu je to dobry diky za odpověď at ti ti roste
anon383596
Přesně tak nechci plíseň a radši na to vystrikam pulitrovku peroxidu preventivně než to hrotit až to přijde alespoň si myslím že to není na škodu trochou desinfekce
Budu se snažit aby do toho nenachcalo a držet je v co největším suchu v rámci možností letos teda bez odtahu vzduchu snad to dopadne člověk nikdy neví
sakumprdum
jo taky to musí skusit prevence je jedine dobře a jak to prosimte redis lijes to jen do hliny nebo postrik na celou rostlinu a neovlivni to preba chut ja stim nemam skusenost ale urcite jeto dobra věc diky za radu mej se
Časlove
sakumprdum: Číst po tobě je naprosto úděsný. Nauč se psát, tohle je fakt k zblití.

Vemenex: Hele pokud nad tim budeš mít nataženou nějakou folii, aby do toho nepršelo, tak si myslim, že to je max co pro to můžeš udělat. Stříkat to jakoukoli tekutinou mi příjde kontrapruduktivní. Vlhkost se dostane zbytečně do struktury květů a tu plísen to spíš podpoří než zamezí vzniku. Btw. osobně bych se nejvíc obával absence odtahu, přeci jen pod tou hermeticky uzavřenou plachtou se to zapařuje jak svině...
Jinak to vypadá dobře :) Snad to i dobře dopadne.
anon383596
No logiku to má , ale mám porovnání loni a předloni, kdy loni byl prostor pod plachtou v podstatě plnej s odtahem a předloni bez odtahu jen s cirkulaci s 1/3 volného prostoru pro cirkulaci a kupodivu co se plísně týče předloni to bylo lepší
Nebudu to ale pokoušet ,prsknu tam buď ten odtah z digestoře z loni ,nebo ufo z indoru ,ale to bych asi použil spíš formou přitahu, kvůli tý folii ,přeci jenom těch 400m3 dusit pod asi nic moc
S tvrzením že lejt do toho tekutinu je zahrávání s ohněm souhlas ,ale ne případě peroxidu, je to půllitr na pět metrů kterej vydesinfikuje a vyschne behem chvíle , kdybych to neměl odzkoušeno nestrikam to. Funguje to docela slušně, aspoň co se plísně týče.
Důležité je to nepřelívat, je to patrné ráno při odkývání ,folie nesmí být mokrá ,zalévat akorát.
Bohužel střecha z průhlednýho igelitu se nekoná loni letěla při prvním větru.
Meteoradar a koukej to přikrejt.....
Foto ze 17tyho
Edit měla být ta druhá z 21. Ta první už tu je
anon383596
citace:
Původní příspěvek od sakumprdum
jo taky to musí skusit prevence je jedine dobře a jak to prosimte redis lijes to jen do hliny nebo postrik na celou rostlinu a neovlivni to preba chut ja stim nemam skusenost ale urcite jeto dobra věc diky za radu mej se

Ředim technickej 30% 10ti díly vody na3% jako z lékárny a postříkám to ze shora, ten půllitr je ajn cvaj v řiti
Do hlíny to nesmí vše by to zabilo ,v hlíně se peroxid nepoužívá ani se nepoužije s biohnojivy, pokud ke kořenům tak v hydru kvůli dezinfekci kde se pěstuje na minerální bázi hnojiv.
Na chuť to nemá vliv aspoň se domnívám ,nevidím k tomu důvod
Každopádně nikoho nenavádim jen to tak dělám já ,hlavně už nebudu nic zkoušet jako loni kdy jsem blbec přestal překrývat na něčí radu a stálo mě to kvalitu a půlku shnilý sklizně o měsíc dýl
anon383596
Co takhle? Bych řek dobrý ne
Airdome alias nafukovací hala v akci
anon383596
Něčím to proložím ať to neni nuda
Mimo to nafukovací tunel super ani kapka vody hip hip hurá
edit: mala chyba sory
WhiteRussian
citace:
Původní příspěvek od Vemenex
Něčím to přeložím ať to nejni nuda
Mimo to nafukovací tunel super ani kapka vody hip hip hurá
Zdar,to je nádherná zahrada!A ty kytičky jaký sou.Fíííha.Fakt pokoukáníčko.Takový krásný zeleně.Fakt nádhera.Ať se daří.
anon383596
Díky pěkně
anon383596
...favorit už je jasnej
IAOGpilot
citace:
Původní příspěvek od Vemenex
Něčím to proložím ať to neni nuda
Mimo to nafukovací tunel super ani kapka vody hip hip hurá


zdravim,

krasna zahradka!

Jak to delas s cuketama - protrhavas samci kvety? Mam cukety prvni rok a nevim jak na to. Tak dve tretiny cuket zacnou zloutnout ve velikosti cca 10cm od kvetu smerem ke stonku a pak uhnijou. Mam je docela na slunci a ted bylo dost sucho, tak nevim jestli to neni tim ze je malo vody nebo delam neco blbe. Mam asi 6 rostlin, sklidil jsem tak 10cuket (poradnych) zatim... ale ta umrtnost malych plodu je mi zahadou.

Nevim jestli cukety radsi vlhko nebo sucho. Nekde jsem cetl, ze maj rady slunko.

At ti to pekne roste a slimaci nezerou (ja jich dnes uz par zahlidnul).
anon383596
Zdravím pestuju je myslím 4tým rokem ,loni jsem jich měl taky
6 a nakonec se tu valela hromada prerostlejch cuket a co s tim
cuketak se furt žrát nedá
Žádný květy nevylamuju nechávám to jak to je jen zaleju občas a vim o cem mluvíš taky mi to uhniva od špice letos teda moc ne, loni dost letos se mi spíš některé nevyvíjejí jak by měly a stejně toho bude jak sracek už je průběžně rvu(na radu kolegy a dalších mlady nenechat přerůst) a na řadě jsou okurky ty mi teda slimaci sežrali asi 3-5 komplet
Díky ti a nápodobně ,naštěstí jich tu moc není slimejsu a bacha na ty mrchy cukety loni to schytalo padlí a po větru mi to hupslo na ganju
Edit: na zahradě píšou že za to můžou slimaci prej je dobrý odstranit květ samici ten kde roste cuketa jak je malá hned pryc květ prej to zahniva z toho a textilie pod je dobrej pomocnik taky
anon383596
Došli pošli nezbývá než čvaňhat toto ,už aby to bylo nebo mi jebne no vono uz se stalo vlastně
anon383596
Update kolem 30 dní květu

GSC
TA
GG4
anon383596
GG4
GG4 x (ECSD X CHD)
OJSDKB
anon383596
Přidám ještě jednu momentku a slunečnici s mandarinkou
fikus37
Zdarec, jsem tě nějak přehlédl. Loni se mi to u tebe líbilo a letos jsem taky něco spichnul. Mám 4kytky pod folii. Ještě jsem nestihl udělat foto. Stara se mi o to tata a pořád remca, že to je dupacka, tak mu ukážu jaké to máš. Masticky mu zabírají, tak se musí starat.
Byl jsem tam naposledy před 10 dny, tak jsem zvědav jak pokrocily. Letos poprvé zatemnovacka, tak jsem zvědav jak to dopadne. Teď je takové na chuj počasí, takže tam musím zajet jestli není plíseň. Taky raději udělám preventivní postřik, jestli už není pozdě.
anon383596
Taky zdravím. No není to prdel s tou fólií taky bych si to nejraději odpustil
Dnes jsem to striknul podruhé ,ale bez toho přítahu nevim nevím jak by to dopadlo, takhle je to relativně v pohodě v suchu akorát furt hlídám déšť ,musím příště doladit nějak tu střechu.
Přidej foto jak to vypadá jinde ať se daří...
anon383596
První zachvevy plísně kurva fix hned peroxid takhle vypadá likvidace šedý sajrajt je umrtven ,ale bojím houno tropy
+ pridany pir čidla pro sledování prostoru
Foto:
-gg4 x (ecsd x chd)
-gg4
-gsc
anon383596
Update kolem 40dní květu:
-erroru se par povedlo důležité je že vím čím to ,horší že až zpětně patrno na listí
-Gsc v tomto příspěvku


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma